Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
Registrovala sa 24. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3542 príspevkov. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
Registrovala sa 24. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3542 príspevkov. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 to: gaskulka
mhm, takze v poho aj dlhsie...pocuj, co je to "dag"??? to je dkg? a fakt vsetko vazis???
6. máj 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 noo ja to mam ako linda...
je to rezimovka..tolko jedla som v zivote....alebo aspon v tom pracovnom isto nezjedla co teraz....
som sa bala toho ovocneho bol vcera a nezjedla som ani secko co som mala

dnes som musela spachat lem lahsi bielkovinovy
rano ovocie - zo vcera
obed biely jogurt a zeleninka
vecera bude detto emoticon emoticon
6. máj 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 to: atinkaa
vidis, na moj obvykly zeleninkovy salat s jogurtom som totalne zabudla emoticon emoticon emoticon
6. máj 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
Registrovala sa 29. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 847 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 16. augusta 2008
    V Bratislave/ Biznisuite, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
Registrovala sa 29. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 847 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 gaia: ano dag = dkg emoticon

no vsetko nie, davam od oka. Kolko x sa mi zda, ze ta predpisana vaha je akosi malo, tak tam supnem torchu viac. A napr. este sa mi nikldy nepodarilo nieco osmazit na 1 PL oleja - to je proste fakt malo. Tak dam od oka, kolko myslim, ze by mohlo stacit.
Napr. ranajky malokedy dorzim take, ake su tam pisane. Proste si dam to, na co ma chut. Ja na ranajky napr. bezne zozeriem jeden velky ananas. Alebo 2 jablka s dvoma bananmi. Ked som hladna, tak doobeda zjem napr. za hrst mandiel v supke (tie mi moc chutia).
6. máj 2008 o 15:50  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 emoticon emoticon emoticon presne ...od oka...moj sposob emoticon emoticon emoticon ani nemusiim pisat emoticon
6. máj 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 uf...som sa zlakla, ze to len ja som na ranajky taka nenazrana emoticon emoticon emoticon ...ja som bola zvyknuta ranajkovat normalne chlebik s maslom, sunkou a paradajkou...jak ja trpim baby moje emoticon
6. máj 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
 atka: no co si budeme hovorit, ze? emoticon emoticon emoticon

gaia: kym som mohla este normalne papat a nie celiaticke blevajzy, tak moje ranajky boli bezne 2 biele rozteky s bambinom alebo masielkom, sunkou alebo salamou a horcicou a potom este som to zavrsila Mila keksom alebo Vesna keksom....mnaaaam emoticon emoticon O takychto ranajkach uz mozem navzdy len snivat aj ked nebudem na 90dnovke emoticon emoticon
6. máj 2008 o 15:57  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaylo (32 r.)
Registrovala sa 21. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 662 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V SL, okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
jaylo (32 r.)
Registrovala sa 21. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 662 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V SL, okres Stará Ľubovňa
 kocky, ja sa priznam, ze som sa prvy krat rozhodla drzat dietu - kvoli svadbe. taka dvojtyzdnova, moja mamca schudla nejakych 5 kilo (co by mi uuuuplne stacilo). bez cukrov, bez soli, taka "skoro" delena strava - mäso + salat. ale boli tam take sialenstva ako "zjest na veceru cely ananas. no fuj! uz ste to niekedy skusili? ja hej, necitila som si jazyk do druheho dna a znenavidela som ananas. no, drzala som ju tri dni, bola som nervozna, ale dva kilka isli dolu. v stredu vecer som sa na to vykaslala a kupila som si jednu karamelovu milku. teraz nejem po siestej, nechrumam, a hlavne, JEM PRAVIDELNE. A kupila som si kolieskove korcule. uplne super vec, spevnila som si ritku a moj velky problem - stehna. vzdy ked je pekne tak na hodinku. neviem ci som schudla alebo nie, nevazim sa, ale citim sa lepsie a nie ako kysnuta knedla. ak by niekto chcel tu sialenu dietu, tak mu ju mozem poslat na mail. drzte sa, kocky.
6. máj 2008 o 16:13  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 to: gaskulka
no tak take ranajky by som ani bezne nezvladla emoticon emoticon ...ja som papkavala menej, ale urcite sytejsie ako to ovocie emoticon
6. máj 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 yalo noo ja 90dnovku som pisala vyssie -- beriem to skor ako rezim a cviciim
nikdy som nejedla presne dla diety....myslim recepty co sa tam pisu....
jem podla seba....
dodrzujem len tie dni bielkovinovy - skorobovy- uhlohydratovy a ovocny emoticon emoticon
6. máj 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
 jaylo: ja bezne jem ananas cely na ranajky aj keazdy den niekedy a nic ma nestipe, asi mam jazyk z azbestu emoticon emoticon emoticon

presne ako vravi atka: ziadna zazracna dieta neexistuje - zakladne pravidlo je, ze treba mat energeticky vydaj vacsi ako prijem. cize hybat sa, papat rozumne, nenapchavat sa vecer. No a pri 90dnovke nemusi clovek uplne presne dodrziavat tie vahy a merania, dochutit podla potreby a od oka ale dolezite je, aby sa nemiesali tie dni a by sa dodrzalo poradie. metabolizmus potom naozaj zacne makat a slaninky idu dolu emoticon
6. máj 2008 o 16:38  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 to: jaylo
ja som mavala z ananasu presne rovnaky pocit ako ty...ale uz som zistila, ze som mala proste smolu na nespravne dozrete...teraz uz viem, aky si vybrat a chuti mi emoticon
6. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka1984
Registrovala sa 11. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Okres Nové Zámky.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
adka1984
Registrovala sa 11. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Okres Nové Zámky.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Zámky
 KOcky, tie pšeničné chlebíčky poliate s čokolácou sú podľa Vás zdravé, Mohla by som si ich dat na večeru ked mam UH deň? A čo takna šrobový deň na ečeru len domáci popcorn, ale nie veľa, može to byť? Kupisla som si tie sucháre celozrnné to su také malé. sú fajn, už nepotrebujem ani chleba dam si 2 z nich na obed s niecim a som full.
6. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika7228
8
Registrovala sa 6. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
veronika7228
8
Registrovala sa 6. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Zámky.
 ahojte,tak sa pridavam aj ja k vam.....drzala som tuto 90 dnovu dietu,ale po 3 tyzdnoch som nejak zacala polavovat-proste snazim sa ju drzat,ale v posl. dobe mi to uz nejak nevychadza-schudla som na vahe 5 kg,ale teraz uz tyzden nic a najviac ma hneva, ze na obeceni som si nic nove nevsimla-takze neviem kde isli tie kila emoticon strasne ma to hneva a problem je aj v tom,ze mi zacalo skuskove a nic nestiham a hlavne ked idem do BA na skusku-tak je to vsetko v...cely den len beham a nemam cas na nic.u mna je velky problem ta pravidelnost. proste neviem co robit-potrebujem schudnut este aspon 5 kil,ale nejak to nejde....dokonca som cvicievala aj na orbitreku a striedala som to s korculami,ale teraz som stale taka unavena a asi aj leniva-nic sa mi uz nechce emoticon poradte ako mam pokracovat alebo co robit...
6. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
 adka: na veceru by malo byt to, co na obed - len polovicna porcia. Ked chces, daj si na vecru tie chlebicky ako maskrtu. Ja napr. ked ideme do kina, tak si kupim stredny pocorn a cely ho spucujem a je mi uplne jedno aky je den emoticon Ked na to ma proste chut vtedy...

Skor je podla mna dolezite dodrzatto, co si mala na obed to ma aj na veceru emoticon
6. máj 2008 o 16:58  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka1984
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
adka1984
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Zámky
 Vdaka gasulka. Inak baby kolko sefa schudla a za aký čas?. pozerala som jej fotky, a velmi dobre sa jej to podarilo.
6. máj 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 to: adka1984
drzala ju tych 90 dni a schudla tusim okolo 18kg...ale neviem, ci s tymi kilami si ju s niekym nepletiem...namiesto velkosti 44/46 teraz oblieka 40/42 emoticon
6. máj 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petika
Registrovala sa 9. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
petika
Registrovala sa 9. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    okres Prievidza
 Ahojte baby, držala som tú šialenú diétu, čo spomínala jaylo, tiež som si necítila jazyk od ananásu, to sa nedá, mne normálne aj krv tiekla aj z pier a aj z jazyka, to bolo husté, ale držala som potom 90-dňovú, držala som ju mesiac a zhodila som 5 kg, teraz chcem začať opäť v júni a držať do augusta, to stačí, ale funguje to. Aj sa najeme, ale chudneme....niekedy až nevvládzem......Ja si vážim na váhe to, čo sa má jesť =) držíme si palce
6. máj 2008 o 19:21  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuziq (35 r.)
2
Registrovala sa 24. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 681 príspevkov. Má 8 priateľov. Buchs SG, Švajčiarsko.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    V Košiciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
zuziq (35 r.)
2
Registrovala sa 24. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 681 príspevkov. Má 8 priateľov. Buchs SG, Švajčiarsko.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    V Košiciach, okres Košice
 ja to drzim teraz druhy mesiac, v stvrtok som mala prvy vodovy den a zatial mam dole 7kg emoticon
6. máj 2008 o 19:28  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 blahozelam babeny emoticon ...ja sa zatial nevazim - este som okolo seba neovinula suknu 2x emoticon emoticon emoticon ...ale na obleceni to vidim emoticon
7. máj 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 kocky tak ako dneska?
dake napady na skrobovity den? emoticon emoticon

vcer boli tvarohy a tvarohy....so zeleninkou....
kusok syrika
a dzusik rano
7. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
fotoportrét
fotoportrét
gaia
1
 to: atinkaa
ja velmi lubim zemiaky na paprike: ocistis zemiaky, nakrajas na kolieska a das uvarit (klasika)...nakrajas cibulku na drobno, spenis na troske oleja na panvici a zaprasis sladkou cervenou paprikou (mletou)...chvilku porestujes spolu a prisupnes uvarene zliate zemiaky...premiesas, nechas 2-3 minutky spolu (stale miesas) a papas...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
7. máj 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulkatt.82
Registrovala sa 18. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 932 príspevkov a 1 album. Okres Trnava.
  • Svadba bola 19. apríla 2008
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
bambulkatt.82
Registrovala sa 18. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 932 príspevkov a 1 album. Okres Trnava.
  • Svadba bola 19. apríla 2008
    V Trnave, okres Trnava
 ludia, mne co funguje, je jest 3 x denne, rano cerealie s mliekom, obed klasika idem na menu, ale nejem vyprazane zo zasady a vecer tmave pecivo ci chlieb, sunka, syr, pohar vinka, cerveneho, kaslat na kalorie, ale toto funguje, ak to dodorziavam, schudnem, ziadne trapenie emoticon emoticon
7. máj 2008 o 13:53  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
 dnes mam ovocny den emoticon

ranajky: 2 jablka a 2 banany pokrajam na kusky a spapam - je to dost syte

obed: na masle si opeciem 2 banany - je to mnamka

vecera: 2 cervene grepy a 2 banany

medzitym budem pocas dna chrumat mandle v supke a dam si aj nejaku ovocnu stavu na desiatu emoticon
8. máj 2008 o 11:13  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 gaskulka,ja teda tiez niekedy skusim opiect banany....ale neviem ako to bude chutit... emoticon
ale mas suprovy dnicek.....
ja som mala banan,jogurt a trochu syra......
mne teraz nejaka dieta pred svadobnou cestou nevychadza....ale jem menej....malicke porcie.....
v ndelelu pred odchodom sa musim odvazit....aby som vedela kolko budem mat po dovolenke emoticon lebo potom zacinam 2 tyzdne len na bielkovine podla metabolic a bez tuku uplne....a potom by som velmi rada 90 dnovku...len nesmie to vidiet sefova...ze nejem metabolic..... emoticon
papa zatial
8. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
fotoportrét
fotoportrét
gaskulka
4
 smaily: banany opecene boli mnam mnam emoticon

pozdravuje sefovu emoticon
8. máj 2008 o 19:48  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
murano
Registrovala sa 7. februára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Okres Ilava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
murano
Registrovala sa 7. februára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Okres Ilava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj babenky aj ja by som sa chcela k vam pridať a schudnuť čo to kilečko.nemohli by ste mi poradiť nejake receptiky.pochadzam z dediny a tam je dosť mali obchod dufam ze tam niečo poriadne na dietu zoženiem.chodi tam zelenina cca 1 do 2 tyždnov.dakujem za rady
8. máj 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 caveski kocky ja mam dnes uhlohydraaty...mam za sebou pizzu a zmrzku emoticon emoticon emoticon
moocno dobryy den

murano ak mas daky mailik tak poslem receptiky emoticon
8. máj 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka1984
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
adka1984
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Zámky
 atinkaa aku pizzu si mala? co si na to dala? a ako si spravila cesto. zajtra mam aj ja UH den a chcem si dat pizzu.
10. máj 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika06
Registrovala sa 29. októbra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
veronika06
Registrovala sa 29. októbra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
 Joj babenky, ani neviete aka som rada ze som si Vas tu nasla. emoticon Ja drzim 90 dnovu dietu 2 tyzden a zisla som z cca 62 na cca 59. Nic moc, ale mne to staci. Najviac sa obavam vodoveho dna emoticon Neviem ako ho zvladnem. Inac moje priznanie: Vela krat si potajomky zamaskrtim aj na "zakazanych" potravinach. No mam potom z toho zly pocit. emoticon Inac grecky salat by som nie jedla ale s prepacenim za vyraz zrala na kila. Ja si robim dvojitu davku a len jem jem jem... emoticon

gaskulka: ja si tiez robim ten banan na masle a pridavam tam popucene jahody s konzervy, tak polovicu konzervy.

atinka: aj mna by zaujimalo co davas na tu pizzu. Ja som prvy krat dala oregano, pretlak, sampiony, druhy krat: kecup paradajky, olivy, sampiony. Je to "prehresok"? Ci O.K?

gaia: dik za typ na opekane zemiaky. A o to lepsie budu ked budu uz nove emoticon mnam mnam.
10. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš