Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
eeka pozeram Sturm....do 16,00 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily 7kil za tyzden? to je teda nezdraveeee ;-)
Odpovedať
no ja mlieko nemusim..lepsie povedane nemozem ani citit :-p
Odpovedať
bezas, prave som ved napisala.....to dokazu len sportovci.....a ti co maju casu......a co je chorsie pribrat za tyzden 7 kil alebo ich za tyzden schudnut? toto by ti odpovedal dr. Strunc....on je velmi profesionalny a vzdelany clovek....on tiez vela schudol,ked robil maraton.....ale prave to je normalne..... ;-) a s bielkovinou bez jojo efektu....a ja nejdem chudnut kilo za den :-D aj keby to bolo super...keby som mala peniaze a zaplatila by som si super fitnes program a nic ine by som nerobila (ako ´niektore herecky,ci modelky) iba chudla..... :-D mne staci 3-4 kila zy tyzden..... :-D :-D ale len s pohybom
Odpovedať
no ja mlieko nemusim..lepsie povedane nemozem ani citit :-p co? kto? 7kg za tyzden??????? fuha...to je asi moc.. =-) a ak sa ti chce smaily, mozes mi napisat presnejsie s tou bielkovinou? je k tomu aj nejaka speci dieta ci len toto pijes k beznej strave? :-N
Odpovedať
miriama precitaj si na predoslych strankach tak 104-105 som to popisala vsetko.....o bielkovinovej dietke podla Dr.Strunca... :-D
Odpovedať
oki, diky 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no fuha..tak na to nemam nervy...som si aj myslela, ze som tu take cosi citala.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dakujem za moju skvelu 90dnovku :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D kazdy si musi to svoje najst....ja po bielkovinovom drinku som nasytena na 4 hodiny,vyhovuje mi to velmi,zvlast ked sa mi stane ze nestiham pocas dna varit.... ;-) a ja som uz vselico skusala....plus bielkovina je velmi potrebna.....citim sa lepsie ked ju pijem a som aj zdravsia.....plus mi spevnuje kosticky....lebo prijimam tym dost calcia.....a vsetkeho ostatneho....co obsahuje moja bielkovinka.... ;-) ale 90 dnovka je tiez super....schudla som s nou nejakych 5-6 kil.....za asi 5 tyzdnov..... no ja si na vianoce uz skusam svadobne saty,tak torsku rychlejsie chcem chudnut..... :-D :-D
Odpovedať
no ako len pit ten drink by nebol taky problem ale to vsetko okolo... :-N :-N aj to dodrziavas? :-N
Odpovedať
vies to je len priklad,co vsetko mozes dodrziavat a co je dobre..... ;-) :-D ja ked budem ted s eekou pit tak tyzden-dva len bielkovinu 3 krat do dna....tak urcite s ovocim aj zeleninkou.....budem vela,vela pit.....aspon 10 minut posilku s gumou alebo na balone....a aspon 30 min. aerobne.....to je jedno ci rychla chodza.....alebo bicykel......a nezabudnem na citronovu vodu rano nalacno..... mne to staci vsetko...a chudnem ..... :-D ;-) :-) to som par dni pred dovcou dodrzala a darilo sa aj.... :-D
Odpovedať
hm..takto to nevypada az tak zle...ale podla mna je to len jojo efekt ked s tym prestanes...a ja do posilky urcite chodit nemozem, nemam kde a s kym a hlavne kedy...na biku chodin denne aj tak asi 30min..ale ako nahle to prestanes tak je to nazad tie kila, nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
praveze s bielkovinou nikdy nemas jojo efekt......a mas pri kazdej diete postupne zmeny jedalnicka.....to som popisala, ze prvy tyzden sa pije len bielkovina...a 2,alebo 3 tyzden su intervaly dokym mas chut...a dokym chces chudnut...to uz mas 1 raz do dna normalny slusny obed....ale samozrejme zdravy.....a nakoniec prejdes do 3 fazy a je to uz len 1 krat do dna bielkovinka......po case ked mas chut mozes si vypit bielkovinku na vecer.....a ked nemas cas varit..... ;-)
Odpovedať
ahaaaa...no ja to teda predsa len este raz riadne precitam..a uvidi sa :-D :-D :-D
Odpovedať
miri,je to lahsie ako sa to moze zdat....ja zacnem s bielkovinou,ked mi dojde.....asi koncom tyzdna alebo v pondelok...... :-p :-p :-p smaily,ja nie som herecka ani nic a mam kopec casu.... :-D :-D :-D tak ja to aj mozem vyskusat......taky super woche.... :-D :-D :-D poviem vam,ci sa to da ........ja mam toho strasne vela na spalenie,tak som zvedava,ze ako to bude.......ja som uz zacala vyhadzovat zo satnika stare siroke veci......a od prvych pat schudnutych kil si doprajem stale nieco mensie a mensie.......... :-D :-D :-D :-D bezaz,ak mas moznost,tak bielkovina je fakt super......ja som o tom vedela,no smaily je na to expert, tak ale ja len odporucam.....funguje to a je to zdravsie,lebo telo do seba dostava vitaminy,ktore niekedy tazko prijmes stravou.....nezdrave by to bolo keby si na tom bola stale... :-. :-. :-. ja som raz drzala bielkovinovu dietu na baze masa a za mesiac som zhodila 13kg,ale uprednostnim pit koktejl ako papat maso aj na ranajky.... :-x :-x :-x miri do toho..... adamko,tak dnes mas absenciu....ako sa ti vodi?si este v robote?co si dnes kuchtila.......porad nieco na zajtra..nieco zeleninove...... ;-) cakam.....
Odpovedať
:-D :-D vies ja som napisala len zhrn z tej hrubej knihy.....ale je to najdolezitejsie.... :-D inac postupne si z nej citam po trosku,ked mam cas....je to velmi zaujimave....skoda,ze neni na Slovensku, pomohla by vela ludom... :-D
Odpovedať
eeka, ved mozno hej..len teraz sa idem obliekat a valim do prace ]-( ]-( smaily, tak to si dobre urobila.....nemam rada hrube knihy co sa tyka diety..to potom vypada skor ako mucenie....ty ju mas asi po nemecky, co?
Odpovedať
ano po nemecky... :-D a nielen jednu knihu.....ja sa vyzivam v hrubych kniihach :-D vela sa toho noveho dozviem.....a je super,ze mi nerobi problem citat nemecky a rozumiet. ;-) eeka, tak tebe treba dat specialnejsi program!! :-D :-D pekne budes rano robit strecingove cvicenie...aj 30 minut rychlej chodze.....atd.... :-D :-D
Odpovedať
no ved hej..ale nie je kniha ako kniha...konkretne o diete...ved ked chcemm chudnut, nebudem najrpv o tom citat litanie..xi :-D :-D mne staci tabulka co a ako... aj ja som si urobila taky strucny vypis z knihy o o90dnovke... x-)
Odpovedať
vies ale bielkovinova dieta je o niecom inom,je lepsie vediet co robi ta bielkovinka v tele a co potrebuje nato,aby sa aj calcium ukladal v tele pekne ako ma......a aby bielkovinka sa rozlozile tam kde ma.... :-D je to skor zdravotna kniha... :-D
Odpovedať
ahaaaaaa...takze z toho tvojho vypisu to "nie je ono"? =-)
Odpovedať
tak ja bezim do prace..moc toho nepopisete do vecera lebo zas sa potom nenadviazem na nit a to bude zas na niekolko dni kym sa ozvem tu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
to je najpodstatnejsie co musis vediet,ked chces pit bielkovinku...ja mam len taky nazor,ze clovek by mal trosku ovladat cyklus vlastneho tela......ale kazdy ma iny nazor,ja si rada precitam aj o diete litanie mi nevadia..... :-D :-D
Odpovedať
ja aj tak idem tiez do prace ale az pred 18,00.....tak ja nepopisem.... :-D :-D
Odpovedať
ale my tu knihu nemame... :-| :-( tak pekny den ti zelam, snad mate v nemecku krajsie ako tu..tu su skoro 4hodiny a uz je akosi tma, zime a zamrecene,.. ]-(
Odpovedať
mne dnes pomaly otvara stranky... ]-( ]-( ]-( ]-( miri,to som nepochopila,ze preco tu nebudes par dni?experimenty? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D veru smailly,mne treba specialne programy........ :-D :-D :-D :-D :-D ozaj,vies to co som ti pisala o mojom probleme o vajecnikoch,docitala si nieco? adamkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
smaily a co bolo v s.d.l.?
Odpovedať
inac,smaily,ja som pozerala tvoj album a na dovolenke si chuducka,no svaly ti vidiet...z coho chces chudnut? co bolo v s.der liebe?
Odpovedať
eeka, co si neni v icq? a na to sa ani nepytaj zas novy clovek tam pribudol... :-) ;-)
Odpovedať
idem si ho zapnut..dufam,ze ma nebude blokovat ako vcera........ :-S :-S :-S :-S :-S pockaj chvilu,ok?papapa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?