Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja uz bych brala i nejakou starou ojetinu, ale na druhe strane zase koupit si neco, co uz pak nebude mozne prodat a pujde rovnou do srotu, to je mi lito penez.. navic najit takove stare dobre ojete, aby nebylo plne poruch, je taky umeni. ale asi se tomu stejne nevyhnu, bez auta v Italii nelze.. jinak s sedivymi vlasy.. ja uz taky obcas barvim (a stve me to, jeste nemam ani 30) :-| jenze mezi temi tmavymi i jeden-dva, co vylezou, prilis sviti. jeste tak v lete to nechavam dlouhodobe prirodni: kdyz zapracuje slunicko a vysisuje vsechny vlasy rovnomerne, ztrati se ty bile nitky..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes jsem prodala dvoje boticky, tak jsem spokojena. Sice je to z te levnejsi kategorie,ale i tak,aspon mam nejakou produktivitu prace ;-) Dnes je trh a vetsinou moc lidi do obchodu nechodi,ale vzhledem k tomu,ze je venku tepleji nez tady uvnitr,tak jsem otevrela dvere a zenske nemaji tolik strach vejit. Zrovna ta jedna pani,co jsem ji prodala balerinky, povida : " Kdyz je otevreno,tak vejdu" a koupila :-) Vcera vecer jsme byli s Fedem doma sami,tak jsme koukali na Prostreno, Ordinaci a Jste to,co jite. V Ordinaci me pekne stve Kuklova, ze je to takova potvora a lici zrovna na ty hodne lidi a v tom Jste to,co jite, byla holka,ktera vazila 98 kg, podnikala a tloustla ze stresu. Ona pak skoncila s podnikanim a hledala praci,ale nedarilo se ji to,tak zacala zase tloustnout. Byla uplne vynervovana, me ji bylo strasne lito a normalne jsem u toho brecela, protoze z toho vyplinulo,ze ona je vlatne uplne sama,kazdy chodi za ni,aby si postezoval,ale ona nema nikoho,komu by se vypovidala....Tak to byl muj cesky vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Tak me se bile nitky neztrati,protoze ja vepredu nad celem, mam uplne krovi...;-) Kadernice rikala,ze vzadu bile vlasy nemam,jen vepredu. Che culo! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Docitam vas postupne :-) @lejinka fakt?Jako s tim kadernikem? Jojo, barvu si umim predstavit, ja ji nazyvam "cikanska" zluta :-) Ja uz jsem slysela, ze vlasy se hure upravuji pred menses, ale ze by to melo az takovy vliv na barvu, to si nemyslim :-)) Mne jednou v CR taky udelali takovou barvu a s cyklem to asi nesouviselo.. :-D Tak to te lituji, co jsi s tim pak delala? Mne to dopadlo dobre, rekla bych i, ze po delsi dobe jsem zase spokojenejsi. Protoze jsem se nechala totalne ostrihat (moc mi to nesluselo, tedy vubec) a predminule mi vznikly nejake flicky z meliru (to nesnasim, ale nekdy se to stane..nazyvam to kropenata slepice :-D ) a ted se zase zacinma citi normalne, ikdyz vlasy nosim jen v culiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky KECAS??!!! FAKT? Ty jo, taak tomu rikam zprava dne..s tim Hajkem. Hned jdu napsat segre smsku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Wow! Che emozione! Volal mi sam Daniele Ancarani, ten,co navrhuje boticky,co prodavame, ptal se me,jak se mam a jak se mi dari a byl tak straaasne prijemny. Jak me to potesilo. :-) @jennynka5 : Teda tak to ten Hajek nezahalel. Altro che "farmar" :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@dita gratuluji k prodeji, a dala jsi dnes taky sconto? ;-) S temi bilymi vlasy je to fakt klika, kdyz je mas jen vepredu:-) V tom jsou svetle vlasy nebo melir vyhoda, ze se spatne sleduji bile vlasy :-) @oky libi se mi vase spolecne konto a celkove to reseni. Je videt, ze jste "uniti" :-) Holky, me dnes hrozne boli hlava, uz jsem si vzala Oky, ale nezabralo uplne (to se mi stane malokdy), no a nemam zadnou chut do prace a nemam silu. Me proste mesicni cykly nici..Vzdy nejmene jeden den jsem nepojiozdna.. :-p Ja nechci pracovaaaat, pomooc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir no parada! ono potykat si s nejakym navrharem neni nikdy ke skode ;-) udelalas na nej dobry dojem, to se ceni.. a to jsi tam teprve zacala pracovat! @jennynka5 soucitim s Tebou, byvam na tom podobne, vzdycky min. 2 dny na Brufenu a stavy naprosto silene. no vydrrrrrz, vsak uz je patek! 8-) holky, neuveritelne se stalo skutecnosti: mam klicek od sklepni chodbicky!!! bylo to teda behani jak v te pohadce o kohoutkovi a slepicce, ale nakonec se zadarilo :-D odpoledne skocim udelat kopie a zitra rano nam prijde znamy spravit zamek na nasich dverich.. hura!
Odpovedať
Profilova fotka
@reys diky za podporu ;-) Kdyz jsem cetla Tvuj prispevek :"Neuveritelne se stalo skutecnosti...", tak uzuz jsem myslela, ze mas praci! A ono klicek od sklepa :-D Ale prace take prijde, neboj :-) @dita predtim jsme asi psaly zaroven, tyyy jo, to je super, to je od neho pekny, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ech, kez by.... totiz, mohla bych mit, vcera jsem byla na jednom pohovoru, libila jsem se jim a brali by me hned.. jenze je to misto MHD v rannich a vecernich hodinach nedostupne, coz pri praci na smeny (recepce) jaksi znamena, ze pokud nemas auto, nedostanes se tam. :-( proto taky jsme doma obnovili tu diskuzi o aute..
Odpovedať
Profilova fotka
@reys aaa tak uz chapu nutnost ridit a diskuzi o aute :-) A treba neslo by splasit nejaky auto a zacit tam u nich, jestli se Ti to libi?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 kdyz ja ridila naposledy pred 10 lety.. uz nevim ani, kde je spojka. bude to chtit zacit uplne odznova, od nuly, na parkovisti, pak pomalu nekde po okoli. do provozu si fakt netroufnu jeste dost dlouho :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
@reys gratuluju ke klicum! :-) Jsem si na tebe myslela ;-) Takze super, nakonec poletis! ;-) Ale za 5 minut 12, ze? :-N Jinak co se prace a auta tyce tak mam jednu zkusenost: kdyz jsem byla prijata v CR do vlastne prvni opravdove prace (dost jsem o ni stala) tak jsem byla nucena to auto koupit :-D MHD tam neexistuje, busy tam nikdy nejely podle pracovni doby (a to nebyla na smeny) ... Takze: jeden den jsem jim odkyvala, ze nastupuju, do 4 dni jsem mela auto a za dalsi 3 dny jsem nastoupila :-D ... autiko bylo z bazarku, stara Skodovecka x-) ... ale: "otrkala" jsem se v jezdeni a alespon jsem nemela strach, ze kdybych treba bourala nebo tak neco, ze to bude stat majlant ... a prace a zkusenosti byly super - proste mi to za to stalo ;-) ... no, a puvodni plan byl, ze uz ji neprodame (pac jsem ji povazovala za neprodejnou) ... a kupodivu jsem ji i prodala! :-) V tom samem bazarku ;-) ... (ale je fakt, ze bazarek byl malicky, "vesnicky" ... a ti lide, co ji pak koupili tak nemeli moc penez ... stavili, dve male deti ... takze moje autko bylo jedine, ktere si mohli dovolit) ... @jennynka5 no, pisou to tak asi jo ;-) ... ale nevim ... ne vse co je psane , je i dane :-N ... a vubec me nenapadlo, ze mam nick jako prasek proti bolestem:-D :-N @ditakir fakt krasne jak se ti tam dari ;-) Super :-)
Odpovedať
@reys nez jsem ho koupila tak jsem neridila 6 let ... a ty tri dny (nez jsem nastoupila) jsem strasne trenovala :-D :-D Chudaci vsichni, co me trenovali :-D ... Vlastne jsem jezdila jen tu trasu z/do prace:-D :-N ... a nekolik mesicu jsem nespavala jak jsem se bala, abych dojela a nikoho nenabourala:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ja ted uplne odbocim. My s nasima mame takovy zvyk, ze kdyz ma nekdo narozeniny, muze si prat, co chce k obedu :-) Simovi se ten zvyk moc libi, on mi tedy vcera oznamil (narozky ma az za tyden a kousek), ze si mooc preje rizky a bramborovy salat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Ty jsi uplne akcni, jak jsi to rychle s tim autem vyridila a hned jim kyvla, jsi dobra 8-) @jennynka5 Koukla jsem na novy dil Kriminalky Andel, uz v CR jsem to sledovala a docela dobry :-) @ditakir Vsak ty jim tam jeste zvednes rocni obrat, uvidis 8-) @reys Asi do toho auta budes muset jit, dalsi nabidka muze byt podobna, co do spojeni. Mne se to teda rika, ja nemam ani ridicak a Italky tady do me huci, at si ho udelam. V milionovem meste?? Pry tady na it. pomery ridi slusne, ale ja to sleduju: cervena necervena, jednou na nas na hlavni vyjel z postranni ulicky traktor atp. Ja bych se docela bala mych reakci, jedine, ze bych to zacala brat jako videohru :-D A jedna z tech Italek ridi stylem: Scusate, scusate - co 5 minut ;-)
Odpovedať
@sisiko juuu, s tim obedem na prani pri narozeninach jsme to meli doma taky ;-) ... jen tady to nejak vymizelo, protoze varim na prani prakticky kazdy den :-D ... mile s tim bramborovym salatem x-) ... Btw: mnaaam ;-) A s tim autem: me nic jineho nez akcnost nezbylo - ja jim totiz na pohovoru tvrdila=lhala (stydim se;-)), ze bych se do prace v klidu dostala, ze auto mam a jezdit ze umim (podminkou bylo ridit pak i sluzebni auto do Prahy) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Ale ty jsi nelhala, jen si predbehla jiste udalosti :-D Odvaznemu stesi preje 8-) Presne tak: mnaaaam, salat nebyl od Vanoc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : To bych byla moc rada,kdybych jim zvedla obrat,ale tak dobra nejsem ;-) Nakonec jsem dnes prodala troje boty! Prisla holka,ktera pracuje v lekarne a ji porad videla po meste s brichem a najednou prisla s kocarkem. Mela desetidenni holcicku a ona sama byla uplne ve forme! Mimochodem,hezka holka a asi ma i penize,protoze mela vse od L.Vuitona a evidente prave. No a koupila si krasne barevne boticky. Tak jsem byla fakt rada. :-) @jennynka5: Zapomnela jsem reagovat na toho Tveho Vuitona. Tak to by ses uz mohla prestehovat do Rimini ;-) My si vzdycky delame s Cri srandu,ze prava holka z Rimini ma bundu Moncler a kabelku Vuiton ;-) Ja bych si ji nekoupila uz jen kvuli tomu,ze ji maji vsechny, i kdybych na ni mela. Jak jsem rikala,obcas jsem "proti proudu" ;-) Ale pokud se Ti libi,tak je jedno,zda je falesna nebo prava... @reys : Ja bych si to auticko koupila a rizeni natrenovala. Pokud se Ti ta prace libi,tak bych do toho sla. A pokud budes delat na smeny,tak budes zacinat brzo a koncit pozde,tudiz by nemel byt velky provoz.
Odpovedať
Profilova fotka
@adKabelky: Kamaradka Italka mi pochvalila mou rok starou kabelku z Deichmana :-D Jinak je to nejlepe oblekana Italka, kterou tady znam, a pochvaly si cenim, jelikoz za celou dobu, co se zname, mi pochvalila jen dve veci (ta 2. bylo akcni tricko z C&A za 199,- :-D ). Takze o znacky vubec nejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Sotva jsi nastoupila a uz prodavas 3 pary za den 8-) Budou premie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mas pravdu, prekecaly jste me.. asi ho fakt budu muset koupit. beztak uz me nebavi cekat porad na ty silene autobusy :-) ale jak je to tady s papirovanim? neco se mi plete, ze pokud nemam trvaly pobyt, nemuze byt napsane na me. nebo se mylim? na Vuittonky jsem alergicka uz proto, ze s nimi tady litaji vsechny. nemam rada veci, ktere se nosi prilis "seriove".. vzdycky se ale dobre pobavim, jak si zakladaji na tom, zda je prave ta jejich prava. sleduju mj. jedny italske stranky o mode a tam jsou nektere ty holky schopne se do krve dohadat, zda je ta ktera taska prava nebo ne (ve stylu ta prava se tak neleskne, je tmavsi/svetlejsi, ma jinak ohle ucho..). :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dita kabelky Vuitton se mi nelibi..ted nevim, zda nevyznel muj prispevek tak, ze mam nejakou kabelku pravou-to tedy BOHUZEL nemam:-) Ale mam jinou fales:-) @oky jsi doobra s tim autem a praci, fakt, tomu se rika nebyt liny a mit osud ve svych rukou ;-) :-D @sisiko souhlasim, o znacky nejde...mne holky pochvalily v praci svetrik z Tesca (F&F), ktery tam stal 100 Kc-takze mam podobnou zkusenost ;-) @reys holky tady v praci mi rikaji, ze potrebujes residenci tam, kde auto kupujes..A ty nemas /nechces mit la residenza v Rime?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ale jo, jenze zatim delam na cesky zivnostak a tudiz mam trvaly v CR (skrz dane, SP, ZP..).. a dokud nebudu mit tady nejakou normalni praci, kde by me i pojistili, tak na tom nic nehodlam menit. (mimochodem ta posledni nabidka vcera, to by opet bylo jen na pul uvazku a zbytek nacerno.. jsou dost vyc--ani, rekla bych). no stejne dolkud nebudu mit praci, tak si ani o residenzi tady ani nemuzu zazadat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@reys jojo, chapu..delas dobre...ale predpokladam, ze zena tvych kvalit by mela najit nejakou dobrou praci pomerne rychle...ale v tomto obdobi krize je situace opravdu desiva, zde v It je to jeste vice citit, myslim si, ze je to otazka casu, kdy se to zacne ubirat stejnym smerem i v CR..ach jo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, Jennynko poslala jsem ti IP :-), pozde, ale prece. @Reys ani nevis, jak ti rozumim s tim autem, ja mela uplne stejny problem. od autoskoly jsem v CR nikdy neridila, a to bylo nekde v roce 2000, takze kdyz jsem sem v 2008 prisla, auto jsem razantne odmitala, navic ti italove fakt ridi jako hovada, s prominutim...jenomze bydlim na venkove, do mesta je to 20km, do supermarketu tak 3km,...bez auta se clovek nedostane vubec nikam. ja si tu ze zacatku zaplatila par hodin autoskoly, jako ze znovu pochopim pravidla atd...ale prdlajs. po asi 5 hodine me instruktor serval, ze mu nicim auto, ze asi nechapu razeni a ze bych to mela vzdat 8-( . tak jsem autoskolu vzdala, koupila v bazaru ojetyho smarta s automatickou prevodovkou (neni tam spojka, hihi) a zacala jsem pomalu sama, napred na parkovisti, pak u nas na dedine...budiz ti utechou, ze do Modeny jsem jela poprve az po vic pul roce a do Bologne sama autem poprve teprve toto utery, hihi, ze Jennynko! jezdim stylem pokus, omyl, prednost davam radeji vsem, jsem proste pripad, ale pro me rizeni proste neni. auto nemam napsane na sebe, ale na tchyni, abych mela levnejsi pojistku. ona ma nejaky ten super vyhodny tarif za spoustu let bez nehody, hahaha, ja bych tady jako prvni pojisteni platila nekrestansky penize ]-( , ale i tak je to 80€ bollo a 700€ pojisteni. navic po nehode loni mi pojistovna sdelila, ze moje auto nema uz zadnou hodnotu, ze je vedou jako rottame :-( . na zacatek jsem ale chtela ojety, abych nemal strach, ze je rozbiju...po par dnech jsem si spletla zpatecku s jednickou a naprala jsem to do zitky pred barakem,..to by me s novym autem siiilene mrzelo...takhle jsem se tomu jenom zasmala. jeste ted mam naSPZ vyrazene cihly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja se tady prave snazim zit bez auta (tu autoskolu si ani nedovedu predstavit), tak cestou sleduju vsechny busy a zastavky a zatim muzu dojet kamkoliv :-) Dneska jsem zjistila, ze primo od palestry az pod barak dojedu busem, sice tremi, ale zazracne na sebe navazuji :-D @yizheng Tve vypraveni jsem videla uplne jako nejaky film :-) Ted nam to v dome voni, jako kdyby nekdo uvaril vepro-knedlo-zelo, uplne stejna neodolatelna vune, sla jsem po schodech a uplne me to pohanelo kupredu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Diti k tomu kadernikovi som chodila ako je Via Vernieri, hned za ASL dolava, ani neviem ako sa to tam volalo... proste... dovidenia...teraz som bola v Baronissi nuovi parrucchieri sa mi zda sa to vola oproti comune a som velmi spokojna a uz si aj planovala ako mi ich urobi nabuduce :-) @jennynka ten kadernik este zhodnotil, ze sa mu to nikdy nestalo, ze mu ta farba vzdy chytila a tak sa rozhodol ze mi to odfarbi, takze ma stipala hlava asi 10 minut, potom to nafarbil znova presvedceny ze to dopadne dobre a vysledok taky isty! presne, ciganska zlta, pripadala som si ako nejaka rumunka, cierne obocie a zlte vlasy... no a vyriesila som to fialovym samponom, po 2 umytiach to dost stiahlo (chvalabohu som mala 2 dni volna!) a casom sa to zmyvalo, pockala som 3 tyzdne a sla inam :-) ja nosim tiez vlasy len v cope, aj kvoli praci, my to mame normalne nariadene, ze dlhe vlasy v cope... @reys blahozelam ku klucom!!!!! a to auto budes musiet brat ako nieco, co treba, ja si tiez hovorim, ze sa do toho dam ked bude treba :-), takze si stale nahovaram, ze este nie je ten pravy cas :-o @reys mam podobny problem, tiez sa celkom bojim do auta a to mi nello stale ukazuje auticka ake by sme kupili male a sikovne a ze to mozem oskret kde chcem, ale proste si to este neviem predstavit :-) ako sama niekedy nadavam na busy a hlavne na tych ludi v busoch, ale ked oni tu jazdia ako sa prave zobudia...podla nalady... tiez mam vodicak od 18tich a co z toho... @sisiko je fakt ze tu jazdia ako sa im podari, asi by sme sa nemali bat. ked sme boli naposledy v Napoli na stadione, a odchadzali sme autom, tak som nadavala nellovi ze preco ide na cervenu a on, ze keby sa zastavil tak nanho vsetci trubia, tak na to ja by som nervy nemala.... @yizheng my sme tiez auto napisali na nella aby bola nizsia poistka lebo tiez este nemal nehodu.. len milion pokut :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : Tak ja platim pojisteni 400 Euro (mam auto napsane na Cri, tudiz platim mam ten nejlevnejsi tarif),ale bollo 350 Euro!!! A co se tyce rizeni,tak problemy nemam, vyskolila jsem se v Salernu a tady je to ted brnkacka ;-) @jennynka5 : Sorry,ze jsem Te zaradila mezi obdivovatelky Vuittona :-p Ja to tak pochopila,jak jsi psala o tech Cinanech, ze maji L.V. praveho narozdil od Tebe. Ja fakt nechapu tuhle hromadnou manii mit neco jako maji vsichni ostatni i za cenu toho mit fales. Ja kevsemu nemam rada hnedou,tudiz se L.V. netrefil do meho vkusu. Ja spis zainvestuji do cerne,kozene, jednoduche kabely (nejradsi mam Coccinelle) a tu pak mam 5 let. @lejinka : Ja chodila ke kadernikovi Alessandrovi,co byl v Pente (nevim,zda tam jeste je), takovy vysoky,kudrnaty blondak a pak jsem chodila k Lamberti do centra Salerna, kam chodily VIP ze Salerna :-D (a ja). Ted chodim k jedne holce, co ma kadernictvi u rodicu v baraku a za strihani a barvu platim 30 Euro,coz je v porovnani s Rimini velice levne. Dnes uz mam za sebou opet troje prodane boticky,tak jsem spokojena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Tak jak to tak ctu,tak akorat tady u nas se dodrzuji barvy na semaforu? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?