Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
;-) no sla som tam,to sa musim zaregistrovat? =-) dik.adamko ,sladke snicky,nadcha ok?tak zajtra.papapapa ;-)
Odpovedať
;-) miri,tak musim ist,baterka mi svieti,tak papapa,sladke snicky aj tebe ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D sladke snicky neprichadzajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,sos,kukki kuk??????????? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
=-)
Odpovedať
ides spat?to musim najprv ulozit,napr.superstar a potom pozerat?ako na to? =-)
Odpovedať
to ta koleguje hned na nejaky program?no mne to nie je jasne.zaregistrovala som sa a isla sa pozriet na superstar,nikdy som to nevidela ,no musim cakat viac ako hodinu,tak ako to mas ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a dobré ránko všetkým ! včera som sa vážila a po 4 dňoch som schudla 1,5 kg, čiže som rada vy ako? majte sa
Odpovedať
Ahojte cice :-) Ja som cez vikend....ehm....no zrala ale nie dobrovolne - ja za to nemozem ze tam tak dobre varili a vzdy ked mi nieco doniesli tak som vsetko zjedla :-p :-D no uznajte, no..... :-N Ale hore mi slo len 0,5kg a dnes uz zas poctivo drzim :-) Tak na dnes asi len tolko :-p :-D Idem sprtat....pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja vás iba pozdravím.... Dnes vitamíny, zatiaľ na 100% dodržané :-D :-D :-D :-D :-D !!
Odpovedať
Ahojte .. Taj ja urobim skok. Idem presadnut na moju oblubenu bielkovinu,zacinam oddnes,ale dnes som mala aj tak len ovocie a ted jeden biely vanile jogurt. ;-) konecneeeee Idem podla Dr.Strunca, bola by skoda to nevyuzit.A dnes som nasla este inu knihu je podobna len je to David Kirsch. A chvilku som ju citala,bolo to zas o bielkovine...a takisto,ze do dvoch tyzdnov aj 6 kil dole,ale aj pravidelnym kazdodennym treningom....on pomahal chudnut aj jednej herecke tymto sposobom. a tesim sa na bielkovinu....... :-D zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
smaily .... opušťaš 90 dnovku :-(.... no téééda, ale asi sa potom, ale možno až po narodeninách, uvidím, pridám k tej bielkovine a budem chodiť k tebe na rady... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
:-D tak cice,pekny vecer,ja dnes naobed vajicka a syr,vecera este nebola,mi zvykneme tak okolo 1o-11 papat ,no dufam,ze aj druhy den , ;-) adamko,vydrz si nam prikladom ;-) ale na fotke si taka stihlucka.... smaily,co keby si zalozila temu-dieta dr.strunca a na prvej stranke by si napisala podobne ako to urobila veronice na tejto,co povies,a tak ta budeme sledovat a mozno bude vela bab,co sa pridaju....... :-) adamko ake vitaminiky si papala?musim zbierat nejake napady,to pyre je surove alebo ho variiiis? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zdenka ;-) ...vies, 90 dnovka je dobra pretoho,kto chce pomalsie schudnut...a bielkovinova je pre tych,ktori to uz nevydrzia ako ja...bielkovina je zazrak pre telo, a kedze mam pohyb tak ju velmi potrebujem...ja budem rano zacinat poharom vody s citronom,potom si dam do vody 2 lyzice bielkoviny,vynimocne s ovocim zmixujem,alebo bez ovocia premiesam a vypijem aj ked mi to nechuti... :-| ale ten prasok je dolezity... potom ak stihnem dam si kusok ovocia,alebo to prenecham az na desiatu. Obed budem mat vzdy najviac kaloricky-ryba bez oleja s citronom,ci kuracie,morc.prsia s citronom a miskou zeleniny a salatom...olovrant biely jogurt,alebo ovocie a vecera bielkovin.napoj uz zmixovany s ovocim. do buduceho utorka,potom odlietame do Kene,a tam budem trosku viac papat,ale aj hybat sa.. :-D no na obedy sa budem snazit vzdy mat kuracinku,lebo v keni je kazdodenna kuracinka :-D ... ked prideme z dovolenky,budem pokracovat asi tyzden len to co teraz a potom si budem pridavat jednoduche jedla podla DR.Strunca....mozem ich niektore potom opisat... :-D
Odpovedať
eeka,dobre zajtra ked mam viac casu.....ale budem rada ked sa pridas s nazorom....na bielkovinu a ako si ty schudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... .... na akej fotke? asi si nevidela moju ;-) ;-) ;-) ! ... ja som dnes papala doobeda to piré ( to klasika uvarím jablká, rozmixujem a dám tam trochen kokosu), veľmi mi to chutí, aj na studeno, aj teplé... ako mám chuť... na obed som mala dusenú kapustu.... na olovrant banán a na večeru, tá bola okolo 19-tej som si dala mandle, čo som si kúpila... pomohol mi troška aj manžel a bolo po nich :-D :-D :-D :-D :-D Na zajtra som si už vypražila (neviem, či to nebude prvýkrát také "echt" prašené na oleji, ale nevadíííí) kuracie mäsko, čo som naložila do takej majče ešte v piatok večer.. tak už sa teším, lebo manželík mi tu vyvoniaval už teraz, ked papal, ale odolala som... a dokonca aj vývar mám nachystaný...
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ja nebudem vedieť, čo skôr dodržiavať... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale tá bielkovina ma tiež láka... konečne nebudme preovocníčkovaná :-D :-D , ale premliečnená :-D :-D :-D :-D , to mi tuto dosť chýbalo...
Odpovedať
veru Zdenka,ja neuveritelne potrebujem mliecne papanie....myslim jogurty,tvaroh.... a 5 tyzdnov som vydrzala...ale uz kvoli tomu nie....chcem vyskusat bielkovinu....uz na 100%,tak ako som zacala aj 90 dietku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily ... vypadáva mi ICQ... ... až budeš mať zajtra čas, začni túto tému teda... ... ja ale skúsim vydržať do konca toto, ale neviem, nič ma nemotivuje už, lebo akosi to neklesá... a som teraz mala pocit, ako som si chystala veci na zajtra, že sa mi nejako zväčšilo brucho :-( , no ale tehu nie som isto... že by z ovoci a zeleniny dnes... :-D :-D , no neviem, fakt... brušáky každý den poctivo.. aj dnes ich už mám za sebou... musím ešte troška nohy, ale dnes sa mi akosi nechce... príšerne ma z práce bolí chrbát a bola som v práci až do 16.30, tak som nejaká UNAVENA.. 8-(
Odpovedať
co to tu citam? nova dietka?? sem s nou :-D do mesiaca - mesiaca a pol (bo sak saty sa mi budu pravdepodobne sit a treba aj nieco vybrat...) potrebujem dat dole minimalne 5kg inak si saty kupujem sama 8-) ja si myslim ze staci ked tu dietku hodis sem a zapamatas si na ktorej je to strane :-) Bo ak by mala byt na kazdu dietu ina tema to by to tu vyzeralo teda.... :-) ale sak ako chces, ale hlavne nam ju prosiiiiim napis aj sem :-) mno jo, idem buvi, som zvedava co mi zajtra povie ortoped na ten bedrak...zas sa bude chytat za hlavu len co ma vo dverach uvidi :-p :-D :-D :-S bru noc cice a pekny den zajtra :-)
Odpovedať
aj ja si myslim,ze nemusim novu temu tvorit, len ju este raz zajtra opisem.... :-D zalezi co prelozim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak do toho... sa teším... zaja prečítam, prídem z práce skôr, už okolo pol štvrtej... chystám sa pomaličky spať, ved zavčasu vstávam.... tak pá a pekne prekladaj, aby sme aj vdaka tebe boli zdravé, krásne a hlavne STIHLE... :-D :-D :-D inak, už musím do postele, lebo mi tááááák začalo v bruchu šktvkať, že najlepšie bude to PRESPAT x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
tak veru radsej do postele,ja som tomu jedlu dnes nedala najest poriadne,ale jogurty nasytili... ;-) :-D
Odpovedať
cawte cice, tak nova dieta? no zajtra sa vam uz naplno opat venujem, teraz idem buvam, som uplne K.O.... :-(
Odpovedať
Bielkovinové diéty pri minimálnej energetickej hodnote dodávajú telu potrebné látky. :-) Vdaka konzumácii bielkovín sa neznehodnocuje svalové tkanivo a vysoko bielkovinová strava má tiež sýtiaci úcinok. Živocíšne bielkoviny sú v mäse, hydine, zverine, rybách, mlieku a v mliecnych výrobkoch a vo vajciach. Rastlinné bielkoviny sú najmä v strukovinách,sóji a v zemiakoch. Inymi dietami sa straca voda a svalova hmota zatial co perceto tuku stupa. Preto je potrebne vazit sa na takej vahe,co vypocita percento tuku...a vazit sa rano,pravidelne nalacno(zapisovat) :-D Obmedzit a uplne vyradit jedlo s vysokym obsahom tuku(klobasy...),bielu muku(ta blokuje spalovanie tukov),nie vela zemiakov,cestovin,nie hotove jedla... Kupit si 80-100% bielkovinu z lekarne (kvalitu!)kvalitny bielkovin.prasok obsahuje aj l carnitin, vitaminy a mineraly(aspon za den 40mg Vitamin B6,100mg B3,50mg Zinok,do 1500mg calcia, 4g kalia, 600mg magnezia(proti unave),doping pre spalovanie tukov Vit. C!!2-3g a vela inych.... Bielkovinova dieta podla DR.Strunca. ;-) 1.Krok Vital - Fatburning :-) - dostatok tekutin najm.3litre(aj zeleny caj) - do mineralky zvlast rano vytlacit citron - rano po 30 min.aerobnej cinnosti zmixovat bielk.shake(2-3 lyzice do 3 dc nizkot.mlieka) pokial sa rano neda cvicit,staci aj na obed,poobede aspon 30 minut denne aerobne... napr. beh,nordic walking,rychla chodza,plavanie,cyklistika,aerobik,jazdenie na koni... aspon 10 minut anaerobne cvicenie(posilovanie,kalanetika,cvic.guma,cinky) cvicenia na povzbudenie testosteronu, a nezabudnut na strecink. - 30 minut neskor zjest misku ovocia - kazde 4 hodiny mixovat shake 12,16,20 hod. aj s ovocim(napr. hroznovo-jogurt. shake, kiwi koktejl...) - medzitym si urobit par rezancov zeleniny... - vypit pohar rajcinovej stavy - ovocie jest vzdy ked pride hlad tento den je zaciatok diety, mozete ho drzat aj tyzden aj 1 -2 dni,zalezi ako rychlo chcete schudnut. Chudnete svoj tuk.S bielkovinou,ovocim,zeleninou a napr.rychla chodza. Kazdy den je mozne zhodit kilo bez jojo efektu.nie je to motivacia? Kto vsak trpi väcsou nadvahou, najprv priberie na sval.hmote,lebo sval je tazsi ako tuk, preto je potrebne vazit sa vahou,ktora ukaze percento tuku! 2.Krok Intervall dieta ;-) Den Vital fatburning s bielk.shakom sa strieda s dnom Forever-Young dnom. Recepty z knih podla Dr.Strunca (mozem par prelozit a urobit dokument...) - nezabudnut najm.3 litre tekutin - recept ako napr. ovocie s jogurtom,hruska so zdravymi müsli vlockami, celozrnna vlockova kasa s ovocim... - doobeda bielk.shake fatburninger Dring - pohar rajcinovej stavy alebo aj inej... - ovocie hocikedy - obed chuda ryba,kuracie prsia,morcacie prsia,alebo nieco vegetarianske(tofu) bez soli a s citron.stavou - poobede snack napr. nektarinky s orechami,cerstva presnidavka.... - forever Young salat - rozne salaty ako hlavkovy,radicchio,Rucola,chicorée...zmiesat s baby rajcinami alebo jednou velkou rajcinou, 1 mala salat.uhorka,1 paprika,4 redkvicky, 1 jarna cibulka,1/2 cervenej cibule,pouzit jogurt dresing alebo balsamico - vecer ak na obed bolo mäso,na veceru len vegetarianske.alebo bielk.shake ale so stavou z citrona a 2 lycickami medu-to sposobi aktivaciu rastoveho hormona a my zacneme chudnut aj v spanku. 3.Krok Forever- Young dieta :-D Uz ste dost schudli? Potom nechajte Vital Fatburning prec. Robte ako je predpisane pre Interavall dietu.a ak nestihnete varit, nesiahajte k bielej zemli, ale si urobte shake.:-)k tomu ovocie a nezabudnite sa hybat!! tak dotoho....prajem chutne uspesne bielkovinove chudnutie :-)
Odpovedať
Dr.Strunc ma svoju ambulanciu v nemecku v meste Ruth. Je zaroven internista,gastroenterolog, ma svoje velke laboratorium, robi gastroskopiu,kolono...aj rekto, spiroergometriu-tym zisti kolko % tuku clovek chudne... Co som napisala je to najdolezitejsie z celej diety... On napisal vela knih,ja mam 2 knihy od neho.neviem ci su k dostaniu aj v SK jazyku. Tak kto ma chut,moze zacat. Myslim si,ze na SK je tazsie zohnat kvalitny bielk.prasok...uvidite. ;-) pa :-D
Odpovedať
este som zabudla napisat, ze ked si kupujete bielkovinu,treba dat pozor aj nato,kolko gramov bielkoviny obsahuje jedna davka! najmenej aspon 20 g by malo byt. Celkovo sa priblizne rata 1g na kazde kilo,ale nemusi to tak byt. ;-)
Odpovedať
;-) ciao smaily,vypada to dost jednoducho,len este okolo toho prasku bielkovinoveho.ty si aky ides kupit?moze byt aj z herbalifu s prichutou alebo mas na mysli cisty proteinovy prasok,tak nam napis ako sa vola tv oj ,ktory si kupis,ok?takze asi aj ja vyskusam struncika to ako som schudla ja bol zazrak,lebo dodnes sa cudujem ako som mohla take kvantium masa zjest :-x :-x :-x :-x :-x ,no ja som fakt zhodila 13,5kg za mesiac ;-) a to mam este poriadnu nadvahu ]-( ,no musela som to prestat,lebo uz som si vytvorila taku averziu voci masu,a potom sme mali nehodu,tak som bola riadne vystresovana |-| ,no nedavam tomu vinu,len som si uvedomila,ze som v najlepsom prestala,a tak po dvoch rokoch som objavila toto sito a dalo mi chut znovu chudnut ;-) :-) ;-) :-) no za dva roky som sa masa dotkla asi 5-6 razy :-x ,ked doktorka mi prikazala jest maso,lebo mi chyba zelezo v tele.......no ale teraz to uz beriem vazne,lebo ide aj o zdravie............... miri,zisila som preco nemozem este pozerat markizu no tak dufam,ze sa to da do poriadku. adamko,ty vydrz do konca a kym si zohname bielkovinovy prasok,tak zacneme tvrdo na sebe makat aj ked vy ste oproti mne chude......
Odpovedať
x-) baby,tak ste sa vsetky zrazu vytratili?smaily este nam preloz z tej knizky ,ze na akom principe pracuje rastovy hormon,isto to tam bude,lebo si napisala o tom kratko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu... ako ide dietka
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tu dietu od smaily iba prebehla, idem si ju vytlačiť a musím to v kľude v posteli preštudovať (rovnako som sa "odhodlávala" na 90-dnovku), ale ja budem mať problém s tým pravidelným cvičením.... jedine, že by som sa fakt prinútila aspon na 30-45 min. chodiť behávať, to by som zvládla aj sama hádam... ... snažim sa vydržať :-S :-S :-S :-S ... dnes ma síce troška "nahnevali" kolegyne ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( kvôli mojej "diete", ale držím sa... len na obed som mala dnes mäsko - mám bielkoviny a teraz mám dosť chuť na opečený oštiepok a som aj dosť hladná dnes... tak neviem... asi troška "prešlapnem a zhreším" a nebude mäso, ale iná bielkovina... čo vy na to? nezabije ma to, že :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?