Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
...ahoj...ja tak trosku nechapem tej bilekovine :-N :-N ,to si kupis nejaky prasok a ten miesas do jedal?alebo ako to je???diiik.... :-)
Odpovedať
:-D :-N megy2 a precitala si si co som napisala na stranku 104,105, to najhlavnejsie o bielkovinovej dietke.... ja robim ten prvy stupen. tyzden,alebo dva pijem iba bielkovinu,je to specialny prasok,dam si 3 odmerky do vody ci mlieka,ako to kto ma rad,pridam si do toho aj ovocie,ked mam chut a zmixujem....to pijem 3,alebo 4 krat do dna....a nemam najlacnejsiu bielkovinu,tak väcsinou len 3 krat do dna....kazde 4 hodiny,musim si to rozdelit tak,aby som vecer nebola hladna....kedze byvam do noci hore..... ;-) myslim na stranke 115 som popisala co vsetko obsahuje moja bielkovina(prasok) a potom prejdem na druhy stupen....kedy jeden raz cez den na obed alebo vecer budem jest bielkovinove jedlo....(zo zaciatku,neskor aj normalne) a 2 krat do dna budem pit bielkovinu.A budem to drzat dokym neschudnem na svoju vytuzenu vahu.Potom prejdem na 3 stupen.Kedy budem pit uz len raz do dna bielkovinku(najlepsie na vecer...)ale zatial to nepredbieham,som len na zaciatku...... aj eeka..... :-D :-D uz je ti to jasnejsie???? :-D :-D :-D :-N ;-)
Odpovedať
...ahaaa,takze teraz tyzden dva nepapas nic len pijes tu bielkovinu?....potom 1jedlo do dna a tiez len bielkovinu a potom len raz do dan bielkovinu a papat normalne????...som pochopila dobre??? :-N :-N
Odpovedať
cice :-D :-D :-D :-D :-D a megy neboj, ja som bola tiez z toho mimo...a este aj som :-N :-x :-D
Odpovedať
:-D aaaaano..........tak co pridas sa???? no zial na sk mate blbe bielkoviny.....je potreba hladat,ale urcite nie herbalife!!! :-D :-N ;-)
Odpovedať
nie herbalife?? to keby pocula moja kamoska... :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojkaj miriamka :-N :-N :-D :-D :-D :-D oni su dobre nato alergicky,co???ale keby si porovnala zlozenie s kvalitnou bielkovinou z nemecka,tak by si musela uvedomit,ze mame s eekou pravdu....pritom ona pila herba aj ja pred par rokmi.....davnejsie.....doteraz si pamätam ako mi ubudlo rychlo z penazenky,ale zeby s kil......a bolo mi dobre na grc z nej....... :-N :-D
Odpovedať
.....ahaaa tak aj by som sa....ale zijem "bohuzial" na slovesnku :-D :-D .....a tu toasi nezohnam vsak??? .....a nevadi vam ked papate-pijete len tu bilekovinu???nieje vam blbo od zaludka,alebo nieste hladne?mne by urcite chybala tuha strava :-N :-N :-N .....
Odpovedať
smaily, no veru... :-D :-D :-D tiez som sa na to raz dala nahovorit a jedine co som pocitila, bola fakt ta tensia penazenka :-D :-D :-D ja by som sa na to aj dala, ale ked mne je z mlieka zle,...to fakt nemozem a zas neverim,ze by som vydrzala iba o vode s tym prachom :-N utekam do prace..ozvem sa neskor, papa x-)
Odpovedať
megy2 tato bielkovina ma nielen vitaminy,mineraly,aminokyseliny,ale aj specialne balastne latky z korenov Topinanbur(to ti uz neprelozim) :-D a bielkovina zo sojovych fazul..... cize je sytiaca! :-D :-D sme najedene ale pocas toho prveho stupna musis jest ale len ovocie alebo zeleninku.....ja si dam niekedy rajcinku,jabko,banan....co mam.....a vodu s citronovou stavou..... ;-) :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
miriamka, ani ja neznesiem mlieko!!! ale kakao ano.... :-D preto si davam do prasku niekedy jogurt vanilkovy,alebo ovocie,ci kakao,ci skoricu.......no podla fantazie ;-) a ved ten tyzden,2 clovek lahko vydrzi......len kazdy zaciatok je tazky ;-)
Odpovedať
megy2, inac mne sa velmi upravilo travenie aj eeke..... :-D :-D ja sa citim lepsie ked pijem prasok :-D a zlepsuje sa mi aj plet....a spevnuju kosticky......a uzdravuje poskodene crievko...... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
.....ved to ze crievka...tiez mam poslednu dobu problemy celkovo s bruchom.....dokotorka si mysli ze je to chrbtica tak sa zatial liecim takto,ale ked to neprejde tak chcem ist na vysetrenie criev,zaludka,zlcnika alebo coho.......a teraz som od pondelka zacala brat aj tu chlorellu tak uvidim co to zrobi..... ....ale znie to zaujimavo,mozno ked sa vyliecim tak by som sla aj do toho......aaaa smaily kupim to na SK?
Odpovedať
megy2 mas IP ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice ... zasa ste "pokeceli" o bielkovine... takže som si to zasa objasnila ;-) smaily... si " v kurze" vdaka domu, že sa FAKT VYZNAŠ ;-) ;-) ja som mala dnes na obed ryžu zo šťavičkou, ale večer som neodola tým francuzskym zemiakom, čo som včera robila ... tak som so troška dala ]-( ]-( , no čo už... môžem povedať, že to boli "škroby"... síce troška "pokazené" smotanou.. aááále... inak sa mám OK, práve som vyliezla z vane, Admako zaľahol... tak to vidím, že tu troška "pošmejdim" po nete a zaľahnem... tento týždeň je v práci akýsi véééľmi náročný...
Odpovedať
Profilova fotka
spíte všetky??? :-( ja čakám manžela dnes... a nik tu nie je :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobrú noooooc... kedže bud spíte, alebo ešte "žijete", balím ;-) lupienka, dávno si tu nebola, čo je s tebou? :-D
Odpovedať
ahojte.... adamko, :-D srandistka....... no ja som dnes tiez trosku ine spapala ako bielkovinku.... ]-( ]-( ale bola to aj bielkovinka..... ;-) zajtra som cely den fuc...takze az vecer pridem..... tak sa drzte......dobru nocku.....,ale ja tu este budem asi do 23,00 :-D papa
Odpovedať
inac eeka,rano si nepopiseme,lebo som tu neni....potom vecer...dufam..... ;-) budu stresy zajtra.....papa :-D
Odpovedať
smaily, tak ak mi teraz hned poradis ako to mam zohnat tak to skusim :)))))) lebo sa zacina na mna lepit nieco... :-S ]-( ]-( ]-( ak by si vedela najst na anglickych strankach ako to mam hladat pod akym nazvom..alebo nieco take....ja by som do toho normalne sla!!! x-)
Odpovedať
no kde ste cice??? =-) ja cela odhodlana tu cakam a nic... :-S tak nic..az vcul citam, ze smaily tu bude len to 23h..sice tu este nie je tolko ale tak musim sa preorientovat na nemecky cas :-D :-D :-D krasny weekendik cice ;-)
Odpovedať
ciao cice.. :-) :-) :-) nikto tu nie......inac ja uz nemozem do rana ponocovat..stala sa zo mna spachtoska :-D :-D :-D ,lebo musim rano o siedmej ranajkovat a prespala by som to..... :-D :-D :-D musim mat pravidelny rezim a sppanok aj ked nie stale ten spanok dodrziavam... :-| teraz k tej bielkovine....dnes vecer alebo zajtra rano je tyzden ,co som len na bielkovine....... po zdravotnej stranke sa citim super... ;-) megy aj jja som mala problemy alebo mozno aj mam .....s prehankami,ale odkedy pijem bielkovinu s mliekom,tak som vobec nemala ziadne prehanky.....co je pre mna ulava,lebo ja som mala s tym kazdy den problem a vycerpavalo ma to...no a namiesto toho aby som bola chuda...na mna posobilo opak.... ]-( tak ale dufam,ze sa to uz polepsilo..je to pre mna ulava..vypadnut zo zachoda :-D po 5 min.....a nie po pol hodine...ziadne krce...ziadne bolesti ale ani si nepoklopem,lebo to nie je vecou,ze sa prerieknem.... :-N :-N :-N tak a este mi stale chyba jest..ale nie jedlo....uvedomila som si ,ze je to vsetko vecou discipliny.....a ucta k telu.......................... no a hlad?????uz si ani nepamatam :-) ,lebo ja si po bielkovine este aj grg.... :-D :-D :-D :-D :-D tak miri .........ja som tiez drzala herbalife tu v ita..a poviem ti ,ze som brala aj tablety 8 rano a 8 vecer+koktejl+1hlavne jedlo za den a stalo ma to iba prachov.... ]-( ]-( ]-( min.mesiac som si kupila zase len prasok od nich....ale bol na nic... ]-( tak a potom som si objednala od jednej tety :-D kvalitnu bielkovinu uz po 1.dni som pocitila rozdiel......nie na kazdeho funguje herbalife....ale bielkovina ano na kazdeho..... moj den vypada zatial takto...... 7.00-koktejl+voda s citronom......a este si podriemam :-D :-D :-D a potom dom.prace,co treba.... 11.00-koktejl v yogurte ovocnom,lebo ja moc na ovocie nie som........ 15.00-koktejl+nejaky zeleninovy salat,aj ked som plna.....poobede mam 20min.tapis+pozeram tv :-D :-D 19.00-koktejl zmiesane s 1 lyzickou medu a par kvapkami citrona+ovocny salat z hrozna,ananasu,broskyne,zaliate yogurtom+pred spanim mam 10 min.cinky, jednoduche cviky..... ale od zajtra neviem ci budem len 3x pit...........1.dni su narocne....lebo som nebola spokojna,ze len pijem......tak neviem baby......ked sa na to niektora z vas citi.....2 tyzdne vas nezabiju..naopak posilnia... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ja mam pred sebou dlhu cestu....ale som odhodlana ju prejst celu a neobracat sa dozadu.... smaily...ok vecer nakuknem..tak ako ti ide bielkovina????? x-) x-) drzim palceky a nepolav..to najtazsie mame za sebou... ;-) ;-) ;-) pocas dna vypijem 1 flasu vody ....ma 1,5l....
Odpovedať
.....ahoj eeka ;-) ;-) no rozmyslat zacat s tou bielkovinou,ale az po novom roku,lebo teraz je dost vydavkou,ved vies sviatky a taaaak........ale znie fakt zaujimavo a ked sa moze jest aj ovocie a zelenina tak by som to hadam mohla zvladnut ;-) ;-) ;-) .....a citis po tom jednom tyzdni uz aj nejake zmeny ci uz na vahe,alebo len tak celkovej pohode alebo obleceni????
Odpovedať
ciao megy......ak ti mam pravdu povedat,vazila som sa len raz po 1.dni..zislo zo mna 700 g....a potom sme sa so smaily dohodli,ze sa budeme vazit len 1 do tyzdna..takze tak...ale z pasa mi ubudlo 2,5 cm a nohavice su mi volnejsie aj na zadku aj na stehnach....takze na cm to vidiet..zatial na vahe si necakam ktovie ake zmeny,lebo bielkovina mi opravuje svaly,ktore mam mlandrave :-D :-D :-D a kym nenadobudnem svalovinu,tak z vahy ubudne tak akurat ,tie prve 2-3 tyzdne...ale z cm to uvidis hned popar dnoch.... ja potrebujem vela schudnut,mam spomaleny metabolizmus,tak zato na zaciatku mam male brzdy na vahe... :-D :-D :-D ale niekto,kto ma schudnut len zopar kil...tak za tyzden dva ich ma prec...... ja som v 2005 drzala bielkovinovu dietu ,vsetko na base masa,co ja neznasam,za 1.mesiac som zhodila 13 kil,ale potom som to nechala,lebo aj na ranajky jest morcacie prsia,bolo na mna vela...ja sa aj dva mesiace nedotknem masa....a mala som v lete malo zeleza v tele koli tomu,tak som brala tabletky..... no atak kokteijl je pre mna lahsie pit,lebo je aj chutny..hlavne v yogurte....pappapa,musim ist..dosiel milacik...poobede nakuknem.... ja ta chapem,ze na sk.je to drahe,ani ja by som si to nemohla dovolit,keby som zila na sk..... no ale ked niekto zaraba,tak na par tyzdnov sa to da..........lebo aj usetris.....lebo pijes len bielkovinu a ovocie+zelenina,spocitaj si kolko minies za dva tyzdne za normalne jedlo a porovnaj.....
Odpovedať
.....to len teraz je take predsviatkove obdobie,ale potom by sa to aj dalo zvladnut,smaily mi pisala ze kolko to zhruba stoji....len dalsi problem je ze tu na SK to tak lahko nezozeniem.....
Odpovedať
megy....aj ja som mala problemy zohnat kvalitnu bielkovinu...................tak mozno ked sa odhodlas niekto tu ti moze poradit kde a ako si ju kupis.... ale stoji to za to.....viem,ze na sk je to viac penazi....... megy a potrebujes vela schudnut???nepytam sa kolko mas kil...len ci potrebujes schudnut vela alebo len zopar kil
Odpovedať
....ta tak 5-6kg aspon ;-) ;-) .......no ved ze najlepsie by to bolo odniekial z nemecka alebo tak.....este sa popozeram v cechách a ak nie tak neviem :-( :-( ....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice... no ako sa máte..? k bielkovine akosi nemám čo dodať ;-) bohužial /zatiaľ ;-) /
Odpovedať
ahojte.....tak uz som doma.... ;-) a idem sa liecit..... ;-) :-D z anginky....vsetci tu su chori...tak aj ja uz....ale v pon.budem fit..... :-D dnes sa mi super darilo s bielkovinkou....konecne som trosku hrda na seba.... ;-) ako vidim, miriamka, megy2 mate zaujem o bielkovinku..... ;-) ;-) super.... ja som uz pisala,ze ja s eekou mame znacku Multan-figur former. a druha tiez dobra ale menej dobra znacka(aj lacnejsia) je Almased. Miriamka ty to urcite na 100% dostanes tam kde si..ale pitaj sa v lekarni.... a na nete tiez v lekarniach.... megy2 mas IP. adamko som rada,ze len zatial........nic nedodas.....a co dodas k tvojmu stravovaniu dnes?? aj sladkosti od maleho???? :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj... no necela som sem vypisovať, ked tu nik nie je, ked som tu ja :-(!! šak ja iba žasnem nad bielkovinou, a tichučko čítam, vstrebávam info a uvidííím :-D a moja strava dnes??? ráno jablkové piré, na obed pizza (dokonca som nezvládla ani zjesť celú :-), iba polovicu ;-) ) a cestou TN som už bola veľmi hladá, sme zháňali pre Adama zimné topánky (stááášny výber, nič pekné a už vôbec nie kvalitné, ale nakoniec sme u Baťu vybrali, ale také "núdzovky" neoslnili ma, ale už treba :-( ) som si dala také dva pudingové koláčiky... no a teraz som to troška prehnala, dala som si pár pistácií ]-( ]-( ]-( ]-( no a to je všetko dnes... šak veru stačilo na zajtra mám v pláne na obed karfiol, varený iba... ale ideme ku našim, no tak neviem, ako sa zadarí v striedmosti stravovania sa :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?