Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
ty jedna ,tak tie nugatove si uz pojedla????
Odpovedať
ee, v tom mega baleni boli len modre ]-(
Odpovedať
alebo nie? =-) no idem to mrknut ale beda ti ak si jednu zozeriem :-N
Odpovedať
alebo ze by na rozlucku s nimi poslednu...? =-) ;-)
Odpovedať
tak vam treba :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,srandujeeeeeeeeeeeeem,no narobila si riadne chute,, ako ireland?bolo ok?svokruska sa citila dobre u vas?
Odpovedať
tak a mas ma na svedomi!! ak neobleciem saty tak si pridem osobne pre teba a presijes mi ich!!! ]-(
Odpovedať
svokruskovcom bolo snad dobre, ale odchadzali s usmevom tak verim, ze hej 8-) ...teda vraj s usmevom, ja som rano o 4tej spala dnes ako zabila len som im cosi zamumlala a otocila sa a spala :-D
Odpovedať
daj si ,mam napad zjedz ich vsetky a zajtra dietka,tak mi nebudes robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit chute,ty jedna,tak ako?vsetky modrèèèèèèèèèèèèèèèèèèè???????????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
vseeeeeeeeeeeeeeeeeeetky modreeeeeeeeeeeeeeeee ]-( takze padla posledna a uz viac nechcem. 8-( az tak mi nechutia ale tak som sa musela statocne a hrdo rozlucit x-)
Odpovedať
to si ich nevladala odprevadit?to tie margotky a fifky!!!!!!!!!!!!! tak predssssssssssssssssssssa si ju spapala?
Odpovedať
daj mi 10min...neboj, nejdem ich zozrat... :-p :-D idem do sprsky, zatial popis nieco hezkeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D nerob sa svatuskarka,ze vraj ti nechutia ,este stastie,ze ti nechutili,inac co by sa stalo keby boli tvoje oblubene,no to si neviem ani predstavit,ja by som ich zjedla asi vsetky prvy den :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no keby to boli biele alebo orieskove, tak vsekty...4+2 v baleni, by uz boli davno vo mne...v mojich sunkach :-D :-D :-D :-D tak som nakremikovana, osprskana...este dam kvapky do oci a mozme ist na to :-D
Odpovedať
no dufam,ze mi baterka nebude blikat,inac to mozem zabalit.ja som napojena cez mobil,tak ked vybije baterku musim vsetko povypinat,lebo tam kde sa dava nabit,tak tam je aj vyvodovka na pc a hovoro baterke a baterka je .................tak kym nas nevypne,tak si mozme robit chudky,ak ti zavidim,ja som bola naposledy na sk v 2004 a to som sa vybila riadne.....halusky a pyrohy a knedle a gem.gulky....mnamky
Odpovedať
pockaj teraz musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na wc,prepac :-D
Odpovedať
fiiiiiiha, to si nebola uz tak dlho na SK????? =-) pirohy....ani nehovooooooooooooor, tie nastastie nedoniesli :-D :-D a vieeeem, este som zvalila tonu korbacov a dalsi balik je v mrazaku... :-p
Odpovedať
uz ta vyplo?? =-)
Odpovedať
jaaaaaaaaaj, ja slepa...ty si na trone :-D
Odpovedať
|-| =-)
Odpovedať
:-D no uz som dosla,konecne,tak aj ty piroskyyyyyyyy :-D ;-) ,korbace to je ako ostiepkovy syr?
Odpovedať
ked pojdes buvat,daj mi sladke snicky ok?rano ides do roboty?
Odpovedať
jasneeeee, ostiepok a podobne dobrotky :-p ja pojdem o chvilu, tak ti dam dobru nocku, rano sa veru pracuje, zajtra ma cakaju 3roboty 8-(
Odpovedať
ja aj tak este nejdem,lebo mam bielu noc a ten moj uz chrni o 106 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
v sobotu mam narodky a 27mame vyrocie,co robit?mas nejaky nappadik? =-)
Odpovedať
ako aj ten moj :-D ale ste nezacal pilit tak neviem kto dnes to drevo popili :-D :-D :-D a coze zas biela noc? tak podme tam, ved tu uz o dietke nic nekecame tak aby sme tu nezavadzali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ! aKO SA VAM DARI S CHUDNUTIM?pekný dnik papa
Odpovedať
ahojte a ako sa tebe dari spik28? Ja som dnes prvy den na bielkovinovych napojoch, a kompote z jablk a sliviek. Musim len skocit do lekarne kupit lepsiu bielkovinu,ktora mi aj bude chutit :-) a chcem do soboty mat Vital fatbournig dnicky...ale aj s miskou zel.salatu..atd....co som uz popisala... a idem si zacvicit :-D pozreli ste sa uz niekto ake mate na SK bielkoviny? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice... .... no téééda, včera ste kecali o kade čom, len od dieto to akosi "odbáčalo" :-D :-D :-D :-D :-D :-D Všekým, ktorým som nedala DOBRU NOC eeka :-ň sa ospravedlnujem ;-) ;-) ;-) , polepším sa... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) eeka A prečo som sa pochytila s kolegynami... ????? ]-( ]-( ]-( No mierne som dostala naznačené, že čo ja vôbec len pooomýýšlam na syrovú pizzu (a na obed vôbec ]-( ]-( ]-( ), šak mám DIETU a ja som POCTIVKA a NEPORUSUJEM... len mna maximálne vytočil ten ton... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ako keby som ja nemohla už nič "normálne" jesť.... no a ked som sa "bránila", že prečo by som si nemohla aj ja dať, tak povedali, "no šak si teda dajme"... len ja som mala obed so sebou... tak na to som zasa dostala odpoved "ved sme povedali, že si POCTIVKA".. ]-( ]-( ]-( ]-( . ... len ono to vzniklo asi skôr preto, že jedna z tých kolegýn sa mala v pláne ku mne pridať, ale na druhý, ak nie hned na prvý, den, to vzdala... no a ............. ..... vidí u mna úspech :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak dúfam, že stačí na objasnenie... len som sa cítila ako CHORA alebo DIVNA... a ten TON, ten zavážil najviac... ale už je pohoda, sme si to "vysvetlili"...
Odpovedať
Profilova fotka
... lebo by ma mrzelo, keby sme sa pochytili (mám ich rada, oni sú zlaté) kvôli takej blbosti ako je jedno, či dieta :-)
Odpovedať
:-D pekny den cice,tak som zvedava adamko,ci nam das dnes sladke snicky x-) ,vcera mi miri robila pekne chutky,tak som bola na dne.. :-D ,dnes cestovinka,rano hrozno,no dnes som zhresila,lebo som si dala na nu trochu syru |-| |-| |-| |-| :-p :-p :-p tak cice som ja taka,inac ja som este nezohnala ten proteinovy prasok,no smaily napis nam potom nazov,aby sme mohli ist naisto... ;-) ;-) ;-) smaily,mala si hlad?ako to znasas? adamko co si mala dnes? :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?