Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
ahaaa sory, previdela som ;-) a tvoj drahy kolko musi schudnut?
Odpovedať
15 kg :-S
Odpovedať
15-20 presnejsie
Odpovedať
to je dost.....ja zas este 10 kil aby som mala mojich vysnivanych 50.....no ale uz som sa davno nevazila,ale v stredu sa planujem po 2 dnoch diety odvazit.....aby som sa nezlakla kolko som v sardinii pribrala.... :-N
Odpovedať
no jo dost, one aj dost vysoky, takze stihlik z neho nikdy nebude, ale 15 musi ist dole!
Odpovedať
:-) ;-) ty chces tiez este schudnut?
Odpovedať
ano 2 kila :-D ale hlavne spevnit telo, to je priorita
Odpovedať
veru vyformovane telo je lepsie a krajsie ako len chude telo ;-) :-) a 2 kila to lahko das dole :-)
Odpovedať
hlavne sa musim obmedzit v cokoladkach :-N
Odpovedať
ta mi robi tiez velke problemy.....ale zalezi ake mam obdobie.....dnes sa necitim vobec na sladke....tak mi to aspon pomoze vydrzat prvy den..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ktora bude taka zlata a poradi mi ako schudnut, rychlo a efektivne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
majcky no rychle chudnutie nikdy nie je efektivne ;-) chudnut by sa malo pomaly. na druhej strane, ak niekto potrebuje schudnut 2 - 3 kg do plaviek to je o inom. ak vsak potrebujes schudnut viac, treba upravit jedalnicek (napr. ratat kalorie a tuky) alebo skusit tu 90 dnovku, zavisi od toho, co ti vyhovuje. vynechat sladke a nejset vecer po siestej a ak sa k tomu prida pohyb, tak to pojde dole raz dva :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemusi sa nejest po siestej,t o je mytus ;-) staci 2 hodky pred spanim, ale halvne aby ta posledna vecera bola lahka ;-)
Odpovedať
majcky veru jest vecer najneskor 2 hodinky pred spanim...... a na veceru je najefektivnejsie si dat chude kuracie mäsko,alebo rybu s citronom.....a zarucene budes chudnut....vsak vynechat sladke a biele pecivo...... ja jem do dna 3 krat nieco z bielkoviny a viem,ze uzto neporusim a pekne zhodim...... ;-) dnes som mala na obed rybie file s citronom a bez soli....zvyknem si nato,aj ked mi to moc nechuti...ale oregano a rozmarin k tomu,tak sa to da...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... ahojte... "chudnutiachtivky" :-)) smaily.... jééé, stále na diete.???.. ešte stále sa snažíš..???.. ved si kočka a svadba už bola :-D :-D ... ako sa inak máš, ako sa páči manželský život ;-) ??? ... tak málo sa sem teraz dostanem, (keď tak, iba rýchle čo to počítam....) Adamko chce byť celé poobedia, ked prídem zo škôlky, iba vonku, tak ich trávime na pieskovisku, bicyklovaním.... ... všetkým Vám držím palce, z 90-dňovkou sa dá fajn schudnúť... ;-) .... ale hlavne, všetky sme kočky, či už mám 2-3, alebo aj 10 kg naviac od našej ideálnej váhy... :-) ;-) :-) ;-) , krása je vo vnútri AJ... :-) pápa
Odpovedať
ahojte cice... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dllllllllho som tu nebola....nemam vobec cas.... **smaily, tak ako sa ti dari s tou vyzivou?? a az teraz kukam, ze svadba uz bola..idem kuk fotecky...boooooooze, ja som ale blbaaaaaaaaaaaaaa... a eeeeeeeka sa ma ako?? chodi tu este? **adamko, a tebe sa ako dari:?
Odpovedať
Profilova fotka
... ahoj miri... ... no mne sa darí super... :-D :-D :-D :-D , kašlem na dietu, asi mi je súdených mojich 60 kg... tak si ich pestujem, kilečko hore, kilečko dolu.... jednoducho sa s tým asi musím naučiť žiť, že nie som tá vyvolená, ktorá sa po pôrode dostane ešte na nižšiu váhu, ako pred tehu.... takže budem spomináť na sladkých 57 a menej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , ktoré som mala "za mlady" - xixixixixixi eka, ako som pozerala... tá tu fakt dáááávno nebolo... dááávno.... ja sem- tam kuknem, aj ked nepíšem...
Odpovedať
jeeej ahoj adamko aj miri.... :-) ;-) :-) vas som davno tu nestretla..... my uz po svadobnej ceste....takze plne ruky skoly a prace.... :-D a nas pc je hoviadko,nejde......len ked ma naladu..... nas manzelsky zivot je kráaaaasny......zo dna na den krajsi.... :-) ;-) ja som dnesny den zvladla......kuracinka na veceru.......moja spoluziacka krasne schudla a ja som posledna.....ktora aj musi schudnut......ale som sa tym nastartovala......a dokazem to konecne..... adamko ja som tiez teraz stale okolo 60 bola.....uz s tym skoncujem...... ;-) eeka nema teraz internet...... inac sme ju boli pozriet na sardinii...... :-D :-D papapa zatial dufam,ze coskoro sa tu zas uvidime......ja nemam ani len icq...... ]-( :-( adamko napis mi do IP pevnu linku na teba aj ty Miri....papapa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cavesteee miri, noo ze sa ukazes,,....peknucka fotecka veru ;-)
Odpovedať
ahoj atinkaaa ako sa ti dari???? :-) ja som sa dnes vazila a schudla som take 2 kila asi od nedele.....super..... :-D :-D no ale mam zatial 59,7 a dufam,ze v nedelu bude pod 58......uz nemozem stale behat okolo 60 tky...... :-N prve kila idu vzdy rychlejsie,ale dufam,ze to pojde aj nadalej,este som to neporusila tu bielkovinovu dietu.......a som najedena....a dalsi trik,ktory pouzivam je,ze si po veceri,alebo aj hned po obede umyjem zubky...a vtedy urcite nemam chut uz na nic...... :-D bielkovina ma vzdy zasyti,zalezi aka..... zatial papapa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tento tyzden som 2krat veeelmi porusila dietu... doslova som sa prejedla :-( a to vsetko len koli statniciam... nastastie som nepribrala ani deko :-D budem musiet davat vacsi pozor,ale ja ked som nervozna, tak ma chyti strasna pazravka... neviete poradit nieco na to? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak vcera 59,4 8-) 8-) som zvladla vodovy den len na vode x-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy preco ste sa vsetci presunuli do 90dnovky a toto tu chradne..? :-( mam dojem ze diskusia tam sa vzrhla uuuplne inym smerom =-) tak sup sem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik pravdu maas asik nazad tu...bo tam maa to nebavi....je to tam prilis alternativne :-N :-p coo dneska? ja uhlohydraaty x-) x-) to moozem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes ovocny den, som si nakupila jahody :-D aj tak som tak nervozna, ze nic jest nemozem - to z tych statnic.. uz iba tyzdne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
zvladnes...v najhorsom si ich das zo slahackou ;-) :-) nebooj k skole sa to hodii 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) ja som napisala svpje vysledky do temy 90dnovka dnes koncim prve 3 mesiace s 90dnovkou ;-) ale idem pokracovat dalej - jednak este chcem dat dolu takych 5 kg a jednak mne tato strava moc vyhovuje a chuti ;-) ja mam dnes ovocny dnicek - na ranajky 2 jabka,m na obed to bude stredny zlty melon, zmiesany s bobulami bieleho hrozna, nakrajam tam banan a posypem susenymi hrozienkami ;-) je to mnamka, uz sa tesim na obed, xixi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, za 3 měsíce se budu vdávat a tak je na čase začít s dietou :-p čtu tady samou chválu na 90denní dietu. Opravdu to tak funguje? Je k tomu potřeba nějaká kniha? Zatím se mějte hezky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk sem a najma na letecku postu http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
majuska fungovat to funguje ;-) ide o sposob delenia stravy. daj mail adresu, poslem ti knihu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?