Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
:-D no, este tak pol hodiny pockam a idem na to.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice dnes som zacala s 90 dnovkou, s tym ze som chcela papat iba jogurty a mlieko...drzala som sa... az kym som teraz nezozrala dve cokolady milkyway 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
emily23, ty si dobra ze dve milkyway...Pocuj, ked drzis tu 90 dnovku, uvar si normalne obed podla receptov, lebo jogurty ta nezasytia. Potrebujes teple jedlo.Potom ti ani tak nebude chutit sladke.
Odpovedať
Profilova fotka
krasulka, len ja nie som akosi schopna si nieco uvarit. som v GB a robim tu nocne, takze ked sa poobede zobudim tak vzdy len nieco narychlo zjem. ma to hneva, lebo nejem vobec pravidelne =-) a den vopred varit nechcem lebo mne to potom akosi nechuti.,... 8-( ty drzis 90 dnovku?
Odpovedať
emily23, ja som v irsku...Hej drzim 90 dnovku a som rada z nej, lebo koncne sa mi podarilo pohnut s vahou smerom dolu. To je blbe ze nestihas normalne jest, mala by si s tym nieco spravit, ved ide o tvoje zdravie. Ja som s 90 dnovkou zatial spokojna. A tesim sa na dalsie vysledky. :-) :-) :-) :-) :-) A drzim ti palce aby sa to aj tebe podarilo.aspon raz za den teple jedielko.
Odpovedať
A co zabky dneska strajkujete???? A ja uz som aj z prace prisla a nikde nikoho? Smaily kde si? :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Dobre rano, baby to uz ste vsetky schudli, ze som tu sama? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj krasulka,ako sa dnes mas?Ja mam dnes ovocny den ale vcera som to prehnala, :-( mala som placky ale z muky a vody z cesnakom ale dala som si velku porciu a ked som isla cvicit po 3 hodinach tak tazko sa cvicilo.Az mi bolo zle.To mam za tu pazravost. ]-(
Odpovedať
Birkata135, huraaa, konecne niekto sa ozval. Aj ja mam dnes ovocny ;-) ;-) ;-) ;-) zatial v pohode a ty sa ako drzis? ja som si vcera miesto torty dala na veceru typicku Irsku mufinu, tak hadam sa to rovna tej torte,bo nic lepsie som na veceru v praci nenasla.hadam mi to nespomali chudnutie. ja budem cvicit dnes, vcera som mala oddychovy den. To ti verim, ze ti bolo zle. Niekedy ten zaludok strajkuje, bo uz je zvyknuty menej jest.Ale neboj, to zvladneme :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to dufam,dnes jem to ovocie,aj ked sa musim priznat ze som dojedla placku od vcera.Vcera som namiesto torty zjedla placku ked som piekla drahemu,neodolala som.Ked to je take tazke odolat niecomu co zboznujes.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale do vecera uz len ovocie.
Odpovedať
..ahoj krasulka ja dnes drzim 90dnovku,ale skor sa zdrziavam na modrom konikovy tiez v teme 90dnovka,nechces skocit obcas aj tam????ja mam dnes bielkovinu a mala som salat z cerstvej zeleniny a kuracinku do toho :-p ....na ktorom si dni ty?a kolko si uz schudla?????......ja som na 9dni no prve dni som to velmi nedodrziavala :-N :-N ,ale asi som 1kg schudla podla vahy,no na sebe alebo na veciach to velmi nevidiet :-D :-D :-D .......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Megy2, ja som na 11 dni a podla vahy ma kilo dole. Ale citim sa ok, lebo som zacala cvicit a ked to pojde takymto tempon dalej, tak budem rada. Na konika obcas skocim, mrknem. birkata, sak uz to dnes vydrzime s tym ovocim a zajtra sa peeeeeekne napapame.baby ja teraz letim prec, idem k lekarovi, tak potom sa ozvem. papa drzim palce. :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ahoj ja idem do prace,tak neskvor.Pa :-)
Odpovedať
ahojte :-D Krasulka mne vecer vcera nesiel nas uzasny pocitac..... ]-( teraz ide zatial,som zo skoly prisla skor.....ale bolo super,nevadilo by mi zostat dlhsie..... vela som sa naucila,zacvicila,idem este jednu zostavu si zacvicit,mame to za domacu ulohu a naucit sa to.....musim si nejake nemecke vyrazy este z toho osvojit..... ;-) ja som mala dnes na veceru 2 vajicka,chlebik.....mandarinku.....a kusok sladke...ale to len preto,lebo moj mily mi nechal pred pc...a on vie,ze ja sa nemozem zrieknut,ked to necha predomnou otvorene..... ]-( :-D ale nemam vycitky,to bol kusok..... :-N :-) ;-) ale som celkom spokojna s mojim chudnutim....uvidim zajtra na vahe....ci sa to posunulo..... :-N ale brusko mam pevnejsie....to sa mi konecne paci.... :-D prajem krasny vecer
Odpovedať
Cafte cafte..neviem ci som pisala..ale od pondelka som schudla 2 kg.. tak som velice prevelice spokojna ;) a ani neviem ze drzim dietu..;)) to je najlepsie.. dufam, ze takymto tempom to pojde aspon do tych 57 kg ;)) to by som bola spokojna..tak este 3 kg a potom uz to moze ist pomaly.. utekaaam.. tak caffte a drzte sa ! ;-)
Odpovedať
ja som dnes bola dobra..nezjedla som nic sladke,ak neratam croisant(ani neviem ako sa to pise :-N a jablkovy trojuholnik(asi listkove cesto plnene jabkom) ale to vsetko poctivo len doobedu..v piatky mavame kolacovy den..a vacsinou vzdy je cokoladovy kolac,no nechapem ako to ti ludia mozu jest..mne to vobec nechuti..ja radsej volim cosi bez cokolady :-D som to ale hrozna..a robim chutky..no mala som na obed lososa..mnam..a cez den kopec ovocia :-) este pocvicim.. da sa ta 90dnovka praktizovat aj na navstevach?mna caka cesta na svk..a to svokra bude vselijake veci vyvarat..no mozem si obcas povedat,co chcem,kedze zlcnik rozkazuje :-D ma napadla taka otazka..riadite sa BMI?
Odpovedať
Caute babule, tak ja som doteraz bola na pohotovosti ohladom bolestiveho vajecniku. Takze dnes moj ovocny den vyzeral tak ze som mala akurat rano banan a jablko, a potom cez den uz iba vodu. Od 2 do 11 som bola v nemocnici, tak iba voda a no a teraz sme zalahli, muz vytiahol milku ]-( a ja som od hladu zjedla asi 4 kocky.Tak to bolo moje zhresenie.Ale som si pochutilaaa jooooooj ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Leatea, aspon som neni sama kto zhresil.Aj ja mam zajtra bielkovinovy den, ale chcem zajtra vynechat maso a uzit si jogurty a syry.Tak uvidim.Ja sa BMI nedrzim, lebo podla neho mam dobru vahu.Najlepsie BMI je zrkadlo. Smaily, a ja uz som si myslela ze kasles na nas, ze uz si taka stihla :-D :-D :-D :-D :-D :-D .Tak si nezahalala.Ja som dnes necvicila, tak zajtra to musim dobehnut. BAby keby ste videli tu katastrofu ru v nemocnici, jadna gynek. na celu nemocnicu.Som na nu cakala 6 hodin.Hroza.
Odpovedať
krasulka..no ja som bola naposledy pred sviatkami..den pred odletom ]-( a stravila som tam tolko,co normalne v praci..4hodiny si ma tam nik nevsimal ]-( ]-( ]-( aspon som si teda oddychla a polezala..a zacala som si utahovat z vianocnej party,ktora bola ten vecer..sme planovali mal pol dna volno,no to sme stravili v nemocnici :-D ja to dnesne jedlo neberiem ako zhresenie..pokial to jem v rozumny cas,tak ma to nejak nestve.. :-p :-D ale to bude asi tym,ze mi staci zhodit 4kila.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem včera na české diskuzi četla, že tady jste zaběhnuté na 90 dnovou dietu. Je to pravda?
Odpovedať
jannca, ahojky, sme zabehnute a stale zabiehame.Ty tiez ju drzis? Alebo este len chces. Nam sa celkom dari a vysledky uz sa dostavuju.Takze ta vitam medzi nami :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Leatea, takze to poznas.ale ja uz som mala nervy z toho.Plno chorich tam bolo..a pritom ja som cakala iba na gynekol., ale od 2 do8...Hroza.A hladna ako vlllllllci.Des.Ziadne ovocie nemali v bufete.Na porazenie :-) :-) :-) :-) :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No já kecám na podobné téma s ženskýma na hubnutí rady atd. No a dokázala jsem dát dolů 13 kg, ale už měsíc stojím a přitom jsem na sebe jak na cizí (nejím- nebo spíš jím, často a málo + sport ) přesto měsíc nic. Tak jsem si dala dvy dny normální, kdy si nebere servítky a chi začít něco...a hodně jsem už o 90 dnovce slyšela, tak bych do ní šla. Kdo má výsledky a kolik? Dík
Odpovedať
no ja som nejedla od rana do siestej vecera..a super a tom bolo,ze som si uzila troska tie zahranicne nemocnice :-D ako v usa filmoch :-p pekne ma odviezli z jednej miestnosti do druhej..na ruke som mala taku znacku ako fras ]-( janca..este som sa nedostala ani k tomu,aby som si precitala,co mi tu baby poslali :-S ale prinutim sa..pozriem,kolko je toho a mozno to v praci vytlacim..
Odpovedať
vyzera to zaujimavo..tak teda budem tlacit a citat v lietadle a vo vlaku :-D len budem musiet niektore veci povypustat..kedze ich nemozem =-) ak vydrzim 10 dni,tak to bude pokrok :-D
Odpovedať
jannca, ja som prave vcera citala, ze po nejakom ubytku hmotnosti sa vaha zastavi na nejaky cas, aj ked my dietujeme alebo cvicime dalej.Zevraj to nic neznamena, je to normalna reakcia tela, mame pokracovat v diete, a po nejakych 6 tyzdnoch sa zacne zas chudnut.Takze neboj sa nic, to je normalny jav chudnutia. Tie vysledky musim mrknut.Ale ja osobne som za 11 dni dala dole kilo a pol. Co som stastna, lebo uz dlho sa mi vaha nepohla.Az teraz, ked som zacala s 90 dnovkou. Inak baby co tu chudnu, dali za mesiac dole 3, 5 kilo. Za 2 mesiace maju niekore aj 7 kilo dole. co je podla mna paradick.A najlepsie je ze ziadny jojo efekt nepride. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) leatea, tak si tiez hladovala :-D :-D :-D :-D :-D aspon som nebola sama :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
leatea: a co mi chceš vytisknout?
Odpovedať
leatea, no vysledky :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
krasulka..tak ja som tam bola kvoli zlcniku..a jedine,co som zjedla boli lieky..a dostala som injekciu :-p mne stacia tieto problemy a rychlo zhodim..a mam kvoli nim zakazane diety..ale psst jannca..tebe nic :-p sebe navod na tu dietu..
Odpovedať
Cafte baby. no ja som sa vcera v pohodicke drzala..az do vecera, ked sme isli na navstevu.. :) no a cipsy, dzusy, plnene trubicky a tak.. ale pohoda no a dnes som zjedla spagety.. a na veceru som si dala kasicku.. ked mozem mat dnes sladke :)) uz to moje telo potrebovalo.. zajtra ovocny den, mne to nevyhovuje, ked mi to padne na vikend :))) lebo ten mam vacsinou taky zraci
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?