Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: leatea u mna vzdy ako prve...
Odpovedať
ahojte, tak ja dufam,ze ma dnes nebude jennifer vazit..... :-N lebo potom ma aj meria a caliperuje... :-N ja na obed budem mat zeleninku s 2 vajickami a na veceru asi tuniaka vo vlastnej stave so zeleninou..... ;-) vcera som jednu blbostku zjedla a uz mi nebolo z toho dobre.......tak dnes som zacala jednym cvicenim v posteli a ide sa na chudnutie, hm? :-D a do skoly a praktika....... papapa
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily cvicenie v posteli??? =-) nechci vediet, co ma ako prve napadlo :-D :-D :-D
Odpovedať
gaia :-D :-D tak tym cvicenim som myslela aktiwes Erwachen - dobry den telo! od jennifer wade jej metodika ako pripravit za 10 minut telo na cely den..... ;-) a tym sa super svaly prekrvia....a lymfa.system zacne rychlejsie pracovat... :-) ;-) a ma sa to cvicit este predtym ako vstanes.... :-) ;-) ja som to 2 dni uz dokazala,kedze som skor vstala..... takze ja som uz na praktiku,momentalne sama a nevazila ma jennifer,super.....lebo ja chcem aby ma vazila az ked budem mat pod 58 kil.... :-N :-D papa zatial......mam veru dnes co robit...... :-S a cez obednu prestavku musim ist domov,lebo som si zabudla moj obed aj veceru v taske...super tak sa prejdem.... :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily fiha...to som este neocula...a je to aj v Sj? alebo v Aj? lebo Nj neviem...
Odpovedať
gaia :-D na sk to neni....ale myslim v Aj to mozem od jennifer zohnat a preposlat ti potom niekedy cez mail.....lenze problem je ten,ze tomu aj tak nebudes az tak rozumiet,pokym ta nenauci personalny trener podla j. zaklad..... a ja ta cez net nemozem skontrolovat :-N ;-) potom by to nemalo taky uspech.....
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia ahaaaaa
Odpovedať
ahojte.... :-D kde ste vsetci? Krasulka a ty zijes? ja som bola dlhsie na praktiku,ale oplatilo sa.......jennifer mi zohnala prvu klientku!!! :-) :-) ;-) tak sa musim rychlejsie ucit,ale som velmi stastna,ze uz naostro to bude...... prajem vam vsetkym nadherneho Valentina! ja budem cely den na praktiku,ale mozno sa dostanem aj na net...no neviem.... papapa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily no nehrabe my? to malo byt tebe, nie mne samej odo mna... 8-( pocuj, ako je to pri 90-dnovke so susenym ovocim, ako su brusnice, pistacie (neprazene, nesolene) a pod.?
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice dnes mam 8.den dietky....zatial to v pohode zvladam, aj ked pocas ovocneho dna som strasne hladna :-( za dve hodky idem do nocnej, tak to bude dost tazke, kedze v noci nepapam a neviem co sa deje, ale mam akesi nafuknute brucho, a to fakt malo papam.... po kkolkych dnoch diety ste videli vysledky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som asi fakt vadna...najprv pisem sama sebe a potom ta hrubica! ze "mY"...malo byt mI!! to: emily23 ja som na 5.dni...vcera bol ovocny...mne dost pomahalo, ze som papala hrozno...sice je pravda, ze poobede ma rozbolel zub (pojdu von nervy) a potom mi uz nechutilo nic...vecer som spapala akurat tak roztlacene jahody...mozno ked si das trosku kyslejsie ovocie, tak ti to tak nepride na chut...zatial nafuknuta nie som pocuj, ako je to so susenym ovocim, ako su brusnice, pistacie (neprazene, nesolene) a pod.?
Odpovedať
Ahojtre cice.... po dlllllllllllllllllllllllhom case sa hlasim s vahou 69 kilo zas :-S Kupila som manzelovi taku specialnu vahu k 30tke, bol nadseny, tak som sa odvazilaa a tato hroza sa mi ukazaala na obrazovke. A k tomu 25.5 percent tuku, vraj "too high" prilis vela. No pekne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaia: no myslim ze susene ovocie mozme papat, tusim je aj v tych receptoch. ale co sa tyka pistacii tak to neviem... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
pomoc...treba schudnut do svadby aspon 7kil... co je dobre a vhodne pre take osobky co radi vsetko /ja/. som najviac hladna vecer,kedy zjem aj nemozne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice tak sa vam musim pochvalit. nejaky ten 4. tyzden som na diete. z toho je len 10.den 90-dnovky a ja som sa trosku zmensila :-) :-) :-) neviem kolko je to na vahe, lebo v GB vahu nemam. ale ked som si obliekla nohavice co som mala na sebe pred troma tyzdnami, tak teraz na mne doslova vyseli :-D takze som sa musela prezliect :-D :-D som uuuuplne stastna. len chcem vydrzat aspon mesiac 90 dnovku, ale neviem ako to zvladnem, lebo mam chut na normalne jedlo. dnes chcu spolubyvajuci robit vyprazany syr a ja budem len slintat a papat moju ryzu s hraskom.... :-(
Odpovedať
caffte caffte ja som dva dni.. nedodrziavala :-( :-( ..ale zacinam znova ;-)
Odpovedať
Ahojteee ;-) !Mozem sa spytat?Nachadza sa tu este niekde tema Cica nezer povodna?Lebo jedna nevesticka kraaasne schudla za 3 mesiace na nepoznanie a o svoje triky sa podelila v tej teme...ale kedze svadbu mala v r.2006,tak to bola urcite ta prva Cica nezer;-)
Odpovedať
ahojte kocky:) tak ja sa hlasim po prvom mesiaci,( kt. ani neviem ako som vydrzala ):) povodne som mala vahu nieco cez 64 kg, teraz mam rano, tak 61, 2 takze zaokruhlene 62:) po prvom mesiaci nejaky ten vysledok:) len to ide pomalicky,ale som spokojna, ak sa zatnem viac mozno skocim aj pod 60:)tak pekne chudnutie:)
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 posli mi nejake recepty, plz...ja sa riadim len tym, co mam tak narychlo napisane (v bodoch) a tam sa trosku bojim kombinacii...napr. ryza s hraskom...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia napis mi do ip mailovu adresu, tak ti poslem receptiky. ale ja podla toho nevarim,aj ked nejake tie recepty som skusala... no a napr. cez skrobovy den stale papam ryzu s hraskom, alebo kukuricou :-) takze toho sa neboj
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 diky, si zlata...mne len ide o to, ze ked sa uz tolko "tyram" :-D :-D :-D , tak by bolo skoda to takymto niecim dokvidlit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babeny, je velky prehresok, ked papam ovocie aj vecer? lebo ja som strasne hladna, tak si dam aspon nejake to jablcko..... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ludia, ja som tak desne hladna po tych mini ranajkach vo forme ovocia!!! bola som zvyknuta na opacne - silnejsie ranajky a menej zvysok...strasne mi to chybaaaaaaaaaaaaaaaaaa 8-(
Odpovedať
ahojte baby..dufam,sa nestravujete ako ja..za posledne dni som sa k ranajkam dostala az na obed..ale vcera odovodnene..bola som na sone.. ale dnes som ranajkovala uz o siedmej..lebo som vstavala o styroch :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...ja som dnes treti den na 90-dnovke...uz som s nou raz schudla, druhy - krat som ju nevydrzala, tak teraz drzte palce! A emily...ovocie, ked si das vecer sa podla mna nic nestane...ja si davam oriesky, neslane a neprazene...i ked viem, ze obsahuju tuk, mne to pomaha.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute cice... Tak som premyslala, ze aj ja by som mala zacat cosi so sebou robit... :-S V com spociva ta 90-dnova dieta? Mate to niektora v albume alebo je to tu v teme? Priznam sa, ze som si len tak zbezne precitala poslednu stranu... :-)
Odpovedať
AAAAAAAAAAAAAAahojte :) taaaak sa zas hlasim po dlhoooooom case :) Takze moja statistika: maturita: 19 dni do pisomnych a skusobne monitory sa mi zatial daria na takych 60-70% co teda mne uplne staci tak som pokojna :P Co sa ustnych tyka, to bude velka sranda....zatial nic neviem (okrem bioly) ale tak na to mam este tri mesiace a nieco tak s tym snad este nieco spravim :-D VS: dala som si na PriF UK a mali by ma zobrat na takych 90% bez prijimaciek (maju dat vediet do konca marca) a som sa rozhodla ze budem pani ucitelka nakoniec :-D koleno: nic moc ako vzdy a este k tomu mi na lavej strane panvy rastie nieco neidentifikovatelne, vyzera to ako chvost tak som zvedava co to bude lebo lekarka z toho bola znacne hotova ked to videla :-D :-N vztahy: no jo...som to dala dokopy s matom zas :) zistili sme ze si chybame a som rada ze ho znova maaam :) aspon som si teraz uz fakt nabeton ista ze on je ten pravy :) momentalne som v siedmom nebi takze mi je vlastne aj ta maturita tak trochen jedno :-D :-N 8-) chudnutie: som sa nastvala a minuly tyzden som zacala s racio vyzivou...5x za den papam a menej a doprajem si vsetkeho ale rozumne...za prvy tyzden mam 1,5kg dole tak uvidim ako to pojde dalej....po pisomnych maturach sa chystam zautocit na fitko zeby tie kila sli lepsie dole.... tak to je asi tak vse.....inak sa mam naozaj fajn :) uz nech mam tu maturu za sebou...si neviete predstavit ak osa tesim na prazdniny :) uplne ze najviac na svete :) a potom uz len vyska, ja a biola - waw! sa tesim :) dankamajo: ak chces skusit 90-dnovku, rozpis mas na prvej strane tejto temy ;) nsoci: no ahooooooj :) som minule tak premyslala ze co s tebou je :) uz ste sa urcite aj zabyvali v novom bytiku :) inak este raz vsetky zienky zdravim a zaroven sa s vami lucim na dobu neurcitu :) vsak ja sa zas ozvem :) tak ahoooooooooooooooooooooojte :)
Odpovedať
Kdo mi poradí? Držím taky 90 denní ditu. Můžu sojové maso a sojové mléko k těstovinám? :-| (uhlohydrátový den)? Nevím si rady. Jinak za dva týdny mám 4,6 kg dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lenaaf toto neviem...niektora z kociek mi poslala receptar - chces? mozno tam sa to docitas
Odpovedať
gaia: ty recepty právě že mám a tam jsem se to nedočetla :-( Tam se zmiňujou akorát o tofu a to se může jíst v bílkovinovej den. A neporadila by některá z vás kam zařadit kuskus? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?