Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Birkata135: Moja, aj sa som sa vydavala uz pribrata aj ma to trochu skrelo ale pre draheho som bola aj tak najkrajsia, bo ked ma uvidel prvy krat tak mu vytryskly slzy a stale mi opakoval, ze aka som nadherna ze sa na mna nemoze vynadivat.To bolo najkrajsie. On mi hovori, ze pre nho nemusim chudnut. Ze ma ma aspon za co chytit. Ale ja chcem byt sexi a tie kila tomu moc nepridavaju. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Megy ja som z Jamnika.No momentalne som v Irsku....je to super ze to mam ale nechce sa mi cvicit. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bona dakujem za povzbudenie :-)
Odpovedať
Birkata135: Aj ja som v IRSKU, kde si presne?
Odpovedať
To raz mojej maminy sesternica vravela, ze "chlap predsa nie je pes, aby spaval na kostiach".. :-D Ja si tiez neformujem postavu kvoli polovicke, ale najma kvoli sebe..a ked sa ja budem citit fajn, myslim, ze ani jemu to nebude vadit.. ;-) :-)
Odpovedať
to birkata....ahaaaaa......chodime do jamnika opravovat auto s drahym ;-) ;-) .....a v irsku mam kamosku :-D :-D
Odpovedať
Megy2: aj ja mam problemy so srdcom, takze ja tie iba tak opatrne s tym cvicenim. :-) ;-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som nikdy neprekrocila hranicu 62 kg ale ked som prisla tu do Irska a vaha ukazala po roku 70 tak ma skoro porazilo.Aj ja mojmu sa pacim taka aka som ale sme spolu uz 9 rokou a on vie ako som vyzerala skvor tak mu nevysvetlis aky je problem schudnut.Ja teraz musim koncit, dufam ze vas tu vecer najdem ze pokecame. :-) :-)
Odpovedať
Birkata135: Uha, to je dost. Preco vsetci v Irsku priberame?? ale neboj pojde to dole.
Odpovedať
Profilova fotka
Krasulka ja som pri Killarney.To je hodina od Corku.A Ty?
Odpovedať
juuuj to sme daleko od seba. Ja som hodinku od Galway. :-)
Odpovedať
....no krasulka verim....ja som uz cvicila aj taebo aj spining a vzdy mi bolo potom tak cudna a ma to strasne odradzalo...a ked som bola u kardiologa na kontrolu v aprili tak mi vravel ze to su tie naj cvicenia na srdce,ze to uz mozem rovno ist na rychlokorculovanie a zgegnem :-D :-D :-D .....takze len posilka,plavaren,lyze a bicykel......no a chudni potom :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Krasulka skodaaaaaaaaaaaa.Tak zatial paaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Megy2:Sak to. Ja som bola v juni 5 dni po svadbe na operacii sdrca. Teda na takom zakroku. Lebo ja zas mavam busenia a byva mi tak nevolno od srdca, hlavne v noci. Ale zevraj to nieje az take vazne. ale tiez sa musim strazit. nesmiem sa ani kupat v horucej vode ani sa moc premahat.Pri cviceni myslym, pri sexe mi nic nieje :-D :-D :-D
Odpovedať
....tak to je este dobre :-D :-D :-D ....ked tak rozmyslam tak ani mne :-D
Odpovedať
Megy2: Cha cha este to by nam chybalo. Ja sa chystam dnes na orbitrek aspon na 20 minut.
Odpovedať
Tak baby, dalsie pokusenie, idem spravit muzikovi palacinky.
Odpovedať
krasulka: tak si jednu daj..ta ti neublizi.. ;-) My sme si doma minly tyzden spravili so sestrou a maminou vecer o pol osmej lievance.. :-D A ako mi chutili.. :-D :-D Kvoli tomuto ja nie som stavana drzat diety..
Odpovedať
Bona, ale ja to prave vydrzim.uz ich robim a zatial ma to neberie, lebo som sa fajn napapala morcacich prs so zeleninou na obed .Tak zatial to zvladam. Chcem to vzdryat, ked uy som dala kilo dole, nech to ide dalej. Dam si ich potom ked schudnem aspon 5, 6 kil.
Odpovedať
krasulka to je super,ze sa tak drzis.... :-) ja prave papam rybku so zeleninkou....ale mala som dnes aj cukriky-haribo..... :-N dnes som mala dost pohybu..u nas su uz v plnom prude fasiangy......ja som nastastie doma,no milacik robi..... budem sa ucit.....uz mam malo casu do stvrtka.... a trosku si este zacvicim s bruskom..... :-D papapa
Odpovedať
Smaily: ahojcek. No tak to si mala tiez dobry obedik. Hej uz som si povedala ze tentokrat to vyjde. a novinka, stavila som sa s drahym, ze ked sa mi podari schudnut tak on prestane fajcit. Takze to stoji za to. :-S :-( :-) :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D A co cvivis na brucho? Brusaky? Ja ich vela nespravim ;-( ;-( ;-( ;-( Ja cakam draheho okolo siestej by mal prist.
Odpovedať
ahojkaj, jeeej ty mas kraaaasneho psikaaaaaaa :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) a ja necvicim brusaky....to je minulost..... ja aktivujem brusne svalstvo cisto len praca svalov......treba vydrzat par sekund a uvolnit.... (vtiahnutie brucha dnu) tak to je super,ze prestane fajcit......len nech sa tak stane :-D
Odpovedať
Smaily: akujeeem. je to nase slniecko teraz. To musim aj ja vyskusat tie cviky, lebo ja to brucho mam jak tehotna. Vela tuku mam na nom. Nevyzera to dobre. Ja by som bola rada keby prestal fajcit. Ja som tiez prestala. ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
krasulka uz sa mi podarilo par drobnosti na fotkach dat do albumu.....dnes pc mi sd kartu precital..... :-D a brusko cvic, ja to uz na brusku citim,ze sa mi zmensuje...a pritom som dost porusovala.....nohavice mi dost padaju..... :-D
Odpovedať
ok idem to mrknut. :-|
Odpovedať
smaily: Tak som to pokukala, wow tie svadobne drobnosti su zlatucke a tie lupienky nemaju chybu. Tak saty uz mas vybrate?
Odpovedať
krasulka, saty uz mam rezervovane.... :-D ale fotku nechcem davat...az po svadbe..... ;-) uz ti prisiel manzelik? uz sa zotmelo....isla by som rada za milackom,ale neni teraz najteplejsie......uvidim..... prajem pekny vecer... nemas icq?
Odpovedať
smaily: jasne ved si pockame :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) este neprisiel asi az za pol hodku pride. nemam icq ale mam skype. Moje meno je: hviezda-01. papa
Odpovedať
Caffte caffte ;-) teda..je to velka sranda..citat to tu...xixi.. len sa tak rehocem.. ale motivuje to dobre.. mala som si to precitat predtym ako som zjedla krupicovu kasu..ale zas dnes vecer som mohla mat nieco sladke :-) tak hadam ok. Drzim to od nedele a vcera som mala o kilo menej.. ale kamoska mi povedala, ze asi som bola na velkej, kedze to je iba po jedno dni diety :-D :-D teraz mam pocit, ze som zas naspat.. tak musim sa ist odvazit :-D :-D zajtra mam ovocny den.. tak sa tesim..lebo je aj post, takze aspon ma nic nebude lakat.
Odpovedať
inak ta pizza.. sa robi bez vajec.. a dala som si na nu rajciny v konzerve, kukuricu, pokrajane olivy, šampinony a trochu pokrajanej cibule.. aby to nebolo take suche.. ;-) a chutilo to vynikajuco :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?