Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smaily, precitala som si Tvoj obsah diety na tomto fore, len prosim, co je to ta bielkovina, co pijes? Tomu som dobre neporozumela... :-)
Odpovedať
lupienka, bielkovina, je bielkovinovy prasok, ktory moze byt len cisty,alebo s vitaminmi, mineralmi a aminokyselinami, L-carnitin,balastne latky, ktore sposobuju aj to,ze si nasytena pri bielkovinovej diete... preto je dolezite vediet kupit bielkovinovy prasok....aby mal aspon 20g bielkoviny na porciu...tak medzi 15-30 a nie viac ani menej... keby si mala viac, sluzi to na zväcsenie svalovej hmoty pre kulturistov....a ked chcu pribrat....ja mam bielkovinovy prasok s ktorym sa chudne ;-) z tukov a vytvara sa normalne svalova hmota....uz len pri troske cvicenia......netreba byt sportovec.....ale vzdy je lepsie naucit sa milovat pohyb.... :-D :-D a tym sa dopracovat k super vytvarovanej postave..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No...ja cvicim...i ked sa priznam, ze tento tyzden to zanedbavam. Aj uzivam L-carnitin...Neviem, ci by som sa dokazala presvedcit na bielkovinovu dietu, som skor opacny typ, maso nemusim skoro vobec, ani mliecne vyrobky, skor som ten tzv. "prilohovy" typ :-) . Uvidime, ako sa rozbehnem s 90-dnovkou, potom mozno popremyslam a vyskusam nieco ine. Ale dakujem smaily.
Odpovedať
lupienka, bielkovina je predovsetkym vhodna pre tych co chcu viac schudnut...a ktori aj nestihaju varit.... vies taky bielkovinovy prasok si lahko hocikde rozmixujes a proste vypijes....a pritom ked si v strese nehladujes,alebo nejes blbosti.... :-D :-D ale 90 dnovka je super tiez...ved som s nou tiez schudla... to su jedine diety,ktore sa ani nemusia nazyvat dietami,skor zmenenym zivotnam stylom....len mne prave v 90 dnovej d. chybala bielkovina,ja hrozne potrebujem jogurty,tvaroch....a rybku..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hm...to praveze u mna nie. Len mam strasny strach z jojo efektu...Hlavne tento tyzden, kedze som sa stravovala fakt veeelmi zle :-( Dusickovske navstevy...zajtra 50-ka. Este mozno skusim zdravu vyzivu... :-) Od pondelka asi zase 90-dnovku. Len mi zacali nejako dost padat vlasy. Neviem, ci je to jesenou alebo dosledky diety... :-(
Odpovedať
ciao cice.... ;-) ..tak smailly ani dnes mi nic nedoslo....dufam,ze mi ju nevypil niekto po ceste.. :-D :-D :-D , tak rano som zvladla 10 min....teraz mi ostava este 20 min....ale dak sa mi nechce..mam trochu prehanky...dufam,ze nejde na mna nejaky virus..... :-S :-S :-S dnes som nesla s millacikom...leboo musi dnes osetrovat kozicky ,maju tiez nieco zo zaludkom....neviem co,ale pred dvomi okmi na to zdechli chudence...tak im sli pichat injekcie...tak sa mi nechcelo byt v aute tak dlho....odkedy mame rumuna,tak nevojdem do domu,lebo tam ma veci ,tak z respektu... ;-) a tty ako dnes bielkovina....?mozno uz v pondelok......ale asi uz dosla len je na poste,dnes je asi u nas zatvorene,lebo tito tu si beru dovolenky na tieto sviatky...akoze... ja som dnes papala cestovinku so sugom a hrozno......no a nejak mi vytravilo po tych prehankach.... adamko,tak ako?co robkas? ahoj veronice,tak uz aj bolo na case ,ze si sa ozvala.......kedy mas stuzkovu?ako sa mas? smaily icq aj mne blokuje.....neviem preco... ]-( lupienka,z bielkovinou chudnes zdravsie,lebo obsahuje vsetko...ver tomu....jojo-efekt sa nedostavi....musis ale cvicit,aby si tu energiu mohla vybit,co nadobudnes bielkovinou....budes mat viac sily.....noralne diety ta vysilia....to ze ti padaju vlasy..nie je z diety...ale zo stressu....a ked nie su viac ako sto..nemas sa co obavat....tak sa nestresuj...a dooslavuj a potom ak mas moznost tak si kup kokteil...zasyti ta na niekolko hodin..ale na to je expert smaily... ;-) ;-) ;-) smaily..si tu?
Odpovedať
s bielkovinou.....opravujem... :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka,uz som tu..aj na icq...tebe zas nejde? ]-( mne aspon dnes zatial funguje aj PC.... :-D
Odpovedať
smaily...neuveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis,prave odisiel kurier..................doniesol mi bielkovinu.....tak idem ozbaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttt x-) x-) :-x x-) x-) :-x :-x pockaj 10 min..... ;-) ;-) ;-) dankeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej no suuuuuuuuper.....cakam ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
uz mas ip
Odpovedať
ovonala som ho ,je prijemny a delikatny..... :-) a ma to dnu odmerku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano ma to vnutri odmerku,pozri dnu....je asi pod troskou bielkoviny ukryta..... :-D :-D
Odpovedať
a veru ma velmi peknu vonu..... ;-) mas IP...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... zdravým všetky "90-dnovky" aj "bielkovinovky" ;-) !! ... ako sa máme??? Ja mám dnes totááál prežieraci den od obeda... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no strašnééé, ale akosi začínam "chápať" prečo, lebo mi zajtra majú prísť "mesiačiky" :-D, a to vtedy som schopná (nie vždy, ale poväčšinou ;-) ;-) ) zjesť aj "kona s volom" spolu :-D :-D :-D :-p :-p :-p , nie to že "IBA" u našich dnes langoš (dva pre istotu :-(), koláčik a doma kúsok fašírky ešte :-(... ....ale nevadí, šak hádam od zajtra to napravím, pečiem, kuriatko na kapuste, tak skúsim na pár dní 90-tku ešte, hádam sa to už "podarí" x-) ... sa teším ka kuriatku a kapustu a v nedeľu dám kapustu a zemiaky :-D :-D (teda dúfam, lebo to je strašné s tým "rozbehom", horšie, ako prvýkrát :-( )
Odpovedať
ahoj adamko!! :-D :-D no my s eekou zaciname naostro bielkovinku,ked uz dnes prisla..... ja len v sobotu ked mily bude mat volno budem mat obedik vzdy normalny...... zajtra budem pit bielkovinku rano a vecer a na obed ma caka jest kuracie mäsko a pstrosa....1 krat v zivote...v poslednej dobe akosi skusam novoty..... :-D :-D ale ten jelen bol minule na mna sladky...nechutil moc...dufam pstros je lepsi.....ale vyzera byt totalne chudy....bez tuku.... :-D :-D sladkosti uz doma nemam , ale kupim si na dietku gumove cukriky s vitaminkami...ked budem mat strasnu chut na sladke....nezaskodi :-D ja to mam tiez tak zdenka,ked mam pred svoj9imi dnami,tak dokazem aj kona zjest.....ja vtedy nepoznam hranice.... ]-( ]-( ;-) dufam,teraz to zvladnem....a buduci tyzden sa konecne odvazim....ale az na konci..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja Vám tuším tu bielkovinu začnem závidieť :-S
Odpovedať
adamko, ved ak chces aj ty ju mozes pit.... :-D po vianociach...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nôcku všetkým.... |-| |-| |-| |-| .... včera som bola až véééľmi dlho hore, tak idem "dobehnúť", ten spánok... x-) Pá zajtra... sa teším na kuriatko a aj vývar bude :-)... (som zvedavá, či zasa nezostanem iba pri rečiak a "skutek utek" :-()
Odpovedať
adamko tak dobru nocku...ja este cakam eeku :-D :-D a mojho mileho.... :-D :-D
Odpovedať
;-) adamko ,sladke snicky...tak mne dnes icq alebo pc strajkuje...neviem preco....uz som ho musela vypnut...a zapnut...zablokoval mi programy... smaily,zacala s.d.liebe...ale som v kuchyni tak pozeram..milacik je v spalni a pozera nieco ine... tak a teraz k bielkovine...poviem pravdu,ze nema chut..aj ked som tam dala lyzicku medu a par kvapiek citrona....smaily ale mne to nevadi.. ;-) ;-) ;-) ..pila som aj horsie... :-D :-D :-D .zzajtra vyskusam rozrobit v mlieku,ci mi to bude chutit inac.. :-p :-p :-p :-p :-p ale 0,6 je asi vela...citim sa akokeby som zjedla slona... :-D :-D :-D :-D :-D je to fakt syte....dala som si 3 odmerky .....ale zaciatok je tazky.... |-| tak a zajtra vecer by som mala mat o pol kila menej aspon,ze?ak nie kilo.....ja sa uz tesim....smaily,dufam,ze sa niekto ku nam prida.... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
eeka, povedala som,ze ma taku neutralnu chut...a pre mna je to najlepsie....preto sa z toho daju robit koktejly....ako som ti par napisala....a ty si to mozes vyskusat dat do menej vody....len ja by som to hustejsie nevypila....ja si dam rano s kakaom....a urobim si hurucu bielkovinku,na rano je lepsie teplejsie pit na rozprudenie crievka...... :-D :-D a ak budes zajtra cvicit,tak to pojde dole rychlejsie... :-D skus si zajtra jeden dring urobit s ovocim.....a mas pravdu,ja ked vypijem toho pol litra,tak mam tiez pocit,akoby som zjedla velke porcie jedla....no akoby som sa prejedla,a potom pride za chvilku taky prijemne plny zaludok a tie 4 hodky vydrzim..... :-D :-D
Odpovedať
:-) to nevadi..zajtra skusim s mliekom...ale pol litra nie....lebo by som pukla :-D :-D :-D :-D :-D aj ja si teda urobim teple..... ;-) a na obed si pridam ovocie.....aspon to nebude nudne..... no ale ta bielkovina z herbalifu mala chute...no bola na nic,tak mne to nevadi..aspon ma nebude napinat :-x :-x :-x :-x :-x tak a v nedelu budes len na bielkovine?
Odpovedať
eeka ano v nedelu som uz len na bielkovine az do soboty... :-D uvidime, ako to poskoci dole :-D vies dr.Strunc tiez moc nepreferuje chutove bielkovinky, lebo ked to ma neutralnu chut,tak to mozes pekne kombinovat...a neobsahuje potom tie dalsie chemie.....a podla fantazie si mozes ochucovat ako chces.... mozes si do toho dat aj ovocny jogurt.....nielen ovocie.... :-D ja som rada,ze necitim tie chcemicke prichute,lebo z nich mi je na grcku..vyskusala som predtym vela bielkovin... ;-) ;-)
Odpovedať
caute cice...tak ja sa hlaaaaasim...cica pazrava..prave si kuchtim cestovinky s kukuricou a syrom :-p :-p :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D mnamky....ale teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jojha,ale to si asi nevecerala,vsak? :-D
Odpovedať
veru nie...a ani neobedovala :-D :-D :-D
Odpovedať
ach jaj,ale vies,ze pred spankom neni dobre dohanat nejedenie pocas dna??? :-D :-D :-D aj tak to nedohonis...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka jee ja by som si tiez dala :-N :-. =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?