Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co uz mate na svadbicku prichystane? ;-) stihla si domka nieco?
Odpovedať
no moc som toho nestihla....ved snad sa to nejak este vyriesi...snad aj samo :-D :-D :-D :-D :-D :-D a vy ako s planovanim? v plnom prude pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
no ani velmi nie..furt mame len to, co je v albumiku..nist viac
Odpovedať
tak sme dve..len nam uz prihara =-)
Odpovedať
idem ja buvat...bru nocku zelaaaaaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobruu ;-)
Odpovedať
aj vam sa opytam... Keď si tučná - máš schudnúť Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť" Keď si škaredá - zhadzujú ťa Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky Keď si mladá - máš mať prax Keď máš prax - máš byť mladá Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna Keď si pekná - musíš byť hlúpa Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať" Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu vážne Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba. Tak sa teda zmätene pýtam: Ktorá je to tá normálna žena, ktorá nemá problém s touto spoločnosťou.....? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
miri.... no super... "kruté".... ale BOHUŽIAL PRAVDIVE.... :-) ako čo ako dietka... fičí niekto na nej... ?? ja som do dnes aj hej... ale boli sme gratulovať narodky, tak som porušila a zajtra idme na svadbu... tak si deň "pauznem" :-D krásny víkend želám
Odpovedať
ahojte chudnuce cice! :-D ja mam uz v stredu vysetrenie krvi pre metabolic balanc......tesim sa,lebo do par dni mam potom program od trenerky ake potraviny mozem jest......a cez buduci vikend zacinam ocistovacie dni a od pondelka potom uz metabolic.......velmi sa tesim....... inac som prisla zo skoly.....cely vikend a mam svalovicu...... :-N :-N :-N ale musim uznat,ze Jennifer Wade je super odbornicka a vela som sa uz naucila od nej......a takze potvrdila mi,preco som neschudla,ked som pred rokom velmi dlho kazdy den takmer chodila do fitnes studia.....ja som cvicila aj s posilovacimi strojmi aj aerobne.....a neschudla som ani deko...aj ked som menej jedla....ak chceme schudnut z nasich tucnych noh-stehien......nemozeme posilovat.....a ak aj cvicime bez zavazia,tak najviac 8 krat opakovanie...lebo mi nepotrebujeme mat velke stehna ako muzi......ja dufam,teda viem,ze pod jej vedenim a metabolic balanc schudnem konecne aj z mojich noh.......jennifer kedysi mala az priliz vypracovane nohy ,lebo robila aerobik step.....prestala a schudla z noh...a vazne to nebolo pekne na nej...... ale nordic walking...joging......su super..... :-D so spravnym zivotnym stylom....ja teda vyskusam metabolic a postupne budem podavat hlasenie :-D papapapa som unavena,idem konecne relaxovat...... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky chcem sa opytat ci ste niektora drzali tu adelinu dietu a ci ste schudli =-)
Odpovedať
ahojte x-) x-) **smaily, drzim moooooc palceky ;-) ;-) ;-) **olianko, veru ja nie a ani neviem ktora z nas....a ani neviem aka to je :-N |-| :-D :-D :-D **adamko, veru, pravda...a tak si vyber :-S bru nocku teda... a kde sa tula EEKA? mna teraz stale mataju biele noci a jej nikde... :-( :-( :-(
Odpovedať
ahojte kocky:), ja uz som raz drzala 90-dnovku, pekne som z nej chudla, ale akosi som s nou prestala a prisiel jojo efekt, nastastie mi doprial len 2 kila navrch, takze teraz ma potesi ked schudnem takych 8:) dufam, ze mi s tym pomozete, lebo potrebujem trosku podporit:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte cice! :-D Tak ja som uz mala vysetrenie krvi a dostala som plan potravin co mozem jest pocas prvych 16 dni.... pocas metabolic balanc... zaujimavy program,ale mam dovolene len 3 druhy ovocia.....jabko,papaja a mango..... ostatne by mi pravdepodobne drazdili pokozku..... takze v pondelok zacinam latkovovymenny program.....je to program stanoveny presne podla krvi kazdeho cloveka.......velmi zaujimave.....a chudne sa pri tom......a v 1 rade sa zlepsuje system latkovej vymneny v tele.......to znamena zlepsuje sa stitna zlaza,upravuje sa hladina inzulinu a cukru v krvi.....znizuje sa cholesterol.......atd......ja zacinam na 62 kilach pri vyske 165. inac ma Jennifer aj moje miery.....aj tuky merane caliperom i vahou.... a kazdu stredu mam nove vazenia a merania.......ach jaj...... :-N :-N :-N ale tesim sa velmi........aj ked to bude tazke........ ;-)
Odpovedať
Ahojte, no ako tu citam vase prispevocky, asi tiez zacnem s touto dietou. Zazanat, prosim ta, mohla by si aj mne poslat na mail tu knihu v elektronickej podobe, o ktorej si pisala? Chcela by som sa hlbsie dostat do receptov, aby som v tom nemala chaos. Dakujem velmi pekne, moj mail: miroslava.hrehova@centrum.sk . Vsetkym vam prajem pevnu volu a zlate nervy................ ;-)
Odpovedať
Ahooooooooooojte cicusky :) Pisem po dlhom case ale mala som rusno...ale zas stalo to za to lebo to vyzera tak, ze nebude ziadna trojka na vysvedcku :-) Este uvidim co mi povie zajtra nemcinarka tak ale mohla by mi dat dvojecku...no uvidime.... Na vysku som sa nakoniec rozhodla pre tieto dve: prirodovedecka fakulta UK - ucitelstvo biologia a environmentalistika a farmaceuticka fakulta UK nieco so zdravotnymi pomockami - neviem ako presne sa to vola :-p :-N ale chcem ist radsej na tu prirodovedecku :) aby zo mna pani ucitelka bola :-D a tam by ma mali na 99% zobrat bez prijimaciek tak sa straaaaaaaaaasne moc velmi tesim :):):) Co sa chudnutia tyka tak som na tom dost mizerne ale od noveho roka sme zas sacali a uz mam 2,5kg dole takze sa mi zatial dari z coho sa tesim :) Od buduceho roka planujem chodit aj pravidelne do fitka ale teraz setrim na tu australiu. A uz zacnem aj na plavaren chodit v piatok bo mi to strasne chyba a citim sa taka mlandrava, drevena.... A vy ako? Co nove? Nejake nove tehulky? x-) Tak sa zatial mavajte krasne a ja sa zas niekedy ozvem a dufam ze zahlasim dalsie 2,5kg dole :-D pa cice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ KOČKY. Chcem sa spýtať, možem k masu ako prílohu miesto chleba udusenú zeleninu?Napr. brokolicu, karfiol? Ďakujem za odpoveď.... A ak máte nejaké receptíky,tak budem rada.Keď tak do IP. ;-) Držím všetkým babám palce nech to zvládneme a nech sme do leta krásne a štíhle!
Odpovedať
Profilova fotka
veronice ahojky jeej ty sa chystas na prirodovedecku fakultu. ja tam chodim nejaky ten rok, ale na geologiu. nechcem ta strasit ale vybrala si si teda dost tazku kombinaciu ;-) ale ty si sikulka, to zvladnes :-) takze drzis teraz 90 dnovku? ja sa odhodlavam uz od zaciatku januara... :-| a stale nic. som teraz v GB a tu sa neda normalne stravovat, kedze domaci nemaju v chladnicke nic co je zdrave... ]-(
Odpovedať
ahojte cice..... veronice tak gratulujem..... ;-) ja som dnes trosku porusila,ale co uz......ja ked mam vela toho,vela ucenia....je mi tazke drzat nejake ocistovacie dni....zajtra dufam zvladnem na jabkach.....lenze cely den som neni zajtra zas doma.....a vo stvrtok mam uz presny plan....na obed rybku len tak bez oleja....so zeleninkou......ranajky a veceru si este vyberiem z mojho planu... drzim vsetkym palceky..... ;-)
Odpovedať
ahojte cice.... :-D tak ja mam dnes 1 den v 2 faze metabolic balanc diet...a rano som mala 1vajicko s asi 90g.zeleniny,ktoru mam schvalenu jest podla mojho programu z krvi a plus za tym pol jabka... Na obed som mala 130grybky urobenej na vode so 120g zeleniny na veceru by som mala mat iny druh bielkoviny,tak este uvidim.....ci tofu so zeleninou alebo kuracinka......uvidim... :-) ja sa dnes ale citim perfektne....jem kazdych 5 hodin,3 krat za den....je to medicinsky program- latkova vymena sa nim v tele upravuje.... a mam sa kazdy den vazit..a zapisovat co jem.....aby som uvidela,rozdiely.....v mojom stravovani a zaroven chudnuti..... a vam sa ako dari??? pre mna je traz len trosku tazsie,musim si do predu nieco prichystat a vziat so sebou.....lebo som cely den neni doma......aj teraz som na praktiku :-D ale som akurat po obediku..... adamko co dobreho papas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja som zacala vcera pit cajik VITAX SLIM program. a je k tomu aj napisane co mozem papat. ale podla toho nemozem skoro nic :-o tak dnes na obed a veceru mam ryzu so zeleninou. a to ma caka aj dalsich par dni.. tak uvidim co to so mnou spravi.... a este sa snazim papat pravidelne kazde 4 hodiny tak uvidim ci to vydrzim tych 15 dni, pocas ktorych sa pije caj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky smaily... tak si to teda rozbehla??? super, teším sa s tebou a som zvedavá na výsledky ;-) ja som mala na raňajky banán a jablko, na obed pol pizze (iba rajčinová drť a cesnak) a na večeru neviem, snažila som sa o Parížske rožky dnes ]-( ]-( ]-( ... ale neviem, asi ich nedorobím, sú nejaké nepodarené, ]-( ]-( ]-( ]-( tak neviem, či budem robiť plnku - tie som mala v pláne tak dva kusy na večeru, ale mám doma aj upečený perník, tak asi si dám ten s čajíkom, ešte som sa nerozhodla..... šak do 19-tej mám ešte čas :-) ... a mohla by som začať zasa troška cvičiť, dúfam, že dnes sa mi to už podarí x-) martina... podľa mna kafriol, kapustu, ja som si robievala aj špenák ako prílohu ku zemiakom, môžeš v akomkoľvek množstve :)
Odpovedať
Profilova fotka
emily... a koľkokrát sa pije ten čajík....?? myslíš, že je dostať aj na SK? x-) su tú samé nové nápady.... už 9O-tka iba okrajovo.... ale šak ja som sa tiež až včera "zaťala", že pôjdem poctivo... šak začala som 02.01. a schudla asi pol kila... :-(... lebo som stále "prehrešovala"... ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte...ja len v rychlosti... **ver, drzim palce :-) **smaily, ja ta fakt obdivujem...ja nemam cas ani na 90dnovku a nie na takeho kombinacie :-D :-D tak sa majte, paaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
adamko pije sa dvakrat denne, rano a vecer pred jedlom. ja som ho kupila na slovensku...maju ho aj v lekarni, ale kupila som ho v Jednote. stoji cca 170sk, a je to na 15 dni.. ak sa nahodou rozhodnes pre tej caj , inak celkom mi chuti :), tak napis ake to ma ucinky na teba ... ja som 90dnovku skusala este niekedy v aprili.po troch tyzdnoch mi vraveli ze som schudla, ale potom prisli skusky v skole a nedokazala som drzat ziadnu dietu. a chcem skusit tento caj a uvidim mozno potom skusim zas 90dnovku...
Odpovedať
Profilova fotka
emily... .... tak sa po nom pozriem, budem ho mať v rezreve... kým ma ešte bude držať 90-tka, tak sa budem snažiť podľa nej... :-)... potom sa môžem troška "počajíkovať" zasa .... (bože, toľko vecí od porodu čo som skúsila som neskúsila za 24 rokov :-D :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
adamko no ja sa zas pustim zas do 90dnovky... lebo uz sa na seba nemozem pozerat, ked si nemozem obliect veci co som este v septembri v pohode nosila...
Odpovedať
cawte my s priatelom tiez drzime 90 dnovu dietu, dnes mame zeleninu a strukovinu, toje myslim skroboy den. na dneska som varila sosovicovo cicerove fasirky, so zemiackami a podobnym salatom, teda sosovica,cicer, cibulka a paradajka:-) mnam mnam inak je to fajna dieta az na ovocny den ktory sa mi zatial este nepodarilo na sto pro dodrzat :-N
Odpovedať
Baby pomozte mi prosim. Pred rokom som odisla za muzom do irska. A zial, zmena prostredia, strata aktivity, menej pohybu sposobili, ze som tazsia o 7 kilogramov. POMOC. 29. marca letime domov na dovolenku. Chcela by som dat aspon 5 kilo dole.Pomozte, poradte prosim. Moja mailova je anula111@centrum.sk
Odpovedať
ahoj krasulka ;-) no tak vyskusaj bud 90 dnovku je na prvej strane,alebo si vloz do jedalnicka na vecere vzdy len bielkovinove jedlo,alebo 2 tyzdne si var ryby a kuracinku len na vode ,cize bez oleja vydrz 2 tyzdne(dovolene je len avokado) na zlepsenie metabolickeho systemu v tele,ziadny cukor....a plavaj ak mozes a rychla chodza je suuuuper..... ja som 90dnovkou vtedy schudla takych 5 kil.....teraz robim metabolic balanc diet....v nemecku. prajem vela trpezlivosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky, cosi pre mimu:-) - mojik kuk sem na slnecnice - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?