Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... ... mám aj to pokračovanie 90-tky, ale nejako som nepochopila princím a ja nie som "dietovací tip" človaka :-), ktorý pôjde presne ako je to tam napísané.... takže som to prečítala a jem, ako ma napadne... snažím sa raz týždnne vitamínový den, ale.... no a tak, papať iba triktár za den.... a na večeru pomenej, príp. ovocie, ale nie vždy sa to podarí (ako včera :-().... ... no a dúfam, že tým cvičením - spiningom a v TN stále hľadáme s kolegynami aj aerobic, tak hádam nájdeme (teda on býva, ale neskoro o 19-tej, chceli by sme o 17-tej, príp. 17.30) a budem dvakrát do týždna aktívnejšie cvičiť ako iba doma... Ale po Vianociach, resp. Novom roku, isto ešte aspon na jeden a pol mesiaca pôjdem na 90 dnovky, celkom mi to stravovanie vyhovalo, nebola som hlaná, ani prejedená a v pohode ;-)
Odpovedať
:-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
ahojte, nechcite vediet cim sa prave napchavam.... tvarohovu strudlu z listkoveho cesta..... ;-) :-) :-D bielkovina nie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, mozem sa pridat? Citala som si Vas tak 3 strany dozadu, Adamko aj ja som po 90-dnovke a tych nasledujucich sa snazim zdravo stravovat, ale nie vzdy to ide :-) Inak prajem pekny vikend.
Odpovedať
ahojkaj lupienka, vitaj medzi nami... a kolko sa ti podarilo schudnut a za aky cas? ;-) konecne vikend vsak? pekne si ho vsetci uzite... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem smaily, ja som za tie 3 mesiace schudla okolo 14kg, skakalo to kilo hore, dole. Uz som mesiac a pol po a mala som aj nalety na chladnicku, aj som sa tyzden drzala a mozem si zaklopat klop klop klop, ze zatial som ani deko nepribrala. Ale kazde rano papam len ovocie. :-) Takze aj Vam pekny vikend.
Odpovedať
tak to je super....gratulujem... takze mas uz svoju vysnivanu vahu,alebo planujes este nieco dat dole? ja som 90 dnovku mala asi mesiac,tiez sa celkom dalo chudnut,trosku pomalsie,preto som zas od pondelka buduceho na bielkovinovej podla dr.Strunca...ta mi velmi vyhovuje.... :-D kde ste vsetky, eeka????? cakam na icq....a aj Zdenka asi este spinka :-D ;-) tak neskor papa
Odpovedať
Profilova fotka
lupienka.... hmmm, klobuk dolu... ;-) , ja som po diete iba 3 týždne a už som kilo pribrala a to som schudla iba polovicu z toho, čo ty :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ! .... tak porad prosím, ako sa stravuješ? Ráno ovocie a obed, večera, ako??? Obed pekne aj mäsko napr. a príloha, polievky, či nebodaj omáčka (lebo ja milujem dobré smotanové omáčky, fazuľovú, šošovicovú.... ale viac ako 4 mesiace som takú nemala :-( :-( :-( a vlastne za tri týždne som mal taký že "normálny" obed iba asi 3-4 krát, vôbec na nič nemám chuť, iba na SLADKE a som z toho smutná :-( :-( :-( :-( :-| :-| :-| ) ... a s cvičením ako, cvičíš, či si cvičila??? Pozerám, že si z TN a budeš mať čoskoro svadbu (to bola super motivácia, mne nejako taká chýba, iba ak šatník, ktorý som troška obnovila a teda sa musím snažiť, aby mi bol dobrý, nie malý :-()
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú, krásnu, hviezdu nôcku... :-)... špeciálne pre .. eeku... cmuk :-), sladké sníčky ;-) smaily, podobne :-) pá :-D
Odpovedať
adamko ,chybaju ti cukry? :-D :-D :-D daj si sladke,ale nie kazdy den.... =-) vraj nejake kilo je normal... tak ja koncim,lebo pozeram telenovelu ...... sladke snicky ,zajtra... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky,tak si tu este?
Odpovedať
aky bol vyletik?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobru nocku :-D
Odpovedať
:-D smaily aj tebe,je reklama :-D :-D :-D
Odpovedať
reklama?? a dokedy mas tu uzasnu telenovelu? pa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, CICE :-)! Ako sa máme v sobotu ráno?? My sme zasa zavčasu hore, pôjdeme na nákup do obchodu a dáme si ranajky, teda ja, Adamko už papal... robím si jabkovú kašu na ranajky... :-) Včera na večeru bola polovica pizze, no čo už ... Ale dnes som sa tak ako sa patrí, v sobotu, postavila na váhu a ukázala 58.1 kg, tak som bežala preč, že jééé, ako dobre, aby si to váha nerozmyslela a neukázala viac :-D :-D :-D , ako dobre, že sa to drží na tom kile naviac.... Vôbec netuším, čo dnes urobíme na obed... ale fakt vôbec, lebo to iba na dnes, zajtra budeme variť "nedeľný"obed, tak aby sme dnes toho nemali veľa ;-) Zatím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cice, vy dnes vyspávate ]-( , my sme už aj doma z obchodu a práve ranajkujeme :-), ja jablkovú kašu a Adamko krupicovú :-p
Odpovedať
ahojkaj Zdenka. My varime uz obedik, hovädzi gulasik so slovenskou domacou knedlou... :-D tiez ideme do mesta aj menit pneumatiky....tak a nakupovat...mne ale az ked schudnem :-D :-D :-D papa ale tu krupicovu kasu by som si dala :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily.. akú papinu varíte :-), ale šak ty isto aj tak nebudeš, ako ta poznám :-| ! Ja som si tiež dnes kúpila knedľu (nie je domáca, ale čo už, som lenivá robiť v nedeľu) a zajtra bude tiež hovädzie mäsko, ale s rajčinovou omáčkou.. mnamky :-), ale zasa si to asi nejako podelím, asi mäsko a omáčku iba :-(!! V obchode som kúpila aj "udenáča" rybku, celkom vážne uvažujem, že ju "slupnem" na obed... x-) My sme pre tento mesiac donakupovali :-D :-D :-D :-D :-D Práve som si urobila kávičku, kto sa pridá :-)??????
Odpovedať
ahojkaj Zdenka , uz sme po obede,az teraz,lebo sme boli na slavnostnom otvoreni BNW hned pri nas... tu vsade su... :-) a ideme hned zas do mesta...inac som mala aj super ovocny dezert.....no uz sa mi blizi moja bielkovinka.... :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
.... já, ty si teraz, smaily ešte "užívaš" maškrty, že?? :-) ... ja som mala udenáča s rožtekom :-), s biely, mlebo grahamový som zabudla kúpiť...
Odpovedať
....jaaaj ale toho zavinaca som 100 rokov nemala..urcite ked budem doma....ale ako sa poznam, tak na vianoce aj tak jeme kapra,udenaca vynecham.....ma v sebe aj vela jodu...toho sa trochu musim chranit... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, ako dobre, že niekedy neviem, čo všetko čo obsahuje :-D :-D :-D :-D , také že jod... to vôbec neviem o čom... no a ZAVINACA ja vôbec nejem, to nemám rada, ale UDENACA sem-tam ako dnes... ked som nevedela "CO"?? :-(
Odpovedať
zdenka,pomylila som sa myslela som udenaca...neviem co ma zavinac napadol :-D :-D ale je aj tak zdravy.... ;-) zatim pa :-)
Odpovedať
cice,tak ako dnes?aky ste mali den?vidim,ze smaily dnes kuchtila o stosest :-N aj ja chceeeeeeeeeeem,hlavne tu knedlu....mnam a adamko,tak ja udenac a zavinac a podobne nase ...som uz ani nevidela.......ani neviem ako dlho... smaily,kazdy pondelok a piatok sturm der liebe mame 2 hodiny,lebo ostatne dni je len 20 min.... ]-( ,tak zato tak dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ... práve sme došli od babky.. :-)... sme pracovali :-) a na večeru bola kačacia pečienka (bielkovna, nie,? :-)), tak som celkom DOBRE napapaná, ale dnes som bola celkom vzorná, čo sa týka jedla... tak hádam dnes po dlhom čase to bude bez výčitiek ...?..??..??? :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D tak uz je po krasnom dni.... a eeka zajtra si chcem knedlu dat s vajickom na ranajky :-p :-D :-D ak chces prid ;-) ach po tej dovolenke je tazke si zvyknut na jednoduche papanie.....tie svedske stoly mi chybaju.... aj velky bazen.....och..... :-( prajem vam dobru nocku.... zdenka gratulujem k bielkovinke na veceru :-D a bola restovana? mnamky...
Odpovedať
tak to je nespravodlivost,niekto knedle,a iny zase yogurty.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
smaily...nasla si ma? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?