Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, díky moc, už píšu česky s háčky a čárkami, to se může hodit :-D
Odpovedať
@ditakir to, ze me to mrzi jsem myslela dobre ;-) Jen ze me v tom dnesnim facebookovem svete "bavilo" rikat, ze ho nemam ;-) :-D @holky, nemate nektera recept na tu zelenou (avokadovou) a cervenou (rajcatovo - paprikovou) salsu/omacku k nachos "bramburkam"? ... Ja to kdysi jedla doma delane x-) :-) ... a to se s tim kupovanym neda srovnat ... ale recept nemam ...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrz vecer :-), tak mam za sebou opet hezke odpoledne. Byli jsme s Fedem na kole, na hristi a po nakupech. Vlezla jsem do kramu s detskym oblecenim,abych koupila darek malemu bratranci od Cristiana a nakonec jsem tam koupila i spoustu veci pro Fedeho. Ach jo, ja za nej tak utracim....A pokecala jsem si se spoustou lidi v obchodech. :-D Ted varim ragù a koukam na Cesty domu :-) @paulina21 : Jakou spolecnosti jste leteli? Jo a Fede se uz potreti vycural do nocniku :-) Sorry holky, to muze pochopit jen ten,kdo ma dite ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys jéé tak děkuji moc, přeci jen jsem to měla takové "krkolomné" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@holky dekuju vsem za prani Tonickovi! Vsechny jsem je vyridila a on vam posila vsem velkou pusu! ;-) Tonikovi jsem vyrabela jablecno-pudinkovy dort, ale asi byl v lednici kratce, proste neztuhnul poradne, tak mi to moc nevyslo :-( Nastesti mam uzasneho muze, ktery privezl pididortik z prace, tak jsme meli do ceho pichnout svicku :-) @ditakir: ja uz si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem sla do obchodu a utratila neco za sebe...vzdycky najdu neco pro Tonika :-) A gratuluju k nocnikovemu pokroku!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky v roli skusebnich kraliku, tak to je aka pocest :-D @jennynka5 ja mam sice pc z domu, ale tiez som si pridala IT do klavesnice a ked mi treba znaky tal. tak si to prepnem, @dita, ale neprelepovala som nic :-) :-) @ditakir hej je super ked ta niekto oceni a ked mas fajn vztah so sefom, pretoze potom ti aj praca ide lahsie a viacej sa ti chce.... Holky ja mam dnes 7. pracovny den pred sebou a zajtra mam volno a uz sa neviem dockat,verite mi? az na to ze ma prsat!!!! @ditakir blahozelam k serbliku :) chapem tvoju radost :-) :-) Myslim, ze Pauli letela Ryanair... ked Bratislava-Rim, inak to vyzliekanie je teda dost otravne, oni su fam fakt sibnuty na tom letisku, mne tiez lezu na nervy... zostante za ciarou, prejdite pred ciaru, stojte, podte... hrozny su... To minule ked sme leteli z BA tak ten chlap pred kontrolou zavolal ze prosim, podte (akoze k tej kontrole leteniek a pasov, uz pred tymi detektormi, nie?) a sli sme s Nellom spolu a on sa zacal rozculovat, ze len ja, preco ide aj on... hovorim, ze sme spolu a on ze nie, ze po jednom, tak som sla a on ze: letenku a platny dokument... tak mu vravim, ze to ma moj priatel... tak nakoniec musel zavolat aj jeho... padnuty na hlavu... tak ked sme spolu tak asi si nebude kazdy za seba vybavovat, ale spolocne... nie? @yellowbanna dakujeme za pusinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky tady jeden odkaz na recept na guacamole, dělala jsem to jen jednou a z nějakého takto najitého a bylo to dobré :) ale z hlavy bych to nedala http://www.zdravavarecka.cz/index.php...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna pridavam sa k gratulaciam pre Tonicka, nech je zdravy a robi vam len radost...urcite mu chutila aj ta jablkovo-pudingova torta..od maminy je torta predsa aj tak vzdy najlepsia, nie? :-) :-) @ditakir s tym nakupovanim uplne chapem.... vzdy sa vratim z vonku s nejakym malym nakupom, aj ked si zakazdym slubujem, ze tentokrat sa pojdem len s lindou prejst a uz nic jej nekupim, ale to sa neda len tak... :-p ozaj, ked sme pri tych tortach a receptoch, prikladam fotku lindinej krstinovej torty....z marcipanu a vnutri na styl sacher torte...mnam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina dekujeme :-) a ten Lindin dort byl krasny!! Ja mam schovanou botku z Tonikova :-) dneska jsem vubec nemela cas sem psat, Tonule mi vynahrazoval, ze byl vcera jako andilek, asi mu zas popoleza zub, cely den mi visel na nohavicich, uff...zitra prijede moje nej kamoska s jednou kolegynkou, jdou na veletrh designu, tak u nas dve noci budou spat. Budem ale opravdu spis takovy hotel, prileti zitra vecer, cely ctvrtek budou v tahu na veletrhu a v patek odlitaji :-( Je to na houby...tak aspon vecer a snad v patek se na pul dne s nima kouknu do MIlana, jestli bude hezky...zitra se ma ochladit, dneska tady hrozne fuci a byla i bourka...tak ja jdu na kute, pampa
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina krásný dort :) @holky: měly jste na dveřích "é nato/é nata"? mně se to hrozně líbí a vždycky, když to někde visí, tak se jdu podívat :) teda jestli je to ve vašich městech zvykem. já jsem říkala taťlovi, jestli nám to pořídí, až se prcek narodí, tak nevím, jestli si pak vzpomene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : My jsme tu kokardu na dverich meli. Diky tomu moje sousedka poznala,ze se nam narodilo dite ;-) Ona si totiz za celou dobu nevsimla,ze jsem tehotna :-D Ja totiz mela pomerne male bricho a byla jsem tehotna pres zimu,tak se to vic zakryje. Holky,ja se fakt stydim. Ja jsem si vubec nic neschovala, jako treba prvni ostrihane vlasy a tak. Kdyz jsem sla s Fedem na prvni strihani, kadernice mi dala jeden praminek, ja to nepochopila a hodila jsem to na zem =-) Obleceni teda zatim mam vsechno. My mame vsude takovou spoustu veci,ze uz nevim,kam co davat a mam strach,ze kdybych neco vylozene schovala,tak to stejne jednou v budoucnu nenajdu ;-) Uz ted mam nejake veci jako fotky u mamky (mam tam i sici stroj, protoze ho nemame proste kam dat) a dokud asi nebudeme mit nejake "definitivni" bydleni,tak si to tam necham. I kdyz clovek nikdy nevi,zda je to definitivni, zivotni zkusenosti me naucily,ze zivotni situace se muze zmenit ze dne na den.......
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jsem ráda, že mi další člověk říká, že měl malé břicho... tchýně mi před dvěma týdny, jak mě viděla na tom pohřbu, vzkázala (jako já u toho pak nebyla, ptala se Sima), že to na mě vůbec není vidět a teď se ho prý pokaždé ptá, jestli je to na mě vidět. ach jo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@salsiccia ja taky mela pomerne male bricho...vubec si z toho nic nedelej...navic, ty mas jeste dost casu na to se zakulatit! A pak - tak jako kazde miminko, tak i kazde brisko je jine a zalezi na spouste okolnosti. Rozhodne neplati velke bricho = lepsi tehotenstvi nebo zdravejsi miminko, to je pitomost! My meli modrou masli na dverich nachystanou az dole v Kalabrii, kdyz jsme tam v lete poprve jeli - to uz mel ale Tonik 4 mesice, takze byla jen na vnitrnich dverich od bytu, ne do ulice (je to rodinny dum). Tady doma jsme nic nemeli, ja netusila, ze se neco takoveho dela, Mick na takove veci nemysli a tchyne asi nemela cas neco zaridit, protoze Tonule si pospisil a prisel jako prekvapko :-) @ditakir: tak vlasy bych taky neschovavala, to uz mi prijde moc (i kdyz jsme jeste Tonika nestrihali), ja mam tu boticku z dortu, schovala jsem mu cedulku z porodnice a ten naramek, co mel na ruce. My pro nej totiz nemame klasickou knizku "Nase miminko", ale od kamarada jsme dostali tlustou knihu "My Life", ktera je jako na cely zivot...takze planuju tam Tonikovi psat a lepit fotky a dalsi veci a az mu bude 15/18 let, tak mu to dam, at si v tom pokracuje sam... jen abych to vydrzela, su na tyhle veci hrozna...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna s tou knížkou se mi to líbí, já mám tady takové to klasické album s fotkama (svoje), a to mi přijde dostačující, něco sepisovat asi nebudu :) a nechávat si věcičky je hezký, ale nic se nemusí přehánět :)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Ja mam takovy blok od Nestle,co mi dala kamaradka a tam jsem zapisovala ze zacatku miry a vahu. Taky,kdy zacal chodit a tak. Bohuzel jsem se tomu prestala venovat. Ale mam album,kde jsou jen Federicovy fotky,je to asi do sesti mesicu,tak k tem fotkam asi pripisu jeste ty informace o tom,jak rostl. Jinak dalsich fotek ma uz stovky, na CD snad tisice ;-) Tak to si jednou bude mit co prohlizet ;-) A to snad staci. Me taky zajimaji jen moje fotky,kdyz jsem byla mala...
Odpovedať
@salsiccia moc dekuju, recept vypada fakt dobre ;-) @rospina krasny dortik - mnaaam x-) @yellowbanna a ta schovana botka je z marcipanu??
Odpovedať
Profilova fotka
@ holky ja som mala vcera konecne po 7 dnoch volno, tak som Vas zanedbala... mame hotove svadobne oznamenia, teda zatial len navrhy, ale vytlacit to to uz je len otazka par minut :) este stale cakam na datum oslavy tu v Taliansku, aby som mohla dat dorobit treti listocek a mozem zacat pocitat, ze kolko toho treba... joj @rospina krasna torta a musela byt fakt mnami mnami... a ake topanocky malinke, ake zlate... A to sa fakt tak uziva, ze sa davaju masle alebo oznamenia na dvere? ja som to este nevidela, ale je to pekny zvyk :-) :-) Ja by som tiez brala mensie brusko, ked uz.. :-) videla som raz jednu holcinu na plazi a ona mala velikanske brusko... ale fakt velke velke... vsetci na nu pozerali... tam boli minimalne 3 miminka podla mna :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky @rospina opravdu krasny dorticek, a jake holcici barvy...Jinak zvyka s oznamenim na dvere jsem jeste take nevidela, ale libi se mi moc:-) V nasem dome by se ted mela narodit 2 miminka, a tak uvidim, jestli se to dela i v Bologni.. x-) @yellowbanna ma sestra ma pro svou holcicku tu knizku, kde se pise vsechno od narozeni (je to uz pripravene, predtistene) a ma tam i ustrizene prvni vlasky, byla tam na ne takova obalecka, kam jsi to mela vlozit. Mne to prijde krasne x-) Taky to tak budu chtit. A dam i masle na dvere;-) @oky Ahoj Oky, tak jak je na FB?? ;-) Ty jedna zradkyne :-p :-D A delala jsi omacky k nachoskam? Meli jste hosty nebo jen tak na zobani? Jestli jsi je delala, prosim si recept, je to super vec, kdyz Ti nekdo ma prijit, takovy fajn zobanicko ;-) Diky.
Odpovedať
Profilova fotka
@dita IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina : Tak jsem se konecne podivala na tu fotku dortu (predtim jsem to videla jen malinkate) a je fakt moc hezky. A marcipan mam moc rada. Mnam :-) @jennynka5 : Tak tuhle knizku si zalozim,az budu mit druhe dite ;-)
Odpovedať
@jennynka5 na FB dobry ;-) :-D ... jen v tom jeste neumim chodit ... Jinak ty omacky jsem jeste nedelala. My je nechcem pro hosty, ale pro sebe :-D :-p ... Takze cekam na vhodnou prilezitost (=jako az se potkame doma a v klidecku) ... Tento vikend bude pracovni takze to vypada na ten velikonocni ;-) A porad jeste hledam recept na tu rajcatovou (podle mych predstav) ... Pak dam vedet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem za komplimenti na tortu. bola fakt vynikajuca. @jennynka5 + @lejinka , ten zvyk s tou kokardou na vchodovych dverach je aj tu. aj nasim sa to velmi pacilo. mali sme ju tam asi 2 tydne, tiez s menom malej. je to prijemny pocit, ked clovek prechadza ulicou a vidi na dverach domov modru alebo ruzovu stuhu, aspon sa tiez moze tesit z prichodu noveho cloviecika :-) @ditakir to je pohodka, podla mna je tiez trochu prehnane schovvat prvy pramienok vlasov alebo prvy zubok...fotky uplne stacia...ale tie marcipanove papucky z torty mam tiez odlozene v mraziaku ;-) suflasim s yellowbanna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne narastlo brusko poriadne za posledne dva mesiace skoro na prasknutie :-D kym sa ludia este pozeraju alebo sa usmievaju, ked prejdete okolo, je to este fajn, ale ked ma niekto blbe komenty, moze si ich nechat pre seba...to jedna zenska povedala druhej na mna v supermarkte, ze "questa partorisce qui"...dost nahlas, tak ze som to pocula....
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina : Fakt,jo? To jsi mela fakt tak velke bricho? Me tenkrat doktorka rikala,ze ja mam male bricho,jelikoz jsem vysoka a to mimi ma u me vic mista a tak se tam muze jakoby vic "roztahnout". Me pred porodem nebral nikdo vazne,protoze si mysleli,ze mi zbyva jeste spousta casu ;-) A na predporodnim kurzu na me holky koukaly,jestli nekoho doprovazim. A ono taky zalezelo,jak jsem se oblekla.
Odpovedať
@Prostreno - Holky, ja se dneska divala (kdyz o tom tak porad pisete tak jsem se na to ted parkrat mrkla ;-)). A neverila jsem svym vlastnim ocim! Ta pani tam soutezila s vyvarem, ktery udelala s bojon kostky, tu pridala i k pecenemu kureti (pry, aby byla dobra stavicka). Pak jim tam udelala spenat, ktery jen vysypala zmrazeny ze sacku a ohrala. No a ve finale udelala strudl z hotoveho/koupeneho testa se smetanou ve spreji. Navic jim to vsechno povedela a oni ji stejne dali pomerne vysoke hodnoceni! ... Teda, taky nekdy nekterym "rychlovychytavkam" pri vareni neodolam, ale ona s tim sla soutezit a do televize! :-o ... (no, ale abych byla spravedliva tak knedliky mela fajn ;-) Ty ja moc neumim ...) ...
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ja jsem se prave taky dokoukala...:-) Poopravim jedine, slehacku mela domaci v takovem tom sifonovem pristroji...Ale zbytek-taky jsem koukala...obzvlast ta polivka..a ze nevytvarovala ani knedlicky-to je mazec, kdyz uz to psala do menu,ze..mne to spis prislo jako takove to "kapani" hehe A opet byly uz 2 vyvary tento tyden (nebo 3?).. Pak moc nechapu,ze se vsichni strasne divi listkovemu testu kupovanemu, kdyz je dobre a cerstve, tak kde by se s tim clovek jeste delal, kdyz na to ma 4 hodiny na to menu.. Ale jinak samozrejme souhlasim, ten spenat je docela mazec..a navic byl pry studeny, hmmm to musela byt lahudka ;-) Napis mi pak ty omacicky,jo? :-)
Odpovedať
@jennynka5 tak ju, za slehajdu se omlouvam ;-) . Je fakt, ze cast hlavniho jidla a dezert jsem sledovala pri veceri = jen jednim uchem a jednim okem ;-) ... Listove testo taky kupuju ;-) ... ale proste mam pocit, ze kdyz bych sla do poradu tohoto typu, tak bych to proste resila nejak jinak ... (kor, kdyz uz predchazejici casti menu udelala tak jak udelala). Jinak receptiky jsem zatim sehnala jen na ten avokadovy dip. Tento mam od @salsiccia: http://www.zdravavarecka.cz/index.php.... A jeste tento: http://recepty.vareni.cz/avokadovy-dip/. Ale ten prvni se mi libi urco vic ;-), mj. v tom druhem je divna ta majoneza. A ten rajcatovy nic moc ... nasla jsem jen tento: http://recepty.vareni.cz/pikantni-raj... ... ale chybi mi tam paprika, cibule, trosku mozna passata ... nevim, asi si ho nakonec nejak vymyslim sama :-D ... @JsteToCoJite - to bylo dneska take vyzivne :-D Neni nad "spolupracujici" ucastniky poradu :-D :-N :-o ... (no jo, dneska jsem videla asi vsechny porady :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ja to na netu jeste nemam (jste to co jite), ale zahledla jsem pred chvili titulek, ze MUDr.Cajthamlova byla sokovana, jak je ucastnice vypekla a tak se na to nemuzu dockat ;-) Receptiky si okopiruju, ja bych si tu cervenou tak z hlavy predstavovala jako Ty, rajcatovy protlak, paprika, cibule, nejake koreni, olej..ale jak presne? A neco paliveho..a cesnek asi ne,co myslis? Mne ty cervene salsy moc chutnaji v barech na aperitivech :-) A co jste meli dobreho k veceri? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky tak jsem se spatne divala, uz to tam je na netu! Tak jsem zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@Prostreno musim dokoukat, nejak ted nestiham ;-) Ale @Jstetocojite me absolutne sokovalo,ja bych te holce dala pesti,ona se rok hlasi do toho poradu a pak se na to uplne vykasle. Nechci nikoho soudit podle minulosti, protoze chybi v mladi se delaji a clovek se meni,ale bohuzel se na ni projevila byvala fetacka, je zvykla lhat a vymlouvat se, ja fakt nevychazela z uzasu. Me by se taky libilo jist lepe a mit vic pohybu,ale do takoveho poradu bych se nemohla nikdy prihlasit, protoze vim,ze bych nedokazala drzet zadnou dietu,uz jen proto,ze spousta zeleniny mi nechutna a ze si ujizdim na cokolade ;-) Taky me fascinovalo,ze ona se porad ohanela tim,ze nema cas a pak se valela pres den u televize. Tak jsem dnes rano nadavala,ze nam v krame jeste nefunguje internet a asi me v Telecomu slyseli a zrovna mi zavolali,ze pristi tyden prijde technik. Wow! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?