Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
uhm.... ;-) ;-) prave tlacim slovenske keksicky florenta s coko naplnou od opavie...mnaaaaaam :-p
Odpovedať
ahojte tak ja som sa dobre naranajkovala.....ale urcite vecer uz pijem bielkovinku :-D teraz sa tak nestresujem, ked viem,ze bielkovinou sa mi podari rychlo a isto schudnut :-D :-D ale tento tyzden som skoro stale doma, tak je horsie zacat...ale ked zacnem, tak budem len raz do tyzdna a to v sobotu mat normalny obedik.... miriama, to sa tak napchavas? :-D ja som vcera mala tiez slovenske chipsy aj kolaciky :-D zdenka tak si tiez tento tyzden doma? vecer budem na ICQ.a na obed sa zas prepapam ]-( ]-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cice...zdravím, ale dnes vôbec nestíham... aj teraz už idem hajať.... dnes bol ale celkom OK den čo sa týka jedla... a na spiningu som si dnes RIADNE zamakala, nie ako prvýkrát.. aj 110 brušákov na lavičke som ešte dom "zmákla", ale som už vyriadená a musela som dodať energiu jablkami, ale na tú smolu som "našla" aj musli tyčinku :-( tak pá možno zajtra, ale budem mať návštevu, z práce babenky, tak budeme piecť a troška chystať a upratovať aj troška... hračky a tak :-D , teda ak po tej hodine "šlapania" zleziem vôbec z postele :-D pááá
Odpovedať
ahoj Zdenka. to chodis na spinning? alebo doma robis? Joj ten da zabrat,chodila som obcas do fitka...Aj teraz by sa mi zisiel... :-D no ja sa tiez zajtra polepsim...len mam svoje dni,tak som trochu nemozna... Tak papa ;-)
Odpovedať
no vidite..ta moja vaha si beha ako sa jej zachce....dnes rano to bolo 56,6 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a v pondelok 55.9 ]-( ]-( ]-( zeby uz nedostatok hormonov??? =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko "cicky" :-) .... no, smaily, to chodím do Nového Mesta n/V (miriamka by sa možno pridala, ak by bola doma, nie??? :-)) a bola som zatiaľ iba dvakrát... včera to bol riadný zaberák... ale napodiv, dnes celkom OK, večer som mala pocit, že dnes ani nevstanem... ale .... ;-) ... teraz som práve doranajkovala svoju OBLUBENU jabkovú kašu s kokosom :-), na obed budem mať buť ryžu so šťavou alebo cestoviny, ešte sa rozhodnem :-D :-D ... tak zatiaľ sa majte, pomaličky sa pôjdem pustiť do pečenia toho koláčika pre návštevu
Odpovedať
Profilova fotka
eeka, počuj, kde sa flákaš, nejako dlho si sa odmlčala, šak to už hádam bude aj tých 13- či 15 dní čo si spomínala, že sa "neuvidíme" :-))))
Odpovedať
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk cice...................,ja mam uz net v poriadku,mala som min.mesiac len 300 mega povolenych,no tento mesiac som si predplatila 3 giga...ja nemam pevnu linku,ale som napojena na mobil,ktory mi sluzi ako modem,no a bity si musim kazdy mesiac predplatit dopredu..... =-) nakukla som sem predtym ,ale len cez displey mobilu,lebo som mala inu akciu na inom operatorovi,a cez ten som nemohla napojit pc.....tak zato som bola ticho...... inac bielkovinu mi zohnala herbalife,ale nemam s tym ok skusennosti.....
Odpovedať
;-) ;-) ;-) zmizol mi len nervozny hlad a na vahe len 2,5kg a to musim ovela viac zhodit....... vecer mam tapis 15 min,vecera melon a len 2,5 za 13 dni je malo,ze? je to take pomale,smaily asi si musim vymenit silnejsiu bielkovinu... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooooooj.... máme telepatické schopnosti? dnes som ťa tu spomínala!! no asi na 90-tke, alebo už na bielkovine... a 2,5 kg za dva týždne je akurát, ja som na začiatku ešte menej... takže, hlavu hore.... ja už sa teším na mnamky koláčik, čo sme s Adamkom upiekli pre návštevu, jasné, že si ku kávičke dám aj ja :-p
Odpovedať
ale ginekolog mi povedalze je to aj tym,ze tento rok som mala cyklus len 3x :-S a zisili mi microcisty na vajecnikoch.... adamko,tak ako sa ti dari?citala som ,ze si presedlala na 90-tku a je to take iste alebo v com je rozdiel? =-) baby este robite tu 8-minutku?ja iba 2-do tyzdna po tapise,ale ani nie do konca,mna z toho boli brucho...a to sa snazim jak pes......vy ste oproti mne hviezdy,ja mam o polovicu kil viac ako vy,ale kolko to vam neprezradim..... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x mne to bude aj rok trvat kym sa dostanem na taku vahu ako vy..... miri aj my sa o babo,ale ja som na vine,takze skusame a skusame a skusame ale nie sme fixovani....... smaily tak ako kenya?nebala si sa zvierat?boze...a co plece ako sa ti vodi?
Odpovedať
ajoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ako sa mate aj s adamkom?pisala si ze si bola na ocr....
Odpovedať
Článok sa načítava...
**adamko, chodis na spinning do NM?? ked som bola doma aj ja som bola x-) a moj kamos tam precvicuje :-D :-D ako sa ti tam paci??? **eeka, tak ako??????????????????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... trochen nechápem... ved ja som bola na 9O -tke a už som aj slávnostne 9O tku skončila, som tri týždne po nej už... ja už iba tak udržujem, nedietujem ... Adamko teraz spí, čakáme tie moje kolegyne (sa tak tešil, že sa mu ani zaspať nechcelo), a má stále soplík, a z toho kašle... ale bez teploty, tak uvidíme ako do pondelka bude... miri...hej, v NMNV som bola,a le zatiaľ iba dvakrát, kým nebude snehu - lebo chodím sama autom- tak by som chcela chodiť aspon raz týždene, viac to nestíham... páčilo sa, vôbec nemám svalku a to som včera fakt makala, nie ako ten prvýkrát... tak som na seba "pyšná" ;-)
Odpovedať
eeka co ja to zac ta bielkovina????.......sa mi nechce citat do zadu :-| :-)
Odpovedať
ciao miri vsetko ok,nic v poriadku... :-D :-D :-D adamko,asi som ta zle pochopila.... ;-) musim koncit za chvilu,lebo pozeram moj oblubeny program a tak sa lucim,ale vecer tu nakuknem... miri moje biele noci bez netu boli strasne az tak,ze som zacala citat harmony... :-N :-N :-N :-N ciao cice..vecer
Odpovedať
ahojte. eeka- tak ale ako vyzera tvoj bielkovinovy den? tak ako som ho popisala? ;-) lebo ja som pred dovolenkou, ked som pila len bielkovinu a dala si ovocie ci zeleninu,tak za 4-5 dni som mala do 2,5 kila dole.No mam veru lepsiu bielkovinu...vyskusam prekopirovat. ! MULTAN® figur-former ! **1cislo je pro 100g(max. dennaporcia) **2cislo je jedna porcia pri 33,33g/3 lyzice merne **3 cislo je % doporucenej davky** 1oog , 33,33g , %dennej davky Brennwert v g. kJ 1422,0 474,0 - Brennwert in kcal 339,0 113,0 - Bielkovina in g 64,0 21,3 - Uhlohydratyin g 8,4 2,8 - Tuk in g 5,4 1,8 - Ballastnelatky in g 7,1 2,4 - L-Carnitin in mg 500,0 166,7 - konjugierte Linolsäure (CLA) in g 3,4 1,1 - Vitamin A in µg 800,0 266,7 100,0 Vitamin B1 in mg 1,0 0,3 71,4 Vitamin B2 in mg 1,2 0,4 75,0 Vitamin B3 in mg 13,0 4,3 72,2 Vitamin B6 in mg 1,2 0,4 60,0 Vitamin B12 in µg 3,0 1,0 300,0 Folsäure in µg 400,0 133,3 200,0 Vitamin C in mg 100,0 33,3 166,7 Vitamin D in µg 5,0 1,7 100,0 Vitamin E in mg 12,0 4,0 120,0 Vitamin K in µg 65,0 21,7 - Biotin in µg 30,0 10,0 20,0 Panthothensäure in mg 6,0 2,0 100,0 Calcium in mg 650,0 216,7 81,3 Zelezo in mg 10,0 3,3 71,4 Zink in mg 5,0 1,7 33,3 Mangan in mg 2,0 0,7 - Selen in µg 50,0 16,7 - Chrom in µg 30,0 10,0 - Molybdän in µg 50,0 16,7 - Aminokyseliny v g MULTAN® figur-former v 100g Pulver L-Alanin 2,6 , L-Arginin 4,1 , L-Asparaginsäure 7,0 L-Cystin 0,8 , L-Glutaminsäure 12,3 , L-Glycin 2,2 L-Histidin 1,4 , L-Isoleucin 2,8 , L-Leucin 5,2 L-Lysin 4,1 , L-Menthionin 0,9 , L-Phenylalanin 2,9 L-Prolin 3,3 , L-Serin 3,4 , L-Threonin 2,7 L-Tryptophan 1,1 , L-Tyrosin 2,4 , L-Valin 2,9 Tak to je moj bielkovinovy prasok.je v nom vazne vsetko.Buduci tyzden znova zacinam len fatburner kokteil pit. :-D eeka je dost dolezite pit viac gramov bielkoviny,ale s balastnymi latkami i s aminokyselinami aspon par.... nedalo by sa ti objednat cez internet mozno aj z nemecka?Alebo neplanujes cez vianoce byt chvilu na SK? megy2 chod aspon na stranku 104-105 , tam mas podrobne popisanu bielkovinovu dietku podla Dr.Strunca :-D adamko, tak ja som dnes pojdela viac kolacov ako ty...ale od buduceho tyzdna stiham len koktejl pit,takze sa nebojim...viem,ze len tym rychlejsie zhodim...ved to uz mam vyskusane.... :-D zatial papa
Odpovedať
eeka, aj ja som tu bola casto ale bez teba boli biele noci naprd :-( ale teraz idem domov na 5dni tak nehrozia take noci..ale ked sa vratim, tak neboj x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily... tomu never, akurát som si uvedomila, že som sa riande prejedla po dlhom čase... krémeš, očká, čipsy... práve sme "vykopli" návštevu... musím to večer troška oddčiniť cvičením ... ale nevadí, hádam prežijem ;-)
Odpovedať
adamko...tak sme sa potom obe prepchali.... :-D a ja si chcem tiez konecne zacvicit aj 8 minutku :-D no rada by som od buduceho tyzdna aj chodila niekedy plavat....ak bude cas... inac som ti poslala do prace na mail mail...ale neprisiel ti..neviem preco.... idem na icq... ;-)
Odpovedať
megy,prepac,ale nevidela som tvoj odkaz.ale pozri sa na tu stranku,bielkovina je v praktike chudnuci prasok,ktory pijes namiesto hlavneho chodu a chudnes,lebo obsahuje vsetky latky,ale hlavne proteiny... smaily,ako to tak porovnavam,tak ti mas super bombu.... moj ma 17,6 proteinov na porciu,porcia ma 26gramov a nie 33 ako tvoja...ja mam dovolene len 2lyzice,inac by som pribrala.....uhlohyd.ma 21,6 na porciu,tuky 6,7,.................. cez net som neobjednala,a na sk neviem kedy sa dostanem moj den je,ze rano prasok a melon,desiata yogurt a dost,obed sa obmedzujem,vecer melon 3kusy.nervozny hlad mi zmizol,ale nie som aj tak spokojna.....
Odpovedať
tak kde robim chybu?uz mi ide aj na zvracko,sorry,z toho prasku aj ked ma cokoladovu prichut a je fajny... ty mas bez prichute?kolko stoji tvoj a ako dlho ti drzi?
Odpovedať
eeka, moj prasok som kupila v baleni 450g. a takze ked buduci tyzden ho zacinam poctivo kazdy den 3 krat do dna bez ineho jedla,len ovocie a zeleninu...tak nevydrzi mi dlho...a dokupim si....ale ak potrebujes zhodit viac kil, je lepsie ked mas lepsiu bielkovinu...z herbalife ma tiez strasne natahovalo.... tato bielkovina krasne vonia....a celkovo chuti,len si do toho dam viac vody,lebo cim je to viac hustejsie je to horsie... a ty mas na porciu v21,6g uhlohydratov???to je strasne vela!!! inac ma stal cez net z lekarne tak 23 eur. a ja osobne mam tiez velmi citlivy zaludok .... a z herbalife este citlivejsi,takze som si vybrala aj taky prasok ktory by som dokazala pit....a perfektne ma nasyti.... kolko ma energie jedna porcia z prasku herbalife? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, vy tu píšete veci ;-)
Odpovedať
ja prijmem len praskom za den tak 1422 KJ-339kcal, tuku asi 5,4g. To je skutocne malo... a pritom prijmem v tom aj spalovace tukov,a sytiacu balastnu latku z Topinambur-korena.
Odpovedať
adamko ty si prave teraz na kolkych strankach? :-D :-D ;-)
Odpovedať
na porciu ma 217 kcal s nizkotucnym mliekom,a na 100g.ma 357kcal co ma 1506kj.....................a tuky ma 20,9 !!!!!!!!!!!
Odpovedať
eeka tak to ma vela tuku a na porciu tiez viac kcal.....ale vies herbalife je znacka ktoru robia aj pre tych co chcu zhodit aj pre tych co chcu pribrat....!!!
Odpovedať
Profilova fotka
prečo na koľkých..... ?? cca na dvoch, ale hádam budem končiť už ;-)
Odpovedať
ale bielkoviny ktore su vhodne len na chudnutie treba hladat s lupou..... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?