Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte CICE, dobré ránko :-D !! Včera tu bolo nejako mrtvo... čože už nechudnete :-)?? Alebo chudnete tak, že nemáte čas sem zabehnuť? :-)! Ja mám dnes bielkoviny... na obed bude praženica, už sa clekom teším... :-) :-) :-), tak zatím pááá Ako sa Vám darí?
Odpovedať
ahojte cice! Tak ja na zac.bielk.diety v stredu som mala 60,3kg a dnes som prekrocila svoju hranicu!!!!! :-D dnes mam 59,0 kg. ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D dnes mam ale aj kolacik slivkovy,rybku..... a do pondelka mi pride uz ta liepsia bielkovina... do utorka uz vela neschudnem,ale po dovolenke to bude sa krasne rozpustat..... :-) :-) :-D ahoj adamko! tak pekne si uzi bielkovinky :-D paaa
Odpovedať
Inac kedze som bielkovinou za 3 dni schudla kilo, je teda normalne a mozne za tyzden schudnut 3-4 kila zazracnymi napojmi :-D ;-) tak po dovolenke sa uz nebojim,ze to nepojde dole... a je to presne tak ako to Dr.Strunc opisuje vo svojich knihach....papa :-D :-D no nie je dnes krasny den? u nas je okolo 22 stupnov....ideme na jeden krasny zamok..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smialy.. tak super, mne trvalo kilo tri TYZDNE nie dni :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( , no ale aj tak som rada.... ... varíme, pečieme (som zatiaľ na zajtrajšie meniny stihla iba slané, ale až malý zaľahne, pustím sa do koláčov), troška upratujeme... .. práve sa chystám si ísť urobiť omeletu, asi si tam tam troška salámky.. mäso a vajíčka nemajú ísť spolu, ale mám na to dosť véééľku chuť, tak si dám... a večer to vykopenzujem ovocím, ak nebudem veľmi hladná.... Cice, inak, akosi to tu viazne... už sem žiadna nechodíte :-( :-( :-( :-( :-( :-( , som smutná ... smrk
Odpovedať
adamko, aj my si robime uz obedik...rybky s pastou a uhorkami... :-) a prisiel mi uz moj bielkovinovy prasok 450gramm Multan - figur-formel. Zajtra ho zacinam...tesim sa.... dnes budem papat aj kolacik, ale ideme bicyklami na zamok....trosku dalej..... ;-) tak do utorka hadam dalsie kilo dole... inac jedny nohavice, uz nemozem obliect,su mi tak strasne volne........... :-D :-D :-D :-D a co si vezmem na dovolenku?? :-D :-D ach to tu iba my dve chudneme????aj ja som smutna.......smrk :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved, iba my dve chceme byť "krásne".... ale tebe to ide lepšie... aj z toho som "smutná" ]-( ja práve papám... aj s tromi kolečkami šunky som si dala tú omeletu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
CICE, práve som dovečerala :-) , a teda dnes som sa vôbec nedržala hesla ]-( ]-( ]-( "CICA NEZER" :-( :-( :-(
Odpovedať
:-( babenky moje,mne sa stala hrozna vec a vyriesila som ju az teraz,od stvrtku som mala virus na pc,a dnes sa mi podarilo pomocou kamosa vyriesit skoro vsetko.... ]-( bola som nervozna jak....uz som si myslela,ze sa tu nedostavim ..... |-| |-| |-| tak mne vitaminiky sli do obedu ok,a vecer tak adamko dosla twoja sestra eva a vies co urobila? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,ale do smiechu mi nebolo :-S ,potom ako som sa vam chcela pochvalit a pc ma nechcel kolegovat na net...... smaily ja som si este neobjednala,lebo sme tam neboli...ale v pondelok idem na shopping,tak si dam poradit tu v lekarni nema,lebo vraj este nemal od nikoho taku poziadavku, =-) ,vraj mam ist do jedneho obchodu,tak mi aspon poradil... no ja som mala dnes cestovinu a dost a dnes vecer torticku,lebo dnes mam narodky,33,tak spapam aj za vas..... :-D :-D :-D adamko tak nie si sama co sa nedrzala hesla cica nezer,bebky musiiiiim ist,ale ak milacik zachrni,tak v noci tu pridem.. ;-) a popisem aka bola torticka.......ciao a poslite mi sladke snicky ;-) :-) :-) :-) :-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
... eeka... tak "gratulejšin" k narodeninám.... a dobrú chuť k tordičke... :-D :-D
Odpovedať
;-) diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky,idem,priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidem,dufam....... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK! :-D
Odpovedať
ahoj Eeka. Gratulujem k tvojim krasnym narodeninam..... :-D aby si vzdy bola stastna.....a aby sa ti splnili sny.....a aby sa uz nedostavali virusy do tvojho PC..... ;-) :-) ja som dnes tiez nic nedrzala.....papala som o sto sest.....aj uraz na bicykli som mala, :-( nebola som ale na urazovke.....myslela som si ze si poradim...a rameno mam dobre nasadene v klbe,no vyzera na nieco so svalom,dufam,ze len natiahnuty...a nic vaznejsie....ak nebude do zajtra dobre,idem zajtra na pohotovost... tak nech uz je zajtra....musim byt do utorka fit... no ja a bicykel.....to je normalne....chodim niekedy rychlo....a moc rychlo brzdim... ;-) ]-( papa ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uufff... smaily.... hovoríš, že športom k trvalej invalidite?? :-D :-D :-D dúfam, že bude všetko OK...
Odpovedať
;-) diiiiiiiiik smaily,a je mi luto,ze sa ti to stalo prave pred dovolenkou |-| ,tak si davaj pozor na seba a dufam,ze sa ti to zahoji skoro.... ;-) adamko,taaaaaaaaaaaaak ale citala som tu,ze mas zajtra meniny,taaaaaaaaak to roztoc a na dietu na chvilu zabudni... ;-) a vsetko naj,hlavne vela vela vela lasky a pohody a sestricku adamkovi :-D :-D :-D
Odpovedať
vidim,ze som tu sama,pred chvilou odisla suseda,papali sme tortu,bola supeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) x-) ,ale som spapala len jeden kusok,lebo zajtra pride na navstevu kamoska(akoze),tak dietka cez weekend |-| |-| |-| |-| |-| ,no dufam,ze v pondelok zohnam kvalitny prasok :-. ..... dnes som nemala ani, cas ani chut cvicit a tak mam co dohanat,ale musime byt uprimne hlavne k sebe samej,inac kilenka nepojdu dolu samy od seba......... cice,ja sa este pojdem pozriet do bielej noci a zazelat sladke snicky....... tak aj vy,vyspite sa do ruzova a dufam,ze mi pc bude aj zajtra fungovat,lebo mi teraz vypisuje nieco english a ja som z toho ........jelen.... :-D :-D :-D ]-( ]-( ]-( ]-( ciao a dobrè ranko prvej ranostajke.......sladke snicky...
Odpovedať
Profilova fotka
...aj Vám krásne ráno, ránostajky :-D :-D ! Cvičenie som aj ja včera zanedbala, aj v sobotu... :-( , no tuším celý tento víkend je na ho..., čo sa týka diety ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( , no ale žijeme len raz... eeka za gratuláciu DAKUJEM pekne !!! teším sa na písanie, aj ked asi veľa času v pribehu dna nebude, ale šak ja píšem rýchle :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka ... ešte ma na padlo, že až bude "najhoršie", vyskúšam to "Tvoje" nesolené kuracie mäsko "hutať" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D ciao ranostajka,ja som hore,lebo brasko mi vypisuje uz od 6-tej,este dobre,ze som vyprevadila milacika do roboty,ja som mala sladke snicky aj ked kratke,aj ked to dozeniem......... :-D :-D :-D co papkas dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj... aké prekvapenie, že niekto tu tak skoro je... ;-) som práve vyšla z vane... júúúj, to je paráda :-D :-D , ale musím ísť variť... no dnes mám škroby... robím ľahký obed, aby som stihla pochystať na osvavu... kura s ryžou a polievku, takže mám v pláne ryžu so šťavou papať ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) , no ale či zostane iba pri tom? a ty?
Odpovedať
:-) ja este neviem,lebo dnes robim aj ja mensiu oslavu,a tak vecer robim kozliatko v rure na bielom vine a francuzke zemiaky, :-p :-p :-p ,ale ked mas oslavu,tak papaj,kuriatko je dobre a po 3.mes,ti dufam nezaskodi ,ved docvicime...... :-D tak obed len ovocie a zeleninka ;-)
Odpovedať
no nebudem ta zdrzovat,ked musis varit ,ja si idem trochu podriemkat aspon hodinku,lebo som spala necele 4hodiny....... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... to je v poho... ja odbieham, to mám v rámci cvičenia :-D ! ... ja na obed vydržím iba o rýžke... to v pohode, len potom poobede, či odolám tým vlastnoručne :-D :-D :-D :-D urobeným zákuskom... šak hovorím, ja som hlavne NA SLADKE... tak pekné sny zatiaľ ešte ....
Odpovedať
Profilova fotka
.. no som HRIESNICA :-( :-( , dobrovoľne sa priznávam... potrebujem asi vykarhať :-(... som práve ranajkovala... a teda nebolo to zdaleka ovocie :-( :-( , kedže robím chlebíčky, tam si si dala oba konce so sendviča, pekne s nátierkou a kolečkom šunky :-( :-( :-( :-( :-( :-( , no ale po takmer troch mesiacoch to bolo takéééé dobré ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( .... šak ta to odcvičím, sľubujem... teda hlavne sebe to SLUBUJEM... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cice... Dnešný den bol v mojom podaní TOTAL "FIASKO"... ešte ani jeden som tak nepokrafrala, ako dnešom... ani zdaleka sa to na šrkroby nepdobalo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak možno zajtra ;-) ;-) ;-) napravím...
Odpovedať
ahojte.... ja len tolko,nema kto za mna pisat....tak zajtra bude urcite lepsie...ja nemam nastastie zlomeninu...ale zajtra iden na nove obviazanie tej otvorenej rany...ja si ale trufam povetat, ak sval je v poriadku, do 4-5 dni uz zacnem plavat...... :-) ;-) dr. hovori,ze treba cakat 4-5 dni,ci to neni na magnet.rezonanciu...ale,ze poistovna to skor urcite nepreplati..tak na dovolenku idem s troskou neistoty,ale mam svoj fyzioterapeuticky rozumcek :-D a vyzera to len ako mierne pomliazdenie,ci natiahnutie....to zvladnem... cez vikend som nedrzala dietu....a urcite ani necvicila...zdenka gratulujem k meninam....dufam,ze si dobre oslavila....nam sa to uz blizi...a 2 tyzdne ma tu neuvidite...dufam,budem mat pekne citanie o vasich uspechoch...papa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily... Vdaka... pekne dakujem za blahoželanie ;-) ;-) Oslava OK, šak som aj riadne prežratá, dnes sa ani zdaleka v mojom prípade nedá hovoriť nič o diete, neviem, či to aj nebude taký predčasný koniec troška... uvidím, ako sa zajtra ráno na to vyspím :-D :-D :-D Som rada, že si OK, lebo aj tak, ako to opisuješ, isto to dosť bolí a nie je to celkom tak, ako má byť... ale hlavne, že na dovču môžeš ísť... ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
.... žiadna CICA tu momentálne nie je, tak si idem zacvičiť, za tie HRIECHY dnešné :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Docvičila som... :-), dobrú noc, nech si zasa nepíšem sama ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
;-) ciao cice,tak ja som tiez dooslavovala,konecne to mam za sebou,dufam,ze tyzden dopadne dobre,lebo 27.mame vyrocie,no tak ale ziadna torta len zmrzka,lebo to nemozem tak ......... :-S :-S :-S adamko ako si oslavila?ty si aspon dnes cvicila,no ja vobec ani som sa na tapis nepozrela len ho odsunula do kuta.... =-) =-) =-) ,no zajtra je pondelok ,vsetko odznova.....kym si na to ovocie nezvyknem..... smaily,tak to mas poriadny uraz,a to ti ani nepreplatia?este ze si fitka,tak poznas nejake tie .......a mozes sa obliekat sama?radsej sa daj poriadne vysetrit a nehlad na penizky,lebo v prvom rade zdravie... ;-) a az potom to ostatne......prajem ti skore uzdravenie a ked sa budes na to citit ,tak nam popis ako sa ti vodi a urob fotky z kene... ;-) sladke snicky cice.... adamko vidis to nam dobre padne,ked nam da niekto dobru nocku,hned mas lepsi pocit........papapa,zajtra.... ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?