Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
krasulka, mne nejde cast pocitaca nasho blbeho, a preto nemozem z fotaka dat fotky do pc..... ]-( ]-( a je to super,ze si odolala..... ;-) inac ste veru neni dlho spolu.....ale super ze ste stastni..... :-) aj pre mna bude svadba najkrajsi den v zivote..... ;-) :-) a velmi sa tesime..... mame v Ziline svadbu..... :-)
Odpovedať
Smaily:asnacka. Ja som mala pred tym 6 rocny vzah a skoncilo sa to rozchodom. a ked som spoznala mojho milacika, tak nebolo o com. Sadli sme si na 100 percent. On uz mal nieco za sebou a ja tiez. Velmi sa lubime a planujeme babo. Mam este na tento mesiac HAk a potom asi zacneme. A ty este nechces babo? :-D
Odpovedať
Cafte cafte.. tak ja som prave navarila krupicnu kasu s grankom a skoricou.. a viete si predstavit ako to vonia..aaach.. ale ked som si preciala o tych reznoch.. :)))))))))).. tak aj ja vydrzim..xixi Inak my tiez planujeme svadbu. 6.9. v Modre. Ale este nemam zajednane saty.. nic.. oblecko..ani som nebola pozriet..ale uz sa chystam.. asi o 2 tyzdne aspon nieco popozerat. Inak ta kapustova polievka so zemiakmi..druhy recept mi dnes velmi chutila. Teraz prave robim pizzu.. pre mna je problem vydrzat vecer, ked si varim papanie na druhy den..:)) bo by som to hned okostovala :)) ale aspon sa tesim na zajtra..xixi
Odpovedať
Nadka001: To som rada, ze si aj ty odolala. Ja som prvy tyzden vydrzala cely v pohode. prve velke pokusenie som pocitila dnes pri rych reznoch, ale zahnala som to hroznom som si povedala, ze mi za to ten rezen nestoji aby som si za desat minut nadavala. Uz ked som to vydrzala, hadam uz vydrzim vsetko pokusenie. Co moze byt viac ako rezen?Zajtra varim kuracie so zeleninou, tak si to vynahradim. Uz sa tesim na obed. Mnam. Teraz to este vidim na jablko, bo kukame telku a nieco mi chuti.
Odpovedať
krasulka teda 6 rokov....to sa stava......tak to gratulujem..... :-D ze ste sa nasli...aj my sme sa hned nasli,ako som prisla do Mnichova...... :-D aspon dnes niekto vydrzal.......ja ale vydrzim zajtra urcite..... ;-) inac som zazila teda dnes zazitok......bola som na praktiku,jennifer mala stretnutie so zurnalistom a fotografkou z vecernych mnichovskych novin......a prisla pre mna ze sa musim prezliect a ist jej robit model..... :-N :-N takze som bola cvicebny model pre vecerne mnichovske noviny.... :-N :-N :-N no takze za par dni som v novinach...ktore citaju skoro vsetci....v Mnichove :-D no to mi este trebalo....... :-N takze musim schudnut......este rychlejsie..... :-D
Odpovedať
Smaily:Ty kokso to ti gratulujem. Urcite si tie noviny odloz aj ja chcem vidiet. Tak to ma byt, treba dat o sebe vediet. :-) Tak dnes si toho dnes spalila, tak si nelam hlavu prehreskami. Ja uz sa nemozem dockat zajtrajska...jedloooooooo.
Odpovedať
krasulka, dakujem za povzbudenie,ze som spalila...... :-D :-D ja zajtra sa musim krotit,lebo asi v stredu by ma rada jennifer odvazila na svojej presnej vahe..... :-( ;-) prajem vam dobru nocku ;-)
Odpovedať
ja vas cice nestiham :-S
Odpovedať
miriama: v pohode cica a ty ako?
Odpovedať
no ja radsej necitam a nepisem...hrozne.. ]-( :-S ;-(
Odpovedať
len sa pochval :-)
Odpovedať
Zas som tu prva?
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) a ja druha.. ja som prave spapala super pizzu.. supeer.. a vecer mam sladke ;-) tak pohodicka smalily : tak to si na tom dobre.. ked ta fotografovali.. ;-)
Odpovedať
Nada001: Ahoj moja, ja mam dne skuracie prsicka so zeleninou. Tiez sa tesim, lebo vcera som lmala ovocny den tak uz sa neviem dockat. Som sa vazila dnes a mam 59, 4 Takze za tyzden som schudla kilo.Dobre nie? Som stastna ze uz sa to pohlo pod tu 60 ku, lebo pol roka sa mi to nedarilo. Moja kamoska schudla s 90 dnovou za tri mesiace 10 kilo. Ona je tak vysoka jak ja 163 a vazila min rok v zime 70 kilo. A ked mi prisla v juni na svadbu tak som ju nespoznala.
Odpovedať
Nadka 01: Takze ona ma poriadne motivovala, lebo som videla na nej ze sa to ozaj da. A este ona cvicila aj na orbitreku ze pokym tam nemala 100 kalorii spalenych, ale ze necvicila kazdy den. Iba tak 2 krat do tyzdna. Baby tak to musime vydrzat aj my. Ved chceme byt sexice. Pride leto tak aby sme sa mohli pysit v plavkach a aby chlapi slintali. Nie len ty nasi. No nie? A ako budu nasi muzickovia ziarlit, ked sa za nami budu obzerat druhy. :-) juj ale som protivnaaaa. :-D
Odpovedať
...ahoj...jeeeej aj vy sa tu bavite o 90-dnovke....ja som ju zacala v stvrtok minuly tyzden....dnes mam skroby...no uvidim ako mi to pojde...... :-) :-) a vy ako dlho ju uz drzite????
Odpovedať
Megy2: Ja presne tyzden a jeden den a uz mam kilo dole :-) Ale vcera som mala strasnu krizu prvy krat od zaciarku bo som robila rezne muzovi.Ale som odolala. :-) A ty sa ako drzis a napis aj aky mas ciel schudnut.
Odpovedať
noooo....tak aby som od zaciatku sla tak tuto dietku sa pokusam zacat uz mozno aj rok a az teraz som par dni aj vydrzala :-D :-D :-D ......mojim "snom"je dat dole takych 10kg ale aj 5 by bol uspech.......no drzim sa ako tak,ale nedodrziavala som ju tych prvych par dni nejak extra poctivo,len som to chcela skusit....ale od vcera :-D :-D sa drzim,tak uvidim co dalej......len sa chcem opytat ze ked mam jest pri UH dni napr.pizzu ci nevadi ze ten korpus je vlastne z bielej muky a vajec???
Odpovedať
Megy2: Nemalo by to vadit, ale nesmies mat na tej Pizzy syr.Iba rajcinovu omacku a zeleninu.Tak to skus vydrzat, ked chces schudnut. Stoji to predsa za to citis sa lepsie.Ja som tiez uz vela krat chcela schudnut, ale teraz uz citim ze som na to silna a dokazem to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja mam za sebou uz 29 dni dnes 30.Vcera som mala ten vodny, strasne som sa bala ze nevydrzim ale dokazala som to.No ten prvy mesiac som aj ja sem tam porusovala,no mam dole 4 kg tak som rada.Dufam ze tento druhy uz vydrzim neporusovat.
Odpovedať
...jeeeej birkata my sme z jedneho mesta :-) :-) .....a tak rozmyslam nepatri do UH dna aj napr.ze celozrnne pecivo??? ...hej budem to musiet vydrzat...... :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte dievcence :-) No, do klubu chudnucich sa pripajam aj ja, i ked diety nedrzim, to nie je pre mna ;-) Ja som zacala akurat pravidelne cvicit, najprv na Orbitracku, teraz som sa dala na behanie, obmedzila som sladke a svetle pecivo a uzivam nejake doplnky na podporu chudnutia..no a zda sa, ze to pomaly ide.. :-D Na vahu som sa dlho neodvazila, az minuly tyzden..ukazala, co ukazala, ale o co viac som sa potesila vcera, ked som sa na nu znova postavila a ukazala o 1,7kg menej.. :-D Z okolia som sice dostavala ohlasy, ze som uz schudla, ale mne sa to akosi stale nezdalo/nezda.. 8-) Ale uznavam, ze ked som sa po Vianociach vosla do rifli, do ktorych som sa v lete poriadne nevedela "narvat", asi to ide pomaly dolu.. :-D Bodaj by to tak pokracovalo..
Odpovedať
Brikata135: Tak teda to ti gratulujem, to je krasny uspech. Len tak dalej. ja uz sa neviem dockat ked budem mat za sebou prvy mesiac, ale pomaly to ide den odo dna. Bona: Vitaj medzi nami. To je najlepsi sposob chudnutia. Zacat sa hybat a ked si clovek uberie aj na jedle, jasnacka, ze sa to niekde odzrkadli. Ono ty to mozno tak nevidis, ale telo uz ti zacalo chudnut, a ostatny to vidia. Baby musime to vydrzat. Musime. ;-)
Odpovedať
krasulka: nieze musime, ale chceme.. ;-) Teda aspon ja osobne..aby som v tych uzasnych satickach, ktore som si vyhliadla aj uzasne vyzerala.. :-D Ale ved uvidim.. 8-)
Odpovedať
Bona: tak dobre musime chciet :-D Aj ja som si povedala, ze si nekupim nic na seba az pokym neschudnem. A to je silna motivacia. Aspon pre mna. ale Vam poviem, ze odkedy som pribrala tak ma ani nebavi si nieco kupovat, ked sa vidim v kabinke tak mi je do placu. Sunky na bruchu a stehna...A vyklady radsej obchadzam z dialky lebo tam sa clovek vidi cely ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
No viete ked som sa videla v svadobnych satach tak som skoro plakala. Krasulka... dakujem. megy2..no super,Ty si priamo zo SNV? Ja mam aj beziaci pas , steper aj fit loptu....len ta chut na cvicenie mi chyba
Odpovedať
birkata: plakala od stastia ci zufalstva..? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
od zufalstva aka som buchta.
Odpovedať
birkata: hlavu hore, casom to bude stale len lepsie a lepsie.. ;-)
Odpovedať
....nooo priamo zo snv....byvame na zapade1...a ty????tak to mas super ze mas doma pas ak steper.....ja som chodievala do fitka na pas aj steper,ale samu ma to nebavilo a ani nemozem velmi behat lebo potom mam problemy so srdcom....ale teraz som s kamoskou zacala chodit do posilky tak uvidim ako dlho :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?