Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zdravim vas vsetky. velka noc bola pekna a kludna. svokrovci nas pozvali na obed, takze som toho baranka uz vobec nepiekla... okrem toho sme dostali vela darcekov, bolo to od nich fakt mile. @sisiko uzi si pobyt doma. tak to ziram na tie ceny u lekara, ty mas svojich lekarov v cechach a nie v taliansku? :-) @danieladaniela ten recept na chlieb som si prepisala na horsie casy :-) ozaj robili ste niekto lasagne al pesto? chcem ju spravit na manzelove narodky...su sice recepty na nete, ale uz ste to niekto skusili?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @rospina, já jsem dělala jen klasické lasagně a potom jednou vegetariánské s cuketou, tu jsem podusila na pánvi na cibulce a pak jsem tu hmotu pokldala, jak kdyby to bylo sugo, bylo to dobré, ale s pestem nikdy, na mě je pesto moc agresivní, můžu ho jíst jednou za rok.. ani jsem ti ještě nenapsala na tvou otázku, byla jsem na UZ ve 20. týdnu, pan doktor nám řekl, že to bude kluk :) jinak všechno v pořádku, pořád se tam mele, ale je mi to příjemné, fakt zvláštní pocit. asi jsme objevili kočárek, který chceme koupit a pomalu si ujasňujeme, co všechno bude potřeba, přijde mi to šílený, kolik věcí je nutný pořídit @holky: sledujete královskou svatbu? já už mám puštěnou ČT24, to toho zase dneska udělám... jinak je tu nějak polomrtvo, kam jste se schovaly?
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Gratuluji k chlapeckovi! :-) Me prijde,ze posledni dobou se rodi sami kluci ;-) Dekuji vsem za prani k narozeninam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir :)
Odpovedať
@danieladaniela dekujuuuu ;-) Ja tusila, ze jsi zkusila i toto ;-) ... pak dam vedet jak to dopadlo :-) @salsiccia gratuluju, same krasne novinky! ;-) ... a uz vymyslite jmeno? ... a kralovska svatba jde tak trochu mimo me :-D ... @ditakir souhlas: v Italii se ted rodi sami chlapecci, ale v CR same holcicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia gratuluju k chlapeckovi! jinak @oky uz napsala vlastne vsechno za me, chtela jsem rici to same :-D holky, normalne jsem dneska byla na pohovoru, ktery pro zmenu trval skoro 2 hodiny! vysla jsem odtud "vyflusnuta" jak po zkousce.. ten clovek ze me tahal rozumy, ze jsem se nestacila divit, milion dotazu na vsechno mozne. znicehonic zacal treba mluvit anglicky a chtel, abych mu vysvetlila rozdil mezi managementem a businessem nebo popsala, co je to kalanetika =-) ale nedala jsem se, myslim, ze to udelalo dojem.. vyjadril se, ze ma zajem o spolupraci. ovsem uvidime, co si pod tim predstavuje, ze! mimochodem, zjistujete si, nez nekam jdete na pohovor, co je to za firmu? pokud ne, tak vrele doporucuju, protoze se to nekdy i vyplati.. na konci 4strankoveho dotazniku, co jsem taky dostala k vyplneni, byla otazka: Napiste, co vsechno o mne vite.. kdyz videl, ze jsem huste zaplnila (samymi pochvalnymi udaji samozrejme) cely list, hned body evidentne vzrostly 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Sikulka! Tak tfuj tfuj :-) @oky: Take jde ta svatba mimo me. Zrovna jsem o tom ted premyslela,ze jsem asi cynik,ale fakt me to vubec nezajima....;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys super, jsi dobrá! já jsem si taky vždycky zjišťovala, co jsou zač, když jsem někam šla na pohovor a vyplatilo se to. a ten chlápek dneska to asi myslí vážně (jako že chce opravdu dobrého spolupracovníka, což tys myslím dokázala, že bys byla :) ), takových pohovorů moc není. na mě jednou chtěli, abych jim něco řekla maďarsky, i když sami neuměli, asi jako právě zkouška reakcí @oky jinak jméno máme, ale necháme si ho pro sebe, až se koblížek narodí, já už mu tak říkám, ale taťka si musí evidentně zvyknout, ještě mu to z pusy nejde :) ty jo, to jsem teda Barbie, já na tu svatbu koukala celou dobu a docela mě to dojalo, ale bylo to celkem studený, takový oficinální, což prostě v jejich postavení ani jinak nejde..
Odpovedať
@reys tak snad ti to dopadne dobre ;-) ... jinak ja o firme studuju vzdycky: alespon tam potom jdu s pocitem, ze alespon necim bych mohla oslnit (kdyby se treba vyparily/neobjevily ty ostatni znalosti :-N ) :-D @salsiccia ju, me to staci ;-) Ja vlastne ani necekala, ze to jmeno pisnes (ja bych take nepisla ...) Spis jen tak ... protoze vim treba o kamaradce, ktera tyden pred porodem jeste nebyla rozhodla :-D @kralovskaSvatba divala jsem se na tu cast prenosu z balkonu ... tam byl i ten polibek ... Mno, me je jich spis asi lito ... vlastne by me zajimalo jestli si to doopravdy uzivali ... ja bych takovou svatbu nechtela. Podle me jsem mela kralovskou svatbu ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
reys, moc ti drzim palce, si naozaj moc sikovna :-) pri tych pohovoroch sa naozaj vyplati vediet nieco o danej firme, tiez nam to odporucali na jednom kurze pocas studia, a taktiez vediet svoje silne a slabe stranky, ale to je uz asi dost gycove a pytaju sa to vsade...alebo len tak od veci, aku knihu ste citali naposledy... salsiccia, gratulujem k chlapcekovi, nech ti to vsetko dobre pokracuje a babatko pekne rastie v brusku... tu kralovsku svadbu som teda nahodou sledovala a velmi sa mi to pacilo, ta atmosfera a celkovo. blbu maju alei tradiciu, ze obrucku ma len ona, on nema ziadny prsten... svadba romanticka, ale nezavidim neveste ten zivot potom, myslim, ze jej bude chybat dost ten "normalny" zivot.
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Ale nejsi Barbie. Kdybych byla doma,tak bych si to asi taky pustila,ale nechapu,ze kvuli tomu nekdo bezi domu nebo si bere volno z prace........Ale ja koukam na dost jinych hovadin ;-) Ted si tu ze me segra delala srandu,ze sleduji Ordinaci. Koukala na to se mnou a neustale kroutila hlavou,jak se mi to muze libit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, @salsiccia neboj, nejsi jedina romanticka duse, hihi, my jsme v praci sledovali svatbu in diretta per net, hihi. akorat nas sef asi 3x serval, tak nakonec nam povolil oficialne sledovat asi prvnich 20 minut v kostele, prichod nevesty, slib, prstynky...zbytek jsme koukali potaji po chvilkach :-D . musim priznat, ze jsem z toho byla nejak na mekko, bylo to moc hezky a romanticky a Kate to strasne sluselo. vsimli jste si, ze William ze zadu vypada jak 60ti lety dedek??!! ta zacinajici ples, no hruza. takovy mlady kluk by mej jit dohola, vypadal by urcite lip :-D . taky jsem na netu cetla, ze Kate musela podepsat predmanzelskou smlouvu, ze v pripade rozvodu deti pripadnou automaticky otci, a ze ona je bude moct jenom navstevovat....to mi prijde docela drsny... jinak u me je porad vsechno pri starem. ohledne bytu zatim nic nevim, udelal jsem realitce nabidku a ted cekam, jestli ji prijmou nebo ne...pravnicka porad nic nevim, protoze manzuv pravnik se jeste neozval...od 10/03 do ted...to uz i ta moje pravnicka krouti hlavou, ze to rozhodne neni normalni. uz jsem touhle dobou mohli byt separato a my zatim nemame ani podannou zadost...boh! na pohadky uz neverim, ale nadeje porad umira posledni...tak uvidime kampak se podela Jennynka??? a ostatni holky?? je tu nejak mrtvo @ditakir, taky koukam na hrozny blbiny v telce...treba ted jsem zrovna dokoukala farmare, hihi. musim objektivne priznat, ze ten Adrianin Petr ma chovani meho muze a to me dost desi...zensky strida jak ponozky, s kazdou hned chce bydlet, rodinu, deti...a za 3 dny uz ho to nebavi, potka jinou a hura zase hezky od zacatku...Ada je jako ja...vi o jeho minulosti, ale chce verit tomu, ze s ni to bude jine.. ach jo! to je zivot. a jak se znam, naletela bych znova :-). @salsiccia, moc blahopreji ke chlapeckovi..vypada to, ze Linda je tu jedina holcicka, aspon si bude moct mezi kluky vybirat, hahaha @rospina, Linduska je nadherna!!! vypada jak panenka na tom videu, je proste k sezrani...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@yizheng : Ja jsem asi k te kralovske svatbe pojala negativni postoj,kvuli tomu,ze se ted nemluvilo o nicem jinem a ja nemam rada,kdyz mi nekdo neco moc cpe ;-) William celkove tak nejak zosklivel, driv mi prisel hezci. Taky jsem ted koukala na Farmare. Mas pravdu,ze bych mela trochu strach z chlapa,ktery hned po par dnech zacne mluvit o rodine a spolecnem bydleni. To je takovy ten styl: rychle nabyl, rychle pozbyl.... Ale je pravda,ze nas na to chlapi rychle utahnou ;-) To s tou predmanzelskou smlouvou je fakt drsne. Majetek by si mohl klidne nechat,ale deti??! Kevsemu co kdyby se chtel rozvest William, jak k tomu uboha Kate prijde? Je to divne,ze Ale se k nicemu nema, boh, chi lo capisce.........
Odpovedať
Profilova fotka
yizheng, dakujem, no vyzera ze Linda tu naozaj zatial zostava sama za nezne pohlavie ;-) salsiccia, uz ste rozmyslali nad menami? tak kvoli kralovskej svadbe by som si tiez asi volno nebrala :-D , ale ked je clovek doma, tak sa neda si to nepozriet... to je blbe s tou predmanzelskou zmluvou, to sa teda ti kralovski nazehlenci dobre poistili... :-p ozaj, k tej lasagni, robievam tiez al ragu, ale to pesto sa mi zda take riedke, neviem si predstavit ako to mam nejako zahustit a dat medzi tie platy..
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina jméno máme vybrané, prakticky od začátku, bylo to velice jednoduché, ale jak jsem psala oky, tak si to zatím necháváme pro sebe. @svatba máte pravdu, ono to je romantické, ale ty praktické věci... zrovna včera mě to napadlo, jestli musela podepsat předmanželskou smlouvu. třeba v Česku to prý nejde podepsat o dětech dopředu, je to nezákonné, ale oni jsou tam jinde, ty jejich zákony jsou úplně jiné. jinak volno bych si na to asi nebrala, ale je pravda, že jsem měla práci, co jsem musela poslat, a nakonec jsem musela strašně spěchat, jak jsem se u toho přenosu zasekla :) @yizheng vypadá fakt hrozně, ještě před pár lety byl celkem ok, ale ta pleš je fakt hrozná, jako v tom, že dělá starším. ale Kate byla krásná, i ty šaty, a ještě k tomu normálnímu životu, mně by tam třeba bylo dobreku, jak jsem ze všeho naměkko, a ona si ani tohle nemůže dovolit, nebo jít se obejmout s rodičema... @ditakir mně ta ordinace přijde tak blbá, opravdu nebetyčně, ale jsem vždycky zvědavá, jak to bude pokračovat a nenechám si ujít jediný díl :)
Odpovedať
Profilova fotka
salsiccia, tomu rozumiem, ze si meno chcete zatial nechat pre seba. my sme napriklad boli dost dlho nerozhodni, a ked sme sa ako tak pre nejake meno rozhodli a chceli sme si to nechat trocha "ulezat" v hlave, trocha ma znervoznovalo, ze to kazdy na okoli chcel uz vediet, a ked sme to vsade potom roztrubili, tak uz som na to meno zrazu nemala chut :-D vcera sme tu mali notte bianca, pocasie bolo fajn a dobre mi padlo znovu sa na chvilku odreagovat.... sice vsade vela ludi a hluku, ale bolo to pekne, ze sme sa znovu videli s priatelmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim jeste porad z jihu, ale dneska vecer "si parte"... uz uz to vypadalo, ze odjede jen Michele a my s Tondou poletime az v utery, protoze Tonik je uz zase nachlazeny (dostal to od babicky 8-( ), ale kdyz jsme vcera chteli booknout let, zjistili jsme, ze nemam Tonikuv pas (protoze jsme s tim nepocitali), tak holt bude muset prezit cestu autem...snad ji prezijeme i my... jinak se musim vyjadrit ke kralovske svatbe ;-) tchyne to tu mela pusteny, tak jsem videla prijezd do kostela. Byla jsem jenom zvedava na saty, na obrad vubec, je to pro me moc formalni a jak tu psala @oky, kralovskou svatbu jsme mely my ;-) Saty me trochu zklamaly, myslela jsem, ze bude "mene tradicni", cekala jsem stihlou siluetu misto siroke sukne. Misto nich me ovsem naprosto uchvatily saty, ktere mela nevestina sestra, jeji svedkyne. Jednim slovem Nadhera. Jo a William se bohuzel jak starne, opravdu meni. Zatimco kdyz byl maly, vsichni ho opevovali, ze zdedil podobu po mamince, coz byla pravda, ale ted zacina cim dal tim vic vypadat jako princ Charles, chudak :-N A je to videt nejen na zacinajici plesce. Toz to je tak vsechno, co muzu k tomuto tematu rict :-p @salsiccia: taky se pripojuju ke gratulacim k chlapeckovi! Ja mela pocit, ze tento rok to budou samy holky, ale jak videt, jsi vyjimka potvrzujici pravidlo :-) Ja ted uzkostlive cekam na zpravy ze Slovenska, moje kamaradka, Tonikova kmotra, ceka treti mimco - holcicku:-) - termin ma zitra :-) A 7.5. dalsi kamoska. Pak mam "volno" do srpna a zari :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna šťastnou cestu a ať to zvládnete i s Toníkem. já nemám o tom, jaký kulíškové se rodí přehled,švagrová bude mít holku a my kluka, tak v okolí je to vyrovnané :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vzpomnela jsem si na britskou svatbu v patek dopoledne a obcas si to k praci pustila, jen tak se podivat na slechtu a naparadenou katedralu. Jasne ze o ty dva tam jde az naposled. Zaplatpanbuh si aspon uz muze naslednik trunu vybrat zenu podle sebe, i kdyz i tam budou jista omezeni, nemusi byt slechticna, panna atd. Ale jinak jeji role je byt manzelkou a rodit dalsi nasledniky, nemalujme si to. Proto by pripadni potomci zustali otci, vzdyt tu jde o Commonwealth.
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim, ze jsme doma, slo to jakz takz...a uz uspesne sedivim z toho, ze jsem s Tondou sama, po tom, co mel 100% pozornost hned nekolika lidi... a v novinach dneska bylo, ze princ William nepodepsal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : S tema satama mas pravdu, taky se mi libily moc ty saty nevestiny sestry ;-) Me v patek odletela segra,tak je u nas trochu vic prazdno. Sice jsem si ted aspon uzila vic manzela, ale pres tyden jsem zase sama s Fedem :-( V sobotu jsme byli s kamaradama oslavit moje narozeniny. V moc hezke restauraci,kde delaji vyborne ryby. Sice si kazdy zaplatit svoji veceri,ale ja zaplatila veskere piti a donesla zmrzlinovy dort,takze me to prislo na neco pres 90 Euro,cimz jsem si vlastne zaplatila darek,ktery mi holky koupily (depilator Silk epil). Kdybych mela zaplatit celou veceri,tak tam necham svoji mesicni vyplatu... Lepe na tom byla jina kamoska,ktera mela narozeniny v breznu,ale nijak jsme to tenkrat neoslavili a v sobotu jsme ji dali kozenou tasku a. Trosicku me nastvala,protoze kdyz videla,ze dostala taky darek, tak mi rika,ze si rozdelime utratu za dort, ja jsem nad tim mavla rukou a ona pak jeste jednou,ze by mi mela pridat na ten dort,ale penezenku nevytahla. Nejde o tech nekolik Euro,ale o "princip".... Ale vubec ta story s mym darkem k narozeninam byla napinava. Holky mi zacaly posilat e-maily, kde se jako domlouvaly na mem darku a z tech mailu to vypadalo,ze mi chteji darovat psa nebo nejake jine zvire.. Docela jsem se toho desila. Sice jsem si rikala,ze si urcite delaji srandu-a ta jejich hra pokracovala i na veceri-ale trochu ve me trnulo. Takze jsme se docela pobavili. Pred chvili mi sef donesl cappuccino a briosc s cokoladou, tak se mi trochu zvedla nalada ;-) Druha sefova mi rikala,ze je ze me jeji spolecnik nadseny,tak jsem rada. @lejinka: Kdy mate svatbu? Ja nejspis pojedu v cervenci do Salerna, tak pokud nebudes na svatebni ceste, prijdu Te navstivit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna: Prave jsem se dozvedela,ze moje velka kamaradka ze Salerna (ona je Lotyska) se prestehovala do Sesto Calende. Koukala jsem,ze od vas to neni moc daleko. Ona mluvi perfektne anglicky (mimo italstiny), tak byste si mohly i pokecat. Ma rocniho chlapecka. Akorat nevim,jak je na tom s casem, protoze pracuje v Milane,tak ji asi moc volneho casu nezbyva....:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna: Tak jsem koukala,ze firma neni v Milane,ale v Carnagu, takze nejspis pracuje tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Holky, @Dita Uplne Te chapu s tou oslavou a jsem rada, ze to vim, jak se to tu dela nebo muze udelat. Udelala jsi to hezky, fakt. Silk epil mam taky, jaky mas? ;-) Ja mam Brown, jsem s tim moc spokojena. S tim, jak popisujes pristup sve kamaradky-to je proste hruza. Ja bych nemohla na jejim miste udelat takovy trapas...Jinak co se darku tyce, by si nezaslouzila ani igelitku! Jasne, ze jde o princip a ne o tech par euro!! @yellowbanna tim, ze William nepodepsal, jsi myslela tu predmanzelskou smlouvu o tech detech? Omlouvam se, ale jsem trochu mimo obraz diskuze, tak se ptam :-) Ujizdim na Vypravej, je to uplne nej serial, ktery znam v posledni dobe, totalne vzpominam na detstvi a tak.. Jak to jde s Tondou, uz si zvykl na vasi obnovenou samotu?:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Myslim si,ze je to Brown, je to ten,co s nim muzes i do sprchy. Takhle,co se tyce toho darku pro kamaradku,tak my si s holkama davame darky,i kdyz se nedela zadna hostina. Takze se vzdycky slozime a koupime nejaky vetsi darek. Me by jen bylo blbe, kdybych jakoby oslavila narozeniny s nekym druhym, ten druhy by prinesl dort a zaplatil drinky a ja bych se nejak nepodilela na utrate.... Nedivala ses vcera na Prostreno? Tento tyden to bude teda zajimave. Jedna holka se tam opije a bude z toho pekny trapas....
Odpovedať
Profilova fotka
@dita fakt? Tak to uz se tesim na Prostreno, musim dokoukat posledni 2 tydny, ale dostanu se k tomu, pak Ti dam vedet, jo?;-) Jinak ja mam strojek na sucho, zajimalo by me, jak funguje ten do te sprchy, jestli to holi lepe nebo hure..nebo je to delany primo schvalne na vodu...vis proc, ja totiz kdyz mam nohy navlhly (po cerstvym sprchovani), tak mi to epiluje mnohem hur, tak proto se ptam. To je ale tema, co:-)) Za chvili koncim v praci, jedu domu a budu delat novy recept-polevku z ceci, tak jsem zvedava. No a jelikoz se to vari 2 hod, budu u toho "cumet" na Prostreno :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Tak ja jsem zkopirovala Tvuj Brown a ted koukam,ze se to pise Braun :-D ALe vubec mi to neprislo divne ;-) Ja to pod sprchou nezkousela, vyhovuje mi to na sucho a vubec me to neboli. Dodavam,ze se bavime o depilaci nohou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dita mas pravdu, uz jsem se v minulosti x krat spletla a porad to pisu brown... :-) Jeste ze jsi dodala, ze jde o depilaci nohou..haha :-D Tvuj prispevek by opravdu mohl byt lehce zavadejici ;-) Na internetu jeste neni farmar, takze nevim, jak se to nakonec vyvrbilo o romantickem vikendu :-) @reys gratuluji k pohovoru, jsi borec ;-) A uz neco vis, jak to dopadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : taky jsem dnes ladila Farmare a pak jsem se docetla,ze to tam bude az zitra.
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 vim, vim..! pan mi to vyhodnotil velmi zahy: pry pokud se doucim nejake kejkle s pocitacem (hlavne oblast grafiky) a jinou technikou, tak by me velmi rad vzal. mam par mesicu cas o tom premyslet a pripadne se ucit. jinak soucasne s timto mi odepsali z firmy, kde jsem delala pohovor tyden pred tim, ze maji o me zajem. jenze hacek je v tom, ze nabizeji pouze smlouvu "a progetto", coz se mi ani trochu nelibi. mate s tim nejake zkusenosti? jak je to s placenim pojistneho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?