Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 nie, vobec to nevyznelo zle o tych detoch ;-) ..so sa tyka malej, tak zubky este nie, ale koliky nastastie uz presli klop klop :-) to je pravda, ze o talianoch sa hovori, ze kazdy jeden ma milenku, ale ze k manzelke sa vzdy vracia, nedovoli si ju opustit..myslim, ze ludia dost pozeraju rozne telenovely... uz asi aj preto su taliani skoro vsetkym dost na zabavu a nie su brani moc vazne.... ked sme pracovali na vystavach v zahranici, tak sa nas jedna firma v Moskve pytala, aku mame dodavaciu lehotu, a ked som oznamila, ze 40 dni, tak sa zacali smiat, ze ci to je talianskych 40 dni (teda akoze maju ocakavat oneskorene dodavky)... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak abysme na ni nezapomneli;-) http://www.gossipblog.it/post/21548/a... dobre rano!
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano :-) bolo to v clanku naozaj 110 tisic eur za saty alebo je to len preklep? :-D @Sardegna tak moja byvala au-pairska rodinka so 4 malymi detmi sa chysta na dovcu na Sardiniu a hladaju nejaky hotel alebo rezort, kde mama deti nemusi kazdy den upratovat a varit a viac sa venovat detom.....hotel zrejme najidealnejsi nie je..... @deia, vedela by si mi prosim ta nieco poradit? :-) alebo niekto z vas, kto tam uz bol? D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Ja jsem se neurazila, figurati :-) Moje sestra si doted mysli,ze mam modre oci a nevymluvim ji to ;-) Ja se s tou Ordinaci a Belou hrozne szivam,protoze se mi neco podobneho stalo. Sice ne v takovehle mire,ale taky jsem mela jednu "kamaradku",ktera se o me strasne zajimala a starala a pak vse, s cim jsem se ji sverila, pouzivala proti me. Ja pak nakonec zjistila,ze me ta holka uplne nenavidela. A taky rikam canottiera.Ale vcera v tom obchode ze me vyslo: smanicato a pak jsem pul minuty premyslela nad canottou. @lejinka: Ano, ja veskere lekarske naklady a leky davam do nakladu. Ja jsem ted zrovna premyslela,proc se mi libilo v Salernu (nebo spis v Pente ;-) ).Ja,kdyz jsem se tam prestehovala,tak na me kazdy koukal,jako kdybych byla Alena Seredova :-p :-D :-D a neustale se nade mnou nekdo rozplyval a kdyz jsem zacala delat v pizzerii,tak se tam na me chodili divat a dokonce jedna holka-pani poslala sveho manzela,at se jde podivat na tu hezkou holku :-D Ja jsem tohle z Cech neznala,tak me to hrozne imponovalo. A kdyz jsem sla po ulici,tak me vsichni zdravili a deti na me volaly: "Ciao Dita" a ja z toho byla nadsena. Kdyz prijeli nasi,tak z toho byli taky u vytrzeni a tata povidal,ze mi tam snad postavej i sochu ;-) Tady v Romagni uz takovy obdiv nemam...ALe vcera jsem sla do jednoho baru,kde se sazi Superenalotto a byl tam jeden cernoch, ktery na me koukal jak u vytrzeni a celou dobu me zahrnoval complimentama a kdyz jsem odchazela, mluvila jsem na Fedeho cesky a barmanka rekla klientovi : "To jsem si byla jista,ze to neni Italka,protoze vsechny Italky jsou tluste". Nejspis to byla taky cizinka,akorat nevim,kde vzala tu informaci o tloustce, protoze my treba vcera meli rodinne grilovani a ze vsech zen v rodine jsem byla ja nejtlustsi.;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Jezisimarja, chudak Alena, to je fakt drama! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a uplne jsem zapomnela vam popsat vcerejsi odpoledne. Zajeli jsme s Fedem na kole k tete, ktera bydli v domecku asi kilometr od nas,ale prakticky je to tam uz jako vesnice, same louky a les,oni maji velkou zahradu a ovocne stromy, no nadhera. Sli jsme natrhat tresne, ja lezla na stafle, Fede me pridrzoval a pak si na vlezl taky a usadil se nahore. Bylo to hrozne fajn,pripomnelo mi to,jak jsem chodila v destvi trhat tresne. A hlavne si myslim,ze pro male deti je ta priroda uzasna. Uplne jim ten baracek zavidim,protoze jsou 2 km od centra a pritom v prirode.
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes rano jsem si zahrala na majora Zemana, jedna Ruska ci Ukrajinka mi donesla do kramu penezenku,kterou nasla na zemi,pry zda to u nas muze nechat, tak ja samozrejme ze jo. Uvnitr byla obcanka a notysek s telefonnima cislama. Tak jsem zacala patrat a nakonec jsem se dopatrala nejspis k synovi,kteremu jsem se dovolala a tak rekl,ze ro prijde vyvednout on. Ta penezenka patri sedmdesatilete pani, i kdyz tam nebyly penize (asi je nekdo vybral),tak aspon nebude muset litat kvuli nove obcance. Sranda byla,ze v te obcance byl listecek s cislem,tak jsem tam zavolala, dovolala jsem se na postu a asi po dvou minutach hovoru jsem zjistila,ze mluvim s jednou kamoskou,tak to byla docela sranda,protoze jsme na sebe nejdriv mluvily jak dve "nezname" a ona se me na zacatku zeptala,zda ta pani,kvuli ktere volam,je nazivu. Tak rikam,ze doufam,ze jo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina ja si taky rikala, ze uz 10 tisic euro by stacilo na clanek, ale asi se pohybuju v jinych cenovych relacich :-D :-D @dita to zni super ten vas vylet "na tresne"... to kdyby se nam nekdy postestilo, bydlet takhle blizko mesta a presto uz v prirode, to bych byla nejstastnejsi! My tu meli dopoledne uplne paradni bourku...v 10 dopoledne se setmelo tak, ze jsem musela rozsvitit a zacaly litat blesky a hrmit a pak se spustil uzasny slejvak - my na to s TOnikem koukali z okna a on se tomu hrozne smal :-D Ted je aspon cistsi vzduch a da se lip dychat...uz bylo moc horko...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Chudak Alenka, takove problemy mit, no nevim, co bych delala.. :-D A videly jste pod clankem ten pozitivni komentar? "Donna in gamba, molto saggia e seria… Gigi fa un affarone a sposarla…" To si urcite napsala sama :-D @ditakir Sranda s kamoskou na poste, svet je proste maly ;-) Chudak ta pani, prisla o penize, ale tys ji aspon zachranila OP :-) To je uplne muj sen: domek, priroda, zahrada, tresne.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky , tady je ten film o Cesce v Italii (myslim, ze ho hledala @lejinka): http://cineblog01.com/vesna-va-veloce... (ten Cineblog vam dovoli jen urcity pocet minut za den, staci vypnout a zapnout Internet a pokracovat od minuty, kdy se to blokovalo)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, teda opet si budu hned ze zacatku stezovat, ze vas proste nestiham :-D Cist jo, ale pak reagovat na vsechno co jste napsaly, to je nad me sily :-N Kdybych tedy nekoho preskocila s odpovedi, vite proc :-N @yellowbanna dekuji za privitani :) S tim mluvenim to bude asi u vsech stejne, i kdyz ja si stale rikam, ze tomu kdo se nestydi to musi jit samo ;-) Ja italsky taky rozumim, tedy ne uplne na 100%, ale podstatu vzdycky chapu, to je nejdulezitejsi. A ja se taky smeju kdyz nekdo mluvi dialektem a zacne se smat :-D jen je rozdil v tom, ze nerozumim fakt vubec nicemu, mluvi tim dialektem strasne rychle a ja slysim jenom same "uzu" - to je koncovka vetsiny slov. @jennynka5 z Cr pochazim z okresu Beroun, mela jsem to blizko do Prahy, ach, jak mi nekdy chybi ;-) No a jelikoz jsem si zabalila kufry v mych cerstvych 19ti letech, kdy jsem ukoncila skolu, tak jsem jeste nikdy nepracovala...ha ha, ja to s tou praci nebudu mit jednou lehke...bez praxe a cizinka, no nechci na to radsi myslet! :-S Se zvanim to myslim vazne, nebudete tomu verit, ale za mnou tady jeste nikdo z Cr nebyl! No a budeme mit pokoj pro hosty, sice malinkatej, ale na prespani dostacujici...no a na zemi bude taky mista dost :-D Jinak vsem dekuju za rady k celeru ;-) Ja jsem ho tu fakt jeste nenasla....na sedano rapa jsem se ptala v obchode a pani prodavacka na me koukala jak na blazna, tak nevim, na trhnu jsem jeste nehledala, tak to zkusim tam, diky :-) Chci uz nejaky ten patek delat svickovou - neni tu nekde slintaci smajlik? :-D @lejinka jeee ty taky rada fotis? A jaky mas fotak? Pis a prehanej ;-) Jak uz jsem psala, tak se zatim jenom ucim, zadne uchvatne fotky jeste nedelam, ale to prijde ;-) chce to ale cas a praxi, treba ze me jednou bude fotografka :-D O kurzu take premyslim, mela jsem uz dokonce zamluvene misto v Praze, kdyz jsem byla v Cr, ale nakonec mi to nevyslo...tady si na kurz zatim netroufnu...ja tem technickym vecem nerozumim ani cesky, natoz italsky :-D @rospina s hotelem Ti neporadim, myslim, ze lepsi vyber je spis na severu, tam take jezdi vic turistu, okoli Alghera je moc pekne...tady na jihu je spusta hezkeho a levneho ubytovani ve Vilassimius, je to tam celkem klidne a myslim, ze i vhodne pro deti...soudim tak proto, ze jich je tam vzdycky plno :-) Tak holky, ja budu koncit, uzijte si slunecny vikend a radne se zrelaxujte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deia ja mam Panasonic Lumix FZ28, inak ak si na FB mozem ti na RP poslat ako ma najdes na FB, mam tam nejake fotky, i ked skor take starsie, pretoze predtym som na to mala viac casu, teraz je to s casom tragedia, takze ak mas cas, odporucam vyuzit teraz a hlavne pokial sa ti nieco paci a bavilo by ta to...! A terminologie sa neboj, pretoze sa ju naucis v pohode v taliancine a v cestine tomu aj tak rozumiet nebudes, ja som sa kolko slovicok naucila tu a do slovenciny mam kolko krat problem ich prelozit... @diti ty na Pentu spominas v dobrom, ze ta vsetci zastavovali, zdravili, ze a na teba chodili pozerat a tak... mne podobne veci strasne vadia, ja neviem preco, proste niekedy mam chut poslat vsetkych do kelu.... vadi mi ze na mna vkuse niekto trubi alebo piska alebo vykrikuje, ja idem z prace celkom unavena, ponahlam sa domov a nemam naladu na ziadne debilne poznamky a proste vkuse.... nadrzani ujkovia co maju prd na praci od rana do vecera pred barom (@diti je mi jasne ze si nemyslela prave tychto, ale musela som sa vykecat :-) )... Minule som kracala domov a popri ceste preslo auto s ukrajinskou znackou, zastalo kusok predomnou a cakali kym prejdem, vystupil jeden, oprel sa o auto, vystupil aj druhy, prisla som si ako vo filme... cakala som len ako ma strhnu obaja do auta a unesie ma dakam ukrajinska mafia... (to ja mam zas podobnu fantaziu :-) :-) ) @seredova tesim sa ze si konecne nasla saty tvojich snov... @yellowbanna znama od suseda si kupila saty za 3500 euro, ja uz toto nepochopim... ako chapem, ze sa zena vydava iba raz, ale tiez to netreba prehanat... @dita aj ja by som chcela nejaky taky domcek, ale chybal mi v tom opise vyhlad na more :-D Holky ja mam v praci uplne nemozne kolegyne, s nimi sa neda v poslednej dobe vobec bavit, uplne ma to tam prestalo bavit, nechce sa mi tam vobec chodit, najradsej by som si nasla nejaku inu pracu, part time, alebo odisla na opusteny ostrov a lovila ryby...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sisiko dakujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deia moc ti dakujem za informaciu, pozerala som tu villussinius, vyzera tam nadherne, a je tam dokonca aj ten bar, kde sa mozu najest a nemusia si az tak casto varit. :-) @lejinka, moc si z tej kolegyne hlavu nelam.....moc ta nepotesim, ale v kazdej praci najdes nejakeho blba, kkvoli ktoremu by si musela odist... tak nejako vydrz...drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina dakujem za podporu :-) dnes som tu sama a pracuje sa mi ovela lepsie.. konecne! peknu nedelu holky!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zlikvidovali skrin a byla to katastrofa. Byla to stara drevena megakonstrukce,(primontovana ke zdi, milion hrebiku), kterou jsme museli rozrezat na kusy (at zije prach), abysme ji vynesli z bytu a za ni-katastrofa!!!V tom byte kdysi horelo. Vse cerne, strhavali jsme 3 vrstvy starych tapet, vubec jsme netusili, co se tam za tu dobu skryvalo. Vsude spina, pak jsme museli dodelat parkety-ad incastro, takze Alfi u toho stravil nekolik hodin, protoze to do sebe nezapadalo-opet jsme rezali, pak jsme vyrovnavali zed a ted je to tedy jakz takz a ceka to na vymalovani a postaveni nove skrine. Cely vikend uklizeci, jeste nejsem hotova, no des bes. Uz nemuzu :-) Vcera jsme byli na narozeninach kamarada-45 roku. Bylo to cele ve snobskem podniku-aperitiv, ziva hudba. necitila jsem se, byli jsme tam nejmladsi a vsechny ty Italky-vyslechtene, silikonove krasky mezi 40-50 lety a pritelkyne kamarada ma 56 (vdana :-)) a hrala si na dvacitku-takze fakt nic pro me. ma doma 70-ti leteho manzela a tancovala tam jak nactileta, v rude cervenych satickach a silnem makeupu, blondyna-umele vlasy, no koukala jsem na to..my jsme tu pritelkyni tedy videli po prve, ono je to takove tajne...dovolila jsem si to tady napsat, protoze jsem klidna, ze se to nikde nemuze provalit a je to vse bezejmenne a anonymni, ale mela jsem potrebu se sverit. No to vite, ze jsem se nevyhnula zkoumavym pohledum a pomlouvani, tak jsem chtela brzy odejit, ale nakonec jsem se na to vykaslala a docela jsme si to uzili s nasi partou, ktera je nesnobska-byli jsme ale v mensine :-)) Tak ja jdu zase poklizet a doufam, ze neco napisete, jak jste stravily vikend :-) Ve st jedu do CR, tak se tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 dobre ranko, mala si nam urobit kratke video, i ked si to viem predstavit, nieco take ako z americkych filmov :-) to je teda huste, ako sa tu "nastrocni" zabavaju, no nie? :-) to musela byt fakt sranda, mozno ta okukavali, lebo sa chceli inspirovat na nejaku buducu plastiku, vies, ty co si robia plastiky aby sa potom na niekoho podobali :-) a s tym bytom, myslis ze tam fakt horelo? to je sila co najdes za starym nabytkom.... viem si predstavit ten prach.. a tapety..... :-( inak tapety idu zase do mody, mne sa strasne lubia take tie velke tappezzerie na celu stenu... zvacsi ti to priestor a doda trocha iny pohlad v byte.. vam nie? ja by som si to hned nalepila na stenu, ale potom by mi toho bolo strasne luto, ked budeme odtialto odchadzat... ze tam musim nechat fakt vsetko, co sme prerobili, namalovali, upravili.... ach jo... nech uz mame aj my nieco "nase"... Ja vikend pracovny :-o , takze dievcata piste vy, kde ste boli, co ste videli a ako ste sa mali.. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby ste videli co myslim
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 no potes, to musela byt seslost teda! uplne to zive vidim.. taky podobne akce nemusim, mozna jsme jinak vychovane nebo je to jen otazka charakteru, ale nejak se mi nedari najit nic zabavneho na tom se predhanet, kdo ma co drazsiho a kdo ma vic plastik. jeste zes tam nasla aspon par normalnich lidi a nakonec se i pobavila.. @lejinka tapety jsou moc pekne, ale prijdou mi dost nehygienicke, navic moc nevydrzi (i kdyz ty moderni uz mozna ano, nevim..). prece jen vymalovat se da snaz. vy jste ted v podnajmu? planujete neco koupit po svatbe? jinak ja tu mela par dnu mamku, aspon o vikendu jsme mohly konecne byt spolu. v sobotu jsme prosly vykopavky v Ostia Antica, pak nas F. vzal na obed. uplne nahodne jsme na pobrezi objevili super restauraci s krytou terasou az k mori, a navic tam uzasne vari. :-p odpoledne jsme stravili u F. maminky, aby se damy konecne seznamily, vecer zas u nas, koukali jsme na fotky. v nedeli jsme si udelali vychazku po pristavu v Ostii, bylo krasne, lidi uz bylo na plazi spousta (ale nechapu, jak tam muzou vydrzet, kdyz se nekoupou, more je jeste studene) .. no a pak uz honem na letiste. po navratu domu jsem trochu pouklizela, vyprala a az do vecera zustala relaxovat a chytat bronz na balkone 8-) co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tyy jo, Reys,. ty jsi toho tedy stihla pozehnane, sikula :-) A mamka priletela tim Wizzairem? A jen na ten vikend? To je supr, moc ti tu linku zavidim..A vikend zni pohadkove, urcite jsi moc rada, co? ;-) @lejinka jeeee, Leni, to je krasna tapeta ta prvni, fakt moc pekna. Mne se libi moc, ale mam s tim dva problemy 1.nevim, zda bych umela vybrat tu spravnou k jiz vybavenemu bytu (takze musela bych brat ohled na spoustu veci) a 2. bala bych se, ze svetla tapeta se zacne "opotrebovavat" nebo spinavet. Mela jsem kus svetle doma v Brne u postele a je fakt, ze to tedy po nejakem case moc extra nevypadalo..ALe napad super..Premyslim ted o necem za postel, mame tu stenu vymalovanou takovou prirodni barvou (nabytek a podlaha drevo) a chci ji zmenit. Prave by se mi libila tapeta, ale z vyse uvedenych duvodu nevim, zda bych do toho sla. @reys ma s tim nejake zkusenosti? A proc se ti tapeta zda nehygienicka? @lejinka mne se ted strasne libi odstiny na zed-smetanova, ceffe-latte az cokolada, tak v techto barvach bych to chtela zkusit v loznici..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : No tak ty dedecky pred barem taky nemusim, pamatuji si,jak mi to taky vadilo prochazet kolem baru,kde stali tito strejdove. Ale muzu Ti rict, ze preferuji,kdyz kolem me nekdo piskne nebo se otoci, nez kdyz jsem v Cechach doma a tam se po me nikdo ani neotoci...;-) Ja jsem mela hezky vikend, i kdyz dost narocny. V sobotu prijela mamka s manzelem,jednu noc prespali v Rimini a v nedeli pak jeli dal vice na jih na tyden na dovolenou a pak prijedou na tyden do Rimini. V sobotu vecer jsme sli na ctyricate narozeniny moji sefky. Cri mel v praci hrozny shon,tak jsme tam dorazili s jazykem na veste. No ale misto bylo nadherne. Vila v Riccione alta s nadhernym vyhledem na Gabicce, obrovska zahrada s bazenem a jen obyvak byl velky jako nas byt. Celkove tam bylo asi 30,tak to nebyla moc velka spolecnost a dokonce jsem se tam i pobavila a zasmala, protoze tam byl jeden kluk,ktery byl strasne vtipny. Jinak vetsina holek byla vysperkovana, saticky, boticky, ja jsem na sobe mela botky za 28 Euro (to je ostuda,ja,ktera prodavam v luxusni obuvi ;-) ), byla jsem oblecena celkem teple, jelikoz predpoved pocasi byla studena a snad jedina jsem netrpela zimou :-p Jidlo bylo vynikajici, na bazi ryb, no parada. Akorat ze domu jsme se dostali ve 2 a rano jsem se vzbudila v 7. Dopolko jsem jela s Fedem k mori a odpoledne jsme jeli domu spat ;-) Jo, v patek jsme mely sraz s Ceskama a Slovenkama, bylo nas tam jen 6,tak to bylo super. Ja musela vzit s sebou Fedeho a byla jsem prekvapena, jak byl hodny,celou dobu sedel u stolu a ani nechtel jit domu, je videt,ze se mu v damske spolecnosti libi ;-) @jennynka5 : No to ses teda musela pobavit ;-) Fuj, to by bylo neco pro me....
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ano, linka Wizzair, mamka tu byla od stredy vecera do nedele odpoledne. sice jsem nemela volno, ale aspon po vecerech a ten vikend jsme byly spolu.. @tapety: prave co jsem mela moznost videt, tak moc dlouho pekne nevydrzely, zloutly, spinily se a po krajich se odlupovaly, pak se za nimi drzel prach a buhvico jeste. ale mozna zalezi na typu tapet a zpusobu aplikace.. mne se treba moc libi v interierech drevoobklady, ale ty jsou jeste horsi.
Odpovedať
Profilova fotka
@Ordinace: Videly jste posledni ctvrtecni dil? To je teda napinave.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka: Pro Tebe by bylo idealni pracovat v male obchode jako ja ;-) Ja tu zadne kolegyne nemam. Ale zase mi chybi moje kolegyne z hotelu, s tema jsem si rozumela...
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja som si tiez vzdy rozumela s kolegynami, hlavne ked sme robievali aj 4 spolu, to bola sranda a vkuse sme sa smiali na niecom a bavili.... lenze tu teraz je taka nalada... asi to teplo... ze prichadza leto... dnes som tu sama, nemusim nikoho zaucat, baby sli na zaucanie do neapole do jedneho nasho hostela, takze si konecne mozem porobit co potrebujem a nemusim robit piate cez deviate.. ona je strasne otravna... zacnem si robit nejake papiere, ktore musim dokoncit do konca mesiaca pre sefa a ona: e io che faccio? e adesso che facciamo? @jennynka5 caffe latte cokolada znie strasne dobre a hlavne chutne :) viem si to predstavit, take cappuccino :-) @reys ako to mas daleko k moru? @ditakir a ty? az do vody? kolko minut:)?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Ja to mam k nejblizsimu mori asi 5 km,ale my jezdime trochu bliz k Rimini,protoze tam jezdi vsichni nasi kamaradi. Takze asi tak 10-15 minut (10km). Prave o tom premyslim,jak me stve,ze porad chodime na tu stejnou plaz,protoze tak jezdi vsichni nasi znami,tak je to dobre,protoze vsichni maji deti,tak si hrajou spolecne,ale ta zona neni zrovna nejlepsi a more je tam spinavejsi nez jinde,protoze tam je udelana ta hraz z balavanu. Jinde jsou mnohem hezci plaze a hezci more,ale tam bych musela jezdit sama s Fedem a to by bylo smutne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, vidim, ze jste se mely moc fajn :-) @lejinka Mne se taky nejvic libi ta prvni tapeta :-) Jinak o tech modernich nic nevim, jak dlouho vydrzi, udrzba, cena a tak. O tech starych taky ne, jen kdyz jsem poprve prisla do naseho bytecku, na stenach byly 20 let stare tmave (buhvi, jaka byla puvodni barva) spinave tapety, fuj, chudak nas malir ;-) My tedy mame vsude vymalovano a pry se vsechny steny daji omyt (taky to stalo kupu penez), jeste jsem ale nemela odvahu to vyzkouset :-D @reys Jak se u vas libilo mamce? :-) Tlumocila jsi nebo mamca mluvi AJ? @jennynka5 Tak to byla hodne silena akce, jeste ze jsi tam mela sve kamarady ;-) My jsme si v sobotu upekli 2 pizzy a nejlepsi na tom je, ze jsem testo delala ja :-D Bylo to normalni testo na housky a Simo proste rekl, ze je idealni na pizzu a uz to jelo. V nedeli u nas byli na obed tchanovci (dneska vyjeli autokarem smer Budapest - Bratislava - Praha) a chteli ji ochutnat (nechapu, po tom vsem jidle ;-) ). Chutnala jim a tchyne mi rekla, ze ji se v zivote testo na pizzu nepovedlo, tak jsem to brala jako oceneni 8-) Pristi vikend asi pojedeme k mori do Toskanska, juchuchuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Parada, bydlet u more x-) Musis ty kamarady nejak nalakat na nove plaze ;-) Pro me je ciste more priorita, se mnou bys nemela praci :-) @jennynka5 Moje kamaradka ma v loznici bile steny a jednu cokoladovou - prave tu za posteli a je to nadherne. Ja takhle kombinovat neumim, ach jo..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka my to mame asi taky cca 5 km k mori, coz je fajn. jenze tady do Ostie se v lete vyvali (minimalne na vikendy) cely Rim, takze neni k hnuti o parkovani ani nemluve :-| a plaze jsou male s tmavym piskem. ale jasne, lepsi nez nic, kdyz jsem bydlela v Parme a k nejblizsimu mori to bylo pres 100 km, bylo to horsi.. ;-) @sisiko mamce se u nas libilo moc, chvalila nam byt i okoli.. ona mluvi italsky, takze jsem to mela bez namahy, vsechno si obstara a vyridi sama, konverzuje statecne. jsi sikovna s tou pizzou, kdyz Te chvali i italska tchyne, to je poklona!
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Mamka je fakt sikulka, ze vali italsky, musela si pobyt u vas moc uzit :-) A jak ti vubec chutna rimska kuchyne, Simo totiz rika, ze Rimane ti teda vedi, jak jist :-D Asi si tu pochvalu napisu do denicku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?