Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
miri, dakujem :-) a citila som sa v nich naozaj super :-) mno ale nejak ma to stale taha do postele tak idem zalomit.......paaaaaaa :-)
Odpovedať
a kolko si do nich schudla*? neboj, my sme sa vyhli pohotovosti, boli sme dve triedy spolu...babska a chalanska.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej vero, vyzerala si super v stuzkovych satach :-D jak chudnut, treba? ;-)
Odpovedať
ahojte :-D ako sa chudne? ja mam dnes na obed specialnu rybku na prirodno a stosku zemiacky varene s rajcinkou ;-) a vecer dufam bielkovinku :-N :-D rano idem opät plavat,tasim sa..... :-) prajem pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes mala kuracinku a slnenicovy rozok a vyvar a po praci idem do fitka x-)
Odpovedať
do fitka by som brala ist,no do nedele nemam cas... :-( aspon plavanie.. :-D a kuracinku si dam tiez asi zajtra... ;-)
Odpovedať
cawte cice, ja prave tlacim ryzu s kukuricou a kecupom :-p :-D :-D :-D klaudi, ani neviem aky ma byt dnes den tak som zjedla prve co som nasla..cize dnes mam ryzu :-D
Odpovedať
no miri,to je teda obed... :-N :-N a akoze nevies,aky den? :-N :-N mas tolko stresikov? ja som si dala aj tvaroh.satocku,ked tu tak sama pri mne lazala.... :-N :-N :-N
Odpovedať
tvaroh???? satocku???? mnaaaaaaaaaaaam :-p :-p :-p :-p :-p ty mi len chute robis..ci wafle, ci tvaroh... :-N :-N :-N ani nie stesikov, len nemam cas to sledovat a vyvarat si dopredu a ked pridem z robotky domov tak narychlo urobim to co mam.... a dnes zostala este ryza z nedele tak som si ju supla...ved aj tak by to peto vyhodil, takze pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja na zajtra planujem zemiaciky ala granadir ale bez cestovin
Odpovedať
miri, ja ti nechcem robit stale chute,ale ked moj mily stale nechape,ze mi nema nosit dobroty :-N :-N ]-( a este mi suverenne povie,ze co mi ma pripravit na vecer :-N :-N ked vie,ze ja chcem len koktejl....kedze vecer z roboty pridem... :-N :-N :-D a tie nemecke tvarohove staocky maju aj toho tvarohu nie ako slovenske :-N :-N :-D :-D
Odpovedať
smaily, no ved jasne :-D chlapi su rovnaki...aj moj..vie, ze mam takuto dietu a on si vecer ide vyvarat nejake dobroty a opyta sa ma, ze kolko mi ma nalozit?!?!?! a to ja chodim z prace pred desiatou vecer, ano??? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D :-N :-N no ved tak to mas tiez srandu :-N :-N :-N ja dnes napisem listocek milemu,ze nech sa neopovazi prichystat pre mna veceru,lebo ja neskoro vecer iba bielkovinku....a basta :-N :-N :-D
Odpovedať
qietocek, ip :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D no to sa neopati robit mne....on dobre vie, a aj ked mi neponuka, tak akoby naschval si sadne do spalne a tu pri mne veceria a zas robi chute....ako keby nemohol zostat v kuchyni a tom to dotlacit :-S :-| ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a ja som taka malo odolna a uz sa mu vrtam v tanieri :-D
Odpovedať
to sa da chodievat rano plavat????? =-)
Odpovedať
ahojte. ja som prisla skor a prave to tu tak vonaloooooo,ze som si dala tu cinu :-N :-N :-N ale neni zla hodina...u nas sa v stadione da plavat uz od 7,00 do nejakej 22,00 :-D :-D to je super. pojdem zajtra skor veru....
Odpovedať
Profilova fotka
... ahojte babulky.... Vidím, že sa tu vo véééľkom chudne... pozerám, že aké krásne tabuľky má Miriamka v albume ;-) ... škoda, že teraz akosi nemám "chuť" sa na dietu opäť naladiť... rada by som videla v tabulke ešte nejaké svoje úspechy... lebo ja som sa pri diete nemerala vôbec, a iba zriedkavo aj vážila :-D :-D !! Aj cvičenie u mna nejako viazne... dokonca som už dva dni nemala ani svoje už viac ako 4 mesiaca pravidelné (aj ked bohužial bezvýsledkové ]-( ]-( ) brušáky... ... snáď sa ešte do Vianoc aspon pohybovo "naladím", šak idem v januári na svadbu a nie že tam budem ako burgyňa ]-( ]-( ]-( Tak sa držte, budem ticho sledovať a závidieť Vaše tabuľkové úspechy x-) x-) smaily... no nič iné mne, už iba tá bielkovina zostáva :-D :-D :-D :-D :-D eeka... som tuuu, kde si ty?? ale už aj pôjdem :-) pomaličky... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nôcku CICE |-| !!! Ja mám smolu :-( , nikdy tu nikoho nestretnem, ked už mám konečne nejaký ten čas tu iba tak sedieť :-( :-| páááá
Odpovedať
ahojte chudnuce cice :-D ja som uz plavala 45 minut a bola som aj vo wirpulke...bolo super,uz som aj vypila ranajky-bielkovinku, na obed aj na veceru budem tiez len koktejl aj s polievkou z mrkvy...vcera som viac papala,tak dnes si oddychne moj zaludok od sladkeho.... :-D :-D a ak budem mocz pojdem aj zajtra plavat.... :-D :-D
Odpovedať
;-) tak cice ja sa ozyvam ..podlhsom case.....ale predsa............ musim sa pochvalit...aby som vas naladila,a povzbudila...ale nie som skodoradostna,aby to niekto inac nepochopil......to nie..lebo cice ja vas mam rada...a tak vam oznamujem na ziadost niekoho....inac by som nenapisala.....po 25 dnoch som z cm..zhodila z pasa 6 cm..z bokov 5 aj nieco a z prs 5 viac menej..lebo z prs sa moc kolise,tak to nie je presne....ale uz to nie je tych ......xxxxxxxx,tak ja pokracujem v bielkovine.....a zelam vam uspechy.... veronice dik ,ze si mi odporucila tuto stranku,inak by som nespoznala zopar cic....co mi pomohli... ;-) papa... adamko,vcera so mala tazky den..tak som nemohla....
Odpovedať
Profilova fotka
eeka.. super... a čože ti je?? zdá sa mi tá správa nejaká "divná".. taká smutná... nechápem prečo, ale tá veta že "na žiadosť niekoho ... inač by som nenapísala"... prečo by si nenapísala...?? .. my ideme teraz z Adamkom von, sme robili "granadír", aby mal tatino, ako príde o 18-tej z práce, tak až teraz sa ideme vyvetrať.. zatím pá cice...
Odpovedať
no nie je smutna....len sa mi zdala mimo....nechcela som aby to vyznelo skodoradostne.... =-) ja som sa merala rano a som bola stastna.....no a nenapisala koli tomu aj ze uz som tu nebola par dni a tak ma to aj hned nenapadlo napisat,ale tebe by som napisala na skype.... vcera som nemohla ani pachnut na pc,lebo som robila ravioli to su ako pirohy ale po sardinsky..ina napln a potom ostala kamoska aj z muzom na vecerru,tak sme ich ochutnali... :-p
Odpovedať
smaily, o akych bielkovinach je rec??? to je nejaka nahrada jedneho jedla za den??? :-N koktail???? chuti to nejako???? =-)
Odpovedať
Caute mam otazku ohladom 90 dnovej diety. Ak nahodou mate skusenost s knihou o tejto diete, tak su tam aj nazorne recepty. Len sa chcem spytat, ze tie porcie su nastavene na jednu osobu alebo na kolko? Nikde som tam takyto udaj nenasla, tak len pre istotu, ci niektora neviete. Diky za odpoved ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, mám jednu otazku ohladom dietky a tiez priprav jedal. Ako to stihat ked ste pracujuce, to znamenu ze na obed ste v praci a dane jedlo čo je uvedené v knihe si dat nemožete? Pripravujete si to dopredu? A čo na to vaši manželovia? Jedia to iste čo vy alebo im varite iné jedlá? Dakujem
Odpovedať
ahojte... tak vidim, ze dietka vas zaujima viacere ;-) **cambridge, no ja to riesim tak, ze si bud den predtym nachystam alebo to co navarim polovicke, tak ja si dam len tu cast co mozem...ja podla receptov nevarim nic, nemam knihu a ani cas. ked mam napriklad maso, tak den predtym si ho vytiahnem z mrazaku a v den,kedy ho papam, si ho upravim kedze som chvilu na obed doma a na veceru si ho zabalim a idem do prace. Ked som bola este na SK a chodili sme do mesta na obed, tak som si v restike vybrala to co som mohla papat...asi tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cice :-)... tuším sa tu dnes "necickáte" :-D s dietovaním!! (no ale šak ani ja, pred chvíľkou som dojedla po malom trocha krupicovej kaše :-p ) cambrige... ... ja som počas diety varila pre manžela aj syna a v pohode... vždy som si brala tú časť z obeda, ktorú som mohla... (ale na začiatku som mala podobné obavy, ako ty, že ako budem variť, či na dvoje ;-) )... napr. ked som aj robila šošovicovú omáčku... tak som si pred zahustením odobrala šošovicu zo zemiakmi pre seba a potom som to zahustila pre chlapcov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki cicusky tak ako sa dari? ja som dako na vlne vzostupnej bohuzial :-(
Odpovedať
ahojte cice mice.... tak ako po weekende? no ja hrozne.... :-| akosi dieta isla bokom.. :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?