Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily....a so mas take dobruckave,ze sa napapaskas??? Ja mam dnes ovocny dnik... :-( :-( :-(
Odpovedať
Klauduska,ja dnes musim skusat waflovac :-N :-D a tak si dam na obedik s czemom,alebo s cucoriedkami... :-D a potom utekam do prace.....pridem vecer... ;-) ovocny dik sa zide vzdy... :-)
Odpovedať
no tak moje preve wafle sa podarili a ide to rychlo,ked je to doppel.... a mam bez tuku wafle,lebo som dala jednoduche cesto bez tuku.....nie ako na wafle..... a nato nizkot.tvaroh s jahodovym dzemom....mnamky... :-D po dlhom,dlhom case..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
robis nam chute???????????????? ]-( ]-( ]-( ale,nie.... inak ked tak rozmyslam-sice neviem z coho presne sa robia wafle,teda z akeho cesta,ale kedze je tam muka.......a das si to s dzemom.....to mozes mat v uhlohydratovy dnik,nie????????????? :-N
Odpovedať
klauduska ano.... :-D waflove cesto sa robi s vela gramami masla...ja mam cesto bez masla.... lebo by to bola kaloricka bomba.... :-N :-D idem uz papapa
Odpovedať
klaudi :-D
Odpovedať
smaily, veru, chute si narobila a ja som teraz prisla z potravin s kilom bananov a kilom mandariniek... :-N :-N :-N :-N :-N a posli mi to cesto na IP...teda recept samoze... :-N :-N :-N klaudi, urobime si teda v uhlohydratovy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri.......ja nemam waflovac.... :-( ale neva......nieco vymyslim.......viem robit suprove cestovinky,len tam ide smotana a syrecek.... :-( tak to nemozem..... :-(
Odpovedať
klaudi, ved ani ja...ale tak nie je problem kupit,nie? x-) ja som uz stlacila 2banany a 2mandarinky a taky maly "omyl" jedny mini chipsiky....ale take mini....tu su v takych mini baleniach :-x :-x :-x :-x
Odpovedať
ahooooooooooooj ciceeeeeeeee :) Uz mam saticky!!!! Idem ich pofotit a hodit nejake do albumika....
Odpovedať
ahoooooooooooooooooj :-) :-) tak sup sup do albumu, a nech to tam vidim aj vecer, lebo akurat utekam do prace x-) x-) x-) a dufam, ze ty sa v nich odfotis..nie len na vesiaku!!!
Odpovedať
ahoj miri :) no zatial len na vediaku bo sama sa do nich nedostanem :-N x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hotovo :) juuuuj tak sa z nich tesim :) uz nech je sobota :):):)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronice :-) pjekne saticky x-) super zabavu prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama & klauduska takze od dnes sa ku vam pridavam s 90dnovkou :-) ranajky - mandarinky obed - syr, rajcinky, tmavy rozok vecer - asi acidko /a ak budem moc tak aj acivia/
Odpovedať
veronice, satocky su kraaaaaaaaasnucke 8-) ;-) ;-) budes hviezda x-) a mi nevrav, ze sa do nich nevmestis dva dni pred stuzkovou!!! qietocek, tak posli rozmery na IP mne :-) pondelok budu nove tabulocky, takze aj ostatne cice posielajte 8-)
Odpovedať
no miri,ze by som aj ja poslala? :-N :-N :-N
Odpovedať
dakujem zienky :) miri, nie ze nezmestim ako ze nevojdem ale ze si ich neviem sama obliect bo korzet ma vzadu aj zips aj snurovacku x-) ja uz sa tak tesim :) o dve hodky idem na generalku a od siestej na mna myslite :) Tak sa mavajte kraaaaaaaaaaaaaaasne :)
Odpovedať
ahoj veronice,su to krasne saty,ale uz sa tesime vidiet ta v nich :-D tak sa drzkaj....ja som sa prave napchala tvarohovym zakuskom.....ale to je viacmenej len tvaroch... :-N
Odpovedať
Ahoooooooooooooooojte!!!! Zeny bolo perfektne!!!! Program dopadol oficialny velmi dobre a neoficialny dobre ale aj tak to bolo cele fajn :-D A tancovala som takmer 5 hodin vkuse tak si veite predstavit ako ma vcul bolia nohy :-S :-D Ale stalo to za to, sak snad si skrz tie moje nohy nedam pokazit vlastnu stuzkovu x-) Ale bolo fakt super :) Co sa fotiek tyka tak maminka sice fotila ale nic pouzitelne takze budem musiet pockat na fotografove fotky co by malo byt tak do 2 tyzdnov. Velmi sa na ne tesim :) Potom vam sem nejake hodim no a zajtra este budeme chodit po skole v tych satach tak niekoho poprosim aby ma cvakol a vecer vam sem nieco hodim. Jaaaaj no super bolo :) Ani som necakala ze to bude take dobre :-) Tak sa zatial majte a pekny den! :-)
Odpovedať
ahoj veronice :-D gratulujem ku krasnej stuskovej...bolo urcite krasne..... a 5 hodin tancovat,no to som uz davno netancovala tak dlho...... :-N ;-) tesim sa na fotky.....papa inac ja dnes som pazrava pazravica ]-( ]-( ]-( ale zajtra som zachranlka :-N :-N a plavam,plavam,plavam....ak si zas nevymisleli,ze predomnou zatvoria :-N idem zavcasu rano .....ach to bude asi studenaaaaaaaaaa vooooodaaaaaa brrrrrrrr :-N :-N ;-) :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky!!! Tak ja som sklamana zo seba......v piatok rano som uz mala 1 kg dole,som sa teskala......v sobotu som 4 hodiny skakala na aerobiku,a vecer sme sli pozriet na svadbu,neodolala som a zjedla som 2 mensie hurky s chlebikom......a sup,kilo mam naspat!!!Skoro ma porazilo....... ]-( ]-( ]-( ]-( Ale asi tak mi treba!!!Mam vediet a dodrzat to,inak by som to naspat nemala..... :-( A to si este zo mna srandu robili....ze sak hurky.....v tom je ryza......som mala totiz skrobovy den... :-N
Odpovedať
ahojkaj klauduska a co prosim ta su hurky :-N :-N =-) ja ked sa necitim na vazenie,tak sa nevazim....dnes som bola hodinku plavat a hned mi spadlo moje nafuknute brusko z pazraveho vikendu :-N :-) pojdem aj v stredu a asi stvrtok a sobotu....vzdy rano a potom si dam bielkovinovy drink...na obedy by som rada rybky papala....uvidime co budem mat doma.. :-D ja sa v sobotu uz vazne odvazim....no ja som dnes v bazene zistila,ze mi padaju plavky :-N :-N :-N :-N viem,ze mi zacali padat uz na dovolenke...ale teraz sa v nich uz neda vobec rychlo plavat.... ;-) musim si dat mensie :-D :-D :-D prajem krasny den
Odpovedať
Profilova fotka
smaily.... hurky su zo zabijacky z prasiatka....je to masko+ryza a nejake prisady natlacene do creva a potom sa pecu......aj klobasky sa tak robia...... ;-) waw,no super,ked ti padaju plavky,aspon vidis ako si chudla,nie?Tak sup-kupit nove,aby sa ti dobre plavalo.... ja mam dnes ovocny den,naozaj sa budem snazit dodrzat to,aby som to kilo dala opat dole.... :-(
Odpovedať
takze hurky su jaternicky? tie som 100rokov nejedla....a ani nemusim.. ;-) ja mam v zasobe aj starsie plavky a su dobre...nebudem teraz nic kupovat az ked budem mat svojich vysnivanych 52 kil :-D :-D papa
Odpovedať
**veron, tak sa vytesujeme s tebou x-) x-) x-) x-) urcite potom hod fotky, sa tesim na ne, juj, ty si sa musela dobre bavit..som si spomenula na tu moju stuzkovu....no to bol tiez riadny odvaz :-D :-D :-D :-D **klaudi, neboj, to kilo ti beha stale hore dole...to nemas zo zabijacky....ved to by si nemohla nic jest... prvy tyzden som ani neratala, ze sa nieco zmeni....to musis dlhsie..a ja tiez....ja som sa vobec nepohla :-| ]-( ]-( **smaily, aj ja som si povedala, ze ked budem mat moje vysnivane kila, tak si aj plavky konecne kupim a pojdem aj do bazena...ale neviem kde a kedy...ale ved sa zidu na svadobnej ceste, nie? :-p x-)
Odpovedať
ahojky :) spoluziacka mi spravila jednu foto so sateckami tak vam ju tam fotim...mala som k nim aj stolu ale nechala som ju v triede a este perlickovu bizu ale tu som zabudla doma...... tak paaaa :) miri, sak aj som sa bavila :) a o dva tyzdne dozvuky, to bude :-D :-D :-D
Odpovedať
dozvuky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) tak tie sme si uzili ako sa patri..fakt....tyzden pred vianocami na chate pri vode.. :-D :-D :-D idem mrk foto
Odpovedať
fiiiiiha, no ty si hviezda x-) x-) x-) x-) ta cervena je nadherna....a tebe velmi seknu ;-)
Odpovedať
mno ja len dufam ze sa tam nespiju do bezvedomia.....bo vozit na pohotovost by sa mi ich zrovna nechcelo ]-( Ale tesim sa :) Ta stuzkova bola vazne pecka....velmi rada by som si to zopakovala :) inak moc som do tych siat neschudla ale teraz neviem preco ale to sa proste neda....mam nejake divne obdobie :-( ale do vianoc snad aspon 3 kilecka dam dole...uvidime.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?