Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
off topic pokracuje.. pondeli se zavrsilo jeste "lepe", nez jsem cekala: tesne pred zavirackou kancelare (sefove uz byli davno v prachu) se mi tam vetrela ta byvala zamestnankyne, s niz uz jsem mela tu cest odpoledne po telefonu.. holky, reknu vam, ze neni desivejsi pohled nez na opilou tehotnou zenskou! :-| tahl z ni chlast na 3 metry, byla hystericka, mlela mi tam nejake nesmysly a nebylo mozne se ji zbavit. kdyz zacala se vsim triskat, uz jsem se chystala zavolat na ni policajty.. nakonec se trochu uklidnila, tak jsem ji rychle vyvedla prede dvere, ale prijemne mi to nebylo ani trochu. doufam, ze uz se neobjevi..
Odpovedať
Profilova fotka
@reys ja jsem pred tim zapomnela zareagovat na Tvuj prispevek, no to je teda sila. Ty jsi jako prisla na jeji misto? A ona je tehotna opila? to je teda fakt des, to musi byt sileny pohled. Ale skoulela jsi to s ni dobre, sikovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 presne tak, delam ted jeji praci.. ja vedela, ze ji vyrazili, protoze pila (mam pristup do databaze, posty a ke vetsine dokumentu, takze jsem si info, co mi podali sefici, pro jistotu overila.. ;-) ), ale ze je to az tak zle, by me nenapadlo. hlavne, kdyz je tehotna: to mi prijde jako uplna zdrudnost!! bylo mne z ni fakt docista spatne.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys aha, ja myslela, ze odesla na materskou, ale ono to bylo kvuli piti. Tak to si utrhla peknou ostudu. A jeste ma narazky na Tvuj puvod, tak to bych se na to podivala 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre - nechtela jsem, uz jsem i psala, ale pak jsem to smazala, ale okolnosti me donutily dnes vecer napsat bulvarni komentar :-D :-D Nevim, co vas u Seredove tak prekvapilo - ona prece takovahle byla uz kdyz skoncila tusim druha na Miss CR, ne? Ja ji nikdy moc nemusela, takze me ted ze zidle nezveda ;-) Je ovsem smutne, ze nas pak takhle vidi vsechny...mno Ovsem musim se s vami podelit o svuj druhy dnesni bulvarni zazitek - ctu si takhle iDnes a koutkem oka zachytim titulek, ze Bartosova ma novou lasku - Itala. To mne samozrejme zaujme a ctu dal. Je to pry italsky slechtic a zpevak. Rikam si, hmmm...ukazuju Mickovi jmeno, nic mu to nerika, pry at ho vygooglim. Tak ho hodim do Googlu, vyjede mi jeho ofic stranka na domene .eu (!), je pouze v cestine, anglictine a rustine (!) a minimalne biografie fakt stoji za precteni (A titulni foto je "da non perdere"!! :-D ... Shrnu to asi tak - dokud budou Italii v CR reprezentovat takovi jako on, my muzeme do Italie vyvezt treba pet Seredovych a porad na tom budeme lip :-D Uz jsem se dlouho takhle nepobavila. Snad jen douska - zda se, ze s Ivetkou se hledali, az se nasli. Hodne stesti!! *snad jsem se vam zadne netrefila do oblibence ;-)
Odpovedať
@reys fakt husty ... a jsem rada, ze jsem zatim nemela moznost videt tehotnou a zaroven opilou ]-( :-( @yellowbanna tak jsem se dala na zaklade tveho prispevku hned po ranu do vyhledavani :-D Opravdu vyzivne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, ja vam tam zapomnela hodit link, abyste to nemusely hledat! :-D http://www.domenicomartucci.eu/
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna hahaha a pripojuji odkaz na dnesni ranni blesk :-) Staci si precist tucny titulek http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-...
Odpovedať
Profilova fotka
A ty fotky tam, pry "italsky hrebec Domenico.." jezis to je mi ji lito, az procitne...ona se chova mozna jak my ceske holky v 80. letech, kdy k nam najizdeli Italove, co nekde sklizeli na poli olivy a hrali si na bohace a u nas z nich zenske roztavaly..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Slunce, seno, erotika :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na italskem googlu o nem samozrejme neni ani zminka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam,ze jste mely vsechny hezky vikend,to je parada. My jsme taky melimoc hezkou nedeli. Dopoledne jsem byla s Fedem u more-schazime se tam se vsema nasima kamaradama,kteri maji male deti a pak jsme byli vecer u tchanovcu v byte u more,kam za nami prisli dalsi kamaradi a dali jsme si pizzu a vyyybornou zmrzlinu. Takova pohodicka. Tchanovci maji tento byt u more, sice je maly,ale ma obrovskou terasu. Bohuzel se tam ted na leto stehuji,tak uz tam nemuze poradat nase dychanky. Stejne si rikam,ze jsem mela stesti,za techto 10 let,co ziju v Italii, jsem zila ve dvou mestech a obe u byly u more :-) Vzdy,kdyz na me prijdou myslenky,ze bychom se mohli prestehovat do Prahy, pomyslim na to,ze tam neni more a hned me to prejde ;-) @jennynka5: Ja Ti neodpovedela na toho Patrika. No to byl blb. Vsechno kritizoval a pak se takhle (NE)predvedl. Tak na toho Itala se musim na netu podivat. Vite co taky nechapu? Jak je v Praze manzel Ajchmajerove, Rene Decastelo. Porad rikaji,ze je Ital,ale ja koukala na net,ze se narodil snad na Slovensku ci co a hlavne,kdyby byl Ital,tak by v prijmeni musel mit 2 "L",ne? No a Seredova je Seredova,jak pise Yellowbanna, uz se projevovala drive,jeste nez prisla do Italie. Podle me ona v Italii opravdu nasla Ameriku. AKorat me mrzi,ze kdyz ma nekdo moznost udelat reklamu nasi zemi,ze to neudela. @reys: No to je hruza,co se deje v te praci. Ja bych z toho byla asi pekne vyklepana.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak jsem se podivala na toho Martucciho. No teda, on porada s Ramazzottim festival v Italii? Jestlipak o tom Eros vi? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ...a ja bych to praskla, velebnosti! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys :-D :-D :-D Tak me napadlo,ze by bylo super,kdybychom se vsechny sesly a mrkly se na Slunce,seno,erotika :-D Ja se u toho ted bavim jeste vic a opravuji Kaisera a Dejdara v jejich italstine :-D ;-) A ja se zitra uvidim s Luckou! (Yizheng) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pritelBartosove Titulek na Super cz: Zpěvačka Nosková o italském příteli Bartošové: Je to děvkař a chodí do nevěstinců Prijdu si fakt jak ta Keliska :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir super napad, to by se melo zrealizovat! ja Slunce seno erotika primo miluju, protoze je to tak vystizne a ze zivota, ze se clovek musi smat skoro celou dobu.. navic obsazeni ani nemohlo byt lepsi. pozdravuj Lucku! doufam, ze uz ty problemy, co ji trapily, aspon trochu prekonala.. @jennynka5 "..pujcil zidle na schuzi MNV 4x.. ne, 5x!" "a vratili nam je poblity, to tam taky napiste!" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : No tak ja to vidim tak,ze byste mohly vsechny prijet do Rimini ;-) Je tu more, spoustu hotelu....;-) Jo, mimochodem, vite,ze ty Cesky,co jsou na FB, poradaji v zari setkani Montecatini Terme? Rekla mi to jedna Ceska z Rimini, co je v te skupine a na ten sraz se chysta. Priznejte se,ktera z vas tam jede? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, videly jste vcera HydePark na CT24? Jestli ne, doporucuju. Je to o (e)migraci mladych lidi...koukam na to ted, moc zajimave
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako znasate to teplo? :-p nestiham na vsetko reagovat, este som vas nedocitala... @ditakir to nemyslis vazne, ze ti ta pani v obchode povedala na to, ze si Ceska a nie Ruska, "va bene...siamo li"..? Mala si jej povedat "mi faccia indovinare...Lei deve essere rumena o albanese, giusto?"...kedze ich tu je tolko, aj v tomto pripade "siamo li..." :-D ludia vedia teda niekedy pekne vytocit :-N to hladanie veci z pohladu chlapov.....no pomlcime....podobne ako pisala @oky s tym maslom v chladnicke.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, ved som nedopisala... to s tym hladanim masla v chladnicke je u nas to iste... pripadam si uz ako vecny kritik, tak radsej to vela krat nekomentujem, dokonca prstom ukazem na hladanu vec, ktoru ma pred ocami a snazim sa situaciu ignorovat..
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina ahoj Rospi a jak vy se mate s Linduskou, urcite vse ok? x-) Jinak jsi vysekla perfektni komentar-jako tu moznou odpoved te pani, co rekla Dite, ze je Ruska. Me takova odpoved napadne POKAZDE, kdyz me nejaka italska zenska takhle urazi (podle me to 50% zenskych dela schvalne nebo s cilem nas shodit-to je muj nazor), ale zatim jsem se VZDYCKY udrzela ;-) Ale jednou se to urcite prolomi a vypadne to ze me a pak vam dam vedet, OK? :-) To je totiz odpoved stoprocentne jedovata a neda se zamaskovat ani presladlym usmevem v opak. Cili otevreny spor, ale neva, jednou do toho pujdu, libi se mi to :-) Teplo snasim tak, ze pres den jsem v praci s klimatizaci a vecer se to ZATIM da. A Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...zdravim v rychlosti z prace... vcera jsme meli v Modene serata ceca! uplne super, nakonec se nas seslo 11 holek, nektere v nasem veku, nektere starsi...super jsme pokecali, objevila jsem dalsi "skoro sousedku", co bydli 3km ode me...fakt spokojenost maximalni. budeme poradat takova setkani casteji... @Reys, problemy pretrvavaji, ale uz nemam silu se tim trapit,...zivot jde dal a blb zustane blbem. udelala jsem s pravnickou posledni navrh...pokud na nej nepristoupi a bude trvat na soudni ceste ,tak to balim. nehodlam nekolik let vlacet kamarady a znamy po soudech, aby svedcili, ze jsem nevinna,..to me prijde tak uhozene, ze na to nemam zaludek. navic kvuli par euro, vic bych utratila za pravnika a ten soud...takze ve stylu hesla moudrejsi ustoupi...jdu od toho. tech par euro co mi budou chybet do konce mesice nejak sezenu, raci pudu umyvat nekam po vecerech nadobi nez se trapit leta u soudu bez jisteho vysledku. co by ste delali na mem miste? jen tak pro zajimavost...tady mi vsechny kolegyni rikaji, jak jsem hloupa, ze mu devo portare via anche le mutande...ale ja na to fakt nemam povahu. jinak souhlasim se Slunce, seno, erotika. muj naprosto nejoblibenejsi film!!! a sedi uplne presne vsechny hlasky, chovani....smeju se u toho i porad, ikdyz to vidim po ste... Miluno, ja se bez tebe do ty Italie nevdam :-D :-D :-D @ja mam na detsvi taky krasne vzpominky a Seredova je podle me koza. ja bych detsvi nemenila, a vubec ne proto, ze nasi meli znamy ve Vidni, kteri nam vozili "zapadacky" obleceni, mela jsem prvni Barbie u nas na dedine a banany nekolirat do roka :-D :-D . o tom to neni, spis o hodnotach...mame na zivot zdravejsi nahled a nejsme slepice.. @Dita, uz se tesim na zitra!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, nenapadne vas sleduji uz delsi dobu a dnes me to video s Seredovou donutilo zareagovat! Nikdy jsem ji nemela rada a ted tomu teda nasadila korunu! Jak vubec mohla mlcet, kdyz o ni moderator prohlasil, ze se narodila jako chuda? ]-( Ja ji nechapu, to zili v jeskyni a lovili zver, nebo co? Doufam, ze to video videli jeji rodice - ja byt jima, dam ji vychovnou, misto aby Cr prezentovala, uplne nas shodi...No a pak si o nas italove nemaji myslet, ze jsme chudinky a ze neumime zapnout ani pracku, ach jo! Me to tak vytaci!!!! Mejte se pekne a omlouvam se, ze jsem vam sem tak vpadla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : Tsss, my meli jako prvni televizi s dalkovym ovladanim a hracky z Hong Kongu! :-p :-D :-D Prave, my jsme se taky spatne nemeli, sice jsem nemela znackove rifle nebo boty,ale to bylo spis sporivosti nasi mamy,ale rozhodne jsem z toho zadne trauma nemela. A na spoustu veci vzpominam hrozne rada a myslim si,ze jsme si spousty veci mnohem vice vazili a ne jako dnesni deti,co maji vseho hafo. My jsme vzdycky cekali mesice,jestli nam daji vyjezdni dolozku do Jugoslavie a kdyz nam ji dali,to bylo radosti. Pak jsme vyrazili jeste s dalsi rodinou s obytnyma autama po Jugoslavii a dodnes na to vsichni vzpominame.
Odpovedať
Profilova fotka
@deia : Ahoj! Presne tak,jak pises. Me kdyby nekdo rekl,ze jsem se narodila chuda,tak vyskocim ze zidle! A Ty zijes taky v Italii?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ditakir :-) Presne, ve me ted uplne vre krev! Chudinka Seredova, uz ji nemuzu ani videt :-| Ja taky ziju v Italii, jsem tu 4 roky a od minuleho leta jsem stastne vdana pani x-)
Odpovedať
@jennynka5 juuu, ja ti zapomnela odpovedet ohledne te Manifestazione - tak byla cinofila. No, tam ja opravdu nemohla chybet :-D :-D x-) x-) @yellowbanna diky, jdu na to divat ;-) Ja na to videla upoutavku, ale uniklo mi, kdy to meli davat ;-) @deia ahoj, vitam te:-) A ve ktere casti Italie bydlis? ... treba jestli nejsi "sousedka" nektere z nas;-) @detstvi v podstate bych se jen opakovala po vas: ja bych urcite na vsechny ty dotazy reagovala jinak ... @yizheng teda, ja vubec nevim, co bych delala na tvem miste ... povahu na soudy a tyto veci take nemam ... vubec si to nedovedu predstavit ... Drz se! A dneska jsem delala tu rajskou s te passaty a dobry x-) S knedlikem a sekanou x-) Mela jsem velky uspech :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@deia, vitej mezi nami ;-). kde presne v Italii bydlis? @Dita, presne tak, umime si vic vazit veci, ne jak dnesni deti, co maji vsechno na co si vzpomenou a niceho si nevazi, pohraji si s hrackou 10 minut a mrsknou ji do kouta, protoze uz chteji jinou...ach jo, z toho je me smutno. navic tady v Italii je to naprosto normalni pristup k vychove, ty decka berou vsechno desne automaticky...neznam tu jedine dite, co by si treba pul roku desne pralo nejakou hracku a dostalo ji k Vanocum a melo z ni desnou radost jeste pristi leto...tady jak reknou, ze neco chteji, tak rodice nebo nonni hned leti do obchodu a behem par dni koupi..zadna prekvapeni nebo splnene sny...dokonce znam pripady, kdy pred Vanocema berou deti do hrackaren a nechavaji je vybrat si darky 8-( . ja treba i ted vidim boty nebo kabelku, co se mi libi,...ale nekoupim ji hned. premyslim, rikam si, udelam si radost k vanocum nebo k narozeninam..atd. tohle manza nikdy nepochopil.
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng hehe to jsi vtipne popsala s temi detmi dnes, je to tak, a pridavam, ze i v CR je to stejne. ja si vzpominam, jak hrackarstvi bylo za meho detstvi uplne posvatna vec se svou vlastni vuni, takovou specialni, a prodavali tam krabicku-STESTI. Bud za 1 Kcs - maly, nebo za 5 Kcs-velky. V tom velkem byly vetsinou koralky nebo takovy cap s pripinackem slozeny z koralek atd..pamatujete nekdo? No jit do hrackarstvi byl svatek-moci si neco vybrat svatek na druhou ;-) x-) @deia ahoj deo, kolik mas roku a co delas? @oky mnam, hned bych si dala @Seredova @oky presne!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?