Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 smaily....a so mas take dobruckave,ze sa napapaskas???

Ja mam dnes ovocny dnik... emoticon emoticon emoticon
22. nov 2007 o 10:53  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 Klauduska,ja dnes musim skusat waflovac emoticon emoticon a tak si dam na obedik s czemom,alebo s cucoriedkami...
emoticon a potom utekam do prace.....pridem vecer... emoticon ovocny dik sa zide vzdy... emoticon
22. nov 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 no tak moje preve wafle sa podarili a ide to rychlo,ked je to doppel....
a mam bez tuku wafle,lebo som dala jednoduche cesto bez tuku.....nie ako na wafle.....
a nato nizkot.tvaroh s jahodovym dzemom....mnamky... emoticon
po dlhom,dlhom case..... emoticon
22. nov 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 robis nam chute???????????????? emoticon emoticon emoticon
ale,nie....
inak ked tak rozmyslam-sice neviem z coho presne sa robia wafle,teda z akeho cesta,ale kedze je tam muka.......a das si to s dzemom.....to mozes mat v uhlohydratovy dnik,nie????????????? emoticon
22. nov 2007 o 12:25  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 klauduska ano.... emoticon
waflove cesto sa robi s vela gramami masla...ja mam cesto bez masla....
lebo by to bola kaloricka bomba.... emoticon emoticon
idem uz papapa
22. nov 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 klaudi emoticon
22. nov 2007 o 14:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 smaily, veru, chute si narobila a ja som teraz prisla z potravin s kilom bananov a kilom mandariniek... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
a posli mi to cesto na IP...teda recept samoze... emoticon emoticon emoticon
klaudi, urobime si teda v uhlohydratovy den emoticon
22. nov 2007 o 14:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 miri.......ja nemam waflovac.... emoticon
ale neva......nieco vymyslim.......viem robit suprove cestovinky,len tam ide smotana a syrecek.... emoticon tak to nemozem..... emoticon
22. nov 2007 o 15:21  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 klaudi, ved ani ja...ale tak nie je problem kupit,nie? emoticon
ja som uz stlacila 2banany a 2mandarinky a taky maly "omyl" jedny mini chipsiky....ale take mini....tu su v takych mini baleniach emoticon emoticon emoticon emoticon
22. nov 2007 o 15:45  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahooooooooooooj ciceeeeeeeee emoticon
Uz mam saticky!!!! Idem ich pofotit a hodit nejake do albumika....
22. nov 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahoooooooooooooooooj emoticon emoticon
tak sup sup do albumu, a nech to tam vidim aj vecer, lebo akurat utekam do prace emoticon emoticon emoticon
a dufam, ze ty sa v nich odfotis..nie len na vesiaku!!!
22. nov 2007 o 16:43  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahoj miri emoticon no zatial len na vediaku bo sama sa do nich nedostanem emoticon emoticon
22. nov 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 hotovo emoticon juuuuj tak sa z nich tesim emoticon uz nech je sobota emoticonemoticonemoticon
22. nov 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
qietocek
Registrovala sa 1. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1821 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
qietocek
Registrovala sa 1. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1821 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj veronice emoticon pjekne saticky emoticon super zabavu prajem emoticon
23. nov 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
qietocek
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
qietocek
  • Nevie kedy bude svadba
 miriama & klauduska
takze od dnes sa ku vam pridavam s 90dnovkou emoticon
ranajky - mandarinky
obed - syr, rajcinky, tmavy rozok
vecer - asi acidko /a ak budem moc tak aj acivia/
23. nov 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 veronice, satocky su kraaaaaaaaasnucke emoticon emoticon emoticon budes hviezda emoticon
a mi nevrav, ze sa do nich nevmestis dva dni pred stuzkovou!!!

qietocek, tak posli rozmery na IP mne emoticon
pondelok budu nove tabulocky,
takze aj ostatne cice posielajte emoticon
24. nov 2007 o 02:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 no miri,ze by som aj ja poslala? emoticon emoticon emoticon
24. nov 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 dakujem zienky emoticon
miri, nie ze nezmestim ako ze nevojdem ale ze si ich neviem sama obliect bo korzet ma vzadu aj zips aj snurovacku emoticon ja uz sa tak tesim emoticon o dve hodky idem na generalku a od siestej na mna myslite emoticon
Tak sa mavajte kraaaaaaaaaaaaaaasne emoticon
24. nov 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahoj veronice,su to krasne saty,ale uz sa tesime vidiet ta v nich emoticon
tak sa drzkaj....ja som sa prave napchala tvarohovym zakuskom.....ale to je viacmenej len tvaroch... emoticon
24. nov 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 Ahoooooooooooooooojte!!!!
Zeny bolo perfektne!!!! Program dopadol oficialny velmi dobre a neoficialny dobre ale aj tak to bolo cele fajn emoticon A tancovala som takmer 5 hodin vkuse tak si veite predstavit ako ma vcul bolia nohy emoticon emoticon Ale stalo to za to, sak snad si skrz tie moje nohy nedam pokazit vlastnu stuzkovu emoticon
Ale bolo fakt super emoticon
Co sa fotiek tyka tak maminka sice fotila ale nic pouzitelne takze budem musiet pockat na fotografove fotky co by malo byt tak do 2 tyzdnov. Velmi sa na ne tesim emoticon Potom vam sem nejake hodim no a zajtra este budeme chodit po skole v tych satach tak niekoho poprosim aby ma cvakol a vecer vam sem nieco hodim.
Jaaaaj no super bolo emoticon Ani som necakala ze to bude take dobre emoticon
Tak sa zatial majte a pekny den! emoticon
25. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahoj veronice emoticon gratulujem ku krasnej stuskovej...bolo urcite krasne.....
a 5 hodin tancovat,no to som uz davno netancovala tak dlho...... emoticon emoticon
tesim sa na fotky.....papa
inac ja dnes som pazrava pazravica emoticon emoticon emoticon ale zajtra som zachranlka emoticon emoticon a plavam,plavam,plavam....ak si zas nevymisleli,ze predomnou zatvoria emoticon idem zavcasu rano .....ach to bude asi studenaaaaaaaaaa vooooodaaaaaa brrrrrrrr emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. nov 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 Ahojte kocky!!!
Tak ja som sklamana zo seba......v piatok rano som uz mala 1 kg dole,som sa teskala......v sobotu som 4 hodiny skakala na aerobiku,a vecer sme sli pozriet na svadbu,neodolala som a zjedla som 2 mensie hurky s chlebikom......a sup,kilo mam naspat!!!Skoro ma porazilo....... emoticon emoticon emoticon emoticon Ale asi tak mi treba!!!Mam vediet a dodrzat to,inak by som to naspat nemala..... emoticon A to si este zo mna srandu robili....ze sak hurky.....v tom je ryza......som mala totiz skrobovy den... emoticon
26. nov 2007 o 08:41  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojkaj klauduska a co prosim ta su hurky emoticon emoticon emoticon
ja ked sa necitim na vazenie,tak sa nevazim....dnes som bola hodinku plavat a hned mi spadlo moje nafuknute brusko z pazraveho vikendu emoticon emoticon pojdem aj v stredu a asi stvrtok a sobotu....vzdy rano a potom si dam bielkovinovy drink...na obedy by som rada rybky papala....uvidime co budem mat doma.. emoticon
ja sa v sobotu uz vazne odvazim....no ja som dnes v bazene zistila,ze mi padaju plavky emoticon emoticon emoticon emoticon
viem,ze mi zacali padat uz na dovolenke...ale teraz sa v nich uz neda vobec rychlo plavat.... emoticon
musim si dat mensie emoticon emoticon emoticon
prajem krasny den
26. nov 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 smaily....
hurky su zo zabijacky z prasiatka....je to masko+ryza a nejake prisady natlacene do creva a potom sa pecu......aj klobasky sa tak robia......
emoticon

waw,no super,ked ti padaju plavky,aspon vidis ako si chudla,nie?Tak sup-kupit nove,aby sa ti dobre plavalo....

ja mam dnes ovocny den,naozaj sa budem snazit dodrzat to,aby som to kilo dala opat dole.... emoticon
26. nov 2007 o 10:48  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 takze hurky su jaternicky? tie som 100rokov nejedla....a ani nemusim.. emoticon
ja mam v zasobe aj starsie plavky a su dobre...nebudem teraz nic kupovat az ked budem mat svojich vysnivanych 52 kil emoticon emoticon
papa
26. nov 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **veron, tak sa vytesujeme s tebou emoticon emoticon emoticon emoticon urcite potom hod fotky, sa tesim na ne, juj, ty si sa musela dobre bavit..som si spomenula na tu moju stuzkovu....no to bol tiez riadny odvaz emoticon emoticon emoticon emoticon

**klaudi, neboj, to kilo ti beha stale hore dole...to nemas zo zabijacky....ved to by si nemohla nic jest...
prvy tyzden som ani neratala, ze sa nieco zmeni....to musis dlhsie..a ja tiez....ja som sa vobec nepohla emoticon emoticon emoticon

**smaily, aj ja som si povedala, ze ked budem mat moje vysnivane kila, tak si aj plavky konecne kupim a pojdem aj do bazena...ale neviem kde a kedy...ale ved sa zidu na svadobnej ceste, nie? emoticon emoticon
26. nov 2007 o 14:21  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahojky emoticon
spoluziacka mi spravila jednu foto so sateckami tak vam ju tam fotim...mala som k nim aj stolu ale nechala som ju v triede a este perlickovu bizu ale tu som zabudla doma......
tak paaaa emoticon

miri, sak aj som sa bavila emoticon a o dva tyzdne dozvuky, to bude emoticon emoticon emoticon
26. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 dozvuky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
tak tie sme si uzili ako sa patri..fakt....tyzden pred vianocami na chate pri vode.. emoticon emoticon emoticon
idem mrk foto
26. nov 2007 o 15:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 fiiiiiha, no ty si hviezda emoticon emoticon emoticon emoticon
ta cervena je nadherna....a tebe velmi seknu emoticon
26. nov 2007 o 15:13  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 mno ja len dufam ze sa tam nespiju do bezvedomia.....bo vozit na pohotovost by sa mi ich zrovna nechcelo emoticon Ale tesim sa emoticon Ta stuzkova bola vazne pecka....velmi rada by som si to zopakovala emoticon

inak moc som do tych siat neschudla ale teraz neviem preco ale to sa proste neda....mam nejake divne obdobie emoticon ale do vianoc snad aspon 3 kilecka dam dole...uvidime.....
26. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš