Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon cice chudnete?ani nemate cas sem nakuknut?ja na obed vajicka,mrkvovu polievku emoticon a teraz mam hlaaaaaaaaaaaaaad,no a o chvilu si dam zopar minut na tapise a ked zvladnem 8-minutku,mna stale boli zaludok po nej ,vydrziiiim len po piaty gong ale sa mi to paci aj tak,lebo je to len 8 min. emoticon emoticon emoticon
tak ako isiel den?adamko,pracujes,ze tu nie si?
24. sep 2007 o 16:20  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahojte, ja len hodim vetu a idem prec, som taka "bizi" emoticon emoticon
ja chudnem uz pomaly znovu...som sa konecne dostala nazad....snad vydrzim lebo oktober sa blizi emoticon
pekny den zelam emoticon
24. sep 2007 o 16:25  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 1. marca 2003
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
    Trenčín, okres Trenčín
 eeka...
... veru pracovala som a v práci na net nemôžem... iba na "vybrané" stránky....
Dnes nič moc zasa, síce som ma obľúbené UH, ale boli aj prehrešky, ešte "euforia" z menín emoticon emoticon emoticon emoticon , tak možno zajtra sa podarí na 100% emoticon
24. sep 2007 o 20:23  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 ahojte...
tak ja uz mozem hybat rukou... emoticon ach, tak som sa bala,ale teraz viem,ze je to len natiahnutie a pomliazd......rana je stale otvorena,tak dufam,ze sa zahoji,kym doletime do kene,lebo by mi hrozila vazna infekcia.... emoticon
lebo africka voda neni nasa voda.... emoticon ma ine bakterie....keby len....ani pit ju nemozme,len tie vo flasiach....
ale ja som sa dnes uz mohla obliect sama...aj vlasy si zapnut,och to je pocit.... emoticon emoticon emoticon
viem,ze morska voda mi ulahsi uzdravenie aj rany...tak hor sa do vody.....v stredu rano, okolo 6,00 priletime do Mombasy a potom este niekolko km do nasho hotela....a ja zacnem papat ... emoticon babany.....budem brat opiciam.... emoticon
mala som veru stastie....a esteze viem co so sebou...... emoticon
no musim sa ist balit......zatial pa emoticon
24. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ... ty počuj, smaily, šak to si mala teda dosť vážne, že "už si sa mohla sama obliecť"... téééda, som rada, že sa to lepší... emoticon emoticon
... tak želám príjemné balenie.... emoticon emoticon emoticon emoticon
... som dnes unavená, som mala dosť ťažký den na psychiku emoticon emoticon emoticon , hlavne doobedie...
... muž je na poobednej, idem si ľahnúť... dnes bez cvičenie, iba pár brušákov som si dala... zajtra sa polepším emoticon emoticon emoticon ... sľubujem... teda hlavne sebe sľubujem.. emoticon emoticon

všetkým krásne sničky, hlavne eeke emoticon
24. sep 2007 o 20:58  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 Zdenka, toto zranenie potrebuje viac casu,ja mu ale ho nedam.... emoticon ked mi uz zacal pracovat biceps na ramene,tak uz musi pracovat.... emoticon
este mam stale co balit a vazit,lebo mozme vziat na osobu len 20 kg jeden kufor...
tak musime rozdelit do 2 kufrov,aby bolo v oboch tak po 17 kg....nechceme mat problemy na letisku... emoticon
a este k tomu take prisne letisko....myslim v Mnichove... emoticon emoticon
som zvedava,kto bude s nami letiet....
ja inac dost vidim na veciach,ze mam dole 5 kg..... emoticon a teda musim hladat aj mensie veci,co nastastie mam v zasobe... emoticon
a tesim sa po dovolenke na dalsie kila dole....len nech tolko nejem tam,ked mame allinklusiv...... emoticon emoticon
eeka uz mam bielkovinu ?
zajtra sa este na chvilu ozvem.....papa dobru nocku....ja budem dnes ale dlho hore.... emoticon emoticon emoticon
24. sep 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 cice, ja viem....odpustite mi..zanedbavam vas..a vlastne aj dietu...ale SLUBUJEM, ze od zajtra som tu opat emoticon dnes som uz jedla len ovocie takze zajtra by to slo uz snad wpoho emoticon
24. sep 2007 o 23:38  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 ciao cice.......ako?
adamko dik za sladke snicky,hned sa mi bude lepsie zaspavat........aky mas zajtra den,ovocko?
smaily ,prijemne balenie a opatruj sa ....
ja som este nekupila bielkovinu,lebo dr.,nam prelozil dnesnu prehliadku na zajtra,no a je to nejakych 40 km,no bez bielkoviny domov neodidem..........
tak napozajtra odchadzas?tak to sa este s nami rozlucis,ze? emoticon emoticon emoticon

miri a co bude v oktobri,ze sa tak ponahlas?
24. sep 2007 o 23:40  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 idem do sprsky, hned som tu emoticon
24. sep 2007 o 23:40  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 som zvedava emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,mas absenciu emoticon emoticon emoticon
24. sep 2007 o 23:52  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 uz som taaaaam emoticon
24. sep 2007 o 23:55  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojte.
Tak ja sa s vami lucim....a pridem 10.10 naspät...a ak pojde nas PC tak budem aj tu... emoticon emoticon
Letime pred 21,00 a prideme tam okolo 6,00...stale premyslam,co nesmieme zabudnut a aby to nepresiahlo 20 kil...to budu stresy na letisku pri vazeni kufrov..... emoticon emoticon
vsimla som si,ze ranajky v afrike su viac ovocne...... emoticon emoticon tak az na obedy sa rozpapam, po plavani...
moja rucka uz sa dnes lepsie pohybuje,tak ju pustim zaplavat si.... emoticon emoticon emoticon
ja osobne milujem vodu....tak sa na ocean najviac tesim.....a na plavanie s delfinmi......
ja som taka stastna,ze mam uz 5 kil dole...aspon...je to na veciach vidno dost.....
a slubujem vam,ze na dovolenke nepriberiem....budem sa stale hybat....
idem posledne veci vybavit,tak sa majte krasne a chudnite.....
eeka, tak som zvedava aky prasok najdes..... emoticon
Zdenka tak uz mas digitalnu vahu???som zvedava na tvoje vysledky.....s gramikmi.... emoticon emoticon emoticon
miriama dufam,ze po dovolenke budem citat,ze uz nepotrebujes chudnut.... emoticon emoticon emoticon emoticon
tak papa a do schudnutia......... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. sep 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon smaily,prijemnu a krasnu dovolenku a dufam,ze sa ti ruka da do poriadku....ocean ti polavi... emoticon
tak sa uvolni a nemysli na chudnutie,inac aka by to bola dovolenka emoticon ,no a zobrala si si vsetko?ja by som to nedokazala,20 kg vazit,to si si uzila iste aj srandu,ze? emoticon emoticon emoticon emoticon ,tak nam popis ake to tam bolo,aky si mala den....... emoticon emoticon emoticon maj sa a ozvi sa ciiiiiim skor.. emoticon emoticon emoticon

adamko ,ako to ty mas dnes absenciu.ja som dnes mala na obed zeleninu a vecer hrach..... emoticon
dnes sme boli von z dediny a sla som si po bielkovinu ,no mala len na porciu 11,6 bielkoviny,tak som jej povedala,ze ja chcem taku,co ma na jednu porciu 20g,tak mi ju vraj behom tyzdna donesie.......
som zvedava......smaily este si nam nenapisala ako rozoznat kvalitnu a nekvalitnu bielkovinu,lebo ked o niecom nemas sajnu,tak vies ake su obchodnicky,ze len aby predali ,tak ti daju aj humus emoticon emoticon emoticon

no ja sa uz tesim,lebo mi to znie jednoduchsie .....

adamko,aj tebe sa to krati ......... emoticon

miri,co robis?stolverkujes? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
cajicek uz dosiel,nenechala si si do zasoby?
25. sep 2007 o 21:54  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon emoticon emoticon s p a c h t o s k y j e d n e emoticon emoticon emoticon

hallloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
25. sep 2007 o 22:25  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 cica nezer....................... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. sep 2007 o 15:39  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 eeka, si tu ešte?
26. sep 2007 o 16:06  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ... ja som tu včera ani radšej "nepáchla"... som hriešnica veľká a už som pomaly asi aj skončila... včera ovocie v práci OK, ale doma boli ešte koláčiky z menín... tak som si DALA emoticon emoticon emoticon
... no a dnes bielkoviny... ráno pohoda, jablká, potom som si dala pásik zo študentskej pečate čo som dostala, no a až za tým bolo mäsko a vývar... a teraz som doma tiež dala kúsok koláča... emoticon
Oj pomoooc, príde mi váha a zistím, že sa škrabem späť k 65 emoticon emoticon...
... zajtra mám v pláne opekané zemiaky ale už aj s tatarkou... takže ja už som asi iba taký "polodietnik" tu v tomto foooore.... hanbím sa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. sep 2007 o 16:11  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak ja sa len hlasim,utekam do robotky..dnes mam den...aky? pijem polievku emoticon a zjedla 4slivky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
tak papa a smaily, asi ma uz nebudes citat ale uzi si dovču emoticon emoticon
26. sep 2007 o 16:26  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ... no viazne to tu... asi ako moja dieta momentálne emoticon
CICA dneska ZRALA.... fuuuj, hanbím sa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ... a nič, "LEN" SLADKE emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
.... nariadujem si emoticon zajtrajšom bez SLADKEHO... lebo takto to isto pôjde späť tie kilá... ufff... ani na psychiku to nerobí dobre.... aj ked chutilo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. sep 2007 o 20:04  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 Cice, idem žehliť, ked tu nik nie je a hlavne, ide mi net ako spomalený slimák...
... dúúúfam, že sa aspon na cvičenie po žehlení donútim, aj ked iba na krátke, aspon na nejaké emoticon
26. sep 2007 o 20:05  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 eeka...
... no kde si cica... som tu a ty teraz nie... ja v práci nemám net, mám, ale iba "vyvolené" stránky... a ked prídem z práce okolo 16-tej, tak to povačšinou robím spoločnosť Adamkovi emoticon
... čakám manžela... nech je rýchle doma z práce, lebo sa ohlasuje teraz pre istotu už HLAD, nie iba MLSNA emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. sep 2007 o 21:35  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 Dobrú noc emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a ak sa tu už nik dnes neukáže, tak asi DOBRE RANKO !!! emoticon emoticon
26. sep 2007 o 22:13  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 adamko, co to citam?? sladke same? no tusim sa nevies naspat nalogovat na dietu ako ja, co? ja sice dnes len banany a slivky ale padlo aj kusok bielej studenskej pečate ( emoticon emoticon emoticon ) a polievka s mušličkami emoticon
26. sep 2007 o 23:19  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon emoticon emoticon cice jedneeeeeeeeeeeeeeeeee,papate a papate........a ja nic emoticon
26. sep 2007 o 23:43  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ajaj, tak si tu...a ja,ze ta dnes obidem a pojdem spat bez vyhovaraciek... emoticon ale tak jednu dam...som fakt unavena a zas sa mi vratila alergia na oci tak uz ani nevidim... emoticon
peknu noc a krasny den zajtra. Bruuuuuuuuuuuu noc macko uško povedal emoticon
26. sep 2007 o 23:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon aj vam , deticky a ozaj prisla mi dnes do ip pozvanka na mojiznami ,aj tebe? emoticon kto mi ju poslal?
26. sep 2007 o 23:55  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 no to je strasne adamko,ani dnes nie,ale to zato,ze ja este nevstavam do roboty.....poobede som tu chcela byt dlhsie ale moj milacko,mal krizu,tak som ho musela utesovat emoticon emoticon emoticon ,lebo on ked ma nieco, tak si to berie velmi k srdcu,to hovorim o zdravotnych problemoch,aj ked ma len nadchu,tak je ako male dieta,no a vcera mu lekar povedal,ze ho o dva tyzdne ide operovat na koleno a on uz teraz je z toho hotovy ,tak som sa s nim rozpravala atd................ emoticon emoticon emoticon

mirusiiiiiiiiiiiiiik,tak tebe ta praca neprospieva,ked chodis taka unavena z prace,napis kedy si tu cez den a vecer,aby sme aj mohli kecat nielen o fidorkach ale aj margotkach.......a ta alergia emoticon ako sa ti prejavuje?aj moja mama ma ,najprv si myslleli alergologicky ,ze zo zvierat......a potom jej zistili,ze z pecene..... emoticon
27. sep 2007 o 00:28  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 alebo si to myslela ironicky,tym ze si unavena.........
alebo nedaj boze zo studenskej pecati....co si naladovallla poobede? emoticon emoticon emoticon
nieeeeeeeeeeee srandujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,ale ako to ,ze si mala este st.pecat po takom case,ja by som to zchrumla hned........... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,inac a ten twaj nepapka sladke???????

tak slladke snicky ,vsetkym cicam,co nepapaju ,ale hlavne maskrtia............. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
aspon hryza,vy nevychovaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......nic?????????????
tak ciao.. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. sep 2007 o 00:35  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 tak jedinna tucka som tu ja a le uz si zvykam emoticon ,ja som dnes jedla len varenu zeleninu,musim dohnat,inac to nejde ......bielkovina som si dala objednat,ale nejak sa to uz vlecie...........
smaily,je to fakt tazke zohnat bielkovinu...... emoticon az som sa tak divne citila,ked som si objednavala ,lebo ta si ma hned obzrela a povedala,ze taky kokteil pouzivaju len aktivni sportovci....trapas.....tak som jej povedala,ze viem........tak nie zeby bola rada,ze urobi biznis....

adamko,tak ako to,ze mas krizu?vydrz uz mas len malinko do ciela.......pre teba by bola ta bielkovina ok,lebo ty obedujes v robote .........ale skus to aj s tym masom ,ked potrebujes zhodit len zopar kil...,vyjde to aj lacnejsie emoticon

miri,tak dufam,ze tu vecer zabludis...... emoticon
27. sep 2007 o 14:15  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ajoj, no som tu....som medzi robotkami.... emoticon veru chodim unavena ako kon a cez den treba ajnieco porobit tak zas nemam moc casu tu byt..a ked aj som tak nestiham vas citat emoticon
nieeeee, nenaladovala som sa pecatou, len asi 5kociek... emoticon emoticon emoticon emoticon
a alergia...no mam viecka ako storocna babka zvraskane a cervene a supinky male..no des...ked sa da tak mam stale okuliare velke slnecne... emoticon emoticon emoticon bola som aj uz doktorky, mala som kvapky, pomohli ale ked som ich prestala pouzivat, vratilo sa to a teraz uz nepomahaju ani oni... emoticon
27. sep 2007 o 14:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš