Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, jeste vas stale docitam, ale nemam moc casu a tak jsem pomala...Co mi utkvelo v hlave je polsky tchyne-baba prebytecna @sisiko tak to jsem se malem vyvratila...:-))))) @dita Diti, takze jsi nam objednala vikend na zari, to je perfektni!! My bychom jeli radi, ale vsak je jeste brzy, bude zalezet na pocasi a tak, ale ja jsem pro i Alfi byl rad :-) Diky!! Mame radi i tu zonu. Vsak si to rekneme o vikendu. Divala jsem se na pocasi a je to fakt jak naschval, v Rimini so a ne bourky, blesky, no chapes to? 8-( Ale i tak se tesim, bude to dobrodruzny, tesim se na Santarcangelo a Rimini a more a jak nam vse ukazes, i hotel, kde pracujes a na Fedika a tak..Jsem fakt zvedava :-) @lejinka Leni, jsem hrozna, napisu urcite email co nejdrive, nejak se nemuzu dokopat k PC, spatne snasim prechod z dovolene do vsedniho naseho zivota :-N :-p Nechce se mi doma vecer varit ani jist a nejradsi bych porad nekde korzovala, vcera jsme byli vecer na projizdce na kole, pri zapadu slunce (nahoda) a bylo to super, zpivaly cikady a mne se zdalo, ze jedu smerem k mori (leda houby, samy baraky a panelaky :-D haha Co ty, jak bylo u more a co v praci? @yizheng Luci, musime te zase prijet navstivit do Piumazza, na pizzu!! ;-) a strasne gratuluji k novemu bytecku. Je to teda ten s tou oplocenou zahradkou?Mam radost za tebe..Strasne rada bych taky prijela na kolaudaci, a bylo by uplne super, kdyby tam byla i dita..jeeee, kdy to bude?? Ehm ehm jsem se pozvala.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 som rada ze si spat :) v praci fajn, konecne pochopili ze som robot (teda az potom, ako som bola nutena im to vysvetlit slovne... ze teda uz staci.. ze uz dalej nevladzem.. ), takze teraz mam volnejsie... :-) :-) co sa tyka mora... hehm... pocasie na prd :-| :-( , v sobotu som mala ist so svokrovcami na plaz, lenze prva veta ked som sa zobudila bola : "Lenka, sei proprio sfortunata...." ... rano oblacno, takze sa nikam neslo, potom vyslo slnko a boli asi tri oblaky ale pre nich stale oblacno, takze sme boli doma :-| , potom v nedelu, chvalabohu, sme sli s Nelkom na plaz aspon na 2 hodiny, bo potom zaslo slnko uplne... ale lepsie ako nic no... a tento vikend ma caka BIS... piatok sobota so svokrovcami a nedela s buducim manzelom :) uplne chapem tvoju nechut... mne sa tiez nikdy nechce ked sa mam po volne vratit, a este horsie ked sa vraciam z domu, alebo nebodaj ako ty, z dovolenky.. joj... ste sa museli mat super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 si sa autopozvala k lucke ako robia vsetci tu :-) :-) , ze sa autoinvitano :-D mne sa to tak stalo aj so svadbou, co teda este doteraz nechapem, ci to myslia tu v praci vazne, alebo to hovoria len tak... sef mi stale hovori sam od seba, ze teda v septembri sa ide na slovensko... asi nepochopil ze tam nebude 140 ludi na oslave ako tu... ach jo..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka haha jojo =-) :-N :-D Uvidime, co na to Lucinka :-) Ja jsem na ten byt moooc zvedava, videla jsem ho z venku, je zajimavy.. a libi se mne chodit k nekomu a videt, jak to maji jini lide. Tesim se i k Dite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka tyyy jo Leni, ja myslim, ze to treba mysli i vazne.. :-. s tim jetim na Slovensko..
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ahoj oky, prave ctu tvuj davny prispevek o tchyni, jak peje chvalu na CR a koukam koukam :-) x-) @im4fun ahoj Katko, take te tu opozdene vitam ;-) Odkud jsi z CR? Zavidim ti strasne moc moc, ze jsi pritele potkala v CR a on tam zustava a pracuje...a mluvi cesky....to by byl muj sen... x-) Moc zavidim..A do Palerma na dovolenou, mas to proste jako z pohadky (z meho pohledu) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak jsem vas konecne docetla! ;-) @lejinka tak uz jsem to docetla a byla to legrace vas cist :-) A dekuji za hezke privitani holky x-) @yizheng presne, takove obchody tu nejsou a panna acida-to jsem tu myslim jeste nevidela, obcas mi chybi. A navic v Brne jsem ji kupovala light-coz tady nehrozi asi ani v Auchenu-cooo holky ze severu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Luci, uz jsem to sem mozna kdysi psala, v Esselunze maji mleko TATRA :-)) A videla jsem uz i jogurty z Kunina ;-) Jinak nejakou fotecku pripojim, bylo to tam fakt nadherne, prekrasne, ciste..ale je to fajn az od Zadaru smer na jih, ten sever se mi tak nelibi (krom ostrovu). @lejinka haha, Leni, ty jsi napsala ..."tak konecne v praci pochopili, ze jsem robot.." hahaha, chudinko, tak to ted makas asi i bez spanku ne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ano chcela som napisat, ze pochopili ze NIE Som robot :) sa mi to nejako nepodarilo :) som preskocila jedno velmi dolezite slovo v tejto vete :-) uz som fakt nevladala... sa mi hlava tocila... a stale na pc...
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim holky, @Jennynka, s kolaudaci jsem to myslela vazne, pokud se mi koupe zadari tak vas zvu vsechny ;-) , jenom nevim, jestli se tam vsechny vlezeme, hihihi. jojo, Dari je to ten s tou oplocenou zahradkou pro kocicky, uz mi i odsouhlasili cenu, nechaji mi kuchyn, ted jenom netrpelive ocekavam vyjadreni z banky...jinak me ceka podnajem :-( mleko Tatra myslis to kondenzovane???? fakt???? to je vyborne na buchty atd...koupila bys mi jedno az tam priste pudes? ja mam Esselungu daleko...samozrejme zaplatim x-) nebo vymenim za panna acida... @lejinka, ja se taky smala, ze konecne pochopili, ze jsi robot :-D :-D , ze by ti jako meli treba pridat na penezich... @Jennynko, to by bylo uplne super, kdyby jsi s nama jela to v zari na vikend..ja uz ucast Dite potvrdila. o vikendu pozdravuj ode me Fedika. ja v sobotu jedu na navstevu do Bergama za Lenkou, z Prerova. taky jsem kdysi davno psala, tak se tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Luci, tak super a diky za pozvani!! ;-) Luci, kondenzovane ne, videla jsem normalni krabicove, cervene, od Tatry. Maji ho tam stabilne :-) Kde tady u nas shanis pannu acidu?? Z toho bytecku jsem rada a moc ti drzime s ALfim palce, tfuj tfuj..snad ti to banka da a budes mit sve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pannu acidu jsem kupovala v Coopu, koupila jsem asi 3x po dvou kelimcich a delala jsem z ni nepeceny piskotovy dort s ananasem, moc dobry. ale od te doby, co jsem koupila posledni zatim jinou neprivezli :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jennynka5 : No jasne, s tim zarim to jeste nebudeme lamat pres koleno. Samozrejme,ze pokud budou padat trakare,tak se na to taky asi nejspis vyprdneme. Ale volno na sobotu jsem v praci uz nahlasila,takze jsem pripravena a doufam,ze bude hezky a budeme si moci udelat hezky vikend. To by bylo parada! :-) Dari, uz vis, v kolik byste asi v sobotu prijeli? Priprav se na mensi neporadek, jak je tu mamka,tak je nas v tom byte moc a mame tu lehci zmatek. Ale i kdyz nebude moc hezky,tak se aspon projdeme po meste. Muzeme do Santarcangela, Rimini, Riccione. POkud zbyde cas, vezmu vas i do hotelu. @lejinka: Ja si zrovna rikala,jak nam hezky vyslo to pocasi v Salernu. Ted tam asi neni zrovna moc hezky,co? @yizheng: Gratuluji k bytecku, doufam,ze vse dobre dopadne. ( A ze me taky pozves na kolaudaci :-D) Holky, vetsinou si kazda stezuje na tchyni ohledne vychovy deti,ale ja si musim postezovat na vlastni matku. Musim ji porad hlidat, co a jak, jinak az odjede,tak bych tu mela dite,ktere chodi spat o pulnoci a ji na gauci pred televizi... ]-( Fede je totiz zvykly usinat v pokojicku sam, vzdy bez problemu, kdezto ona si k nemu vecer lehne a on ji samozrejme nenecha na pokoji, porad na ni dorazi, vola na ni a smeje se a pak po nekolika mych zakrocich usina az tak ve 23.30 :-S
Odpovedať
Profilova fotka
holky, tak mi pred chvili Kocicka spatne seskocila z radiatoru a nechala v nem zadni tlapku, skubla s ni a ted lenom lezi, tlapicku natazenou a mnouka tak slabounce, az je me z toho do breku :-( . volala jsem cela vydesena Alessandrovi a on ze ji mam odvest na pohotovost, aby to nemela zlomeny...uz i zalarmoval tchana, aby me do Modeny na veterinu odvezl...ted si na tlapicku nechala sahnout a vypada cela, tak jsem akci pohotovost odvolala, nechci ji stresovat, chudinku. takhle si odpocne a uvidime, treba ji to do rana prejde. pokud ne, ceka me vesele rano s tchanem :-( . pozitvni je, ze jak Alessandro tak tchan byli super disponibili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng nepride ti ze niektore veci tu kupujeme len my? :) ako napr vy tam tu pannu acidu, ze dovezu 5 kusov a cakaju kym si ju celu kupis a potom zase objednaju :-D mne to tak pride s edamom, nasou tehlou, ja ked si ju u nas pytam v potravinach, tak ani predavacka sama nevie, ze ju maju na pulte a pritom ju ma pred sebou, vzdy sa ma dvakrat pyta ze co to chcem a kde to je akoze ten EDAMER :-D no a pride mi ze mi odkroji ten kus uz taky obschnuty, co mi presne pasuje k tomu, co som kupila pred 2 tyzdnami :-) ze to tu asi nikto iny nepouziva... jo a co sa tyka robota a pridaniu penazi ... tak neviem ci som to tu uz nepisala, ale ked mi sef oznamoval, ze teda naberam na funkcii a na naplni prace, tak zacal monolog nasledovne: Lenka, preco podla teba ty zarabas viac ako vsetci tvoji kolegovia? (to aby som si nahodou neskor nepytala viac...) ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jo, pocasie dost na prd, mas pravdu, ale aspon neprsi, podla mna je na plazi fajn a hlavne sa da dobre opalit, pretoze je chladny vietor a slnko necitis... mne by to urcite v opalovani neprekazalo :) ale je fakt ze rano chodim do prace v mikine a po doma som vytiahla zimne ponozky :) Tvoja mamka vyzerala velmi sympaticky a takto rozmaznava Federika! :-) @yizheng chudinka macicka dufam ze bude v poriadku,nastastie nas Sidney je take tela ze na radiator nevyskakuje :-) on sa vsetkeho boji, na balkone sa drzi len popri stene, nebodaj by sa balkon naklonil a on by nahodou spadol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng juu, Luci, ty budes v Bergamu? To uz je k nam kousek... normalne bych se vam tam vecpala aspon na kafe, ze bysme si tam vyjeli na vylet, ale tuhle sobotu tu budu mit tchyni, tak nic... prileti zitra a bude tu do uterka... a taky drzim pesti s bytem! @jennynka5 taky te vitam zpatky z dovolene...ja sem ted pisu tak nejak velmi nepravidelne, pres den s Tonikem to ted fakt nejde...museli jsme dat pocitac tak, aby nedosahl a kdyz se k nemu jen priblizim, uz mrci, protoze na nej chce taky... vecer ted poslednich par dni dohanim zehleni...ale ctu vas, takze v obraze jsem, jen se stihnu vyjadrit pouze sporadicky :-D Jogurty z Kunina? Fakt?? Do Esselungy obcas chodime, to musim zkontrolovat...! Jinak kysanou smetanu jsem tu light nevidela...ale aspon ze je tu ta normalni @lejinka s tim oschlym kusem eidamu, co ti pasuje na ten minuly jsi me fakt pobavila :-D ale neco na tom bude...my mivali tenhle pocit v Irsku, vzdycky jsme nadsene nasli novy obchod, kde meli veci, ktere jsme dlouho hledali a pak najednou po nejake dobe uz proste nebyly...asi jsme je vykoupili...a jak Mick vzdycky rikal - a ted musime pockat, az zase prijede dalsi lod a priveze novy naklad :-D @yizheng - doufam, ze bude Kocicka v poradku...treba si to jen pohmozdila, jak seskakovala, ale kdyz se bude chvili setrit, bude to dobry...
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Luci, to me mrzi s tou kocickou, chudinka mala, jakpak ji je? A bylo to hezke od Aleho i od tchana,ze byli k dispozici..to ocenuji. Tak podej zpravy o kocicce..:-) @dita diti, ja jsem na to pocasi koukala, jsou to uplne bourky a blesky na vikend, ale ja na to kaslu, jdu vsude, kam nas vezmes a na plaz taky a BASTA ;-) ja si proste do more aspon jednou musim vlezt..haha tak abys byla pripravena :-) @yellowbanna Ivi, ja te taky vitam (zpetne) z CR :-D , vlastne jsem se chtela vyjadrit k tvemu pobytu v Brne jak jsem vas docitala, ale pak jsem zapomnela, bylo toho hrozne moc na cteni..ale ted jsem si vzpomnela na ty Cejkovice, to je moc hezke, i to, jak muzes byt s malym v CR a Mick za vama jezdi, to se mi moc libilo. V Esselunze maji to mleko Tatra (krabicove, cervene) a jogurty z Kunina meli myslim v LeckLerk (to je nkupni centrum v BO, nevim, zda je i jinde). Ale byla jsem z toho dost prekvapena..Zato tu pannu acidu proste ne a ne na ni natrefit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka hihi, to je sranda s tim opalovanim, to me nikdy nenapadlo, ze vlastne fouka studeny vitr a dobre se opaluje...to fakt? Ja nevim, jestli bych na plazi v tomto pocasi vydrzela natazena v opalovackach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak Koci ma tlapku v poradku...jeste v noci vyskocila na skrin, rano uz chodila hezky, jeste ji rano Ale zkontroloval, ma tlapku jenom trochu nateklou, ale celou x-) . uz ani nemnouka a zere jako obvykle...ale vydesila me pekne. @yellowbanna, jojo, jedu do Bergama, strasne rada bych te s Tonikem videla,bylo by to super se potkat, ale kdyz ti prijede tchyne tak se neda nic delat...tak priste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Luci, tak to jsem rada, ze je koci ok!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 opalovackach :) to akoze lehatkach :)? no tak neviem, tu je dnes celkom teplo, je ale vetrik prijemny.... ono ked je vietor tak clovek viacej vydrzi na slnku, nie je ti teplo a opaluje sa lepsie :) lebo si to neuvedomujes, nie ze sa opalis viac alebo co... ale pohodlnejsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 alebo v plavkach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka opalovackach-plavkach :-) jj, to mas pravdu. U vas asi je lepsi pocasi, tady je posledni dva dny docela fresco, vecer fakt zima..Zavidim ti moc moc moc ze bydlis u moricka a muzes si skocit na plazu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, v neděli nad ránem se nám narodil Mario :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia jeeeeeee, nedelniatko!!!! dieta stasteny!! gratulujeme, krasne meno :-) :-) :-) malemu posielame velikaaaaaansku pusu :-) ty vsetko ok, aky bol porod?
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia !!! Jeje!! Hrozne moc gratuluju!! Vsechno v poradku?? Pokud dobre pocitam, taky si na svet pospisil! A taky v nedeli, jako Tonik! Tak at se Mariovi tady u nas na tom svete moc libi a dela vam jen radost! @yizheng to je teda pech... taky bych te moc rada videla...ja nebudu mit ani auto, ze bych dojela sama...tchyne tu je mimochodem i proto, ze je jeji sestra je v Milane na nejake operaci, takze v sobotu s Mickem pojedou do nemocnice... tak priste... @jennynka5 no, neni to uplne tak, ze my bysme byli v CR dyl a Mick za nama jezdil...to tak vyslo jen tentokrat...puvodne jsem tam mela byt jen na dva tydny a on mel prijet na jeden, ale pak se to z ruznych duvodu natahlo na mesic...ale pravidlem to neni :-)
Odpovedať
@salsiccia moc a moc gratuluju!:) A preju vsechno krasne Mariovi i tatinkovi a mamince;-) ... Uz se tesim az nam popovidas/napises co a jak:-) ... Teeeda, ze si ale Mario pospisil na svet! ... A jmeno jste dali krasne:-) @podpisy ja vubec nejak nepostrehla, ze by tu vyzadovali nejak vic krestni jmeno =-) ... Se podepisuju uplne stejne jako v CR. Jinak co se tyce "hezkosti" pisma tak se mi take stava, ze mi tu pismo lidi obdivuji ... Spis si ale myslim, ze je to tim, ze nas ve skole ucili jiny typ psani nez Italy (psaci i tiskaci) ... Krome toho, ze se jim (zejmena) nase psaci libi tak podle mych zkusenosti jej maji problem precist - proto jsem v praci nucena psat vsechno tiskacim :-D @lejinka ja si zase myslim, ze to tak vazne nemysli (ten tvuj sef s tou cestou na Slovensko) - takovych jsme taky slyseli (asi chteli, aby byli pozvani :-D ). Navic nekteri tady meli fakt problem pochopit, ze delame minisvatbicku ... navic nase byla tajna (fakt to vedelo jen malo lidi) ... A kdyz se pak nekteri dozvedeli, ze jsme se vzali tak z toho byli hotovi (jakoze nebyli pozvani a ze to bylo tajne:-D V CR jsme to fakt resit nemuseli :-) ) Kolik budete mit lidi? @sisiko tak jsem vcera vytvorila podle tveho receptu tu hrnkovou bublaninu :-) Mnam ;-) S merunkama.
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia, pridavam se k holkam s velikanskou gratulaci x-) ! a jmeno jste vybrali hezke, doufam, ze nam se das aspon 1 fotecku...
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia jeeee, salsi, gratuluji strasne moooc, moc, jsem v soku, protoze jsem mela pocit, ze mel prijit na svet v srpnu/zari? Ale je to krasne, jak budes moci, napis nejake podrobnosti...prosiiim :-) A MArio je krasne jmeno, souhlasim.. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?