Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
nadka001 mnam, pizzu sme si uz davno nerobili,ale ked budem mat svoje vytuzene kila,hned si urobime pizzu...nasu domacu taliansku..... :-p ;-) ja budem mat zajtra grilovaneho pstruha so zeleninkou uz sa tesim..... :-D
Odpovedať
caute baby inak ja teraz chrumem pukance z mikrovlnky. zevraj tie su dietne.Tak hadam je to OK. :-D
Odpovedať
Ale mi nieco strasne chutilo, kukam poustovnu stastia. aka trapna sekretarka uz ho bozkavala, a on ma zenu s deckami prec..Svinucha hned toho vyuzila. a potom daj chlapovi mladu sekretarku. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
vazne ? mrcha..ja som akurat nepozerala.. ale od zaciatku som hovorila mamine, ze po nom zjavne ide.. ved to bolo hned jasneee.. a ona, ze nie nie.. ja to uz mam v oku :)) uz som pri telke.. tak pozeraamm .. este ze mame slovenske programy.. ;-)
Odpovedať
Cha chaaaa....aj ja hovorim. Sak by nas tu aj slak trafil bez UPC cka no nie? Ale je to pekna potovra. Ja by som ju vyfackala.Mrchu.
Odpovedať
esteze nemame slovenske programy :-N :-D :-D aspon este rok,inac potom niekedy budeme mat uz az priliz vela programov z celeho sveta....to sa mi nebude vidiet :-D prajem vam dobru nocku a pekny zajtrajsok,vecer zajtra budem doma,tesim sa...... :-D
Odpovedať
ok smaily, tak dobru aj tebe tak zajtra pisneme. Drz si dietku a daj vediet ako dopadlo vazenie. ;-) :-) :-) :-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
krasulka nehovor mi radsej,zajtra bude mat jennifer stresy este s fotenim...v terene.....tak mozno zabudne nato...dufam..... :-N :-N ale uz nemam doma sladkosti.......zozrala som vsetky ja pazrava pazravica..... ]-( ;-) tak konecne mozem ist rychlejsie dolu s kilami...... :-D :-D :-D a cvicic uz brusko? to mozes cvicit aj v sede,v lahu,v stoji..... :-D
Odpovedať
aj pri sexe??? :-D
Odpovedať
baby, je to super pocit,.. ked rifle, co som mala natiahnute ako elastaky su mi akurat :)).. a bude to este lepsie.. min. tyzden som si kupila taky sportovy kostym.. ale nohavice mi boli tesne presne a moznu aj trosku viac :)) tak sa tesim.. ze ked si ich prvykrat obleciem, budu mi akurat a mozno aj volnejsie :)))))))) jeeej to bude pocit :-N
Odpovedať
Nadka001: Vyborne moja, treba si vyticit ciele. Ja mam dnes trosku blbe svedomie kvoli tym pukancom.Ale hadam to zajtra spalim na orbiku.Zajtra mam karfiolovu polievku.Mnam uz sa tesiiiim. Uz som dlho nemala polievku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa snazim schudnut do svadby, ani ma tak nehneva telo, iba trosku brusko, ale hlavne, ze vsetko mi ide do tvare a podbratku, neviete co na to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Majka: kukni na nete su na podbradky take cviky aj na tvar.Alebo potom jedine odsatie. To ma vyhodu, ze uz sa ti to tam nikdy neulozi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
odsatie, to bude drahe....a kde asi to najdem na nete
Odpovedať
no to si musim kuknut aj ja.. lebo az taka tlsta nie som..ale tie zmi to ide do krku..:) nechapem preco :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak uz som spat.Ja som obed dodrzala,mala som morcacie zo zeleninou.No prisla som neskutocne hladna z mesta a dala som si tortilu zo syrovou omackou.
Odpovedať
Majka: Skus google, a napis: cviky tvare, alebo cviky na posilnenie tvare x-)
Odpovedať
Birkata135: Aj ja som mala dnes morcacinu,ale mne viac chuti kuracie. S tou syrovou omackom si mi spravila chute.
Odpovedať
Profilova fotka
nic som nenasla, len sama luposukcia
Odpovedať
Profilova fotka
To mal vlastne drahy na veceru ale mal vela tak som mu pomohla,aby sa neskazilo :-D :-D :-D.....Aj my mame satelit,to je super ked po praci pridem domou a nepocujem tu blbu anglictinu,ale Slovencinu.Hned som blizsie domovu.
Odpovedať
pocuj to je tusim choroba vsetkych zien.. aby sa nepokazilo.. tak tlacime.. to je pravidelne.. a moj priatel to uplne nenavidi..lebo ja musim vsetko vyuzit.. a uz iba pozeram co treba do kedy zjest alebo inak spracovat, aby sa nevyhodilo.. ale to nie z tolkej setrnosti.. skor zo zvyku a povodne preto, ze vyhadzovat jedlo je fakt hriech.. ale potom iba priberame.. a dojedame odpadky a to este nemame deti :-D pomaly s tym koncim.. nech dojedaju chlapi :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nic a nic :-( ja nechcem taky podbradok...
Odpovedať
www.moda.cz/Kategorie/Kosmetika/20070...
Odpovedať
http://www.moda.cz/Kategorie/Kosmetik... teda takto
Odpovedať
inak cim je zena stihlejsia.. tym je podbradok mensi.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz cvicim, dakujem pomohla si mi
Odpovedať
inak predavaju aj knihy.. na cviky tvare.. tam su aj specialne cviky na bradu.. ale ja sa zatial spolieham na schudnutie :) lebo ked som bola chuda.. tak som si nikdy nevsimla ze by som mala nieco pod bradou :) tak drzim palce.. idem uz spat.. caffte zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja idem zalahnut tak pa
Odpovedať
baby ja mam nejaku depku. Prisla na mna clivost za domovom. :-(
Odpovedať
ahoj....nemaaaaaaaj......ved mas manzelika pri sebe....sa pritul a bude dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?