Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holkyyyyyyy, ja se uplne cervenam,jak me tady probirate ;-) Ja se teda priznam,ze vcera, kdyz jsem byla u nasich kolegu v petihvezdickovem hotelu v centru benessere a koukala jsem se z 6.patra prosklenou stenou na plaze a more, tak jsem si rikala: "Sono proprio fortunata" ;-) Ale vsechno tohleto "stesti" je patricne vykoupeno, ne vzdy byl muj zivot "rose e fiori". A to muze byt i pouceni pro @yizheng,ze si chiude una porta e si apre il portone, ja jsem si pred 5 a pul rokem myslela,ze konci zivot a podivej se na me dnes....Na druhou stranu je ale pravda,ze se asi v zivote dokazu dost prizpusobit a na vsem se snazim najit to dobre. Kdyz jsem pred deseti lety zila na male vesnici, v baracku s jednou mistnosti a kuchyni a muj prijem byl uplne minimalni,tak jsem se taky citila na vrcholu stesti :-D @lejinka: Co to povidas,ze se u vas nemuzes koupat? V tom pripade ja bych se v Rimini nemohla k vode ani priblizit. :-p @oky: Bud v klidu ohledne ridicaku. Ja jsem si pred peti lety vystala frontu,abych si nechala "convertire" ridicak (na radu jednoho belgickeho kolegy) a tam mi rekli,ze to neni potreba, ze jsme v EU a ze mam evropsky ridicak.
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak vcera jsem mela dalsi hezky den. Po praci jsme sly s moji slovenskou kamaradkou (kolegyni) do centra benessere na masaz, pak jsme vyzvedly Fedeho a sli jsme na piadinu k pristavu, pak mala prochazka a pak jsme popojeli o kus dal na vynikajici zmrzlinu. Bylo to absolutne super. :-) Dnes dopoledne to uz bylo horsi. Vyrazili jsme s Fedem k mori a po necele hodine se Fede pokakal. Tak jsem ho umyla,dala nove plavky a sel si dal hrat. Za chvilku prisel znova,ze je pokakany. Tentokrat to bylo ale uz horsi. Takze znova myti a prevlekani. Ja mela ho... snad i za usima :-| Tak jsem ho odvezla k tchyni domu,protoze uz jsem nemela dalsi plavky a nechtela jsem riskovat,ze by to pokracovalo dal. Tak snad nebude mit prujem.... @jennynka5: Vis,ze me uz nekolik lidi pochvalilo naramek? Za 5 Euro tolik parady ;-)
Odpovedať
@ridicak Holky, vy jste me potesily! :-) :-D Me vubec nenapadlo o tom, co mi bylo vcera receno, pochybovat! Kdyz mi to rekli v ufficio. No jo, mela bych pamatovat na to, ze jsem v Italii,ze 8-) ... Diky moc, jdu to jeste poradne prostudovat ;-) Jeste jeden minidotaz: nemam TP v CR, jen v Italii ... Pak by asi nemel byt problem, aby mi udelali za nejaky rok rinnovo ridicaku v Italii. Na zaklade toho ceskeho ... (v CR mi ho uz logicky neobnovi ...) @yizheng postupne nastupovani cestou do Rima je genialni ;-) :-D @jennynka5 @reys Ju, nasi rikali, ze houby rostou ;-) A nasi byli i za deste - si mysleli, ze tam budou sami a ze to vsechno vysbiraji a kulove - les byl totalne plny! Jinak houbareni me taky bavi, ale uz jsem dlouho nebyla :-( @nanyska souhlasim s @danieladaniela ... s nejakymi zasadnimi rozdily v darech CR x IT jsem se nesetkala ... @ditakir snad bude Fedik v poradku ... a je dobre, ze se mas tak dobre ;-) ... ale v tom bude i kus toho tveho pristupu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky, ja teda nevim, ale podle me ti ridicak po letech obnovi v CR, protoze jsi porad obcan CR :-). adresa trvaleho bydliste na nem neni, tak kde je problem? dokud budes mit ceskou narodnost tak ti podle me vystavi vsechny doklady.... mas jeste ceskou obcanku? na ridicakach nikdo nebude kontrolovat, kde mas trvaly pobyt...s tim bych si starosti nedelala, hlavne v It bys za neho platila ti strasne penize...bud v klidu ;-) @ditakir, to me mrzi s Fedikem, snad to nebude nic vazneho...treba jenom neco spatneho snedl. a postupne pristupovani do vlaku je fakt super, treba kdyz v Rime pristoupi Reys dojedeme vsechny az za Lejinka do Salerna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng haha, vlak do Rima se mi libi ;-) Kdo vi, treba pristi rok na jare budu moct nechat Tonika par dni doma samotneho s tatinkem a vydam se s vama, to by byla KRAAAAAAAAASA!! x-) Btw Rim je tak trochu moje srdecni mesto, Mick me tam pozadal o ruku (nebo jsme se spis dohodli :-D) @oky ja uz taky vic nez rok ridim v It s ceskym ridicakem a nikdy jsem to nijak neresila...nechapu, proc by najednou po roce evropsky ridicak nestacil... :-. @ditakir @jennynka5 holky, moc vam to tam slusi a pridavam se k pochvalam opaleni, to je dalsi duvod, proc bych s vama mohla jen v tom recenem pytli :-p Abych vas neoslnila :-D Jo a Diti, Fede uz je hrozne veliky, dej zas nejake nove fotky na FB! ;-) Snad uz je Fedikovi dobre... Holky, zitra rano odjizdi tchyne, je to hruza, tech pet dni je fakt max, co ji dokazu u sebe doma snest (u nich je to v pohode, hlavne s ni nejsem pres den sama doma). Ona je fajn, ale hrozne me stve, jak se porad vnucuje T. Porad na neho vola, aby za ni prisel a aby ji poslal pusu a aby udelal to a zas tohle, i kdyz je treba zrovna zabrany do hry. A on samozrejme nejde a neudela (nepredvadi se na povel ani pro nas, natoz pro jine)...a o to vic se mu vnucuje...Mick ji uz stokrat rikal, ze na nej musi pomalu, ze je to "bambino riservato", coz fakt je...trva mu, nez se s nekym sprateli a cim vic se na nej tlaci, tim hur...ja to chapu, ze je to ted jeji jediny maly vnoucek a ze ho skoro nevidi a kdyz uz tu je, tak si ho chce uzit, ale ono to s nim takhle proste nefunguje...navic mam srovnani v nasem tatkovi, ktery T. da taky den, dva cas a pak jsou nejlepsi kamaradi a T. za nim chodi jako pejsek... kdyz to musi mit clovek asi v sobe, to se vysvetlit neda...ale tak - prezila jsem a na prazdniny se stejne tesim... :-D
Odpovedať
@yizheng no, prave, ze v CR mi ho neobnovi - rekla mi to pani na ridicacich v CR ... A proto to vlastne vsechno resim ... Ale vcera jsem se na to rinnovo divala na netu a meli by mi to udelat i v Italii ;-) Takze uz jsem v klidu :-) Proste uvidim az to bude aktualni 8-) Btw: obcanku CR nemam. @yellowbanna toz co uz s ni ;-) ... A na ty prazdniny jedete k nim? (mi to asi nejak uniklo ...) Holky, vcera jsem delala domaci pesto - nejak nam prerostla ta bazalka na balkone a navic jedeme do CR tak kdo vi, jak bude po prijezdu vypadat (nema ji kdo zalevat) ... Tak jsem se do toho pustila a uplne me prekvapilo jaka je to rychlovka a jak je to dobre x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky, dej se sem recept na to pesto, rada bych vyzkousela ;-) @yellowbanna, mas muj obdiv, jakou mas trpelivost s tchyni, a neboj, do Rima urcite pojedes s nama x-) , relaxacni vikend by sis zaslouzila, a Tonik bude pristi rok uz vetsi, tak to treba s tatinkem sam zvladne. jinak holky, dalsi vesele jmeno..tedka k nam prisel jeden dodavatel, podava me ruku a rika sono Benvenuto...a ja mu na to rikam, si benvenuto in Starday :-D :-D . az pak me kolega rekl, ze on se jmenuje Benvenuto prijmenim :-D :-D , tak zase figura di me..a!
Odpovedať
Profilova fotka
holky, co vas vedlo k tomu zrusit trvaly pobyt v CR??? ja ho porad mam, mam i ceskou obcanku, zdravotni pojisteni mam pozastave na 6 let kvuli pobytu v zahranici, atd...popelnice neplatim, protoze jsem predala na obecni urad potvrzeni, ze jsem prechodne v zahranici...takze tak. nikdo nema moznost zkontrolovat, jestli ma trvaly pobyt i v italii. ptam se jenom ze zvedavosti...treba neco delam spatne =-) . ale zas tolik lidi pracuje v zahranici i nekolik let a pobyt nerusi, jak zjisti, ze tam trvale zijes a neuvazujes nikdy o navratu zpet? prave i ta zdravotni pojistovna me rikala, ze pozastavit pojisteni je uplne normalni, ze to dela spousta lidi, ...takze v roce 2014 pozastavim na dalsich 6 let....tak nevim. prece jako obcan CR se muzes kdykoli vratit, nikdy nevis, co se ti stane a kdy se to muze hodit...ja bych nikdy uplne zadni vratka nezavirala. a musim rict, ze manza me v tom vzdycky podporoval,...
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jej, to musel byt zazitek s hovinkama :-D Snad to tim skoncilo a Fedik je v poradku ;-) Naramek je peknej, jsem rada, ze ho mam :-) @yizheng Luci, ja bych reagovala NAPROSTO stejne, jeste bych se smala..Benvenuto je tedy taky dobre, mas ty ale stesti..:-) @yellowbanna s tchyni ti rozumim, je to tezke, ale zvladla jsi to!! :-) Jinak ja mam stejny problem, ze u nich doma muzeme byt i 2 tydny a vse je ok. Ale oni tady-to je silene. Ja se jim musim venovat od te chvile, co se probudi, az do te chvile, nez usnou. Ale kdyby jen venovat, to by jeste slo, musim celit silenym rozhovorum tchana (tchyne je v poho, ja mam autoritativniho tchana ;-), jak se setri penize-ze si mam koupit male vody v supermarketu a dat do lednicky a kdyz vychazim z domu, tak si vodu vzit vodu s sebou a nekupovat ji v baru-pak mi vypocte, kolik za rok usetrim..A nebo prednaska o tom, jak se zalivaji kytky, musim zacinat shora a pokracovat dolu po kvetinaci, kdyby on mi je jednou rano nezalil, uz by byly uschle...atd atd. Predstav si, az budu mit dite..Preji nam silu a pevne nervy, my zitra jedem s tchanovcema na vikend do Torina ;-) Ale to je zase jine, to je v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja se uz psychicky pripravuju na 3 dny se svagrovyma. Co svagrovi, ti by sli, ale jejich syn... Rozmazlenej az na pudu. Uz tak mam k detem rezervovany vztah, natoz takovejhle spratek (ne ze by za to mohl on samozrejme, je to vina rodicu). Tchyne je z nej naprosto nadsena, ze chvili neposedi a porad krici. Ehm.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak ten B&B znie super! :-) virivka... mmmm @ holky, ked som videla ten prispevok ohladom svedkov a darov, vy ste poculi nieco take, ze akoze nevesta a zenich maju kupit nejaky dar svedkom? akoze tu je to zvykom, ci co? svokra nieco vymysla... @ditakir no v salerne salerne sa kupat neda, tu sa kupu jen "topi"... fakt, minuly rok o tom vysiel clanok v novinach.. aspon teda ta plaz ako konci lungomare... samozrejme Vietri sul mare je ine, Amalfi, Positano, alebo Paestum... ale Salerno centro je fakt spinave... @yizheng hahaha, to je fakt, dalsie 2,5 hodinky a ste v Salerne :-) :-) Jo a holky, sraz s muzmi, ci bez? Lebo mna samu rcite nepusti :-D @oky ja taky delala pesto! mnam mnam, a skusali ste pesto a sugo spolu? tiez dobre... @yizheng ja som zdravotnu musela zrusit, nic mi nepozastavili.... OP mam a popelnice platim aj ked som doniesla papier o pobyte v zahranici, je to nejako znizene, na polovicnu tarifu, ale aj tak platim..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 hahahah (komenare svokrovcov)... ja to mam podobne, hlavne ked si myslia, ze ich mladi = nase mladi asi nepochopia, ze teraz sa domy kupuju na hypoteku a nestavaju 10 rokov, ako kedysi... ze auto sa kupuje na leasing a nie setri nan 3 roky atd atd...ved to pozname :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lejinka tak my jsme darky svedkum davali...Mick si vybral svoje pro sve svedky a ja pro moje...jinak se samozrejme davaji darky i vsem svatebcanum, ale svedkum jaksi vetsi...vim to uz od doby, co byl Mick za svedka svemu kamaradovi, prinesl domu svicen-andela od Thunu...mimochodem, proc je tady Thun vrcholem darkoveho zbozi a symbol luxusu?? (Krome ceny teda)... tady, kdo nema aspon drzak na ubrousky od nich, jakoby neexistoval? 8-( jinak sraz - pokud s partnery, pak v nasem pripade i s Tondou :-D vecerni program by pak byl ale slozitejsi...ale tak jeden vecer by sel Mick a druhy ja, to by se nedalo nic delat... @jennynka5 jooooo, to znam... nam by taky kytky bez MIckove maminky umrely!! :-D Jedna nam tady umrela ve velkym kvetinaci (asi se vubec nechytla, kdyz jsme ji koupili) a jednou rano me probudilo sramoceni na terase a ukazalo se, ze tchyne ji celou "vysadila", ostrihala i ostatni kytky...a do toho velkyho ted prazdnyho kvetinace mi chtela presadit muskaty, co mam v kvetinacich na okne, nastesti byly jeste zavreny za okenicema a pak jsem ji to rozmluvila 8-( A nejlepsi je, ze vzdycky vsechno uvede tim, ze mi nechce radit a ukonci to tim, ze si to mam ale SAMOZREJME udelat po svem :-D @yizheng tak jsem ted Mickovi rikala tvoje historky se jmenama a u te Pataty se taky nasmal a rikal, ze jeste ze se nejmenuje Bella :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna jj, svadobcanom som vedela, s tym ratame, ale ze mam svedkom darovat nieco velke som netusila teda... dakujem za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svedci holky, tak dole u Alfiho svedci musi koupit snubni prstynky, ktere si vyberou zenich a nevesta (napr s diamantem haha)...napr. V rijnu jedeme na svatbu Alfiho brachy a chvili nam hrozilo, ze budeme svedcit, ale pak si nasli nekoho jineho. No ale i tak, davame tedy pekne vysoke penize jako dar..u nas se to tedy az tak neprehani..nicmene ok. @reys ja zapomnela reagovat na tu virivku. Tyyyy jo, to by byla parada :-) x-) @yellowbanna jj, mas to tezky. Ja tim, ze mam vzdy rozhovory jen s tchanem, vali na me chlapsky styl-tudiz se nepretvaruje a nepridava tyto zbytecne "ozdoby" jako "udelej si to ale podle sveho" nebo "nechci ti radit". Jde na to zprima a zacina to "ja ti poradim. To musis tak a tak. A tak je to lepsi, nedelej to tak. Divej, tak to musis delat. Pojd si to zkusit"...chapes? :-) teror :-))) @lejinka Leni, Alfi take driv nechtel ani slyset, ze ja nekde sama, ale poznal holky z fora a jejich muze a myslim si, ze by me ted klidne pustil. tedy, musela bych se hlasit telefonicky kazde 2 hodinky a mozna by chvili delal vycitave nebo varovne oci, ale oproti tomu, jak jsme na tom byli na zacatku, je to ted uplne neco jineho. Verim, ze kdyby nas Nello poznal, uz by se taky nebal :-) Jojo, jih je fakt jeste porad jih :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 jj, jih je jih :-) ma nieco do seba :-) no on zhodnotil, ze on si ma berie, aby bol stale so mnou, takze ani krok bez neho :-D ked pojdem domov na mesiac, tak pojde so mnou :-D co sa tyka tych darov, som za, ze to dost prehanaju, i ked mne to etraz vadit urcite nebude :-D ale keby som ja mala ist na svadbu tak to fakt citis, nas sused mal teraz 3 svadby jednu po druhej a povedal, ze najblizsieho, kto mu povie ze sa zeni, zastreli.... vydaje no... o tych prstienkoch som teda este nepocula, to je tiez sila... wow, nello nic nespominal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna och, rady nad zlato, to miluju.. mysli to dobre, stejne jako vlastni rodice, akorat ze ty clovek muze prece jen lip vykazat do patricnych mezi, s tchany to jde hur. @zarlivci holky, nebojite se, ze vas bude casem takove chovani omezovat? jedna znama (z jihu Kalabrie) nam nedavno vypravela, jak jeji bratr prudi svou manzelku, ze ji nenecha jit samotnou ani pro cigarety ke stanku naproti, ze nesmi nosit sukne, vystrihy, podpatky.. natozpak se na nekoho usmat! ale to neni vsechno, oba jsou doktori, tudiz pracuji na smeny - a on pry ji, aby nebyla doma sama, kdyz on zrovna slouzi, po konci jeji smeny vezme s sebou do nemocnice. ja z toho mela uplne husi kuzi, ze neco podobneho jeste v civilizovane Evrope muze existovat... hruza!
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak to je hodne prehnane..ja jsem mluvila o necem jinem, precejenom, jet nekam s partou holek (Cesky do Rima) na par dni samy je neco jineho nez si jit koupit cigarety naproti, ne? :-) A mne radeji vyhovuje vztah, kde chlap da pocitit zene, ze se bude obavat, nez vztah typicky v CR..." bez si kam chces, hlavne ze na chvili vypadnes.."
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 " bez si kam chces, hlavne ze na chvili vypadnes.." hahah, suhlasim ja to citim tiez podobne, mne to vyhovuje, citim sa tak trocha chranena a dolezita :-) pre niekoho :-) samozrejme si mozem obliekat co chcem, opatky nenosim :-D a cigarety kupuje vzdy nello, ja si len dzobnem sem tam... @reys ten opis by zarazil aj mna... ja som mala tiez znamu co ju manzel nepustal von, zatvaral ju doma... preto si tiez mnohi u nas myslia, ze chlapi z kalabrie alebo celkovo juhu su divny nasilny a zeny nikam nepustaju.. tak ono niektori fakt taki mozno su, ale nie vsetci su prehnani... zastavam sa juhu! :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir diti kedy budes mat busta pagu, som zvedava ci ti to tiez zredukuju, alebo len mne :-( tupci...
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 vazne? To na ty prstynky...Mick tenkrat coby svedek daval kamaradum fotak, ktery si prali. Kdyby mel platit prstynky, tak by se pekne prohnul... oni si poridili Damiani, znate to? To je nejaka (pry) dobra znacka...no, jsou to uplne obycejne kulate zlate prstynky, vsak se na jihu ani jine nenosi, akorat maji na sobe - zvenku! - napis Damiani... Kdyz jsme shaneli prstynky my, obesli jsme v It par zlatnictvi, ale kdyz jsme chteli neco jineho nez zlate krouzky, koukali na nas jako na zjeveni...v jednom VYHLASENEM zlatnictvi nam nabidli prave ty Damiani, jako vrchol luxusu nebo co, nacez se Mick zeptal, jestli kdyby si je koupil, by ten jeho mohl byt bez toho napisu :-D Uz jsme si tam pak neskrtli :-D :-D Ty nase jsme pak koupili v Praze, z bileho zlata a trochu hranate a kdyz je prave tahle kamaradka s Damiani videla, prohlasila, ze jsou "zajimave" :-D Cimz mi potvrdila, ze jsme vybrali dobre :-p a druhe "vazne?" jde na tema, ze by te Alfi "pustil" samotnou? :-) Ja mam asi stesti, ze zil Mick tak dlouho na severu a pak v zahranici, takze tyhle jizanske zvyky nastesti nema... on by i rad, abych si nekam vyrazila, abych si od Tonika a domu odpocinula, kdyz ja tu zas nemam s kym a kam :-( Vynahrazuju si to v Brne a on nerekne ani popel, jeste me ponouka ;-) Nicmene to neznamena, ze by mu bylo jedno, kam jdu, jen aby se me chvili zbavil...je to spis kvuli mne, protoze chape, jaky to je byt cely dny sama doma...ale samozrejme ma vuci me taky ochranitelsky vztah, jen se to neprojevuje nijak omezujicim zpusobem...a musim rict, ze ja bych se ani nenechala...je to ale i tim, kde jsme se seznamili a jaky zivot jsme vedli, i kdyz uz jsme byli spolu v Dublinu...tam to bylo preci jen o necem jinem a ted to nejde najednou menit...ale rikam, Mick neni typicky jizan ;-) @lejinka tak velke dary snad ne, ale vetsi nez jen upominkovy predmet... a taky se zastavam jihu - neznam nikoho, kdo by to mel az tak vyhranene, jak psala reys... a pokud se holky drzi vic doma, je to i jejich vychovou, ne jen tim, ze by si to tak pral jejich muz... @reys presne tak, s vlastnimi rodici se clovek nejak domluvi, kdyz na to prijde, nebo se s nima da lip "diskutovat", kdyz to nejde jinak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ale to ja jsem nemyslela, jako ze by vas ti vasi nepousteli nikam, to byla spis otazka do plena.. samozrejme vim, o cem mluvis a neni spatne, kdyz chlap ma zajem, abys byla v bezpeci a vedel, kde jsi ;-) popravde asi bychom taky (my, "severanky" :-D ) mely minimalne starost, kde ti nasi pokladove jsou a co provadeji, kdyby vyrazili na nejakou vypravu na par dnu, ze jo? ta prehnana zarlivost, o ktere jsem psala, neni az tak problem jihu, to je spis o konkretnich lidech. nekdo ji v sobe proste ma, a muze to byt Ital stejne jako eskymak. muj byvaly zarlil dost a pritom byl ze severni It., naopak znam Siciliany, co jsou dost splachovaci.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys ja by som ho teda nikam nepustila s kamaratmi a este na noc :-D a hlavne on by ani nesiel...takze to mame tak, ze sme na tom rovnako :-), pripajam sa k nazoru, ze je jedno ci je sved alebo ital, je to o osobe...
Odpovedať
Profilova fotka
@reys jasne, v pohode :-) Ja jen ze kazdy si vybirame ten protejsek tak, aby nam to sedlo, a nejdulezitejsi je, aby si ti dva vyhovovali a byli v tom podobni. Jak ne, je zle. V obou dvou smyslech. Treba i ve smyslu, ze nektere zeny trpi tim, ze manzele vubec nezarli..Vis jak, to, co vyhovuje mne, nemusi vyhovovat jinemu atd atd. Ale pro upresneni, ja normalne jezdim sama do Ceska a chodim si, kam potrebuji, jen Alfi je takovy, ze chce vedet kam jdu a s kym a kdy se vratim a taky nema rad, kdyz neodpovidam na telefon. A musim dodat, ze ja jsem v necem stejna, taky by me vsichni certi brali, kdyz by mi neodpovidal na telefon..Pro me je to normalni takto. Jina vec je pak v It, ze treba kolikrat se stalo, ze me nekdo otravoval, kdyz jsem sla sama z prace nebo tak (komu z nas ne), a Alfi vi, jaci jsou tady chlapi "bez servitek", jak to zkousi, otravuji, takze se treba obava nebo si me hlida..Urcite to ale neznamena, ze si nezajdu tady s kamaradkou na aperitiv nebo posedet..A uz vubec ze by mi urcoval, co si oblict nebo zda nosit podpatky..hahaha to neee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda holky,tady se rozjela debata ;-) Ja se teda pridavam k tomu,ze nezalezi,zda sever nebo jih, protoze muj byvaly manzel byl Cech a ten me nepustila NIKAM a muj byvaly ze Salerna mi daval absolutni volnost (az moc ;-) ). A jak pise Jennynka, kazdemu vyhovuje neco jineho. Me treba nevadi, kdyz Cri nekam jde nebo jede (samozrejme 2 tydny v Brazilii bych mu zatrhla) a taky jsem rada,kdyz muzu nekam sama vyrazit sama, treba i na vic noci. Samozrejme ma u toho vzdy spoustu kecu,ale necha me ;-) Ted se domlouval s klukama,ze ja byla 5 dni pryc,takze on ma bonus,takze by mohli nekam vyrazit. Tak jsem na ne zvedava.... @lejinka: Ja si na cervencovou vyplatu (jako za cervenec) musim jeste chvili pockat,tak Ti pak dam vedet. @jennynka5: Ja si pamatuji,ze mi byvaly rikal,ze svedci kupuji prstynky a ja jsem se divila,ze vubec nekdo chce delat svedka ;-) Ale oni celkove jsou Italove dost stedri a zvlaste na jihu, co se tyce svatebnich daru. Tak ted mi zase dalsi klientka koukala na naramek,uplne nadsena a kdyz jsem ji rekla,ze stal 5 Euro,tak neverila a rikala,ze to nemam nikomu rikat, jelikoz vypada velice draze :-D Tak uz mam namet na darky pro moje kamaradky ;-) Holky, ja mam dnes smenu s jednou Siciliankou, ona je neco jako stagistka a jsem tu teprve hodinu a uz nemuzu!!! MOje nervy. Ona mam tak dlouhe vedeni. Jak jsme se v pondeli prochazely s Marinou po meste,tak nas oslovil jeden satrsi pan a ptal se nas,zda jsme Italky, ze ho bouchlo do oci,jak jsme vysoke. Tak jsme mu rekly,ze jsme Ceska a Slovenka a pak jsme mu musely vysvetlovat celou nasi historii. Pan nejake zaklady mel,ale chtel vedet, proc jsme se rozdelili. Tak to byla sranda.Pak nas pochvalil,jak dobre mluvime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rady: Byvala tatkova pritelkyne, zacinala kazdou vetu : "Ja ti poradim..." a pak nasledoval sahodlohy popis,jak mam co delat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir, co mate s Darinou za naramek??? ja chci takyyy :-) jinak souhlasim, nezalezi jestli je chlap ze severu nebo z jihu, manza je cistokrevny Modenan, nikdy me nic nezakazoval, naopak me neustale opakoval, at jdu nekam s holkama, at nesedim porad doma...sam taky chodil s klukama, takze OK. kdyby vyrazil s nejakou zenskou, tak by me to vadilo protoze jsem zarliva! u neho je zvlastni, ze mu ostatni chlapy nevadili, s kamaradama a kolegama jsem ven klidne mohla, on specificky zarlil jenom na jednoho cloveka a zcela bezduvodne! ale treba kdyz jsem loni byla bez auta, tak mi klidne do telefonu rekl, at si vezmu stopa! grrr, jako starost veskera zadna a to me stve! myslim, ze zenskym se libi, kdyz se o ne chlapy staraji a "boji",...jak ja vam zavidim starostlive manzilky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita tak to je nejcastejsi otazka od lidi tady, proc jsme se rozdelili, zda mame podobnou rec a jak to, ze jsme se rozdelili v takovem klidu a bez valky :-) @svatebni-dary na jihu je to fakt vyhrocene, az bych se nebala rict, ze to delaji s umyslem ziskat neco do zacatku. U Alfiho dole je normalni, ze delaji pred svatbou takovou predsvatbu (obed ci vecere se vsemi zucastnenymi), kde kazdy musi prinest minimalne! 100-150 euro na osobu (jakoze si "zaplati" ten obed,kde si ti dva daji slib a ten obed samozrejme nestoji tolik..). Alfi rikal,ze chcou mnozi takto vydelat. A pak samozrejme jeste svatba. @holky mate nekdo predstavu, kolik cca stoji nejake lepsi snubni prstynky tady? @yellowbanna napr. ten damiani? Moc me to zajima, abych vedela, jestli by nakonec pro nas ty prstynky nestali mene nez obnos, ktery budeme darovat...asi to zni ode me trosicku skarede, ale tak jen ze zajimavosti...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Nase prstynky nebyly zase moc drahe. ALe cifru ted ze sebe nevycucam. Myslim si,ze okolo 200 Euro? Mame takove jednoduche od Unoaerre, kombinace zluteho a bileho zlata a ja na nem mam kaminek. @yizheng: Naramek si koupis v nedeli ;-) Ja ho jdu zitra koupit jedne klientce, chtela ho ode me koupit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tak damiani staly kolem 2 tisic euro 8-( jinak co si pamatuju, tak pod tisic euro nesly ani ty ostatni...proto jsme je kupovali doma. Navic meli fakt neporovnatelne vetsi vyber... jinak to s tou predsvatebni hostinou jsem taky slysela (dela se to ale treba i v anglosaskych zemich - dinner rehearsal), ale ze je to tak drahy, to slysim poprve, to je mazec... @ditakir a proc bys Cri zatrhla dva tydny v Brazilii?? :-D :-D Pro me zatim nejvetsi "zkouska" byly tradicni vylety s kamaradama na Octoberfest do Mnichova...vloni a letos ale Mick sam od sebe vypustil...vsak on se k nim zase vrati :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?