Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
ciao spik mi chudneme.................. :-D :-D :-D :-D :-D ty sa pochval,ty by si uz mala byt viac ako 20 dni na dietke,ze?tak naaaaaaaaaas povzbud aj ty ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
smaily a kde to pracujes,ze to uzko suvisi zo sportom?si fitka? =-)
Odpovedať
x-) tak ja tu zavitam vecer,ked tu nikto nie je................................... =-) =-) =-) =-) =-) ,prijemny vecer,ciao............................................ ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte eeka ja som dipl.fyzioterapeutka-liecba pohybom..... momentalne ale to nerobim,no pripravujem sa na buducnost.....ked sa raz vratime niekedy na Sk tak chcem podnikat....a velmi by som rada aj otvorila nemecke fitneszentrum na SK :-D Chcem si urobit specializacie,ktore su drahe,preto sa snazim najprv nasporit.....a snazim sa orientovat sa medzi najnovsimi poznatkami mediciny.... :-) no a vyskusat to na sebe,kedze aj ja potrebujem schudnut,aby som mohla byt aj dobrym prikladom... ;-) Ja som dnes jedla aj ovocny kompot a stacilo mi, mala by som si este dat 3krat bielkovinu,joj,ale ja som taka najedena... :-) inac vies skus mozno aj cez internet sa pozriet na bielk.prasky... ja idem zajtra do lekarne musim ho kupit,dufam,ze mi novy bude viac chutit... ;-) a pozriem sa aj na Almased.to je tiez uznavany prasok... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky prosim o radu som zaciatocnik v diete a chcela by som vediet co si mam dat ked je napisana tablicka cokolady na varenie to ako celu 100 gramovu ci jeden platok :-N dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
alenka... no iba jeden riadok, to znamená štyri, či tri kocky, neviem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( :-( :-( skoda ale dakujem za odpoved som zjedla jeden riadok a cakal na odpoved tak ju mozem zabalit ale aspon sa este troska na nu pokukam :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak, babky, dnes som bola nejaká véééľmi hladná.. ale až teraz som dovečera, lebo som nemala čas... som došla neskoro z práce, robila som štrúdľu (mnamky, budem mať aj ja zajtra na večeru :-p :-p :-p ), potom bolo kopu riadu a stále dačo... že až teraz som dojedla... som si urobila iba zemiaky, dnes som nič nevymýšlala, nestíhala som... ale som hriešnica, dopriala som si aj troška tatarky :-( :-( :-( :-( Inak - eeka - ten oštiepok, to som si odkojila tak pol cm kolečká, dve a prudko opražila úplne nasucho na panvici... :-), chytilo to takú peknú hnedú kôrku a potom som to pekne ešte teplé zlupla.... mnaááám 8-) 8-) 8-) 8-) Teraz ešte musím manželovi urobiť do práce nátierku, takže už budem asi celkom dnes "vyšťavená".... no ale čo už... Tak pre istotu už teraz Vám želám SLADKE, KRASNE, sníčky, keby som nestíhala neskôr.... Držte sa a pekne chudnite, lebo ja mám pocit, že to už vôbec neklesá :-( :-( :-( :-( :-( :-( , tak aspon vám nech to ide
Odpovedať
;-) adamko,neboj do narodenin schudnes,ved si bola vytrvala.tak ja ostiepok som uz nejedla od oktobra 2004,no to ti zavidiiiiim :-p :-p :-p ,aj ja chcem....... smaily,porad nieco na dvojbradu .......... :-D :-D :-D a na krcnu chrbticu,ked uz robis fitku,no aidem sa pozriet na almased,co k nemu najdem...... ;-) ;-) ;-) dojdem pozdejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka .... hej, myslíš... no uvidíme, šak ja už nechcme veľa dve, tri kg najviac... no ale NEJDE to zajtial práve kutrem vo veciach, čo zajtra na seba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily! no ja som za 4 dni schudla asi 1.5 kila a ako sa dari v tej tvojej diete ? chudneš?
Odpovedať
:-D no uz si sa rozhodla co na seba?no do narodok to zhodis jak nic uvidis,uz si pred cielom, ;-) ;-) ;-) inac pozerala som prasok v nemecku stoji od 12-14euro asi pol kg ,tu v ita ho nemaju,no maju ine a tak musim ist do spezializovaneho shoppu,no a asi 5kg stoji okolo 110 euro,no nie je napisane,ci je 20 g.na porciu,ale su to ciste bielkoviny na baze vajicka.........smaily uz si ho zohnala?adamko,ty si ho pozerala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
eeka na dvojbradu? :-D :-D a na krcnu...prid na navstevu... :-D to sa neda len tak povedat cvicenie....bez toho aby si videla ako.... ;-) dufam,ze najdes nieco... spik28,tak to super, ja tiez chudnem,ale teraz mam svoje dni,tak sa nevazim,no uz som pisala,ze 5 tyzdnov 90dn.dietka a mala som o 4,5 kila dole,cize na zac.bielkov.diety mam 60,3 kila.a chcem do pondelka dosiahnut aspon 58kg. :-D preto sa opijem bielkovinovymi napojikmi :-D :-D :-D ale jem aj tieto dni cerstve kompotiky so slivkami a jablckami... jem aj zeleninovy salat a zajtra si odstavim pomarance namiesto rajcin ;-) ale mala by som vyskusat aspon rajcinovy,no nelaka ma to moc... :-( adamko, ja kutrem kazdy den, co si zas na seba dam,ked sa este v nicom dobre necitim... ]-( ale dnes som taka spokojna z tej bielkovinky..... :-D :-D :-D mam vela energie z nej....rano ked sa zobudim, som aj odvodnena a opticky chudsia ako vecer....tak rano ma vie uz super potesit... :-D ;-) zatial pa
Odpovedať
spik supeeeeeeeeeeer ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
zajtra ho pozriem a ak budem s nim spokojna kupim.hej stoji do 14 eur myslim ;-)
Odpovedať
smaily postav na kavu letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre :-D :-D :-D cakam
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D otwor dvere
Odpovedať
nezvonis :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D tak ty si ho vypla narocky,ty jedna, :-D :-D :-D :-D :-D :-D co si vecerala?
Odpovedať
zvoncek :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som o 16,30 mala bielkovinovy napoj s cucoriedkami a potom este kompot,tak som stale najedena :-D
Odpovedať
a ty? ;-) ja mam zapnuty zvoncek :-D :-D
Odpovedať
;-) no ja sa uz neviem dockat kedy ideme do schoppu ,ten prasok ti odstrani aj nervozny hlad,ze?co obsahuje ten tvoj okrem bielkoviny,ze si od pol piatej plna?mna to zaujima ,lebo si musim vybrat kvalitny..
Odpovedať
si klamarka,ved otvor,ni?porcitam do tri a idem domov ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
adamko este staaaaaale vyberas,ty paradnica?vsetko ti je velke ;-) ;-) ;-) ,zato ti to tak dlho trva? ;-)
Odpovedať
ja ti zajtra poviem co obsahuje,lebo tento stary je len cista 90% bielkovina s calciom...B...ale chcem lepsiu. ;-)
Odpovedať
ja som papkala zemiaky a zel.salatik :-x
Odpovedať
zemiaky si dam veru az v afrike.... :-D ak budu :-D
Odpovedať
no teraz papkam zmrzku, :-D :-D :-D no a zajtra viem,ze zhresiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,lebo ovocie to je moj kriz ................................
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?