Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lenaaf, podla mna mna je kuskus cestovina,takze v uhlohydratovy dnik??? Ak sa mylim,opravte ma... ;-) Inak ako cice?chudnete?
Odpovedať
Profilova fotka
to: klauduska mam pocit, ze ano...ale to je tym, ze nemozem jest - boli ma zub (resp. kost pod nim, zub by mal byt uz teoreticky mrtvy), mam ho otvoreny a bojim sa, ze sa mi do neho nieco dostane :-|
Odpovedať
caute baby, tak sa musim prizznat, ze dietu som nevydrzala. Musela som odcestovat domov a bolo po diete. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Takze teraz som zas spat v Irsku a idem zas do toho. Co uz. Prisla som domov po osmich mesiacoch a hned na letisku som si kupila horalky a chrumky, no a potom to islo. Rezne, knedle, omacky......tyzden a pol prezierania. Snad sa mi podari nabehnut spat.Drzte palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lennaaf, nemozes sojove masko ani mlieko k cestovinam, lebo soja patri podla tejto diety do bielkovinoveho dna. Cestoviny mozes len so zeleninou alebo rajcinovou omackou...daju sa robit rozne variacie...ja si robim sampionove, brokolicove, teraz som robila s rajcinami a olivami...ale so sojou teda nie.
Odpovedať
smaily: Cau zijem zatial,ale s taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakymto svedomim, ze som zlyhala. Ale citam,ze ty sa drzis, gratulujem ku klientke,ako sa to vyvija? :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte..som sa sem nejako prepracovala, necitala som to cele ale ak som to spravne pochopila, drzite 90 dnovu dietku? tak ja som zacala minuly rok, to som o svadbe este netusila ;-) .dala som dole 20kg :-N ..a teraz som zase v dalsom chudnucom cykle:-)))))))))))))))))) teraz to uz ide pomaly ale teraz dost cvicim takze asi preto:-) tak Vam drzim palceky nech sa vam dari...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ajty...gratulujem k takemu krasnemu schudnutiu, u mna to bolo 14...a teraz som zase zacala, ale uz to nie je ono...nejde to tak rychlo ;-( ale svadba je motivacia!!! :-)
Odpovedať
ahojte ;-) krasulka,no konecne si tu zas.... a neboj sa,nabehnes rychlo, lebo uz to vyzera niekedy na jar...... :-D aspon u nas...... :-D ja som minuly tyzden pribrala kilo ]-( ale z nedele ho uz mam prec :-D a mam zas 58,9... ;-) ja sa tento tyzden budem velmi drzat......objednala som si nadherne bolerko aj saty cez net a mensie cisielko :-D a velmi sa tesim,ked si to obleciem a bude mi to dobre.....a plus niektori ludia nam zavidia....a nepraju velmi aby nasa svadba bola super....a preto sa snazim zas este viac.... :-) ;-) :-D papapa
Odpovedať
ahooj smaily, tak uz objednane?? supeeeeeeeeeeeeeeer :-) :-) :-) :-) a kto vam prosim ta nepraje?????? a preco???? =-) ja mam dnes ryzu na obed s kukurickou... :-p
Odpovedať
ahoj Miri :-) veru objednane :-D a vies vzdy sa najdu ludia zavistlivi...... ja som teraz papala zeleninovu misu s fazulkou cervenou(to je moja dnesna obedna bielkovinka) a za tym hrusku. :-D a idem si urobit antilipidny cajik este na cestu,idem na babyssiting...... ;-)
Odpovedať
anti aky?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak potom daj vediek ked vecicky dorazia...a ako sedeli ;-) ja cakam na notebook, dnes by mi ho malii doviezt :-) x-)
Odpovedať
:-D antilipidny(je na znizenie tukov v krvi)je to spec.cinsky caj....a dobre horky,ale pijem ho s citronom.... :-D notebook? super, my premyslame,ze ked nam vratia peniaze za tento schitovsky PC,tak mozno kupime notebook.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no budem sa musiet po tom anti-caji poobzerat :-D :-D :-D :-D ale stale nechodi :-(
Odpovedať
smaily, no hadam sa mi to podari,ale som sa vratila poriadne rozozrata.A chcem zmenit pracu. Aj rozmyslam na podnikanim tu v irsku,ale musim si zistit, co presne k tomu pottrebujem. Nejako som ostala bez energie pracovnej. Mylim takej, stale pre niekoho driet. Musim nieco vymysliet. ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
krasulka, tu v irsku podnikat?? :-. :-. :-. :-. :-. :-. no neviem.... :-N ako drzim ti palce a tu si to fakt neviem ani len predstavit..
Odpovedať
miriama, preco? mna uz nebavi stale pre niekoho makat a natahovat sa o nezaplatene hodiny a min. wage.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice dnes mam 20.den diety.papam cely den ovocie. a najviac banany. dufam ze to nevadi, lebo som niekde citala ze banany nie su dobre pri diete. neviem co je na tom pravdy, ale len tie ma ako tak zasytia. neviete nieco o tom?
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 na zaciatku tejto temy pise veronice, ze na ranajky: ak si prilis hladna, daj si banan...takze asi je to nejake take "silnejsie" ovocie
Odpovedať
ahojte ;-) tak banan by sa nemal papat pocas chudnutia, ma vyssi glykemicky index, ale zato aj dobru vlakninu.....raz za cas nezaskodi zvlast rano.... ;-) ako sa dari?ja som to dnes dokazala a zajtra rano sa odvazim.... ;-) :-D
Odpovedať
smaily, nevies, co je s eekou?
Odpovedať
Francy to som sa chcela ja teba spytat......ale si ma predbehla,neviem vobec.....napisem jej smsku.....
Odpovedať
asi ma problemy s tym internetom,ani na skype nebola ;-) daj potom vediet, ked ti odpise
Odpovedať
aj ja si myslim,ze caka mozno na vymenu internet.spolocnosti.....predtym spominala nieco take....
Odpovedať
ahoj smaily..ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, ja mam dnes 4 den 90dnovky, zatial sa celkom drzim, dnes som na ovocicku, snad to vydrzim aj ked pridem domov a zabadam chladnicku. tak sa drzte
Odpovedať
ahojte ;-) ako? Lea nevsimla som si vcera ze si aj tu aj na icq..... ;-) musela som vcera rychlo skoncit....... dnes som skor doma....dufam o 20,00 ... ja sa dnes drzim, mala som kusok kuracieho mäska na prirodno so zeleninou a potom hrusku ;-) lenze milacik mi volal ci mi moze prichystat na veceru cinu....a to si veru dam......dufam sa to neodrazi zle....rano na vahe.....ale nemalo by,lebo mam dost pohybu.......papapa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: pegas174 pevna vola, secko zdola :-D ...ja radsej doma nic nemam - iba presne vyhradene pre milacika...a jeho chudaka napchavam aj za mna :-D :-D :-D ja mam dnes zeleninovy den...pila som vela vodicky (teda na mna vela) a strasne sa mi vydulo brucho :-( ...to, co som bola rada, ze je to uz prec, tak to mam s5 a to som sa len vody napila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
smaily tak to ma teraz sklamalo s tymi bananmi.. aj ked som nieco take o nich pocula... ja robim nocne a aby som to ako tak vydrzala tak skoro kazdy den vecer si dam banan :-|
Odpovedať
emily23 ;-) pokial robis nocne,zalezi aj aka je to praca.....takcez noc rychlo spalis jeden banan :-D ;-) to sa nemusis bat..a urcite je to lepsie ako chlieb.....ale mala by si sa normalne navecerat ci uz drzis 90dnovku alebo nieco ine.....ale na vecer je najlepsia bielkovina(ryba,kuracinka,prirodny biely jogurt,soja...) ja som dnes mala schumell....vecer...to znamena,ze som si dala 2 2 väcsie schoko vajicka na babyssitingu...aj 2 krajce bieleho chleba.....ale raz do tyzdna mam dovolene schumlovat.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezisi baby, mne tie ranajky nestacia :-( ...a ten ovocny den je uplne priserny - zozrala by som aj kona :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?