Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
;-) dnes na obed zeleny hrasok a teraz mam uz hlad :-| ,tak neviem ako to vydrziiiiiiiiiim do vecere :-. ,mam plno chutiiiiiiiiiiiiiiii,takze moja dieta je na kritickom bode ako min.tyzden :-S a ty?co si papkala dnes,no a ked mas druhy den,ako ja ,tak co papkas?napr.hrasok alebo fazulku s cim kombinujes ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček čo som papala dnes, som už napísala - mäsko... a na ranajky som dobla hrozienka a lieskoce troška... a tiež mám už dnes oooobrovský hlad, dávno som nebola taká hladná... ked mám škroby, ja často iba zemiaky, milujem ich, niekedy aj tatarku, ale viem, že to sa nemá :-( , alebo zemiakovú kašu, alebo si dosť často robievam zo sušeného hrachu zhrachovú polievku - a rozmixujem si do doho aj zemiaky a do toho si sem-tam opečiem aj chlieb, lebo sa môže aj v škroby, nie iba bielkoviny... ja zbožnujem hrachovu - zo suchého -polievku.... a aj moji chlapi... ... no alebo ked je v nedeľu kura, tak si dávam ryžu so šťavou, takú so šťavou môžem... Ale naozaj najčastejšie zemiaky... Mala som už aj fazulovu kašu... ja mám celkom rada strukoviny.. No tak neviem, či som ti poradila... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... sa inak chystám, až príde manžel z práce, či si urobím na zajtra zemiaky, iba tak "nasucho" ich opečiem... len neviem, či aj on nebude teraz, tak aby som vedela, koľko okrajať :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-| no ja som tu suchy hrach este nevidela,ja som mala cersty akoze z konzervy,dala som na to olej,sol tak nebolo to ktovie co... :-x ,to je ale fantaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazia,ze? :-D :-D :-D ja este stale vaham,ci si daco dam fajnoveho :-D :-D ,to sme ale dobacovali,ze?co tak ist na veceru do mcdonaldu alebo pizzeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,hybaaaaaaaaaaaaaj,vidis,co robi hlad? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
smaily,tak prekladas?co si das ty na veceru?adamko ako si si urobila to masko?
Odpovedať
Profilova fotka
:-( :-( :-( :-( OJ, v tej cudzine je tuším dietovať ťažké ;-) ;-) ;-) ;-) , tak jedine si urobiť zo SR zásoby suchého hracu :-D :-D :-D , šak on dllllho vydržíííí... ... to mäso bolo tiež hriešne, naložila som ešte v piatok do vajíčkok, korenia, papriky, lyž. kečupu, horčice a troška magi a som to tým zaliala, také vrstvy a nechala v chladničke, a potom som iba v nedeľu na obed vybrala a vysmažila... som dala aj bravčové aj kuracie, aby som si nemusela robiť zvlášť.. v tom vajíčku to byť nemalo.. ale ono sa ho na to mäso zasa toľko "nenalepí" :-D :-D :-D -musím to dajako ospravedlniť :-).... ... no, nepíšete, či to bude "HRIECH" alebo nie ten syr, ale idem nan... lepšie ako pizza syrová, kvôli ktorej dnes vznikol v práci "problom" :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... babenky, ten syr je mnamky, :-D :-D :-D :-D :-D :-D opiekla som si dve kolečka z oštiepka :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Tak ja si uz nepamätam kolko gamov bielkoviny na porciu ma herbalife,viem,ze oni maju k tomu aj vitaminy a mineraly,to je dobre.Ja mam doma zakladnu 90% bielkovinu, ale idem sa poobzerat po novej aj s prichutou...herbalife som raz pred par rokmi uzivala take 2 mesiace a schudla som 6 cm.... ;-) Ja premyslam nad Almisadom. Ale musim este v lekarni pozriet kolko ma bielkoviny. Je potrebne,aby bolo na jednu porciu aspon 20g bielkoviny. Inac na SK sa da aj vo fitneszentrach kupit,tam si ale treba davat pozor, nesmie to byt napr.70g na porciu! Ale tak 20-30 g. kvalitnej bielkoviny s prichutou aj vitaminmi a mineralmi. a k rastovemu hormonu pridavam.... :-) Rastovy hormon - :-) mladi ho maju v rozmedzi medzi 50 - 800 Mikrogramm IGFI pro Liter krvi, dospeli ho maju medzi 69 do 434 Mikrogramm pro liter. Vsimnite si rozdiel - nizko-je normal, vysoko je normal?starost-mladost. Ale skutocnost, nam dospelym sa znizuje preco?: Stres,strach, prejedanie sa tukom a cholesterinom,nadvaha,nadpriemerna funkcia stitnej zlazy. V kralovstve hormonov je kral Somatotropin,rastovy hormon,HGH. Je to najsilnejsia substancia na spalovanie tukov.Kto raz porozumel,ze nas najväcsi nepriatel je TUK- nielen na tanieri,predovsetkym v tele, ze na ceste do neba mladosti je najsilnejsi nepriatel TUK, potom sa rozumie, ze HGH je klucova substancia k mladosti. " ked pride do mojej ambulancie tucny clovek,hned si pomyslim - priliz malo. Jemu chyba rastovy hormon. Tuto substanciu produkuje hypofyza - podmozgova zlaza.Odtial prichadza cez krvnu drahu ku kazdej telesnej bunke, stimulovat bunkove oddelenia a poskodene bunky opravovat. Omladzuje. Tento hormon je dennodenne v ambulanciach pichany injekciami.... ...ze vela sportovcov svoj vykon zvysuje umelym rastovym hormonom pada pod rubriku " objavenie skandalu..." HGH je najcastejsim,najuznavanejsim Dopingom, stimuluje syntezu bielkoviny v celom tele, vo svaloch- a v mozgu. HGH spaluje tuky, buduje svalovu hmotu, napina plet,robi nase kosti stabilnymi, vnutorne organy nechava opät mladnut, a to je dnes vsetko uz davno vedecky dokazatelne.... HGH je nas telujediny zivy pramen, nas turbomotor pre silu a vykonnost a najuspesnejsi hormonom pre chudnutie,aky pozname. Len : Tucni ludia maju z neho priliz malo. Ako vsetko genialne,toto je jednoduche.Len Veda nam zahaluje hmlou pohlad ku tymto jednoduchym zasadam. Veda skuma a robi komplikovane. "...ja sam som ako vedec tak robil...dokym som sa stal bezcom..." "...otvoril som dvere , dvere k zivotu, dvere k prirode.Priroda nam ukazuje z coho pozostava hormon.nepozostava z tuku,ani z uhlovodikov, ani z vitaminov, ale z cistej,purej bielkoviny.HGH je retazec zo 191 aminokyselin, teda je stavebnym kamenom bielkoviny.
Odpovedať
Profilova fotka
smaily .... pekne si to napísala... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) len o tom ešte musíme "podebatovať" pre istotu... pomalšie chápem :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som si prave dala prvy krat na veceru fat bourning dring..... ;-) Co som mala este starsiu cistu bielkovinu-90% tak 3 lyzice do 2dc cucoriedk vody a troskou cucoriedok, plus citronovej stavy a lyzicky medu.Dalo sa to vypit,aj ked mam lacnejsiu bielkovinu a je teda ju dobre citit... :-| ale s citronom sa mi to vidi...a este ked viem,ze budem chudnut aj v noci v spanku... :-D :-) no veru hrachovu kasu som davno nejedla,dobry napad....ale suchy hrach asi nezozeniem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily ... nejde mi ICQ, pre istotu teraz už vôbec, ani otvoriť ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
vidim,ale si online, inac ho skus zrusit a znova zapni ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
;-) smaily dobre si nam to opisala,tak zajtra sa idem informovat o tom prasku,dufam,ze ho najdem hned,no a este nejaka otazocka.ten 1krok je chudnuci a ten druhy kolko ma trvat?nenapisala si ,ci je to doplnujuci alebo udrziavaci a ten intervall?yong?napis prosim nieco viacej,ten 1krok si to pekne napisala a vyzera to jednoducho nic zlozite,len sa dostat do toho behu.smaily ,ty si bola sportovkyna,ked mas taky prehlad? adamko este si nam nepovedala preco sa s tebou kolegyne chytili,za syr,pizzu?
Odpovedať
cawte cice.....tak sa vraciam od zajtra poctivo k vam..snad som za tie dni moc nenabrala ]-(
Odpovedať
:-D co ti navarila svokruska?????? :-D :-D :-D
Odpovedať
co navarila....ale co podonasala!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D uz som zvalila asi 3margotky za ten cas co tu boli, segedin som zvalila, kapustovu polievku, domace klobase..teda jednu....a vecer sme vyjedali zmrzku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka, 1 krok je na nastartovanie celeho systemu tela.... a ten skoncis,kedy chces.aj po tyzdni a ten druhy krok mas dokym neschudnes to co chces,lebo 3 krok je uz len udrziavaci.... :-) som rada, ze vas to povzbudilo...ja az taka sportovkyna nie som,ale milujem sport...a mam aj povolanie,ktore je velmi uzko spojene so sportom... :-D a velmi ma zaujima vsetko z mediciny... ;-)
Odpovedať
:-D miriam ani nehovor o margotkach a horalkach............ :-D :-D :-D a taky pravy gulasik a .......dost sme nateraz na dietke..... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) smaily,pravdaze nas to zaujima,je to pestrejsie ako ta lemme filozofia ,lebo kto nema rad maso neviem neviem....lahko mi pride pit nieco ako jest ;-) a ake mas povolanie?
Odpovedať
eeka, no chapes..raz za pol roka sa tu dovezu ingrediencie origos zo Slovenska tak sa nenazer ako prasa!! sory za vyraz, ale tak sa citim po tychto dnoch..ale zajtra uz opat dietka..zajtra sa musim uplne prepnut, tak mam hned ovocny den 8-) :-D :-D ..a este kolko fidoriek som pozrala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
adamko buvas?ani si nam nedala dobru noc =-) |-|
Odpovedať
a ty ako pokracujes v dietke? =-)
Odpovedať
miriama si nechutna na vecer nam nerob ake chutkkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a co este ti doniesla?napis rychlo!
Odpovedať
ja dnes 2 den no kriticky a zajtra.......... :-o :-o :-o :-o :-o zachraaaaaaaan sa kto mozes :-D :-D :-D cestovinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,no ja ak kupim prasok idem sa pridat ku smaily.
Odpovedať
ja vieeeeeeeeeeeeem, som svina ale zas vdaka tomu, ze si tu aspon ty teraz, uz si nejdem pre dalsiu fidorku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D este doniesli velmi vela maska v konzervach, vela sladkosti, nejake pirulky pre mna...a tak..co som si dala podonasat...a normalne aj v takej miske origost dusene masko, uz sme len dorobili kapustu...a ohriali slovensku knedlu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a teraz budem knedla ja..lebo este som zvalila polovicu studenskej :-N
Odpovedať
booooooze, teraz ked to citam, som ja riadna srotovnica... :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
;-) daj mi hryza,nebut lakomka ]-( ]-( ]-( ,aku mas fidorku? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
knedleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
zajtra,buchty na pare,v e d mam uhlohydraty,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved som si nesla zobrat..musim ich niekomu natlacit lebo ma budu len drazdit ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ale mam mliesno kokosovu tak zas az taka naj nieje ale co....hlavne, ze je!!!! :-D :-D
Odpovedať
to sa maaaaaaaaaaaaas, budes knedla so mnou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?