Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna I kosile zehlis rada? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, Yellowbanna, jak ti rozumim. zehleni je i moje oblibena cinost. radeji budu 3 hodiny zehlit nez treba pul hodiny umyvat nadobi, hihihi. jinak jak tu sisiko psala o tom kosteti...tak dneska jsem prisla z prace a zjistila jsem, ze mi tchyne uklizela cely byt!!! kvuli realitce...tak jsem se s Alessandrem pohadala po telefonu, proc me nezavolal, ze jsem mohla poklidit ja...nakonec jsem ja ta nejhorsi co neoceni pomoc a jsem nevdecnice...on nechape, ze mi vadi, kdyz mi nekdo hrabe na veci..to si nikdy nedovolila ani mama, on se nastval, ze pry, kdyz me to tak vadi, tak ze mam asi co schovavat...atd...porad dokola. holky, vasi chlapy chapou, ze vam ta tchynina pomoc vadi???!!! nikdy jsem ji o pomoc neprosila, kdyz se nabizela s diky jsem odmitla a ona zacala chodit na tajno!!! holky, sorry ze s tim otravuju, ale jsem fakt silene vytocena! Yellowbanna, s tim Prostreno to vidim uplne stejne jako ty...ja na to koukam uz skoro 2 mesice a porad dokola vari to stejne..inspirace se tam teda nacerpat neda :-( na farmare musim kuknout ted...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tak - nemiluju je, ale nevadi mi ;-) Nejradsi ted zehlim Tonikovy vecicky, to me jeste nepreslo :-D @yizheng to me mrzi...jako by toho nebylo dost i tak, ze? Moje tchyne mi teda doma nezameta, ale zase se tak nejak automaticky chape vareni, kdyz prijede. To mi teda nevadi. Ja varim teda spis z donuceni, az na vyjimky, tak jsem vzdycky docela rada ...i kdyz trochu nesva se citim... kdyz jedeme my k nim, tak zase vari ona (samozrejme) :-D tak mi to prijde takovy neproporcionalni :-p ad Prostreno: my na to koukali uz v Irsku, tam se to jmenovalo "Come Dine With Me" a lidi se tam teda snazili predvest vic...tak uz dva dny premyslim nad tim, co bych varila ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna mas recht. Farmare jsi vystihla presne...jen dodatek ke kozimu muzi a Tereze-Terezu chapu, ale na druhe strane to te Lence takhle nemuze vycitat na kameru.jako Ty s nim chrapes a tak, prislo mi to jak 17-ti lety pubertandy..haha. Vsak se pak Lenka taky urazila a ani ji z auta nepozdravila, to se teda mohla premoci:-) Ja zehleni nesnasim, tedy konkretne megaobrovske kusy (povleceni, ktere nejde rozzehlit ani super naparovackou od Alfiho maminky.. :-p Ja asi blbe peru...mam tam moc zahybu.. Ale taky bez TV to nedavam :-) @yizheng @sisiko jojo, chapu presne ten neprijemny pocit..ja to nedovedu posoudit, mne se to nikdy nestalo, ale uz mockrat jsem si v duchu prala, abych prisla domu a bylo uklizeno x-) :-D @yizheng Alfi by to mamce rekl, ze to nechci a tim by to haslo..ona ma "tchyne" je velmi chapava a "nevtirava", jako ve smyslu, ze nenaleha, kdyz neco nechceme.Spis jeho otci bych to musela vysvetlovat :-D Ale vis jak je to s chlapama, kdyz neco nechteji pochopit, tak muzes vysvetlovat jak chces...a stejne to nikam nevede..no asi bych si schovala spinave pradlo a zbytek at mi klidne poklidi, to by mi nevadilo:-) To jsem hnusna,co :-p @kProstreno ...presne. Lide vari porad vyvar a v prumeru nejcasteji veprovou panenku, kam naplacaji (a totalne tim i zabiji chut masa) stale tyto veci: horcice, strouhany eidam, sunku, slaninu, grilovaci koreni, nivu a navrch jeste zasypat syrem a zalit smetanou...nechci se nikoho dotknout, no nedej buh, ale v It jsem se naucila varit jinak a tento prezdobeny zpusob uz mi nic nerika.. Maji ale casto dobre moucniky, to vzdycky slintam Jo a jeste typicka priloha - brambory v troube se smetanou..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem videla Prostreno-a byl tam vyvarek:-) Jen me udivilo, ze ji dali tak malo bodu za excelentni veceri..hm
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : :-)To je pro me pamatna veta ;-) Ja jsem vcera zehlila u Ordinace, u Prostreno jsem to nestihla. Ale zdolala jsem tu silenou horu pradla. My jsme jednou premysleli s Cri,jake menu bychom pripravili do Prostreno ;-) Ja bych se snazila pripravit neco,co se bezne neji. I kdyz,ona se pak tem mlsny, jazyckum nezavdecis. Reknou Ti,ze krevety a morske potvory nejedi a ze si daji radsi "baketu" :-D ....Vcera me v Prostrenu vytacel jeden mladak. Nejdriv mi byl celkem sympaticky,ale pak se projevil jako hrozny rejpal a vse kritizoval, ta hostitelka z nej uz nemohla. Ja bych ho poslala do nekam.
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng: Ja to taky neumim posoudit,protoze se mi to jeste nestalo ;-) AKorat obcas,kdyz jedu do Cech,tak pak Cri zavola pani na uklid a diky tomu se vratim do uklizeneho bytu a to je parada. Nedokazu si predstavit,ze bych mimo spousty pradla na prani a zehleni mela jeste uklizet po manzelovi ;-) @jennynka5 : Moucniky maji v Prostreno dobre Zrovna vcera me pomerne inspiroval. Kachnu asi delat nebudu, vcera ji pani varila a dala tam asi kilo tuku, vsak taky sama vazila asi 100 kg....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, dnes posledni den, zitra letim, necetla jsem vas, jen obcas neco, to budu mit snad az do zimy co delat :) tesim se domu!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng no ja ju mam nastastie nie najdalej, ale este u nas neboli, od kedy sme sa prestahovali, vlastne neboli ani ked sme byvali v starom, a vlastne ani ked sme byvali v Rime, oni vlastne u nas este neboli :-) :-) Ale myslim si, ze je normalne ked si chce clovek urobit svoje veci po svojom a ma na to urcity system, keby mi niekto pomohol tak ma to urcite potesi, ale zase od tade po tade... ja tiez ovela radsej zehlim ako umyvam riad, umyvanie riadu neznasam uplne, a to nemame umyvacku! Samozrejme ked si postazujem, tak tu nie je nikto, kto by ma chapal a myslia si, ze skade som prisla, ze si myslim, ze umyvacka je tak nevyhnutna... bohuzial u nas doma ziadny spotrebic nechybal a zvykla som si na to... vysavanie a zehlenie mi fakt nevadi.. i ked zehlim fakt len nevyhnutne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia pekny let a potom nam povypravas, co si vsetko nakupila a ako si sa mala a co doma na novinku! :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia stastnou cestu a napis, jake je v CR pocasi, na netu psali, ze az 20st. Je to pravda? :-) @lejinka mycka je moje velika laska, mam ekzem na rukou a tak jsem si ji dala jako podminku v novem byte, porad si nasazovat rukavice je hrozna otrava..doporucuji :-) Ja tedy radeji umyvam nez zehlim..bavi me ale zehlit rifle a tricka atp, ale od te doby, co me Alfi naucil nove pravidlo (vojenske :-) , kt. zni: kdyz dobre povesis a nasledne poskladas obleceni, nemusis ho pak zehlit...tak uz tyto zabavnejsi veci nezehlim. A ono fakt, neni to tak hrozne, jak jsem myslela..Ale povleceni atd to primo nesnasim. Holky, zehlite i rucniky? Ja se musim priznat, ze ne :-( Alfi me naockoval, ze rucniky se vyzehli ve skrini samy, ze je to zbytecny :-D Holky, delam si dotaznik-co vsechno zehlite, zehlite i spodni pradlo treba? Ci snad ponozky? A rucniky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 hahah, ja ked som bola mala, tak jedine co mi nechali zehlit boli kapesniky :-D to este fungovali tie latkove :-) no a uteraky na SR zehlime, tu nie :-) ja osobne tu zehlim hrozne malo veci, rifle vobec nie, len tricka a kosele maximalne. Ono skor asi zehlia mamicky, vraj sa tym odstranuju bakterie z oblecenia... ci som zas pocula nejaku blbost? :-o doma sa zehlilo uplne vsetko... inak fakt je, ze ked dobre zavesis a operies tak to vyzera ako vyzehlene... hlavne ak ide o obtiahnute veci, tricka, rifle, a hlavne bavlna! ja mam na pracke daky gombik a je na nom nakreslena zehlicka, vraj to je na ulahcenie zehlenia, tak ja to zapnem a potom uz nezehlim :-) no a ponozky nie, ale svokra urcite :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jennynka5 ja zehlim vsechno. Krome ponozek teda. A nezehlim Mickova bila tricka, co ma pod kosile. Ale jinak fakt vsechno. Ja mam z domu nauceno, ze to kolikrat neni ani kvuli tomu, aby to nebylo pomackane, ale i proto, ze to horko a para to obleceni jeste "predesinfikuje", kdyz uz se ted pere na 30stupnu. Tak proto zehlim i spodni pradlo. Nevim, jestli je to blbost, ale uz jsem tak zvykla... Ale mas pravdu, ze povleceni ja taky moc rada nemam. Uplne nejvic ale nesnasim napinaci prosteradla. Nastesti jsme ted najeli na ceske periny, takze mame kazdy svou a ty jsou mensi ;-) @ditakir mas pravdu s tema morskyma potvorama :-) Ja je treba taky nejim, ale nenapadlo by me rict, ze kvuli tomu dam nekomu min bodu. To je prece muj problem, ne? Ja jsem si rikala, ze pro "italske Prostreno" bych chystala ceskou kuchyni (je tady vubec takovy porad?) a pro ceske nejakou mezinarodni, tudiz italskou :-D A jako prvni chod by bylo risotto, aby lidi videli, ze to neznamena uvarenou ryzi s hraskem a masem od vcerejska :-D Ale presne jak rikas - nejaky "odbornik" by me urcite sjel, ze jsem rozvarila ryzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau holky.. tady v Brne je fakt super pocasi! dneska teda sedim v byvale praci - na pokec a na vyrizeni par veci, ale uz se tesim ven, odpoeldne mam slibene vinko s kamoskou ve meste :-) zatim jsem toho moc nestihla, ale uz jsem aspon vybrala z banky a pokoupila par uzitecnosti domu (jako zasobu ruznych caju, oblibene kosmetiky atd.) dalsi shopping ale jeste planuju... uz mam po 3 mesicich, kdy jsem si koupila tak max. zubni pastu deficit :-D vecer za mnou prileti F., hura! jak je clovek zvykly byt porad spolu, uz je mi i smutno. @zehleni: ja zehlim vse krom spodniho pradla, to opravdu nepovazuju za nutne. takze kosile, tricka, teplaky, dziny, veskere moje osaceni, rucniky, lozni ano, jinak nic. (ale chystam se zjistit, kde je nejaka mandlovna, protoze to silene lozni odmitam dlouhodobe zehlit.. ani moje mamka nebo babicka to nikdy nedelaly). ponozky roluju do takovych balicku, jak me naucila mamka a zjistila jsem, ze jsou z toho Italove pekne vykuleni, protoze to neznaji :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys aj ja balim do balickov :-) a to ma nenapadlo, ze to tu nemaju, Nello mi na to nic nepovedal este a nikto iny to nevidel, musim sa ho spytat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehee, tak ja zehlim skoro vsechno, rucniky ne, mikiny ne, spodni pradlo a ponozky ne. povleceni ano a to jejich velke je pekne otrava! posledne me tchyne vyzehlila i puncochy samodrzky!!! jeste ze se jim nic nestalo, to bych ji hnala! ona jak je v duchode, tak se nudi a zehli i ponozky! nekecam ;-) Yellowbanna, tady je podobny porad na zpusob Prostreno, jmenuje se to Cortesie per gli ospiti a je to na digitale, kanal 31 (myslim). jsou to vzdy dva pary co si vzajemne vari a 3 odbornici (jeden kuchar, interierovy architekt a odbornik na etiketu). ti to pak hodnoti.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja teda NEzehlim rucniky, spodni pradlo, ponozky, nektere uterky a uz ani ne prosteradla nebo povleceni. Vyzehlim jen povleceni na polstar,ale na perinu ne. Ono se to stejne zase schumla ;-) A snazim se to povesit tak,aby to bylo co nejmene zmackane. Ted uplne mimo tema. Stalo se vam nekdy,ze by vam nekdo rekl,ze nejaka holka ci pani byvala velka krasavice, ale vy si to nejak neumite predstavit? Me uz nekolikrat Cri rekl,ze nejaka holka patrila mezi nejvetsi krasavice v Rimini nebo v Riccione a ja ac zapinala predstavivost na tisic procent,tak proste mi to nejak nesedelo ;-) Ted naposled jsme potkali jednu, vychrtla, v obliceji normal a on,ze driv to byla kraska a ted ze takhle strasne pohubla a ze je strhala. A pak mame jeste jednu kamaradku, ona je moc fajn, je s ni sranda,ale ja kdyz ji videla poprve,tak jsem si porad rikala,jak je strasne oskliva-kratke vlasy, silnejsi bryle, uplne nenalicena....a pak mi Cri rikal,ze jeho kamarad mu vypravel,jak kolem dvacitky byla mezi klukama v kurzu, protoze byla vysoka a mela hezkou postavu a tak nejak celkove vypadala dobre. Boh...nejak jsem to moc nechapala.....
Odpovedať
Profilova fotka
Oprava: ne smuchla,ale Zmuchla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, ja mam tak dobrou naladu :-) Predstavte si, psal mi muj bratranec (tedy manzel me sestrenice), ktery jezdi s kamionem, ze dneska pojede kolem TO smer Pariz a ze na me pocka u jisteho Autogrillu :-D On ma chudak od srpna ten muj kufr s knihami. Tak jsem zmobilizovala tchana, vzali jsme i tchyni a jeli jsme. Mne ta chvilka s mym bratrancem dala tolik energie, ze tady malem jucham :-D On se pak se mnou u kamionu vyfotil, ze tu fotku posle me mamce, malem me dojal :-) A tchanovci byli dneska uplne fajni, celou cestu jsme vykladali, proste pohoda :-) Tak si tady premyslim a rikam, proste musim byt v kontaktu s mou ceskou rodinou, ze mi je bez nich smutno a pak mi treba vadi i ty italske odlisne zvyky, protoze ten pomer Italie-Cesko je nevyvazeny v neprospech CR. a ztracim nadhled. Ten muj kufr, tedy on je to vlastne kufrik, vazi 20 kg! :-D Tak ja jdu vybalovat a skladat do knihovny, asi se mi to tam vse nevleze, ale nejdriv si vas doctu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng @lejinka Tak to ja bych radeji 3 dny v kuse myla nadobi v umyvadle nez 1h zehlila :-D Ale jsem moc rada, ze mame mycku, pouzivam ji, kdyz je nas 3 a vice. @yizheng Tak potajmu by ma tchyne neprisla, to ona respektuje. A Simo vi, ze ja jsem clovek, ktery potrebuje jiste mnozstvi "privacy", takze me chape ;-) Kdyby mi tchyne uklidila byt kvuli realitce, rekla bych Simovi, ze me postavila do velice nemile a jistym zpusobem ponizujici situace atd. On me vzdycky vyslechne, popremysli o tom a domluvime se ;-) Ted jsme domluveni, ze musime na tchyni pozitivne pusobit, aby nepremyslela tak negativne ;-) @ditakir Nahodou ta pani na uklid je super napad, prijedes do uklizeneho a nemusis nic resit :-) Ja se teda vratila jen jednou a musim rict, ze se Simo snazil a dal predem byt do poradku, ale slo poznat, ze u nas pani na uklid opravdu nebyla ;-) @ponozky: taky roluju a taky se zeptam :-D @zehleni: Zehlim uplne vsechno, krome ponozek - to me ani nenapadlo :-), proste je to zvyk a taky kvuli tem bakteriim. Ale uplne miluju 4 nase rucniky, na kterych je napsano, ze se vylozene zehlit nesmi :-D Na pracce mam taky tlacitko Snadne zehleni, jenze tzn., ze mi ta pracka pradlo nevyzdima a to by pak kapalo na sousedy, takze nic :-p A inspirovaly jste me zacit nektere vec nezehlit :-D @reys Moc hezky si to v Brne uzij/te :-) @ditakir K tem krasavicim, Simo mi to rekl poprve ted v sobotu na narozeninach, ze ta jedna divcina pres 30, byla v 18 moc hezka a stihla. Byla fakt moc mila a sympaticka, ale nejak jsem si to nemohla predstavit - je to takovy ten typ, co rad vari a ji, kulate rumene tvaricky, takova spis z dediny - tim ji proboha nechci urazit, byla fakt moc faj a usmivala se na me :-) Jeji pritel byl uplne stejny typ jak ona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko mne nepride ze to nevyzmicha - boze to je slovo, ale je fakt ze ked si napr periem koselu do prace, tak si ju zavesim tak ako ju vyberiem z vody, pod nami nikto balkon nema, maju len okno, takze to kvape na zem dakam:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, je roztomile, jak pisete @ponozky a @zehleni :-D :-D @sisiko :-) Takze se budu opicit @ponozky take motam a take nikdy nic Alfons nerekl, tak se take optam :-) @dita hahahaha, to presne rika ALfons Mucha taky, ze se to hend zmuchla, tak naco to zehlit..jezis holky, ti chlapi maji tak prijemna a pohodlna pravidla..ale ja to tedy zehlim, prosteradla jen stredovou cast.. @zehleni kosile zehlim :-) Ale nenavidim. Pak si taky zehlim 1xmesicne vse bile obleceni pracovni-kosile a kalhoty a to je superotrava, pak uz nemam energii na to nase..:-( @reys jeeee, Ty jsi v Brne, to je super!! Moc moc si to uzijte a pozdravuj ode me kazde misto, kde projdes :-D @sisiko to uplne chapu s tim bratrancem, jsem rada, ze uz mas svuj kufrik-zase Ti pribude kus domova domu:-) A mimochodem, Alfons dneska donesl nafasovane ponozky zn.vojak, tak udelam balicek a vyexpeduji ho na sever:-) Ale budou az na pristi rok, leda zeby jeste prislo snezeni =-) Ale to snad uz ne.. :-p @poplatky pred chvili jsem dorazila domu a boletta za plyn (netopili jsme, jen minimalne) byla 184 euro!!!, je to normalni? Doufam, ze se opet spletli (uz se nam to stalo v prosinci), jinak zacnu krast a na vsechno uz kaslu. Jsem tento mesic tak vytocena z poplatku cehokoliv tady, ze uz proste nemuzu...Kdy se zacne danit prdnuti??? :-D @dita ke krasavicim...no ja znam takove holky treba ze zakladky, co byly za krasky a pak se zmenily, ale behem treba 15 let..kolem 20tky a 30tky nevim, nemam zkusenost..asi proto, ze Alfi je v Bologni cizi jako ja a tak nepotkavame holky, ktere znaval driv..ale urcite muze byt, nekdo se meni hodne.. @yizheng prezehlit puncosky by me nenapadlo :-) Tchyne musi byt super pecliva..;-) Ten porad by me moc zajimal, ale my ted nemame sky, cekame na zapojeni satelitu, skoda. To by se mi libilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Dekuji za radu zehlit jen stred prosteradla, jak ja se s tim morduju a tohle me fak nenapadlo, navic slozene ve skrini se to vyrovna, ze? :-D Takze Alfi je dneska Alfons? :-D Ty ponozky nafasoval fakt rychle. Je moc sikovny a ty taky :-) A nebylo to podezrele, ze je chce ted, kdyz zacalo jaro a je teplo? 8-) Ja si je tady smotam na pristi zimu :-D Huraaaaaaa!
Odpovedať
Profilova fotka
holky, jesteze vas mam...Tonda dneska dostal hysterak pri ukladani do postele, uz to nedela, normalne usina sam...blbe uz mu taky snad neni, dneska uz vubec nemel teplotu...ale fakt mi tekly nervy...Mick jel na nakup, takze jsem na to byla sama...no mazec... ted uz spi a ja si ctu o Alfonsovi a dani z prdeni a je mi lip :-) hele a nenapadlo vas nekdy, ze tu muze byt holka s prezdivkou "ponozky" a ted dostava upozorneni na vase prispevky?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja myslim, ze dneska spousta z vas pojedla vtipnou kasi, cely den se pred monitorem smeju :-D Chudak ta "Ponozky", aspon ji nekdo pise :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@holky jeee, vy ste boli vcera vtipne, sa vam darilo :-) som rada ze vas neopusta dobra nalada :-) :-) to je dolezite! @poplatky, zalezi kolko mate m2, my mame nas byt celkom maly a dosla okolo 80€, sused ma o daco vacsi a plati tiez 180€, inak mne to zas naopak prislo dost malo, pretoze po rozhovore s tatinom, ktory doma plati 120€ mesacne 12 mesicavo v roku, aj ked nekuri, proste sa to rozrata aby v zime neplatil nehorazne ciastky, tak mi prislo ze platime fakt malo, ale zase ono ked sa ti to narata vsetko dokopy tak to cloveka urcite nepotesi.. mne pride ze december a januar su najhorsie mesiace, asi vedia preco vymysleli trinasty plat... @ponozky zdravim ta tu, povies nam nieco o nas? @Alfons tiez ma to zaujalo, ze preco nie Alfi :-) :-) @dita s tymi krasavicami to mam asi tak ako jennynka, kedze tu nikoho nepoznam a Nello tu maximalne stretne nejakeho kamarata a nie kamaratky, tak s tym moc skusenosti nemam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Tobe to pripada malo?! Tak mne teda ne, na plyn mame jen topeni a ohrev vody a vim, ze v zimnim obdobi je to do 100 euro za dva mesice (kdyz topime denne) a jinak zbytek roku mezi 40-60 euro za dva mesice. Taky uz jsme na to prisli, ze se zase spletli (stava se jim to casto, clovek si to musi hlidat), uz to Alfi vyrizuje, zatim se tam nemuze dovolat, tak pak dam vedet. Na Slovensku je takto draho? To je tedy nehorazna suma, to mo nechapu a je mi tatky teda dost lito. 80euro mate docela dobry, pokud je to za zimni obdobi..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak Prostreno bylo vcera moc zajimave @dita zajimava kuchyne, ja jen nechapu ty skety, ze ji davali 6 bodu..no nic. Ale podnikatel ji dal 10, to jsem zase cucela :-) @ponozky @lejinka @yellowbanna uprimne doufam, ze nikdo nema prezdivku ponozky :-D :-D Take jsem se nasmala. @lejinka @Alfons - nekdy mu tak rikam, protoze mu tak rika nase mala. Kdyz ju zlobi a hrajou si, tak mu rika : "ALfonsi, nech toho.." :-D A pak taky Alfons Mucha :-D @ponozky vcera jsem se ptala a Alfi motani do rulicek zna, protoze to tak vojaci motaji :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko to s tim prosteradlem jsem pochytla od mych italskych kolegynek a taky se mi to zalibilo :-)) Ja take nemuzu zdimat pradlo malo, protoze mame pod sebou sousedy..Musim se mrknout, jestli tam ma mackatko snadne zehleni..ja ted z hlavy nevim :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 a @ditakir ja koukam na starsi dily prostreno, snazim se dostat k tomu Brnu :-) Ted jsem u tydne na stredni Morave (Olomouc a okoli) a je to teda desna nuda... tento tyden je tam podnikatel? A v cem podnika? Ja zrovna myslela na to, ze je to tam samy vyuceny a podobne, i proto jsou asi ta menu takova, jsou...to se musim kouknout. Ja cekam, az skonci tyden, koukam na to pak v kuse, abych se nenapinala :-D Vcera mi volala Mickova maminka a rikala mi, ze si vzpomnela, ze babicky rikavaly, ze kdyz ma dite jeden den horecku, ze to je z rustu. Ze prijde nahle, trva jen jeden den a pak je videt, ze dite poporostlo. A vite, ze to muze byt pravda? Protoze vcera Tonda uz teplotu nemel, dneska je uplne v pohode a rozlezl se mi po ctyrech misto po brisku! :-) A taky zacal vcera zkouset Paci paci, coz do ted ignoroval x-) Ty babicky!! @ponozky ;-p Ja je taky balim do balicku. Zacala jsem to delat v Irsku, protoze jsem mela na pradlo malo mista a uz mi to zustalo, je to rozhodne praktictejsi, nez je skladat. Micka se taky zeptam...on to nikdy nekomentoval, tak se tomu asi nedivil :-) @jennynka5 "Alfonsi, nech toho" je dobry! :-D Chudak Alfi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?