Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dita, som rada, ze sa ti v praci dari a ze topanocky sa predavaju jedna radost :-) ty pises z prace? skoda, ze cechy a slovensko maju dve rozlisne "Ordinacie", to by sme si mohli o tom trocha pokecat...pozera tu vlastne niekto slovensku Ordinaciu? reys, byvas priamo v rime alebo niekde v periferii? ak to druhe, tak auticko by bolo urcite pohodlne... neviem, ako je to priamo v meste, zopar krat ,co sme boli v rime, bolo uplne nemozne najst nejake parkovanie. ale to je asi vo vsetkych mestach problem..... tak vam musim povedat, ze skoro po roku som predvcerom znova zacala chodit na motorke..myslela som, ze to bude horsie znova zacat, ale bola som celkom milo prekvapena. ak si potrebujem v meste narychlo niekam skocit, neda sa to s autom porovnat. jennynka, chystate sa toto leto do Ceciny? my sme v bibbone uz zajednali ten apartmanik cez imobiliarku. je to len 10 min peso od mora, hned pri obchodnom centre. je to na prizemi, s verandou a ma to malu zahradku. tak sa tesim, ze budeme mat trocha zmenu vzduchu, aj hlavne kvoli malej. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, vcera probehl nas velkolepy sraz v Bologni, bylo to suer, byly jsme velika skupina se dvema krasnyma detma (Tonicek a Federico jsou oba roztomiloucke deti, rodicove si dali zalezet ;-) Pralo nam pocasi, byla dobra nalada, jen jsem mozna nezvolila dobre prochazku centrem (se dvema kocarkama jsme se statecne probojovavali kupredu centrem prelidnene Bologni :-D ), ale tak co uz, dulezite bylo, ze jsme se videli a bylo nam fajn ;-) @yellowbanna mas moc sympatickeho manzela a to vzkauzje i Alfi :-) Jen je mi trosku lito, ze tak nejak jsem si s vami nepopovidala tak,jak bych chtela, bylo to malo! ;-) Nejak to musime v budoucnu napravit..Snad jste si odpocinuli a budete mit hezkou nedeli, vidim, ze pocasi je zatim docela moudre (aspon tady v Bologni).. Jinak Federico od Dity je ma nova tajna laska, dostala jsem na zaver pobytu i pusinku x-) A je velmi spolecensky a hodny. @dita dojeli jste v poradku? A Federico asi take usnul hned v aute, co? ;-) Diti, diky za casopisy, jsem moc rada, ze mam cteni do autobusu :-) Prikladam jednu fotecku pro ilustraci.. :-) @rospina do Ceciny nakonec nejedeme, jelikoz jsme potrebovali 3 pokoje a kuchyn, byl to financne uz docela problem a tak jedeme nakonec do Chorvatska. To je fajn, ze vy jste nasli, videla jsem, ze bilocale neni problem..urcite si to krasne uzijete, 5 min od more je luxus x-) @lejinka vcera jsem nestihla odepsat, ale dnes to napravim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, super fotecka zo stretnutia, zlate ste tam :-) jennynka, chorvatsko je tiez moc pekne...chorvati sice talianov moc nemusia... neviem ake mate celkovo skusenosti. ked sme tam boli na dovolenke, tak som objednavala vacsinou ja, hovorila som slovensky a nejako sme sa dohodli, aspon sa mi zdalo za sa spravali uplne inac pri tej slovencine ako ked daniel nieco objednal v taliancine....
Odpovedať
Profilova fotka
to stretnutie ste mali u niekoho doma?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Jo jo, Fede usnul po par minutach v aute. Byl uplne vyrizeny. Ted si sel po obede lehnout a predtim mi daval pusinky na pusu, takove ty pekne uslintane pusy ;-) Taky me mrzi,ze jsme si moc nepopovidaly mezi nama zenskyma, ja jsem se vlastne nejvic bavila s Mickem a Cri,protoze jsem nechtela,aby se tam mezi nama nudili ;-) A pridavam se tez k pochvale Micka, me byl moc sympaticky uz na fotkach a setkani to potvrdilo. Cri rekl,ze je to "pezzo di pane", jako ze je videt,ze je hodny,coz plati i pro ALfiho. Dari, tak nevim, Cri rikal,ze mu ALfi prijde takovy klidas, co Ty na to,je to tak? ;-) Takze shrnuto a secteno, proste Italove maji neco navic, nejen to,ze se mi libi jejich styl a vzhled,maji velky smysl pro rodinu a umeji se postarat i o deti. Uz jen to,jak jsme se prorazeli davem lidi s dvema kocarkama,chtela bych videt Cecha,jak v tom tlaci kocar,pokud na nem nema basu piva ;-) @rospina: To jsme byli u Jennynky doma.My,kdyz jsme byli pred lety na Istrii,tak jsem mluvila hlavne itlasky,ale se spatnymi reakcemi jsem se nesetkala. Tam hodne lidi mluvi italsky.
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina : Ja jsem psala z prace, protoze jsem si tam donesla "chiavettu" od Vodafonu na pripojeni. ALe mam tam strasne spatny signal,tak to je vzdycky doba,nez se mi otevre nejaka stranka....Nakonec jsem vcera prodala patery boty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita Diti, vsak priste to dame bez chlapu a uz se fakt moc tesim do Rimini, az za Tebou s Luckou prijedeme, ze Luci? ;-) A hlavne na to, ze tam u Tebe budeme moci vyjit ven a projit se a ani nemluvim o tom, ze bysme zasly na prochajdu k mori i s Fedikem x-) x-) Alfi je moc velky klidas, diky bohu za to :-) Nebo Ti snad vcera "faceva l'altra impressione"?:-) @rospina uz jsem taky slysela neco podobneho od Italu (dole na Makarske, Hvar a tak), ale mne zase pripadalo, ze byli trochu mene vstricni k Cechum...v tech dobach, jak jsme tam hromadne najizdeli, na plazich bylo slyset jen Cestinu a byli jsme tak trochu za "pastikare". Myslim, ze ted je to jine, ale oni Chorvati jsou takovi trosku od zakladu, jsou rozhodne mene "carini" nez Italove..ale porad v pohode, more maji prekrasne..aspon na jihu urcite.
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Ne,ne,jen jsem od Tebe chtela slyset,jestli to tak je doopravdy.;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak holky, jeste bych vam chtela podekovat za super den! uz dlouho jsem se tak dobre necitila ;-) , jste vsichni strasne super. Mick, Cristian i Alfi jsou fakt hrozny sympataci a Tonik s Fedem jsou k sezrani. Jasne Dari, ze do Rimini zajedem, nejak to naplanuje a vyrazime. uz se moc tesim!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme byli dnes na prochajde v parku a prisli tam dva klauni a delali predstaveni pro deti, bylo to moc fajn, uplne relaxacni zalezitost :-D Zonglovali a jezdili na takovem tom vysokem kole s jednim kolem bez riditek, byla to sranda. Pak sel Alfi na nocni a tak jsem se dala do zehleni, mam same extra kusy-povleceni na dvoupostel a velke ubrusy, no nemam to vubec rada, protoze jak mam uzke zehlici prkno, tak mi to vzdycky "coura" po zemi :-| Ale jeste me ceka posledni kus a koncim :-p Jeste ze existuje ta televize a clovek se u toho neukouse nudou :-D @proHolkyNeintelektualky :-D Videla jsem druhy dil tech Afer na Prime a bylo to fajn, @yellowbanna libi se mi to cim dal vic ;-). No jsem tady taky hrozny TV maniak, drive to tak nebylo..zvlast kdyz je Alfi v praci a jsem sama..No abych tomu nasadila korunu, nekoukate nekdo na superstar? :-D Ja mam rada zpivani a jsou tam dva moc sikovni kluci z Brna.. @dita Alfi je takovy i doopravdy :-) Ale to vis, ze ma sve momenty.. :-) No u nas je urcite on ten vetsi klidas, abych byla uprimna.. @lejinka netrpelive cekam na zpravicku o domeccich, uplne mi to lezi v hlave, to by byla parada, ale myslim si, ze budou pekne drahe. Ikdyz je to na jihu, je to velmi dobra a vyhlasena lokalita, ale moc vam fandim!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A jak se vyrovnavate s posunem casu, jste pro nebo proti? @dita jsem zvedava, kdy dnes vecer usnu, ja jak se meni cas, tak to vidim tak na 2.hodinu ranni :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky!!! "Uz" jsme doma - samozrejme, ze nase predsevzeti vyjet brzy, at nezatmime, jako vzdy nevyslo a cesta zpatky byla s nevrlym Tondou docela boj, ale uz chrni ve sve postylce, tak je vse zapomenuto. Vsechno, co rika @jennynka5 JE PRAVDA :-D :-D Teda neeee, ze jsme tak uzasni (jsme uzasni jen prumerne :-p ), ale to ze nase setkani bylo moc moc fajn a mne ted jen hrozne mrzi, ze jsou holky tak daleko neb ja bych se potrebovala takhle schazet ASPON jednou tydne :-) Jdu vas docist ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cau holky, zdravim vas uz od Brna :-) vcera jsem okrtila prvni let Wizzairu na nove lince z Rima a jsem moc spokojena, presne podle predstav! zadny stres a z turanskeho letiste za 20 minut doma :-p nasi meli velkou radost, ze me zas vidi, ale maximum nadseni projevil nas pejsek. normalne me chytla (je to holka) packama kolem krku, skakala kolem me a kvicela, musela jsem se smat takovemu nefalsovanemu nadseni... cetla jsem o vasem srazu, to muselo byt super. skoda, ze my jsme tak daleko, taky bych vas rada poznala osobne! no snad se nekdy nejaka prilezitost najde. ted vam preju pekny den a ja si ho jdu zkazit k zubari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@holky som rada ze ste sa mali dobre a zaroven zavidiiiiim :-) !!!! :-) :-) musim sa vam vyrozpravat, viem ze sa to nepatri ohovarat niekoho kto sa nemoze branit, ale mna v nedelu uz chytali take nervy.... urobili sme si v nedelu maly vylet a sli sme k svokrovcom na obed... no a ja mam celkovo alergiu na tu dedinu, neviem preco, proste staci ked vidim oznacenia na ceste ze sa uz blizime a uz sa mi kazi nalada... no ale prisli sme a svokra prva otazka, ze ci ta svadba nemoze byt v taliansku, mna skoro slahlo... to som sa este drzala s nervami a odpovedala som celkom slusne, ze preco, ze MY sme sa uz rozhodli, ze bude na Slovensku a uz som zajednala rozne veci..... potom dalsia vec, svokrovci sa rozhodli, ze oni usporiadaju oslavu sami za seba tam u nich, ze sa zeni ich prvy syn a ze sa nemoze zenit "COSI DI NASCOSTO", tak to ma totalne dostalo.... ako nech si robia oslavy ake potrebuju, ja tam pridem, odsedim si to, ale aby ma urazali podobnym sposobom, ako mozno to mysleli dobre, ale su strasne starodavny, ja na to vobec nemam trpezlivost! Ja uz mam problem s mojimi rodicmi co su o 20 rokov mladsi od svokrovcov... som bola tak roladena ze ak by mi bola este nieco povedala, tak som mala sto chuti povedat, ze sa brat vobec nemusime. A aby to nestacilo, tak pocas obedu zacala hovorit Nellovi, ze svedka si nemoze vybrat jedneho svojho kamarata, ale musi si vybrat niekoho z rodiny, pretoze je to ucta k rodine! no mna porazalo, sanka mi prestala zut a uz sa jej potom ani nechcelo hybat... ach jo.... tak ja neviem, ci sa vydavam ja, alebo oni snad... Nastastie Nello jej vysvetlil, ze on si vyberie koho on chce, pretoze sa zeni on a nie ona a jej do toho nic... celkom som zostala prekvapena a bola som rada ze sa ma zastal.. mozno ze prehanam ale ja som zvyknuta si vsetko zariadit sama, vybavit a zorganizovat sama a hlavne ako ja chcem...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : No to Te uplne chapu. Nam do svatby tchanovci moc nemluvili,ale taky me obcas nastvalo,kdyz tchyne zacala,ze musim pozvat tyhle a tyhle,protoze je to rodina (nastesti maji jen male pribuzenstvo) a nebo se snazila "poradit". My jsme si tenkrat vybrali misto,ktere se nam moc libilo a oni se nam snazili vnutit jine miste, protoze strejda rekl,ze je to tam hezke a u nich,kdyz strejda (bratr od tchana) neco rekne,tak se z toho muzou vsichni po....,ale my jsme si trvali na svem. Nakonec vsichni uznali,ze jsme si vybrali dobre,ze to tam bylo nejenom hezke,ale i vyborne jidlo. Me spis tenkrat stvala moje strana,protoze jsme neustale resili,kde kdo bude spat a jak se dostanou ze svatby,aby mohli vsichni pit........Jo, chce to pevne nervy, protoze kazdy by rad pridal svoji trosku do mlyna, nekdo se stara moc,nekdo zase vubec,neni to jednoduche ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mne je to celkom luto, ze mam vzdy nervy u nich, oni su uz starsi, ale ked ja na to nie som zvyknuta. A hlavne tie hlasky... ja ich mam rada, svokra je strasne mila a ma nas rada a je z toho stastna, ale od tade po teda proste... ok, oslava moze byt, ale aspon naznak, ze sa ma spytaju, ci mne to vyhovuje, ci tam pridem, ci s tym suhlasim... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka achjo, chapu, no to chce hodne trpelivosti a asi si to tak nepripoustet, oni to mysli asi dobre...ono se to musi videt i z te stranky, ze jsou to taky rodice a taky jim na tom moc zalezi, je to zivotni udalost a prece jen Nello je jejich dilo :-D , tak to vis, ze je jim to trochu lito, ze svatba bude na SK. No mezinarodni vztahy maji tyhle nevyhody. Proto (a take z mnoha dalsich duvodu) se nam do toho s Alfim moc nechtelo..vsak vy si to udelate jak chcete vy a to je jasne, ze nikdy nebudou vsichni spokojeni-jak rekla Dita. Kazdy by si to nejak predstavoval, ale nakonec je to vase svatba. Preji hodne trpelivosti, hlavne na te oslave na jihu-ja mam z ni taky hruzu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Uplne te chapu, ale hlavne se nicim nenech rozhodit, je to vas velky den, Tvuj a Nella :-) Oni Italove nektere veci chapou uplne jinak. Vcera tchan diskutoval se Simem, jakoze kdy uz teda pozveme k nam jeho kolegu z prace, ktery nam dal svatebni dar - ja ho v zivote nevidela, tedy toho kolegu ;-) A ze pry je urcite urazeny, ze prestal tchanovi volat atd.. Vytvorilo se nam doma dusno, tak jsem si dovolila rict, ze tedy nechapu to nervosismo a ze ho pozveme 1. moznou sobotu, tchan byl ovsem nafafrneny. Pak se nafafrnila i tchyne, protoze (vim, ze to mysli dobre) uz mi planovala, jak se mnou pojedou zaridit it. obcanku. Ja ji slusne rekla, ze dekuji, ale ze se musim naucit zarizovat veci sama, kdyz tady jednou bydlim. Ona to ovsem nepochopila a tvarila se, s ni se neda mluvit, jedine ji vse odkyvat. Nevidely jsme se 3 tydny a hned mi musela rict, ze kvetiny v plastikovych kvetinacich prece trpi, to si mohla odpustit. Jinak jsme byli na te karaoke oslave, nikdy vic :-D Jidlo tedy bylo moc dobre, ale slavily se tam dalsi patery narozeniny, mistnost natriskana a polovinu tvorili hosane s vytrhanym obocim a v trickach o velikost mensi, kteri co 15min vykrikovali Hip hip huraaa (tedy bez toho "h") :-p Zpivat jsem nemusela, jen jsem si zapela na dalku od stolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko takze karaoke se Ti nelibilo? :-D Ja take nemam rada narvane prostory, kde se neda pohnout a je prilis "hluku", s pribyvajicim vekem uz to nejak nemusim :-p Jsi dobra, ze pozves toho kolegu. Je to kolega tchana nebo Sima? :-) Nekdy jsem rada, ze mam tchany tak daleko..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Byl to tam samy tamarro, tyhlety postavicky fakt nemusim ;-) Ale jidlo moc dobre - 3 mini predkrmy a pizza. Ten kolega je od tchana, navic si rikaji prijmenim, no kamarad jak 4 ;-) Udelam nejake pohosteni po cesku, ti minuli znami tchanovcu cuceli, vytahli ze me recepty a dokonce si doma pripravili vajecnou tlacenku :-D Nejlepsi je, ze opet prijdou i tchanovci, ja bych to s tim kolegou a jeho zenou zvladla, prece :-S Kdyz je mas daleko, tak se na ne urcite i tesis. Tchyne mi chtela po obede pozametat kuchyn.. :-p Zaprve to zametani mohlo pockat, az by odesli a zadruhe mi to vadi. Opet se tvarila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeste jednou zdravim! Dneska jsem nejak nemela cas sem psat, ale aspon jsem vas po ocku sledovala :-) @ditakir i tobe diky za complimenti pro Micka, ja mela radost, ze si docela popovidali s Cristianem:-) Cri je taky sympatak a ty jsi uplne presne takova, jako jsem si te predstavovala! ;-) No a Fede je opravdu sladoucky - jak mi drzel misto, kdyz jsem sla Tonikovi delat kasi :-D Bylo mi s vama moc dobre... snad to budeme moct zas nekdy zopakovat! @lejinka pridavam se k holkam, snaz se moc si z toho nedelat, i kdyz vim, ze je to tezke...svatba musi byt hlavne vase zalezitost, ale te oslave v Italii bych se pak zas tak nebranila...my meli po svatbe taky "garden party" pro ty, co nemohli prijet do CR...z velke casti jsme to nechali na organizaci jinym a my se "jen" dostavili...brala jsem to vlastne jako "poctu novomanzelum" a proto jsem si to docela uzila...taky to zkus, jestli to jen trochu jde... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko a jsi si jista, ze tchyne hledala koste proto, aby zametla?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Tak ted nevim,jestli to,ze jsem uplne stejna,jak sis predstavovala,muzu brat jako kompliment nebo ne :-D :-p Ja jsem psala Jennynce,ze mi bylo blbe, ze jsem asi hodne povidala, nevim,jestli jsem vas nezastrasila :-. Je fakt,ze Mick si s Cri dost popovidali a myslim,ze si sedli. A to ani nevim,ze Ti Fede drzel misto. Me mrzelo, ze byl zrovna Fede ten den takovy rozdovadeny. Vcera odpoledne spal 3 hodiny a to byl pak sladoucky ;-) No uplne jako jeho rodice,kdyz se dobre vyspi ;-) A jak se vam libilo Rimini? Neuvazovali jste o prestehovani do Rimini? ;-) @sisiko : My uz v sobotu vecer skoro nikam nechodime. Nemame radi,ze je vsude spousta lidi. To s tim kostetem neber osobne, ony jsou na to zvykle. Ja to videla uz u byvale tchyne v Salernu,ze pak svagrova po obede zametala a to same,kdyz jime tady u babicky,tak pak zase zameta teta, je to u nich normalni,ze jako pomuzou.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys :) akoze hledala koste ze uz chcela ist domov ? :-) :-) dufam ze sa nikto neurazi :-) to mi len tak napadlo :-) No a oni to beru normalne, ze poobede upracu a pozametaju a potom ked my sme na navsteve tak je mozne ze to ocakavaju aj od nas potom :-) ja osobne ked idem k niekomu na obed tak tam urcite potom nezametam :) ani u tchancov, maximalne pomozem v kuchyni a s riadmi...
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir to teda mel byt kompliment! :-) To je prece dobre, zes hodne povidala ;-) No Fede se na me porad chodil divat, jak jsem sedela na tom sedatku a pak kdyz jsem sla delat Tonikovi kasi, ukazoval porad na to prazdne sedatko:-) A Lucka mu jeste rika: "Mam si tam jit sednout, Fedi?" A on ukazal na me a pak zas na tu zidli :-D :-D Byl uzasny x-) Doufam, ze uz je ti lip... V Rimini se mi libilo moc...i kdyz tam nejsou zadne kopecky...ale sli jsme s tema nasima kamaradama na obed a sli jsme s kocarkama pesky pres dva velike parky a rezidencni ctvrt, tak z nich jsem byla nadsena...I centrum se mi libilo...docela bych si dovedla i predstavit, ze bysme tam bydleli...i kdyz musim dodat, ze "diky" Rescaldine ja jsem ted nadsena z kdeceho, co ji nepripomina 8-( Ale ne, Rimini se mi libilo :-) Tonik bohuzel odnesl nas vylet nachlazenim :-( Vcera v noci se mu ucpal nos, spatne spal, rano se probral az v deset a s teplotou:-( Aspon ze mu to moc neubralo na nalade, neni nejaky prepadly nebo tak a svacinu taky snedl celou...tak snad se to nezhorsi... Mick ma ted vycitky svedomi - v patek na te prochajde v polich dost foukalo, tak asi prdola prochladl tam :-( Ach jo... Preju hezky den a jdu koukat na Farmare ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Tak to moc dekuji ;-) Jsem rada,ze se vam v Rimini libilo. Je fakt,ze Rimini je pomerne dost "vivibile" a to jsi jeste nevidela Santarcangelo! ;-) Chapu,ze po Rescaldine se Ti libi skoro vsude :-D A to si vem jeste,ze tady i lidi dodrzuji pravidla na silnici (i kdyz s kruhacema maji obcas problemy ;-) ) a na cervenou tu nejezdi nikdo ;-) Ja mam ve ctvrtek dopoledne volno,tak chci vyrazit do centra Rimini, trochu se projit a taky se podivat po obchodech. Chudinka Tonik,snad ho to brzy prejde. Mick nemusi mit vycitky, s detma je to nevyzpytatelne, jednou je obleces malo a nastydnou,pak je obleces moc, zpoti se a nastydnou, to si nevyberes. Ja ted taky porad tapam v tom,jak Fedeho obleci. On se strasne zpotil cestou do Bologne v autosedacce a ja nemela body na vymenu,tak jsem taky mela strach,co z toho bude. Ma ted trochu rymu,ale tu jsem mela i ja a ted ji ma i Cri,takze si to takhle hezky predavame mezi nama. Vcera jsem sjela 2. dil Afer. Nemuzu si pomoci,ale kdyz slysim Krize mluvit,tak se mi vzdycky vybavi Stepan z Basniku :-) Dnes v krame chcipnul pes,tak jesteze tu mam ten netbook.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ten vas sraz musel byt moc fajn :-) @reys @lejinka Dopravni prostredek - no to me nenapadlo :-D @ditakir Ja vim, ze to nemyslela spatne ;-) Jen mi prijde proti srsti, aby mi 60 leta tchyne zametala kuchyn. Uz kvuli jejimu a memu veku. Navic se ted 3 tydny starala o svou matku, hrbi se, to proste nejde. Ale ona mi ten smetak malem vyrvala z ruky :-p Kdyz jsme u tch. my, malem mi ani nedovoli nanosit nadobi do umyvadla. Dneska varim kulajdu, poprve v zivote :-) Simo mi totiz sam od sebe prinesl kopr, asi je zvedavy jak chutna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, v rychlosti vas zdravim z prace, mam dnes docela fofr..ale zaujal me jeden clanek na corriere della sera o klukovi-Italovi, ktery ma stejny diplom jako ja (popripade jako holky tady) a od roku 2007 absolovoval more konkursu a kolokvii a nic, tak si otevrel opravarnu bot. Vyvesili jsme si to s holkama na zed vedle clanku, kde jedna holka se stejnym diplomem jak mame my, zacla delat pracovnici Escort sluzby :-))) Tak jen tak pro zasmani, abyste vedeli, jak jsme na tom s ohodnocenim nasi prace ;-) @reys haha s tim kostetem :-) Chapu, ze se citis blbe, ale mne by treba udelalo radost, kdyby mi nekdo nekdy zametl nebo i vyzehlil... :-D ale ja vim, to je jina situace, jakoze clovek se citi blbe.. Treba moji segre obcas tchyne vyzehli stoletou kupu pradla a segra je silene rada, jen zari :-D nestiha, kdyz je sama s ditetem.. @yellowbanna Farmar super! :-) Johany je mi lito, ale castecne si za to muze sama :-p Ten Petr Hajek se mi jevi trochu lepsi, ale nektere jeho vyrazy nesnesu (napr "nemluv s tema konma jako s d..linama..." no sorry Busak podle me kecal, neni zadnej trouba, zacina se mi zdat, ze to ma vsechno pekne promysleny!! =-) Pan kozi bradka-tam si asi sedli Ti dva.. A Breta se snad zacne trochu venovat i lasce, nekdy z nej mam pocit, ze nepotrebuje partnerku, ale kamaradku :-) Ivco, hod komentar, pojd............. :-D @dita afery 2 se mi libily..je pravda, ze Krizovi uz Stepanka nikdo neodpare. @yellowbanna @dita jeeee, to je mily s tim Fedikem, jak Ti drzel misto, skoda, ze jsem to nevidela..on je tak vsimavy, dojemne.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Jo jo, Fede je vsimavy ;-) Dnes rano ho Cri vezl ke tchyni a tak se se mnou Fede loucil, dal mi pusinky a objal me a pak ukazoval,ze si musime dat pusu jeste my dva s Cri :-D A je tak vsimavy,ze moc dobre vi,kde mame skrinku s dobrotama a porad pod ni stoji,ukazuje na ni a rika: Ham :-) Jo,me by taky potesilo,kdyby mi tu nekdo napr. vyzehlil. Vcera jsem vyzehlila kupu pradla a jeste tu na me ciha dalsi. Tak to budu asi zehlit vecer u Prostreno.
Odpovedať
Profilova fotka
pro @jennynka5 ;-) ad Farmar: Petr Hajek otocil o 180 stupnu nejak moc rychle..byt Adrianou, tak bych si to uplne hned k srdci nebrala, ja mam z nej takovy pocit, ze se lekl, ze s Johankou to bude komplikovane, tak se zameril na tu "pohodovejsi" holku. Ale za par dni muze byt ve stejne situaci i s ni... Petr Busak: cim dal tim vetsi oblibenec ("Uz se zname skoro cely dva dni, tak je na case, abych vam ukazal taky jaky jsem proutnik" A vezme vrbovy prouti a zacne plest kos :-D :-D) Porad si nejsem jista, jestli je nektera z holek pro nej ta prava...mozna Jana, pokud se nepokusi ho a jeho domov prilis menit, coz u ni trochu hrozi. Gabina je asi fakt mladucka. Kozi muz - snad jen budiz jim prano. Ale Tereze se tentokrat nedivim, ze to nevydychala... Na sklare nemam moc nazor, blondata mamina je prubojnejsi, jinak je to trochu nuda, no a Breta se neprojevil jeste vubec...haha Obecna poznamka do plena k poradum typu Prostreno - kdybyste se prihlasily do takoveho typu poradu, nechtely byste se trochu vytahnout? Pripravit specialni menu? Ja videla dve tydenni rady, tedy 10 lidi. Z toho skoro 7x byl hovezi nebo kureci vyvar...tak ja nevim... co vy na to? @ditakir taky me vecer ceka zehleni...ale ja zehlim rada...je to jedna z domacich praci, ktere me bavi..kdyz mam u toho na co koukat;-) Vzdycky si vzpomenu na Vratne lahve, kdyz Sverak nechape, jak jeho zena "pri svem vzdelani" muze koukat na telenovely. A ona mu rika: "Zehlils nekdy? Nezehlil" :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?