Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
gaia ako sa ti dari? ja neviem,ale pred svadbou mi tak strasne chuti sladke.....to je strasne.... ]-( ]-( ale dosli mi plavky z netu co som si objednala,tak ak je v piatok otvorena plavaren idem plavat....aj v nedelu by som rada plavala.....hned sa budem citit lepsie.... lea ja chcem od stredy len pit ale bielkovinu,i ked aj vcera som pila,ale vecer som sa neovladla a dala som si cokovajicka ]-( ale ja som sa vcera namakala na praktiku.....bola som znicena.....tak som hadam nepribrala :-N :-D
Odpovedať
Ahojte kočky. V tejto téme som nová. Ako chudnete? Čítam, že 90-dňovkou. No ja vám poviem, že to by som nezvládla. Ja jem všetko a používam 3 triky: 1. jesť takmer všetko, ale malinké porcie a 3x denne + veľa tekutín 2. vôbec nie: sladkosti, čokolády, biele pečivo, max. músli tyčinku si dám 3. po 17.00 už nejem vôbec nič, len nesladené jablkové pyré (dostať ho v DM v oddelení biopotravín) nechudnem síce rýchlosťou uragánu, ale pomaličky tak 0,5 kg týždenne, ale teším sa, že to ide.
Odpovedať
andrea1158 :-D ani ja nechudnem rychlostou uraganu..... :-D :-D ale budem musiet uz...... :-D :-D ale 0.5kg za tyzden je aj tak super a zdrave ;-) mne sa tiez velmi osvedcilo po 17,00nic nejest....ale ked mam vecer skupinku na cvicenie alebo namahavy vecer,nedokazem to vzdy.......ale budem sa snazit...a dnes urcite......lebo som o 17,00 uz doma.....a to je vynimka :-N ;-) a ja sladkosti nejem ,ked ich nemam doma.....uz mam len horku coko.....72% a ta mi nevadi,lebo tej sa moc nedotknem :-D :-D pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily dakujem za opytanie, zlata ;-) ...nejako sa to pomaly rozbieha...marnost, ani sa mi verit nechce, ze to uz ani 1/2 roka nie je... =-) ja som tiez chcela, ze po 17-tej nedam do ust nic a budem sa vyhybat sladkemu...ale realita je ina - to by som musela jest este v praci a to by moja sefka nezniesla, aby som 3x za den jedla v robote, ked mam makat!!! ]-( ...co sa sladkeho tyka - neviem prestat pit zeleny caj od nestea (a ten je sladeny), velmi dobre mi vzdy padne...a obcas si dam automatove kapucino a tam je tiez trocha cukru :-|
Odpovedať
gaia: ja tiež pijem zelený čaj, ale normálne taký čo si sama spravím, ten od nestea je vynikajúci, ale veľmi sladučký. Ja si vravím, že priberám z toho, čo jem, takže aspoň nebudem priberať z toho, čo pijem. Sladené nápoje nepijem vôbec, ani džúsy, sú to kalorické bomby. Mne sa veľmi osvedčila tá bio jablĺčková dreň, je síce veľmi drahá stojí až 60 sk, ale je jej až 700g takže vydrží aj na 3-4 porcie. Do toho sójové musli.
Odpovedať
Profilova fotka
to: andrea1158 fiha a to papas aj pri 90-dnovke?
Odpovedať
gaia: ja nemám 90-dňovku, písala som to vyššie, nevydržala by som ten vodový deň, ja mám mix diétu, všetko ale málo. Zatiaľ účinkuje,
Odpovedať
Profilova fotka
to: andrea1158 ja som vecer pri vodovom dni zlyhala... ]-( ...mala som desnu chut na zeleninu...tak som sa nachrupala ]-(
Odpovedať
ja som uz doma, a zatial som to dokazala...cokoladu som neotvorila :-D ale dala som si trosku gumovych medvedikov.......a ovocnu misku....... :-D a asi si dam este koktejl...... andrea1158 a kolko si uz schudla? gaia a ty vidis uz nejake zmeny?ja aj ked mam 4 kila dole,velmi nevidim zmeny na svojich desnych nohach.....z tych odchadzaju tuky rychlostou slimakov..... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily - ja cokoladu alebo taketo podobne sladkosti nemusim...skor som na čipšíky :-D ]-( :-D - hej, vidim zmeny...len neviem, ci ich mam pripisat 90-dnovke, alebo trapeniu so zubom (cca 3 tyzdne som poriadne nevedela jest od bolesti)...ale uz obliekam veci asi tak ako pred novembrovou udalostou (po tej som dost pribrala)...a dufam, ze to pojde dolu nadalej...aj ked tej zelenine sa neviem ubranit 8-(
Odpovedať
gaia :-D tak zeleninka ta láka? to je suuuper :-D :-D
Odpovedať
ahojte trpiteľky :-D som si dnes povedala, že do svadby musím schudnúť ;-( bola som si kúpiť rifle...no otras :-( niečo s tým treba robiť. Ako čítam, tak najčastejšie, držíte 90dňovú, asi si kúpim knižku a začnem aj ja, síce neviem ako to ja vydržím, ale snaha je ;-) Máte aj nejaké stanovené čísla, ktoré treba preč? Držte sa :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte..tak ja sa len pochvalim tak troska inym smerom..ze som dnes mala super kolac a kfc :-p ale zajtra som zas pekne na chudnucej ceste ;-) lucinka..ja sa len zdravo stravujem..nesmiem drzat ziadne diety..a v poho schudnem aj tak ;-)
Odpovedať
smaily: schudla som 5kg ale je to málo.Ja som zbežne pozerala knihu 90-dňová rozlišovacia diéta ale už to slovo diéta je hrozné. Nie, ja nechcem žiadnu diétu, jednotvárna strava nie je zdravá. Ja nemôžem v priebehu dňa stále myslieť na to,čo môžem a čo nie v príslušný deň, ja teda jem všetko, ale po 17.00, max po 17.30 už nejem nič, len bylinkový čaj, čiernu kávu a čistú vodu. Iba ked som veľmi hladná, dám si to jablkové pyré.
Odpovedať
adi..tak max za tyzden by si mala dat dole kilo.. ja mozem cez den zjest hocico takmer a ked sa budem vecer uz krotit,tak v poho vaha pojde dole.. ani ja nedokazem vydrzat v takej diete..musim davat velky pozor na zlcnik..a zaludok.. staci najst sposob,ktory ti vyhovuje..a urcite to pojde.. skus to pyre so skoricou..ta je vynikajuca ;-)
Odpovedať
leatea: dík za tip, škoricu som neskúšala,ale to pyré je bez cukru a sladidla,proste bio a super to chutí. Hoci musím sa priznať, nechutí mi veľmi a veľmi ani nezasýti. Veru, sladučké ako mliečna čokoládka to nie je.
Odpovedať
no ja moc mliecnu coko nejem..akosi mi nechuti..radsej uz bielu..ale najnovsie mam radsej ovocie.. a skoricu pcham vsade,kde sa da..a jej velkym pozitivom je,ze znizuje chut na sladke a do jedla celkovo ;-)
Odpovedať
leatea: dík za tip, vyskúšam
Odpovedať
dufam,bude chutit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily no fakt...taku brokolicku s karfiolikom uvarenu so stavickou...mnamkyyyyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
ooo...dnes rano v Telerane na Markize boli autorky tej 90-dnovej diety - 2 Slovinky a mali aj hosta (chlapa, co za pomoci rozlisovacky schudol 100 kg)
Odpovedať
babulky a ako to je s musli?moze sa, alebo ani nie?lebo ja akosi neviem a mohli by ste mi prosim vas poslat receptiky aj v elektronickej podobe? dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: weronka hod mi do IP svoju e-mailovu adresu...skusim Ti preposlat recepty, ktore som ku 90-dnovke dostala od dievcat ja
Odpovedať
Baby ja začínam chudnut pomocou velmi aktívnych ľudí na w.chudnutie-ako.sk len treba začať skôr.tam sa dozviete všetko. A podotýkam ze to nie je dieta ale spôsob stravovacích návykov. Zatial do schudnutia
Odpovedať
dada..no ja mam vlastne navyky..a ide to s nimi v poho..nastastie potrebujem zhodit len par kil :-N co je aj tak dost obcas =-)
Odpovedať
Caffte baby, ja som tu straasne dlho nebola.. lebo tu dietu uz dost dlho nedrzim.. mali sme taku 2tyzdnovu navstevu.. a to sa neda..varila som a jedla to co ostatni.. aj ked som sa snazila jest viac zeleniny no a teraz som na 2 mes. doma.. cez tyzden to je este ok.. bo som v robote, ale tie vikendy a o tychto sviatkoch ani nehovorim. Nevratila som sa s vahou uplne na zaciatok.. ale trosku som sa pokazila.. tak zacinam od znova. som rada, ze sa tu este takto motivujete..:) to fakt pomaha.. tak caffte zatial ;-)
Odpovedať
baby moje..sa vam pochvalim..prave som si objednala digi osobnu vahu z avonu..suprova..a za 15libier len 8-) konecne aj tu budem mat dobru vahu..len dufam,ju este stale maju :-N
Odpovedať
lea a to ty takto ponocujes? :-N :-N :-D gratulujem k super digi vahe.... :-D
Odpovedať
ahoj smaily..no vytesovat sa budem,az dorazi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, ja sa na vahu postavim az ked suknu okolo seba obviniem 2x ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?