Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Staly host ode me ziskava 100 bodu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : No vidis,byla to vzdelana pani ;-) No jo, vy jste avanti, mate ty elektronicke obcanky. To ma snad jen Piemonte a Valle d'Aosta.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,ted koukam na Retro, mluvi o zmrzline a bonbonech, ty jo, to jsou vzpominky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a ted jsem se docetla na ceskem netu,ze Melissa Satta je americka modelka :-D...Pry nadherna a ze ma nejuzasnejsi zadecek ;-) No,zadecek ma hezky,ale zase tak neodolatelna mi neprijde.....
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir, da se na to Retro koukat i na netu? Na jakem je to programu? V pojistovne spatne zpravy, tchyne neni primy pribuzny, takze se na nas nevzztahuje legge Bersani :-(. Byla jsem se ptat v pojistovne Milano, patri myslim pod Unipol a preventivo pro me je 1200! Uffa, proc je to tady tak strasne draheee. Mate nektera zkusenost s pojistovnami online? Jako Direct line nebo Linear??? Ja k nim moc duveru nemam, ale treba se pletu.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mne sa napr zas tie stare obcianky strasne lubia, ked som bola mala som po nej stasne tuzila a ta elektrinicka to uz nie je to prave talianske :D, ked u nas na SR videl farar nelovu obcianku tak sa zacal smiat, ze kolko to akoze vydrzi, taky papier... a viete co som minule videla? Carta d'identità normalne vyplnena rucne, pisanym pismom, regstrovala som tak jedneho chlapika u nas v hostely, to je fakt nieco :-) :-) to si aj sam mohol vytlacit obcianku z netu a vyplnit... @reys na obcianku to chce residenza a potom uz nic sa mi vidi... len si musis vybavit pobyt tu.. @ditakir som zvedava na slovakov:) hahah btw: Ti cesi co su tu: hodili pohladnice na recepciu do jednej schranky kde je napisane : "Comment card box! Con i tuoi commenti ci aiuterai a fare meglio..." tak sme sa pobavili... :-) :-) a pobavila sa na tom aj ich pani profesorka, pretoze zhodnotila, ze ziaci su inteligentnejsi nez pan ucitel, kedze to tam hodil on :-D Jo a kolegyna mi napisala mail, ze ta skupina ludi z Ceskoslovenska, co je u nas, si pomylila tu schranku s postovou, tak to ma tiez dojalo... tak mam na plane jej dnes odpisat, ze ci nie zo sovietskeho zvazu...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka takze bez residenze s tim nepohnu? italska byrokracie, to je fakt Hlava XXII :-D no nic..
Odpovedať
Profilova fotka
no ono obciansky preukaz je vlastne doklad o bydlisku, takze na to, aby ti tam napisali nejaku adresu musia vediet kde byvas a chcu na to aj papier no..
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak si zase popisem sama zo sebou..
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Luci, my ted platime za rok 700 euro diky pojistovne online (Conte), zkusenosti dobre-od okoli, kteri jsou tak pojisteni uz delsi dobu. Jinak doted jsme platili 600 za 6 mesicu (tedy 1200 za rok). To bylo pres "normalni" pojistovnu. Takze online doporucuji, jsou to nehorazne prachy za Smarta, i pritelkyne Alfiho brachy ho ma a plati 1500 euro rocne, hruza :-. @lejinka Leni, ty si se sebou nejvic pokecas co :-)) @reys ja jsem to taky mela jako lejinka, potvrzeni o residenci..fotka, marca da bollo a tot vse mam pocit. @dita to je neuveritelne, co ti ta pani rikala o Cesku, ja mam presne opacne zkusenosti, ja nevim, kde ty to sbiras ty pozitivni komentare :-)) Vcera jsem se dozvedela, ze pravaci (houby) z VYCHODU (porcini dell'est) nejsou tak vonavi jako ti italsti. To me malem polozilo! :-N My mame chatu v Jesenikach, kde jsou nadherny,cisty jehlicnaty lesy, roste tam miliarda tech nejhezcich pravaku (i Alfi byl okouzlen), zatimco italske lesy -to nenazyvam ani lesy. Na zemi popadane vetve, listy, trava, keriky s ostnama, neda se tam normalne projit, stromy se mi tu nelibi- mimochodem jedna z veci, co mi tu chybi nejvic, projit se v krasnem vonavem jehlicnatem lese, ta vune lesnich jahod-vam to nikomu nechybi? U nas v lese je travicka a mech jako koberec, clovek se tam natahne jen tak, aniz by se uspinil. Mimochodem, ten clovek mluvil o Rumunskych pravacich, ale pak to zobecnil-tutti dell'est. Co na to rict?
Odpovedať
Profilova fotka
@dita ja jsem na tyto veci ignorant, ale Melissa Satta dela tu reklamu na Wind po Belen? Nebo na co? Jinak jsem si ji hodila do Googlu a zadna nadhera to tedy neni. Na jedne fotce primo hrozny oblicej, jinak retusovany zadek vyjde k zulibani i ten muj, o tvem nemluve hahaha :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@dita haha ja mam asi jiny vkus na zensky nez vsichni (mozna nez Italove), zeptala jsem se kolegyne kdo je Melissa Satta - a dostalo se mi odpovedi, ze nikdy nevidela hezci FISICO, fisico pazesco. Ehm. Tak nevim, asi jsem divna..Kdo si ji date do googlu, napiste mi, jak to vidite, jen tak pro srovnani ;-) Ne ze by to bylo dulezite.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jennynka5 mne teda prva fotka nabehla v plavkach s jednou bradavkou vonku z plaviek :-) :-) no a fisico pazzesco, to vies :-) @holky mate niektora problemy s pigmentovymi skvrnami na tvari? Mne sa posledne roky vyhadzuju stale viac a viac, docitala som sa na nete ze je na to dobra kyselina listova? ako sa to kupuje a kde a v akej forme?:) vie niektora? Neviem cim to dat dokopy, ci zosvetlovacim kremom: ale to som zase pocula, ze zosvetli celu tvar.. a na SR mi povedali ze sa kremy na leto pouzivat nemozu a v Tal. mi ponukla jeden aj na leto ale za 70 euro :-(
Odpovedať
Profilova fotka
diky za info, holky! presne, jak jsem predpokladala.. jedina cesta je ohnout sefy, aby mi zmenili smlouvu, jinak nebude residenza, nebude OP a nebude ani ucet v bance. takze zitra saty s vystrihem a hura na ne! :-D :-D porad me chvali, jak jsem sikovna, tak je i nacase, aby se to nekde projevilo i ve vyhodach pro mou osobu. no ne? @Satta_a_spol. mne nejak neuchvatila, takovych maji v it. televizi tucet do kopy.. @jennynka5 a co se cilis z "porcini dell'Est"? jsi snad z Vychodu? :-p me tu v kanclu jeden sef rikal taky cosi, ze ragazza dell'Est, tak jsem mu to tak vysvetlila, ze se nestacil divit. pak uz upozornoval i toho druheho, aby si daval bacha, ze jsem na podobne hlasky alergicka a stavam se nebezpecnou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys hahahah, ja som tiez alergicka na podobne hlasky a uraza ma tiez hlaska typu, ze slovakov je tu malo, ze sa u nas asi dobre zije, mna uz uraza uplne vsetko :-D A aky ucet si chces zalozit? Ja mam Banco di Napoli Super Flash, maju to tu vsetci kolegovia a som spokojna, pretoze platis len 10 euro rocne, ziadne ine poplaty, kreditku normalnu, nie bancomat ale mastercard a mas k tomu aj internet banking, domov mi nic nechodi, vsetko online, aj vypisy.. a dali mi to na sovensky obciansky este.. samozrejme nic nevnucujem :) zase je tam napr limit vyberu 500 euro denne a maximalne tam mozes mat 10 000 co teda mne asi tak skoro nehrozi :-o ale tiez neviem ci tam mate banco di napoli :-) ale urcite bude kopec podobnych, je to vlastne carta prepagata, ale od uctu sa to absolutne nelisi, posielam stade aj bonifici europei, chodi mi tam stipendium... to je reklamy :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys PERFEKT :-) Ja kdyz jsem rekla pred Alfim nekomu, ze jsme jako Rakousko, ze jsme nad nim a o Rakousku nikdy nereknou, EST, tak se me Alfi smal (!) 8-( a rikal, ze Rakousko je i na zapad vuci nam. To je uz neco, co nemam silu komentovat, budem se bavit o ocasku rakouskeho uzemi, ktere je vice na zapad , ikdyz staty jsou nad sebou? Asi si to moc beru a fakt nevim, proc me to tak desne dovede vysroubovat, ale je to jakasi hrdost vevnitr a spatne se mi to kontroluje... :-N @reys drzim palce, myslim, ze nebudes mit zadny problem a vse pujde hladce, i s sefama i s obcankou. Dej pak vedet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka tebe driv neurazelo skoro nic a uz jsme te nakazily co ? ;-) :-D Ta banka zni hrozne dobre..asi se na to informuji :-) Ja mam Monte dei paschi. Chodi mi dopmu vypisy, ikdyz jsem je odhlasila..a poplatky platim stale. Zajimalo by me,kolik te stoji bonifico europeo? me stoji poslani 40 euro do CR 100 kc poplatek, zda se mi to docela hodne..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ale pro tebe to bude asi vyhodnejsi, kdyz posilas eura v eurech.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 no, to bude asi ono, eura v eurach, pretoze ja platim 50 centov, a to som posielala raz 100 euro a raz 700 a stale 50 centov.. takze je to asi jednorazovy poplatok, nie percentualny zo sumy co posielas..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Ctu si Te v praci a tlemim se u toho :-D To mi nemuzes delat ;-) Ale my prece nejsme paese dell'est ;-) My jsme centro! ;-) Ja si pamatuji,kdyz Melissa Satta zacinala,tak jsem ji porad kritizovala postavu,ze nema zadne boky a zadny pas, je uplne rovna a ted najednou prijdou s tim,ze ma fisico pazzesco. A to same se uz stalo u jine modelky,ktera bysla strasne hubena,uplne rovna a psali o ni,jak ma sexy postavu. Boh, pro me sexy postava je stihly pas a nejake boky. @lejinka : Ja mam trochu skvrny na obliceji a po porodu se mi udelaly fleky nad hornim rtem,vypada to,jako kdybych mela knir. Zkousela jsem i belici kremy a nic. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : HI, hi, ja nemam zadny ucet ;-) Mam jen libretto dei risparmi, kam ukladam a vybiram.
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : To Retro nevim,jak na to koukala na CT 24, tak to zkus,zda je to na netu. Nekdo se me ptal na toho Donutila, nepamatuji si presny nazev, neco jako Robinson. Byla to dve slova.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja mam tiez aj nad hornou perou a stve ma to, vrrr
Odpovedať
Profilova fotka
@dita ted tady komentuje kolegyne krasu mistnich celebrit (dela to kazdy den u obeda...uz jsem, si zvykla ;-) ) a mam z toho dost, nejkrasnejsi je pro ne holka bez boku a zadkem alla chlap (hubenej samozrejme), takovy ty dulky v zadku z hubenosti a z toho, jak nesportuji..Ja mam proste jiny nazor na krasu, ale neni to podstatne :-) to vidime nastesti kazdy jinak. Ale odpovidam standartne "SI-SI", jakoze SI-je hezka, si-ha fisico pazzesco, a nejlepsi je, kdyz se zeptam, co dela, zda je modelka, moderatorka, reklama, herecka-tak se dozvim "no je to prece byvala velina.."chjo. :-D 8-) @dita jen libretto? A staci ti to? A ty tam ty penize porad musis nosit osobne nebo ti na libretto chodi vyplata automaticky? Promin za hloupe otazky, ja to neznam :-) @lejinka ty jo, 50 centu to je super, poohlidnu se po te bance, az budu mit naladu surfovat po netu a namahat mozek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@odkudVlastneJsme holky, ve wikipedii je definice, ze jsme europa centrale a to jsem nemela objevit 8-) . Ted hned to jdu poslat Alfonsovi na mail, ikdyz si to muze otevrit az doma, ale snad ho prejde smich :-D :-D :-p A odted at si me nepreji vsichni ti, co to nevi. Basta :-D http://it.wikipedia.org/wiki/Europa
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, sorry, ze jeste otravuju, ale koukala jsem i na nejvychodnejsi vybezek Calabrie nebo ceho a je to vychodneji nez CR haha. A uz radsi mlcim, je to takova ma vnitrni posedlost 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka kyselina listová se dá koupit v tabletách, já jsem si jí nechala poslat z ČR, má se to jíst v těhotensví, ale může klidně i před nebo kdykoli, nemělo by to být nijak škodlivé, je to nějaký druh vitamínu B, takže když jich nesníš denně skleničku, tak se nic nestane (tak jsem to aspoň pochopila já).dá se to koupit aj v IT, ale nevím, za kolik, nějaký generický bude určitě levný, to v Česku stálo 50 korun. jinak ke skvrnám nic jinýho nevím. v těhu je to jako prvence spina bifida a dalších poškození @houby my máme nasušené od maminky a srovnávat jejich kvalitu a kvalitu a zejména cenu těch, co se dají koupit tady, to bych si musela dát facku @maminky holky, kolikrát jste byly v těhu na UZ? měla jsem pocit, že se chodí třikrát, ale dr. mi řekl, že regione to neplatí, že to stojí 90 peněz a že on mi neřekne: "to se nemá dělat", páč si myslí, že je to dobrý a regione taky netvrdí, že se nemá dělat, jen to neplatí (aby si jako kryly záda, kdyby cokoli nezafungovalo). mně to přijde strašně důležitý vyšetření. Simo našel v nějakém soukromém zařízení, co zná, že to stojí 75, tak bych šla asi tam, ale přijde mi to jako strašná blbost, aby to nebylo zahrnutý do povinné péče...
Odpovedať
Profilova fotka
@východ mně to Simo vysvětluje tak, že je to spíš geopolitická tradice pojmenování, taky mi to trochu (možná spíš dost 8-) ) vadí, zejména když oni tomu slovu Est dodávaj takový pejorativní nádech :-( ale co už. mám dojem, že je to boj s větrnnými mlýny. fascinujeme mě Československo, že nejsou schopný za dvacet let pochopit, že už to Čsl nejni, to je opravdu jak kdybychom Chorvatovi řekli, že je z Jugošky, nevím, jak to maj, jestli jim to vadí, ale tipuju, že jo. dokládá to podle mě naprostej nezájem o to, jak to v Evropě je, a svědčí to o pocitu nadřazenosti. já bych asi nedala hlavní města balkánských nebo pobaltských zemí, ale aspoň vím, že tam jsou a že nejsou součástí těch bývalých.
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Libretto mi zatim stacilo. Ja vetsinou dostavam vyplatu v hotovosti nebo assegno,tak s tim pak dojdu do banky, ulozim to a kdyz potrebuji vybrat,tak mam kartu na vyber penez,ale jen v te bance, nemuzu vybirat z jinych bank. Zatim mi to stacilo. Nic tam neplatim. Ja jsem taky na EST alergicka. Ja jsem taky "expert" pres vsechny velline a Miss ;-) :-D Je to nemoc z "povolani" ;-) Dnes dorazila jedna holka z Litvy, studuje erasmus ve Florencii a kdyz jsem ji rekla,ze jsem z Cech,tak odpovedela,ze ted studovala se dvema Ceskama a ze Cesi jsou good people ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita diti, tak zase ti udelali complimento, ja mam asi auru EST, ja nevim :-D :-D @salsiccia s tim Chorvatskem a Jugoskou mas pravdu, takove prirovnani me vubec nenapadlo..Hned to Alfimu vecer musim rict, ja fakt nechci, aby si to neuvedomoval, ikdyz mu je to uplne ukradeny v podstate. On to za hanlive nepovazuje, ale ja ano. A vzpomnela jsem si, jak mi to vysvetlil, ze pry od Italie jsme na EST, a proto nam tak rikaji. Ale sorry, chapu, ze narodni citeni je dulezite a pekne, ale Italie neni stred Evropy ci pupek sveta... :-D Ja se musim smat i sama sobe, jak me to spolehlive vytoci, ale holt..co uz :-) @dita ja neznam ani jednu italskou miss nebo velinu, z tezi dam jmena nejakych ceskych :-) Vlastne znam vellinu Canalis a ta mi prijde tak vyfetovana a strhana, ze to taky moc nechapu. V Milane se ji pry rika Nasalis-od toho snupani :-) @salsiccia presne jak ty - taky nedam hlavni mesta (neco malo), ale vim, ze byly soucasti vetsiho celku a pak rozpad na male, no ne? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?