Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
napisala som 2odkazy aj na strane 112...
Odpovedať
Profilova fotka
.... no to neva, ved aj vlastné fotky sú pekné :-)... ja sa tiež mojimi nemám čo chváliť, sú dosť tmavé.. ale zabijem sa, ked fotograf chcel fotiť iba vonku a v marci je okolo 17-tej na fotenie už šero... :-D :-D ... a isto to v tých svadobných šatách nebude takéééé stáááášne ako píšeš, že si bola tučná... ved vieš, šaty robia človeka :-D :-D :-D :-D :-D :-D .... inak teraz pozerám, že máte krásne čísla narodenín... ale ako fakt to super v tomto roku vyšlo.. tie čísla... .... a manžel teda asi nebude Slovák, či sa zasa raz mýlim ??? Odpoved prečítam zajtra po práci... možno sa mi podarí prísť okolo 15tej, možno okolo 16-tej, ale hurááá, piatok... Tak sa maj krásne, ráno musím vstávať opäť raz, tak želám DOBRU NOCKU.... a do schudnutia, lebo sme nejako dosť odbočili, ale nevadí... rada popíšem aj o inom ;-) PS: Drž zajtra palce, nech svoje obľúbené UH vydžím beh HRIECHU sestry môjho syna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
joj cice, aka som nasrata ]-( ]-( ]-( ]-( vypisujem vam tu odkaz dlhy a v tom nam vyrazilo poistky ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
aspon ste si vzacni,ked sa vidite malo ;-) ale je to aj zle,ze?
Odpovedať
ale eeka, ja sa tazko vyspim...tu nie je kedy a cas. Polovicka vstava kazde rano o pol siedmej, to som hore uz a ked aj zaspim tak max na hodku lebo potom idem do prace aj ja ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri... :-).. zdravím už iba... ... vzácni hej, ale hovorím, je to prvý týžden takto a budúci bude druhý, možno už aj posledný :-)... .... a do tých svadobných šiat č. 38 chýba ešte veľa? lebo ja by som rada kukla pekné fotečky zo svadby v SR :-) fakt sa lúčim, kto ma ráno zobudíl... pomoooooc.... :-D
Odpovedať
miri.. :-D :-D :-D :-D :-D ok adamko,odpisem zajtra.....
Odpovedať
adamko, ides buvat? no tak dobru nocku ti :-)
Odpovedať
:-D tak to ja neviem,ci by som si zvykla...nechcem robit snobku,ale ja som hrozna,ja neviem byt sama ...este stastie,ze milacik na obed dojde a vecer ide na 2-3 hodinky este...a potom veget.....
Odpovedať
adamko sladke snicky.... ;-)
Odpovedať
adamko,ja ta zobudim,ja vstavam okolo 5.30 robim kavu a potom drichmem ked mozem.... :-D :-D :-D
Odpovedať
mne do 38 ,chyba ojojooooooooooooooooooooooooooooj,ani nepoviem,dobre,ze ma nevidiiiis,inac by som tu nehladala oporu... ;-) milacik je zo sardinii,a tiez chce so mnou chudnut,ma trochu pivne brusko,ale zvysok svaly,lebo sa narobi... no tento rok je to fakt pekne...a este on je den 23,ja 22,a mesiac on 8,ja 9,on je prvy den panny ,ja posledny den panny.... no aj dnes som mu ukazovala toto sito a hovorili o svadbe,ze sa zoberieme na sk....a planovali a planovali.....no asi ani buduci rok to nebude :-( :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tentoraz naplanujem vsetko do bodky ako to robia tu baby.... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
... ahojte... ...eeka, díky za zobudenie, vdaka tebe som nezaspala a prišla domov tesne po 15-tej :-D :-D :-D :-D :-D .... máte teda tie dátumy veľmi pekné... a tú svadbu, teda plánujte, plánujte, ale dajte si nejaký reálny ciel, nech Vás dačo "talčí" že "musíte" :-D ... ja dnes UH, doobeda pohoda, obed cestoviny, ale v práci poobede tri bonbony, no hádam ma to nezabije... mám pocit, že dojedám sladké, čo som nemala za takmer tri mesiace, ale to NIE JE DOBRE, to viem... budem sa snažiť asi iba o ovocnú večeru, hádam vydržím... :-) ... zatiaľ zdravím, ideme sa s Adamkom troška pohrať, ale chvíľkami tu isto nakuknem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
KRASKY, kde ste ??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...ja som práve pre manžela zarobila na bryndzové halušky, nakrájala som slaninku.... nachystám, až pôjde z práce, zavolá mi... aby to mal mnamky teplé ešte ;-) ;-) ;-) , no ale asi budem mať čo robiť, aby som odolala, hlavne, ked sa akosi ozýva NEPODARA HLAD :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
... no CICE, žiadna okrem mna, ktorá už hádam ani nechudne, tu nie ste... Tak dobrú noc, idem za manželom, ked ho mám po týždni doma skôr ako o 22.30 :-).... páááá, možno zajtra :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som tuuuuuuuu....som ta zbadala neskoro =-) uz si isla buvat asi, co? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
veru.. miri... už som búvala... :-) ... teraz mi "synak" urobil budíček... už sa teší, že ideme na výlet dnes, tak mu je odpustené... :-) ... idem si urobiť na raňajky jablkové piré.. :-).... mám dnes vitamíny, tak uvidím, ako to pôjde... ... možno večer, pá CICE :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... uplne na to, CICE, kašlete ... už ste horšie, ako ja :-D :-D :-D :-D :-D :-D ... moja dieta, stále s drobnými prehreškami :( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ... dobrú noc!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
:-( ciao cice,ja som teda na vas nekaslala,ale mi znovu haproval net ]-( ,tak som mala ruky zviazane......prave som odprevadila milacika do roboty a nabila karticku a hned mi to fungovalo =-) ,tak som mala strach...... inac,co sa tika diety,tak dnes by mi mala dooooooooooooooooooooojst bielkovina ,uz sa tesiiiiiiim,z 90.-dnovky neostalo takmer nic ,lebo v sobotu pizza... |-| |-| |-| ,vcera zelenina a cestovinka....cice,pridem o chvilu.....
Odpovedať
cice,tak ja idem trocu buvat.... :-D no poobede tu urcite dojdem..... adamko aky mas dnes den?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eeka... aký den?? :-D :-D :-D :-D ... že by "ROZNORODY" :-D :-D :-D :-D :-D , ale inak škroby, mala som na obed hrachovú polievku, ale aj dva parížske rožky, čo mala kolegyna narodeniny :-( :-( :-( :-( :-( , takže taký... ale čo už... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... teraz idem hodiť nejaký tepláky na seba a idem s malým za tie "rožky" na bicykel troška... :-) ... potom budeme variť, paprikáš... ja si dám cestoviny a uvidím, aký prehrešok sa mi zasa zajtra podarí :-( zatím pááá
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... flákaš to tuším :-)!! .... ale ja tiež... už sa asi ani nemôžem radiť medzi dietovačky... aj ked chabé pokusy ešte sú :-D :-D :-D Kde ste všetky, mám nejakú hodinku "voľno".. (mala by som žehliť, ale nechce sa mííí... hádam radšej "skúsim" pocvičiť, ak tu nik nie je) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
:-( adamko ja sa ozyvam len na chvilu,lebo mi dosla promocia na net,povedal mi to operator a az 15.okt.mi nabehne nova....teraz mi zerie kredit a tak sa budeme pocut o 13 dni ;-) zatial sa maj ,no asi si kupim novu sim....drzte sa zatial...a do chudnutia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka.. =-) a s kým budem chudnúť??? no ta nič, samej sa mi nechce tiež :-(... tak zatím, všetkým, ktorí by tu náhodou zablúdili, dobrú nôcku želám... :-) ... ale ešte pol hodku som pri PC, keby dačo :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som tuuuuuuu....ja sa sice tolko nehlasim ale chudneme...dnes bol brokolicovy den :-D aj polievocka, aj placicky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
... miri..... ja som na tom opačne, hlasím sa, ale nechudneme :-( , ale dnes UH, celkom OK, zajtra by mali byť vlastne posledné vitamíny zdá sa mi... no neviem ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ja tiez nejak extra poctivo :-N :-x ale ked sa da tak papam co treba :-D idem sa okupat a hned pridem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?