Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby..zacinate niekto s 90-dnovou? uz som ju raz vydrzala...pred rokom. Chcela by som este raz, ale ked chudnu viacere a podporuju sa, hned je to lahsie :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
basulik, tak som tu :-) idem pozriet tu dietu..
Odpovedať
Profilova fotka
to: basulik ja ju tak viac-menej drzim...trpim pri dnoch ovocia (najhorsie su vecery doma :-| ) a den vody som tiez vecer uz nezvladla...ale inak sa tym riadim
Odpovedať
gaia mohla by si prosim poslat recept na ten musli do ip? diki moc dievcatka papate chleba a cestoviny? vsade sa pise nieco ine dakde ze sa moze dakde ze nie alebo papkate celozrne vyrobky? pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem skusit ryzovu kuru...kamarat mi ju velmi doporucoval...drzal ju pred 2 rokmi a schudol cez 20 kg...naspat pribral asi 5 kg...citil sa sviezi...a teraz si dal opat taku ocistu, este nie je na konci kury a ma 10 kil dole....
Odpovedať
Profilova fotka
to: usmejsa juj, ja musli nepapam a neviem, ci medzi receptami su nejake musli...posli mi do IP svoju normalnu mailovu adresu a ja Ti na nu poslem 2 zozipovane subory - vsetko, co mam o 90-dnovke...v 90-dnovke mozes napr. k masku chlebik (1. den) a cestoviny mas 3. den :-D ...a ja uz dlhe roky papkam hlavne celozrnne pecivo a chlieb...biele iba vynimocne - ked som priserne hladna a nic nic nic ine nie je (mna to zapchava)...cestoviny som celozrnne skusala raz, ale to mi nechutilo :-p to: carisma kamos ju tiez drzal a schudol fantasticky (tiez tak nejako ako ten tvoj)...jeho zena ju drzala zarovno s nim a neschudla ani gram ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak som vas prisla pozriet, resp. sa motivovat...nejako sa mi nedari schudnut, uz som bola asi 4 tyzdne na 90 dnovke, ale prekazil mi ju podrazdeny zlcnik, tak som musela poctivo ranajkovat, lebo zlcnik nema rad na ranajky ovocie :-) no a teraz nie a nie sa do niecoho pustit...mam pocit, ze som pribrala aspon 10 kg... ;-( Aka je ta ryzova kura???
Odpovedať
Profilova fotka
to: lupienka to tiez nejaky mesiac nejes nic ine iba ryzu...neochutenu...vraj to jedavali jogini, ktori potom zistovali, ci su dobre precisteni tak, ze zjedli plachtu a druhou stranou vyliezla cista :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No...tak take nieco u mna asi nehrozi...mam mesiac pred svadbou a to keby som sa dala na ryzovu kuru, tak na svadbe by som odpadla asi po pripitku... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lupienka by ta riadne motalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No...mozno by to bolo celkom zaujimave, bolo by mi strasne dobre a vsetko jedno...mozno by som sa prave dobre zabavila...teraz sa idem bavit na aerobic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diety su hluposti, staci zjest menej ako stacite spalit a ide to dole prirodzene. ziadne hladovky, ani diety, proste sa krotit co a kedy jeme a je po problemoch 8-) to sa ale pekne hovori, ale ta torta co som dnes mala bola skvelaaa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
o co sa snazim uz par rokov je nejest vecer, ale chodim domov az po 18 a aspon pol rozka si dat musim. ale mam teasne pred svadbou, takze sa chystam redukovat kalorie :-p drzte palce
Odpovedať
Profilova fotka
to: bambulkatt.82 drzime a nech ta torty nelakaju :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drzime bambulka, ja sa chystam zacat nevecerat :-) , tak uvidime, ako vydrzim...
Odpovedať
Profilova fotka
baby 90-dnovky: robievate si cez skrobovy den zemiakove pyre? co do toho davate (lebo maslo a mlieko sa asi nemoze)?
Odpovedať
gaia, zemiakove pyre ja jem len bez nicoho,alebo s troskou rastlinneho masla,mlieko nemozes v skrobovy den. a ako sa drzis? vazila si sa? ja som po veceroch slaba....a jem co vidim..... :-( ]-( ale dnes to vydrzim :-D lebo si beriem veceru so sebou..... ;-) bambulka drzim palce..... ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak konecne mam poriadnu vahu..dnes mi prisla x-) este preluskam navod a mozem zajtra zacat vazit a kontrolovat sa x-) normalne sa tesim..
Odpovedať
lea super.....dobra vaha je vazne bomba,ale niekedy ma vie aj riadne nastvat :-N :-D ja som dnes skor doma..... ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..tak to je super..mozeme popisat,ak nemas doma chlapa :-D
Odpovedať
http://avonshop.co.uk/shop/assets/ima... tuto mam x-)
Odpovedať
lea moj milacik je v robotke ;-) dobra vaha...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ahoj... ... zdravým staré známe, ale ako pozerám, starých známych.... vidím tuším iba smaily... ... všetky tu dietkujete... ??? tiež by som sa mala pridať, ale som teraz chorá, teda už je to lepšie, tak možno od utorka to skúsim bez ovocného dna asi ale :-) smaily... no čo, už si vytešená na svadbičku????
Odpovedať
ahojkaj adamko ;-) ja sa veru velmi tesim...ale neschudla som tolko kolko som chcela,ale to pride..... :-) ;-) akurat som dalsiu objednavku urobila.......ach tolko penazi.....je zas fuc.... :-N ale svadba je len jedna :-) ;-) ja chcem buduci tyzden mat nejake 2-3 dni ocistovacie....jeden den asi ovocie,2den dusena zelenina a polievka zo zeleninky.....a 3.den asi zemiaky.....a vodu a cajik....no musim premyslat kedy.... :-N :-N :-N
Odpovedať
Basulik ja drzim 90 dnovu 4 den, mozes sa pridat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Leony..to je super. cize dnes mas ovocie, vsak? dnes aj zajtra budem mat bielkovinovy den a tym budeme narovnako :-) snad mi to vydrzi dlhsie ako posledne..asi tri tyzdne. Ale prvykrat som vydrzala skoro do konca a citila som sa skvele.
Odpovedať
Profilova fotka
smaily... veru máš pravdu, svadba je len jedna (poväčšinou :-D )... ... a s tou dietkou sa kilami sa zasa tak netráp, vyzeráš výborne... šak som ťa videla v šatečkách pred Vianocami, a bola si KOČICA x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily a to len tak roztapkas zemiaky? to uz naco taku namahu, ked to nechuti ako pyre??? :-p ...nie, nevazila...som povedala, ze sa odvazim, az ked suknu okolo seba 2x oviniem :-D to: basulik vitaj vitaj ;-) ...dobre bolo v piatok, nie? ;-) ...ja mam ovocny den zajtra - drzte paste, nedari sa mi ho moc zvladat...ozaj, ked si tu dietu drzala prvy raz, bola si spokojna s vysledkom?
Odpovedať
adamko :-D dakujem ;-) gaia ;-) ja som nikdy nemohla jest roztlacene zemiacky s mliekom a cibulov.....humus :-N ja sa uz tesim na zemiakovy den v tyzdni,to zvladnem....ale ten ovocny je tiez tazky pre mna,preto zmenim taktiku a budem sa snazit nosit zo sebou presnidavku....samozrejme nie s cukrom,alebo s minimalnym c. alebo si postruham,udusim dopredu a vezmem do prace...... :-D dnes zu bude do 20stupnov,joj jak sa tesim....vtaciky stebocu a slniecko svieti.....pojdem na rychlu prechadzku.....a co vy dnes?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily a akou cibulou? u nas sa pyre robi s mliekom a maslom...inak su to iba roztlacene zemiaky, ziadne pyre :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?