Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
ach jaj miri, veru dieta isla bokom..... :-| ja som sa dala na polievky.....na obedy....ale po veceroch chcem zas len bielkovinku.....dufam to dokazem.... vikend bol maskrtny dost.... ]-(
Odpovedať
smaily, no veru.. ]-( polievky, obed cely....gulasik.. ]-( ]-( ]-( sladkeho moc nie ale aj tak... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ja som dnes mala rychlu gulasovu umelu polievku......ale dve misky ma dobre zasitili.... idem uz na pohovor,tak papa a prijemnu pracu.....vecer to vydrzim len na bielkovine,kedze o 2 tyzdne cestujeme domov.... :-N :-N :-N
Odpovedať
drziiiiiiiim palce x-) x-) x-) vsetky 4 ;-)
Odpovedať
tak ciao cice,nejak to tu prachom zapada??tak ako????? =-) =-) =-) =-) =-) ako sa dari????????????????????????mne dosla bielkovinka,tak cakam........dufam,ze mi dojde na tyzden.... ;-) a dufam,ze to nepresvihnem........ tak ale dnes je mikulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssss a nik mi neposlal ani horalku........a mia si aj fidorky nechala na mikulasa.... :-D :-D :-D tak ako 90-tka??? adamko,kde si??uz si sa dlho neozvala......tak ako???????napis,ci si po skonceni mala jojo-efekt alebo ci si spokojna...... tak cice ,popiste.........aj ine cakaju na vase spravy..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky cice... .... akosi v poslednej dobe nestíham (mimochodom mi nejako blbne ICQ ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( )... keď má manžel poobednú (ako aj tento týždeň), tak fakt som rada, ked o 16-tej prídem a večer o 22 padne do postele... ale inak pohoda :-D :-D , dnes Adamko dostal toooľko darčekov, že som sladkosti musela potriediť po viacerých skriňach, aby všetky nenašiel a nepojedol naraz :-D :-D :-D (ale kto ich schová predo mnou :-D :-D :-D ??).... .... jojo efekt??? ..... no cítim sa plnšia, ked nedietujem a papám na čo mám chuť (ale snažím sa z mierou, aj ked nie vždy sa to darí), ale váha sa stále pohybuje v medziach 58-59 kg, takže som celkom spokojná... krásne vás zdravím, idem hajať, včera som spala asi 5 hodín a aj to ma Adamko dvakrát zobudil, lebo má nádchu, aby som ho vysmrkala... tak si to idem dospať.. pá zajtra snáď.... smaily... IP
Odpovedať
Ahojte cice! Ja len tolko ze zijem ale neviem dokedy....Strasne nieco - posledne dva tyzdne (a este aj dva take budu) mam kolotoc skola - praca - ulohy - spat, skola - praca - ulohy - spat....uz som z toho na nervy ale tak co uz...peniazky treba bo maminka ma v lete na mesiac pustila do australie tak setrim na vackove :-) Co sa chudnutia tyka tak to ani nekomentujem...hroza....ale som si dala zavazok ze od noveho roka nastupuje tvrdy rezim..... A aj veci ohladom kolena sa pohli - druhy ortoped u ktoreho som bola (to moje zlaticko :-) ) mi vypisal ziadanku do piestan tak teraz cakam kedy sa mi ozvu aby som tam cim skor mohla ist bo nechcem moc pred maturitou saskovat....sak viete.... ach jo....prave som dopisala temu na slovinu - maticne obdobie (6 stran!!!!) a uz konecne idem spat....a zajtra zas skola - robota - ulohy a spat....na ya...co uz....ale za tu australiu mi to stoji :-) tak sa mi tu majte krasne a ja sa zas niekedy ozvem..... tak paaaaa |-|
Odpovedať
jeeee veron, ahooooooooooj...ty mas teda nabity program... =-) no neboj, uz su tu xmas a budes odpocivat ;-) tusim to tu uplne viazne...ani tabulky uz nerobim..ved sa niktora nehlasite :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mima, ja som sa nakoniec rozhodla ze do tabulky nechcem |-|
Odpovedať
ahoj.... a preco?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nechce sa mi az tak zviditelnovat :-N :-. :-x
Odpovedať
jaj...no co uz....my sme SA ale akosi nepokracujeme a ani neva..ja si to vediem pekne tu sama v pc...xi :-N :-N :-N :-D :-D :-D uz druhy tyzden sa nemeriame, nevazime...tak to vazne.... ale ved na to aby si schudla nemusis vycapit miery na sklo...staci doma na papier velky abo na chladnicku :-D :-D :-D my ked budeme byvat sami od 1.2.tak to hned robim :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky,..... velmi ma mrzi,ze som vas uz dlho necitala a neukazala sa,ale nejak sa mi to nedalo....... :-( :-( :-( Bola som 2 tyzdne chora.......a este k tomu sme sa nacas prestahovali k mojim rodicom,lebo strazime tam stareho otca az do vianoc a tam nemame net....V robote zasa kolotoc,to viete,pred koncom roka vzyd fofra,vsetko je treba postihat....... :-| Takze aj dietka isla nacas(dufam,ze nacas) bokom......aj ked mi manzel uz vravel,ze nech sa netrapim a jem normalne s tym,ze nech si dam poobede,teda na veceru len nieco lahke....... :-| tak aj o tom uvazujem,no uvidime po vianociach ako sa budu mat veci....... Takze zatial takto a vy sa drzte!!!!! ;-)
Odpovedať
ahojte cice! :-D ja teraz som neni na dietach.....nestiham dietovat...... :-N ale kedze som dostala praktikum a skolenie....od januara zacinam aj taku dietu co neviem ci poznate.... metabolic balanc dieta- dieta latkovej vymeny......7-8. januara mi tu v mnichove zoberu krv a podrobne ju vysetria....ako moja krv reaguje na vsetky mozne potraviny......potom dostanem plan potravin,ktore mozem jest...a k tomu program jedla,ktore mam striedat pocas druhej faze diety..... prva faza 2 dni ocistovacia....kilo zeleniny,alebo kilo ovocia za den...... a 2 faza uz moj osobny program....... potom vam napisem,co mi pridelili....... no ja nemozem porusit dietu,lebo budem dost kontrolovana......lebo tam sa ucim v tom studiu a robim aj praktikum .... ucim sa za QPT personalnu trenerku....a do toho patri aj vyziva....aj metabolic balanc dieta.... takze po par mesiacoch mam byt uz poradkyna....ach jaj aj na telefone po nemecky :-N :-N v piatok odchadzame uz na sk.....takze na nete vela nebudem....a veru ja budem papat dobroty,lebo ja sa tolko nabeham doma.....a zvlast kolko svadobnych siat vyskusam za den....to stratim veru energie..... no ja aj ked si vyberiem saty...budu ich musiet upravovat dost,alebo budem pred svadbou hladat nove.... lebo toutou dietou pod vedenim jennifer w. bude zo mna modelka :-D :-D :-D :-D :-D papapa
Odpovedať
**klaudi a smaily....drzim palce obom...ja som k.o...idem asi spat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cicusky, nove ma asi nepoznaju ale stare paky urcite ano, nemam moc casu na net, ale ako pozeram ani vy tusim nie chi chi. Ale musim vam zapriat krasne Vianoce. toto je moj pokladik cicuska Hanka kuk http://www.modrykonik.sk/album/album.... a spolu s nou Vám chceme zapriat nadherne Vianoce, plne stastia, spokojnosti, lasky, splnenych priani a aby sa vsetky dobroty na vianocnom stole spravali ako nizkokaloricke :-D A este sa cicuskam musim pochvalit, ze som pocas tehulkovania vela nepribrala no teda ako sa to vezme 13 kg je dost, ale vzdy som myslela, ze budem pocas tehotenstva vzducholod :-D Teraz mi zostali uz len 3 kilecka naviac. Ked som otehulkovala mala som 65kg a pred porodom som mala 78, taku vahu som mala v januári 2006 ked som zacala s vami chudnut :-D Tak vela uspechov v chudnuti a prekrasne vianoce vsetkym Kubko a Hanka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje zlate, prajem vam krasne Vianocne sviatky, plne rodinnej pohody, vela zdravicka a stastia ;-) kubko gratulujem k Hanke, je krasna x-) som ta smirovala na konikovi aj s lilly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cice... :-)... babenky.... ŠŤASTNE A VESELÉ, hlavne zdravie a šťastie....... (a bohatého Ježiška ;-) ;-) ;-) )
Odpovedať
KRASNE VIANOCE CICE x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chcela by som sa k vam pridat, lebo toto je tema priam usita na mieru mojej malickosti :-D len keby som aj bola malicka tak by to bolo fajn. Poviem vam v skratke moj problem: som tri mesiace po porode, popcas tehotenstva som pribrala vyse 30kg z coho som zhrozena aj teraz |-| problem je ten ze z porodnice som sice odchadzala o 7kg mensia ale potom som pribrala spat takze momentalne vazim cca 96kg z mojich povodnych 64kg.... drsne ze? :-S no nic chcela by som veeeelmi schudnut a aj cvicim lenze jak som tazka tak ma moje kolena akosi neunesu takze nemam velmi pestry cvicebny program a motivacia zo strany partnera skoro nulova a ja sa len divam do zrkadla a rozmyslam ci ho mam rozbit.... Myslite ze sa mozem pridat?
Odpovedať
... x-) x-) x-) ...zdravim vsetky slaninove bojovnicky :-D :-D :-D ...a extre "staru paku"..KUBKA :-D ...s ktorym sa mi kedysi daaavno zhadzovalo s humorom..a to je hlavne....aj pocas diety nestratit usmev ;-) ...samozrejme...gratulujem ku kraaasnej Hanke x-) ...flow...hore hlavu...ja som po odxode z porodnice vazila 90kg...pocas tehu som pribrala 30kg...presne ako ty...a bojovala som :-) ...nevzdavaj sa....caka Ta boj s pevnou volou..s pokusenim....ale na konci budes "iny clovek"...cica... ;-) :-) :-D
Odpovedať
ahojte cice! Prajem vam vsetkym nadherny vstup do noveho,krajsieho roka 2008... :-D ;-) aby ste mali viac sily a pevnej vole aj na chudnutie....... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice! tak som tu zas , najprv Vam prajem štastny a krasny novy rok 2008.PO dlhej doby bez diety začinam zas tu 90-dňovu bo vyzeran jak prasiatko po sviatkoch .Som zvedava či mi to pomože no dufam že hej . A vy ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj flow111, no to sa nečudujem so mnou to bolo podobne hoci prešiel skoor rok a pol a nič a manželovi nevadi aka som ale mne to vadi , skus tu 90-dnovu dietu , ja som ju sice držala , len 2 tyždne ale schudla som 6 kil a dufam že sami to aj teraz podari , lebo zachvilku je tu leto hehehehe a chcela by som ist k moru hehe, tak držaj sa papa
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE CICE!! Všetko dobré v novom roku 2008... hlavne zdravie, šťastie, lásku a pavnú vôľu na všetko (nie iba dietku).... ....ja sa zajtra štartujem na novo... som po sviatkoch akási preplnená... nenalepilo sa na mňa "veľa" (možno kilo, ale za dva týždne je to DOSŤ), ale zle sa akosi cítim... tak teraz idem skúsiť dosiahnúť to svoju vysnívanú hmoťnosť :-D :-D :-D x-) x-) x-) ... možno na druhý pokus sa mi to podarí... Zajtra teda bielkovinujem... (dnes som ešte troška mlsala doobeda, sa priznám :-| ) Tak hor sa do nového roka s úúúsmevom :-)!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice! prajem krasny novy rok 2008. A nech je uspesnejsi ako ten predchadzajuci...! :-) Nebola som tu celu vecnost, lebo som akosi nedokazala dietovat. vydrzala som dva tyzdne a potom som sa mesiac prezierala. Ale kedze je tu novy rok, tak zaciinam s 90 dnovkou... :-) :-) :-) tak dufam, ze do jari to este stihnem a zmestim sa do siat, ktore som nemohla nosit v lete 2007 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tiez vam prajem stastny novy rok ;-) inak mozete mi prosim vas prezradit aka je to ta 90-dnova dietka? =-) ja neviem o co ide totiz, ja som v zivote diety nedrzala lebo som nemusela, ale teraz uz aj zrkadlo puka od hrozy |-|
Odpovedať
Profilova fotka
flow kukni si prvu stranu tejto temy. tam je v skratke popisany princip diety... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte!emily23 uvidime čo bude ked vydržime držat tu dietu že? no po vianociach treba zhodit par kil že? pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte "devočky" hlásim nástup na 9O dnovku :-).... druhý den mám uspešne za sebou.... ktorá z Vás to rozbehla 02.01.2008 tiež s dietkou??? zatím sa teda držte...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?