Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 emoticon emoticon emoticon robit na toaletak?? emoticon emoticon emoticon
4. nov 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
 lebo my sme dvaja a kotuc s 3 vrstvami nam vydrzi ani nie 1,5-2 dni...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tak musime mat zasobu aspon 30 kotucov emoticon emoticon emoticon ja mam caste prehanky,dr.mi povedal,ze to koli tym vajecnikom....ze to vsetko suvisi s tym...inac emoticon cyklus je nejaky cudny.......uz treti den a len kvapky,to som nikdy nemala..... emoticon uz som sa tesila emoticon
4. nov 2007 o 13:41  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 eeka, ved skus vyhladat tie bylinky....malo by to byt ucinne....a 2 dni...no teda...... emoticon emoticon
mas IP....
4. nov 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 cawte cice..., emoticon
na zurke bolo skveleeeee, konecne som sa vytancovala po dlhom case emoticon
4. nov 2007 o 14:44  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 no ahojkaj miriama emoticon
predstav si,ze mi jedna zlata osobka napisala,ze mi pozicia na svadbu srdiecko na auticko... emoticon emoticon
suuuuper,vsak? emoticon
4. nov 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 jeeeeeeeeeeeeeee, to vazne???? tak ta je zlata emoticon a ake?
4. nov 2007 o 14:59  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte cice emoticon
tak yv si tu len zurujete, tancujete a srdieckujete emoticon a ja sa musim ucit...no super emoticon emoticon
Uz ma to fakt nebavi....nemozu nam dat vypracovane temy, vyskusat nas z toho a dat nam pokoj???

inak vcul mam vazny problem.....nevidim poriadne cez okuliare a k ocnej mam ist az o dva tyzdne....sak dovtedy oslepnem!!! strasne ma z toho boli hlava v jednom kuse emoticon
4. nov 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ver, ahoj emoticon
zas oci?? chudatko....ale ved vazne pripady beru hned, nie? cise si vysedis pol dna v cakarni ale mali by ta vziat emoticon
mna tiez boli hlava casto z okuliarov...a tak ich radsej nenosim...
som ich mala minuly tyzden v praci a som myslela, ze mi niekto pcha ihlicu cez celu hlavu..tak vystrely bolesti...a ked som ich dala dolu, prestalo emoticon
4. nov 2007 o 15:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 no ale vysvetli to v skole ze musim kazdy tyzden aspon jeden den presediet u nejakeho ineho lekara emoticon emoticon
uz som sa aj s maminkou rozpravala ze asi vyskusam sosovky co to spravi....vsetky kamaratky a spoluziacky co presli na cocky si to velmi chvalia....

a inak co nove? co porabas v tento krasne zamracujuci sa den? emoticon
4. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 veronice, tak to neni sranda....a vazne stavy musia brat....hned!
miriama, to bude presne to srdiecko ake mam v albume,ale nie s ruzami,ale s kalami... emoticon emoticon emoticon
joj,tak sa tomu teskam......
ja tiez mam okuliare,ale nenosim,iba ked som v aute.....inac ma hned boli tiez hlava,a mna hlava boli viacmenej raz za uhorsky rok.... emoticon emoticon
4. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 a o akom srdiecku je tu vlastne rec? mate fotecku toho zazraku? emoticon
mna keby bolela hlava len raz za uhorsky rok tak mi to zacne byt dost divne emoticon emoticon emoticon emoticon

jo ale musim sa vam pochvalit - zajtra idem do divadla na ANTIGONU emoticon som zvedava ake to bude emoticon Aspon to nemusim znova citat emoticon
4. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ver, tie cocky mozu byt dobry napad ale neviem ci by som si to ja dala....ked som videla kamku ako si to tam dava..brrrr emoticon emoticon emoticon
u nas vynimocne svieti slniecko...ale zima je aj tak riadna...

smaily, ja mam tiez okuliare na soferovanie ale kedze tu nesoferujem tak si ich obcas dam ked ideme v aute aby som videla do dialky.. emoticon
4. nov 2007 o 15:27  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 srdiecko...to na auto...mam ho v albume aj ja a aj smaily....a jej ho vraj niekto pozicia emoticon
mne by ho urobila mamina emoticon
a co je to ANTIGONA??? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. nov 2007 o 15:28  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 emoticon miriama,ja tiez veru nie casto soferujem,lebo nemam rada tych blaznov na mnichovskych uliciach....
a nase auticko by som nerada naburala.... emoticon emoticon ale si davam brile v aute,aby som tiez videla na dialku a zvlast znacky emoticon emoticon
4. nov 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 ahojte moje, tak mam dalsie kilo dole..dufam, ze to tak bude i zajtra emoticon
inak niekto tu je pstrosa emoticon emoticon emoticon booozinku chudik vtak emoticon
clovece by som tiez rada dostala.....neda sa ta letecka posta umiestnit priamo tu...mi pride ze je to jednoduchsie ako to posielat, kazdemu na mailik...teeda ak to neni supiskovo tajne emoticon emoticon
a eeka na fotecky zvedava budem.... emoticon ja sa snazim maskovat, teraz svoj 20kg plusovy "uspech" ....vlastne s tymi 65kg ani neviem, ci fotecku mam emoticon teraz je to uz len 59 emoticon a drzi sa to.....coz je fajn emoticon
4. nov 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 smailiku, ty si si sice fotecku slohla, ale napisala si si k nej, ze chces mudru emoticon nie modru emoticon tak to len na margo....kedze si dnes dopisujem sama emoticon emoticon emoticon

miriamka, dnes pridam do albumiku slunecnice emoticon
4. nov 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 emoticon emoticon atinka tak teda chudiatko vtak???? bol aj v Keni.....krasny vtak....
...ja nemozem zato,ze bol v milackovej restike, a to mäsko vyzeraloako chuda hovädzinka..... emoticon emoticon
chutil ten vtacik...velmi.....ale tiez ho radsej vidim ziveho v safari.... emoticon emoticon
a to clovece idem vyskusat....ma to vela mb,neda sa len tak poslat...
miriama, nemas mail na centrum,len na centrum sa da posielat väcsie balicky....a letecka mi akosi dnes nejde vobec emoticon emoticon
4. nov 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 atinka, viem,ale co uz emoticon emoticon preklep...odpustis mi? emoticon emoticon
4. nov 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 atinka, posli mi do IP tvoj mail,ale musi byt na centrum.... emoticon emoticon a poslem ti suuuuprove clovece....zabijacke..... emoticon emoticon
4. nov 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 Antigona je taka jedna staroveka civadelna hra ktoru mame v povinnom citani na maturity emoticon emoticon emoticon

teda ze pstrosie maso...no teda...ale ja uz na nic take nehovorim fuj odkedy ma vo francuzsku ukecali na slimakov v cesnakovom cesticku emoticon ale dobri boli emoticon emoticon emoticon

no idem kuk na to srdiecko emoticon
4. nov 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 centrum nemam, nemam slovenske emoticon schranky mailove
preklep ti odpustim ja som rada ak to kohosi inspiruje emoticon preto to tu je emoticon to bola infoska pre teba...aj ked mozes mat i muuudru emoticon emoticon emoticon emoticon kyticku, jak len ty sces, ty si nevesta, ma byt secinko po tvojomemoticonmojik
poslem mail emoticon ale myslim, ze by si mala mat, si mi totiz posielala dietu emoticon kukni emoticon
4. nov 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 veronice,co????????????? slimacikov chudiatkov v cesnakovom cesticku....joooj,nie to nechcem jest.....aj ked mily bude papat ked ich nadabime....on papal v keni kraba a ja som cakala na kura.....ja mam inac strach z krabov...viete si predstavit,co som zazivala??ked ich tam obijali pri mne drevenymi klatikmi emoticon emoticon emoticon
idem von,tak papa zatial emoticon
4. nov 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 smaily, chudatko....tak ty nemas rada krabov a tvoj mily takto...no pekne od neho emoticon ale zvladla si to, sikovna cica emoticon

co sa slovenskych tych izeeee tyka, tak ja som totalne presedlala na gmail.com .... zatial som s nim nemala vobec ziadny problem narozdiel od centrum, post, pobox a inych emoticon emoticon
4. nov 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 veru napodobne emoticon
teraz uz moze dokonca ktokolvek bez pozvania mat ucet.....snad to neni reklama emoticon emoticon emoticon
4. nov 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ja nikomu nerobim reklamu, len vyjadrujem svoju maximalnu spokojnost emoticon
uz to ide naozaj aj bez pozvania? no super emoticon

inak miri, krasne fotecky s tymi slnecnicami emoticon tusim tu ma na ne niekto slabost emoticon

atinkaa idem omrknut aj tvoj albumcek a potom idem na biolu...genetika a taaaaak emoticon
4. nov 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 veru dufam, ze nerobime emoticon da sa, sme zakladali tete emoticon emoticon tak viem
kludne pokukaj emoticon mam jeden svoj a jeden pre holky ostatne...davam tam veci, ktore stretnem a lubia sa mi, alebo dokonca i pre niekoho emoticon konkretne
4. nov 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 genetiku ti nezavidim, ja sa este chvilu budem drzat bride emoticon emoticon emoticon com stranke emoticon co to snad vystracham dneska emoticon
4. nov 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 juuuu, pjekne saticky mas v uzsom vybere, veru krasne emoticon uz teraz sa tesim na svadobne foto emoticonemoticonemoticon

ako ono je to fajn, ja biolu moooozem, aj z nej idem maturovat z urovne A ale mala by som si to aspon zopakovat a prave to sa mi nechceeeeeeeee

mno ale idem......tak sa mavajte krasne a ja sa zas niekedy ozvem...paaa emoticon
4. nov 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
 paa emoticon a diik emoticon
4. nov 2007 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 443 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 443 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
 Ahojte cice! Tak citam, ze sa drzite...hlavne tie bielkovinove... emoticon Ak to tu budete dalej takto pozitivne opisovat, mozno sa dam aj ja nahovorit! Moj jediny uspech tento vikend bol ten, ze na oslave 50-ky som delila stravu a normalne to slo...a co je na tom najlepsie, ze mi na rozdiel od niektorych hosti vobec nebolo tazko a mohla som trsat emoticon kolko som len chcela! Dala som si vzdy len prilohu bez maska, to som dala drahemu a ten mi na vymenu dal zeleninku...a nezjedla som ziaaaden kolacik, len slane...zato vcera som to pokazila tortou emoticon
Tak dnes som na ovoci...ale uz budem na seba prisnejsia!
Pekny dnik Vam prajem!
5. nov 2007 o 09:58  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš