Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
nadi..ja velmi nesolim..a ked mam hrozny deficit soli,tak pojem tolko slaneho..ako fras..minule som spraskala pringless..300g =-) ale nastastie vaha si to neodniesla.. :-D chod niekam na prechadzku a nebudes mysliet na jedlo ;-)
Odpovedať
ahojte, no lea aj ty s nami chudnes? ;-) ja som dnes dobre prezila,ale zas som sa nacvicila,mam svalovku, a vela sa musim ucit.....je to ale super, boli sme v novinach a ozvalo sa nam vela ludi,tak cez vikend robime seminar,ja sa musim v chudnuti viac snazit,aby som dobre reprezentovala ako studentka-person.trenerka ;-) ja mam zajtra skolu a na obed uz prichystany zeleninovy salat s ovcim syrom..... :-) rano nestihnem nic,vstavam pred 6,oo :-( ale zeto uz okolo 16-17,00 koncim skolu a trosku si oddychnem a budem sa ucit.......prajem silu v chudnuti..a hlaste vysledky...... :-) :-D
Odpovedať
smaily..no musim ist pod 50 =-) ja si zas poskacem na svihadle neskor..ked budem sledovat spravy..
Odpovedať
ach Lea,ja uvidim ako budem vyzerat ked budem na 50 :-D a uvidi sa dalej.... uz sa nato velmi tesim........ prajem dobru nocku,som unavena z celeho dna skoly.....ale nerada vstavam tak zavcasu...... papapa ;-)
Odpovedať
no dufam,sa tam rychlo dostanem..mohla by som cosi zhdit,ked budem na svk.. pekne sny prajem teda..papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, holky tak jak mám začít s tou dietkou. Zkuste se prosím, prosím o tom víc rozepsat. Díky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky..ja som sa tiez rozhodla chudnut, ale dopadlo to dnesny vecer tak, ked si citam to vsetko na mojej svadbe, ze som si zobrala prave zakusom a chudnem dvyhanim lyzicky z tanierika do ust..tak daleko dojdem, to veruze ano...ta jaka paradna nevesta zo mna bude...100kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak holky, prosím, prosím
Odpovedať
Profilova fotka
smailiku tak ja hlasim rovnych 61 ;-) z predoslych 61,4 :-N ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zdar ati: hele nemáš někde "návod" jak na hubnutí? Myslím tím pak dietu 90 dnů.
Odpovedať
Profilova fotka
mas...od niekoho som ju hned v uvode dostala pisni do ip mail..poslem;-) hubnutiu zdar...janci a seckiim pstatnym cicaam cmuk ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
jannca..mne jedna baba poslada knihu,ak chces poslem dalej..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a je dobrá?
Odpovedať
ked mam ovocny den.. tak asi nemozem slepaciu polievku co ? :)) ale mozno by som mohla.. ved vyvar je iba voda.. a zeleninu vlastne mozem.. no a maso si nedamm :)) alebo nie ?
Odpovedať
Profilova fotka
lea: a pomohlo ti to? Jak dlouho v tom jedeš? a jaký je výsledek?
Odpovedať
tak ja to drzim.. tyzden.. a mozes si precitat ako..xixi.. no nie na 100 percent..ale snazim sa viacmenej to dodrziavat a schudla som 2,5 kg :))
Odpovedať
jannca..ja som to este poriadne nevidela..nedrim tu dietu..ale mozno sa na nu dam..no baby s nou maju dobre vysledky.. ak chces,posli do ip mail a ja ti to poslem a uvidis..
Odpovedať
Profilova fotka
nadka: je to hlavně o dietě nebo i o pohybu?
Odpovedať
ja mozno zacnem,az sa vratim z svk..
Odpovedať
no v mojom pripade ..:) ja necvicim..lebo som este chora..ale zacnem trosku , aspon behat.. ked sa z toho dostanem. dieta.. to tiez nie je moc dobre slovo u mna.. lebo ja sa normalne najem.. ked som hladna najem sa.. ale tak ako je pisane.. rano.. potom na obed a vecer..ale uz sa snazim nejest potom a ked tak max. ovocie. podla mna je to o tom, ze jes to co pisu.. a nenajem sa tak , ze umieram, ale tak.. ze no asi bude stacit.. a za chvilu toje aj pravda.. ze som dlho plna. ked na mna pride hlad.. hodim jablko alebo pomaranc a hlavne vela pijem.. caj vodu a kavu.. kava by sa nemala s mliekom a s cukrom.. ja som to prave tak pila..ale urobila somustupok.:) pijem s trochou medu :) a to je vsetko.
Odpovedať
no spravne by sa malo jest aspon 5krat denne..ja mam totiz zakazane diety,kvoli problemom.. ale je super,ze baby rychlo chudnu,aj ked som uz citala,ze to nie je dobra dieta,lebo tvoj denny prijem by mal byt 5-5,5t kJ a tato dieta ma okolo 2,5t kJ len..a to je hrozne malo..
Odpovedať
no ja jem ked som hladna.. ibaze nejem bar co.. vacsinou si varim podla tych receptov.. a neje sa stale to iste.. iba to jem v ten den kedy mozem.. tak si myslim, ze to nie jenic zleho..lebo vlastne jem vselico
Odpovedať
tak je potom super,ze nemas taky nizky prijem kalorii..lebo to viac stracas svaly ako tuky.. ja sa musim stravovat dietne uz 8rokov..takze nemam nejaky zvlastny problem s priberanim a chudnutim..no vzdy,ked sa dostanem do zahranicia,tak cosi priberiem..a na svadbe by som konecne chcela pokorit 50..tak uvidime,co vymyslim a ako to pojde..ale nejak zvlastne necvicim,aby som schudla..staci mi pohyb..
Odpovedať
Strašidelná diéta Tento prazvláštny program sa zrodil v jednom z kalifornských fitnes centier a televízne hviezdy ako Lisa Rinna či Tori Spelling naň nedajú dopustiť. Najprv sa najete, potom si pozriete strašidelný film a napokon si zacvičíte. A teraz presnejšie: Na začiatok sa hodí do mixéra zmes cereálnych tyčiniek, zrniek kávy, horúcej čokolády a ľadu. Po požití „ohnivého mixu“ sledujú herečky hororové filmy, aby si cielene zvýšili frekvenciu tepu. Keď už majú pocit, že im ide srdce z hrude vyskočiť, začnú s klasickým cvičením v telocvični. Vraj im potom spaľuje rýchlejšie. Kardiológovia by asi nemali radosť.
Odpovedať
Fialová diéta Myšlienka je pomerne zdravá. Fialovo sfarbené jedlá ako baklažán, hrozno či slivky sú nepochybne plné živín. Mariah Carey sa ale hrdí tým, že sa stravuje výlučne fialovo. A čokoľvek inej farby odmieta vložiť do úst. Odhliadnuc od toho, že po čase začne byť takáto strava nudná (pre žalúdok a hlavne pre oko), je diskutabilné, či môže byť vôbec vyvážená. Okrem toho, aj niektoré miešané koktaily sú žiarivo fialové. Ktovie či si speváčka ospravedlní farbou ich prázdne kalórie.
Odpovedať
Baby diéta Ošiaľ okolo tohto diétneho zázraku sa zrodil (ako inak) v slnečnom Hollywoode. Podľahli mu štíhle krásky zvučných mien - Reese Witherspoon, Jennifer Anniston aj Paris Hilton. A o čo presne ide? O kašičky, doslova. Diétny plán pozostáva z dvoch chodov denne, pričom bežná strava je nahradená pokrmami, vhodnými pre pármesačné dojčatá. Odborníci na výživu si samozrejme ťukajú na čelo. Áno, jedlo je vyvážené. Ale vyvážené pre potreby bábätka, nie dospelého človeka. Hmotnosť ide dolu, ale dôsledky vážnej podvýživy organizmu na seba určite nedajú dlho čakať.
Odpovedať
Javorovo sirupová diéta Tiež sa márne snažíte nájsť spojitosť medzi chudnutím a hriešne sladkou chuťou javorového sirupu? Podľa všetkého tam spojivo je. Tak to aspoň tvrdí speváčka Beyoncé, ktorej sa vďaka tejto diéte podarilo pred nakrúcaním muzikálu Dreamgirls napasovať do tesných kostýmov. Počas dvoch týždňov si dopriala niekoľko fliaš javorového sirupu, litre vody a mletú papriku. Schudla, ale novinárom sa priznala, že sa necítila práve najlepšie. Prečo nás to len neprekvapuje? Najkurioznejsie diety sveta :-D :-D :-D :-N :-N :-N
Odpovedať
som si stiahla knihu..polsku..kalanetiky..a vidim,ze vacsinu cvickov poznam dobre.. :-) aka som rada..uz len to koleno musi prestat boliet.. ]-( a krk ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice takze dnes mam ovocny den. je to len moj stvrty den 90dnovky. predtym som dva tyzdne bola na diete s cajiikom vitax slim program. ale to som tu uz pisala. cela stastna som bola ze som za dva tyzdne dokazala schudnut tak, ze som sa zmestial do nohavic, ktore som mala problem obliect... :-) ale moju radost mi pokazil kamarat s ktorym som bola v piatok vonku...ked mi zarval, ze aka som pekna :-o , ale ze keby som schudla tak 10-15 kil tak by som bola riadna kost 8-( 8-( 8-( no keby som to urobila, tak by som bola iba kost a koza...ja potrebujem schudnut tych 8 kil ....zas nechcem vyzerat ako anorekticka tak toto ma naozaj ze dorazilo!!!!!!ma to hneva, lebo chlapy chcu fakt mat pri sebe iba dokanalu babu s idealnymi mierami.... neviem ako vy cice, ale ja chudnem kvoli sebe, nie kvoli chlapom!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj emilyz23 ja tiez chudnem hlavne kvoli sebe,citim sa tazka a tiez ked sa pozeram na seba v svadobnych satach tak to nieje prijemny pohlad.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?