Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ted uplne mimo. Nevidely jste nahodou Ninu Moric,jak je ted v Isola dei famosi? Ja se na ni nemuzu divat,jak je "upravena", vypada jak nejaka gumova hracka....
Odpovedať
Profilova fotka
@dita diky!! jojo, Hajek je ten s dlouhejma, ma i dlouhy vedeni... @reys @oky jojo, hormony to je vec ;-) Ja se dnes desne snazim a premaham, mam na starosti v praci studentky, musim se o ne starat, vysvetlovat jim vse, co delam a zkouset je nechat delat mou praci-no dovedete si asi predstavit, jak mi to v mem dnesnim rozpolozeni sedi :-)) Ale pak me slysela jedna kolegyne a rekla, ze jsem moc trpeliva a ze pekne vysvetluju, tak jsem malem sla do vyvrtky. Asi jsem mela hruzu z toho, abych na ty chuderky nebyla zla a tak jsem se opravdu slusne vybicovala. V realite me stvaly uz jak vesly do dveri (chran buh, ony jsou mile a hodne a vystrasene, ale jak rikam, ja dnes mila nejsem:-)) @oky diky za link, je to tedy to s tou blaznivou Mosejovou??;-) @lejinka haha, tak vidim, ze nejsem sama blaznivka. Dnes je venku fakt po dlouhe dobe teplo a ja tady v kabate :-D @dita Diti ja na Cinany nedam dopustit, jsou strasne mili a hodni a ohleduplni. Jen tedy maji jeden vroubek.okradaji stat o dane :-) (ti co treba siji na cerno a vozi zbozi na cerno atd..), ale jinak super.My bydlime skoro v te "cinske ctvrti". Ja se bojim Rumunu, Albancu a agresivnich Arabu. Prostitutky tedy taky nic moc ehm ehm.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
My chodime spat tak v 1:30 8-) Ja si zvyknu na vse, po navratu z Erasmu jsem jeste 2 roky chodila spat ve 4h (vliv divokeho nocniho spanelskeho zivota), a kdyz jsem pracovata, tak ve 23h. @ditakir My v dome cizince nemame a oni maji jen me :-) Povesila jsem pradlo na balkon a ted si tady za nim (aby na me nikdo necucel) vyhrivam kosti,kratky rukav, vyhrnute nohavice, to je parada :-D @lejinka Ja si vytahla asertivitu jako jednu cast z mat. otazek z psychologie, ze by me to nejak ovlivnilo, to ne. Hlavne se musim naucit diplomacii, jak rika Simo ;-) @reys A na me navic jeste pusobi uplnek :-D @ditakir To znam, v dubnu jsem na severu Spanelska vylezla v kratkem rukavu a letnich sandalich a sousedky to hned okomentovaly, ze se nachladim. Ony totiz ty babky tam chodily jeste v kozichu (pravem, ehm) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky, rada bych opravila hrubku v mem prispevku, nacerno se pise dohromady :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ted jsem se dobre vysokovala, jak jsem cetla, co jsi napsala o tech Cinanech. nejak se mi zamlzilo oko a misto Cinany jsem totiz cetla Cikany. no pul minuty jsem valila bulvy do monitoru, kdes na tom byla, ze jsou slusni a ohleduplni.. nez jsem to precetla spravne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zensky, co blaznite s tema kabatama??? Uz jsou z vas teda prave Italky, protoze to je jeden ze zakladnich znaku :-D :-D Nebo je snad u vas vetsi zima nez tady? Tady mi auto dneska ukazovalo 18 stupnu.... ja uz tyden chodim ven jen v tricku a ve svetru a Mick uz chodi jen v kratkem rukavu...okolojdouci v perovkach na nej nevericne ziraji :-N Ostatne i Tonik je v sirem okoli nejmene oblecene dite... vcera u jezera jsem se nestacila divit, vsechna miminka v zimnich kombinezach zachumlana v kocarcich v zimnich vacich...vzdyt se tam musely ty decka skvarit!! Tonda mel vcera i dneska jen bodynko, tricko s dlouhym rukavem a tlustsi mikinu. Ani jarni bundu jsem mu nedala...a jen lehkou bavlnenou cepicku... kdyz jsem videla jedno mimco v kulichu, pres ktery melo pretazenou kapucu od zimni bundy, bylo mi zle za nej... :-. Farmar je docela sranda...je to trosku jina reality show...ja z reality show davam jen takove, kde jakoby aspon o neco jde...treba prave najit partnera a tak... ovsem takove ty dalsi typu Big Brother nebo Isole dei Famosi, to uz je na me moc... tam jde jen o to, kdo si dovede na kameru nejvic vytahnout triko (kolikrat i doslova :-D) a to si klidne necham ujit...co se tyka Sefky, o tom jseem jen cetla, ale ja nemuzu tu zenskou, ja o nich jednou videla jakysi dokument a nestacila jsem valit oci, co taky chodi po svete... :-| jinak spat chodime tak kolem pulnoci...nekdy uz padam na usta, ale vzhledem k tomu, ze Tonik chodi spat o pul devate, je to pak nas jediny cas jen pro sebe... i kdyz priznam se, ze posledni dobou oba tak akorat zkolabujeme k tv a pocitaci 8-( Budeme s tim muset neco udelat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Ja proti Cinanum tak nic moc nemam,ale odpuzuji me svym zjevem. Proste za to nemuzu,ale oni se mi proste nelibi. ALe porad jeste vypadaji lepe nez Vietnamci ;-) @reys: Teda to jsi me pobavila :-D @yellowbanna: Ja jsem docela zimomrivka,ale prijde mi,ze tady jeste neni takove uplne vedro. Jako slunicko je,ale vzuch je jeste pomerne studeny. Fedemu jsem dala teplou mikinu a pres to lehkou jarni bundicku,ale ruce mel pekne studene. Ale to neni nic proti tomu,ze tchyne chtela dat v poledne Fedemu teplou cepici....
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Nic si z toho nedelej, u nas taky vecer vede gauc a TV ;-) A spat chodim tak mezi 23.-24. hodinou. Jinak,jak jsem psala,ze tchyne Fedeho moc bali, tak to je snad jedine,co bych ji mohla vytknout. Jinak se mi libi,ze je docela dusledna a dodrzuje "pravidla" a nekazi me ho. Ted jsem tu mela dva dny mamku s otcimem a Fede s nima jednu noc spal a dopadlo to tak,ze spal s nima v posteli, protoze nechtel jit do postylky a mamka se s tim nijak moc netrapila. Nechala ho taky cely vecer koukat na TV.... Vzhledem k tomu,ze se jednalo o jeden den,tak jsem jim to prominula,ale kdyby k nim Fede chodil casteji,tak bych asi musela vic prosadit nejaky rezim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ted se tady bavim u zprav na Prime. Mluvili o tom,ze v Cechach mame skoro nejvice odpracovanych hodin v Evrope, bohuzel tomu neodpovida produktivita prace. Pry za pracovni dobu vyprodukujeme pulku toho,co jinde na Zapade..... No, verim tomu,protoze podle toho,co slysim,se opravdu nepredrou. Kdyz jsem delala v hotelu, tak jsem vzdycky rikala,ze by meli videt,jak je naplnena pracovni doba. Kolikrat jsem si ani nestihla odskocit na WC....
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Tonda mel taky studene ruce, ale ja se vzdycky ridim podle krku...Kdyz je teply vpredu i vzadu na krku, je v pohode. Ruce nic neznamenaji. U malych deti. On je navic asi po Mickovi dost horkokrevny, hned se poti, i kdyz mam treba i ja pocit, ze neni az tak moc obleceny.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys neeee, tak cigany tedy opravdu ze srdce nemusim..ale Cinana mame i kamarada a je vdycky velmi prijemny, vesely, navoneny a vyoblikany jak ze skatulky (jen takova vsuvka-tady v Bologni, kdyz vidite Cinana s kabelkou ci paskem L.Vuiton atp., tak je na 99% pravy-oni totiz tak makaji, nejedou roky na dovolenou a pak maji na takove veci...narozdil ode me, ktera ma falseny pasek, falesnou kabelku i penezenku :-D ) a vubec, kdyz jdu do baru na kafe a jsou tam Cinani, jsou velmi ochotni a drzi se zpatky. Ja jsem k nim tady ziskala vztah. Nedelaji nikdy bordel (bydlime v podstate v cinske ctvrti Bologne) - narozdil od jinych narodnosti a o ciganech (kteri nam vykradli byt) uz vubec nemluvim... jinak tady je take slunicko, ale musim rict, ze vzduch je chladny. Takze Ivi @yellowbanna ty jsi bud totalne horkokrevna (jak ma sestra, ta tady chodila vecer na balkon v tricku :-), nebo mate v Lombardii proste tepleji:-) @dita jsem taky zimomriva, viz vojenske ponozky.. :-D Jeden par Alfi s tezkym srdcem daroval i me segre, ktera prohlasila, ze teplejsi na sobe nikdy nemela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo a ktem studenym rukou, holky, ja mam cely podzim a zimu ruce jak led (casto i chodidla) a vsichni si tukaji na celo...a je to normalka. Ale u deti nevim, jak to maji..Moje neterinka je horkokrevna po mamince a nesnasi rolaky, cepice a saly a ma rucicku vzdycky uplne varici a zahriva me :-D :-D To se mam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jennynka5 Vojenske ponozky... kde se to kupuje?? :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko to se fasuje :-D :-D Jsou naprosto priserny, vyhrnout je muzes az po kolena a jsou jakoby z vlny, maji tu desnou vojenskou barvu, ale zahreji spolehlive:-) Myslim, ze lip nez Ditiny ponozky s Hello Kitty :-D :-D @dita hihi @sisiko jsi take zimomriva?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Byla jsem vzdycky horkokrevna, treba na vysce ze me byli v soku, chodila jsem v kratkem rukave i v zime, to mam po tatkovi :-D Ale ted se to horsi a prestavaji mi hrat ponozky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tak ja Ti poslu par, jo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tak to bude tech pet let v Irsku... tam jsem si zvykla na studeny odchov...kdyz bylo v lete 25 stupnu, uz jsem mela pocit, ze je hrozne vedro ;-) No a Mick tam byl jeste o dva roky dyl, tak vysvetluje ty kratky rukavy :-D Doma jsme nikdy nemeli vic jak 21 stupnu a v loznici tak max 16...kdyz prijedu do Brna, prvni krok vede k topeni a oknu - zaviram topeni a oteviram okno :-D @ditakir to by bylo fakt dobre, kdybysme bydleli "u vas" :-), ale nakonec budeme v Castrocaro Terme e Terra del Sole...chteli jsme preci jen trochu vic do prirody, do kopecku, aspon na tenhle vikend - na samotu, v patek odpo pujdem na prochajdu, sobota - Bologna no a v nedeli zvazujeme, jestli zajet do Rimini, za tim Mickovym kamaradem, kdyz uz budeme kousek od nich... @jennynka5, @ditakir, @yizheng... uz vime priblizne, jak a kdy a kde se v tu sobotu uvidime? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Haha, ja te beru za slovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 @sisiko já bych asi potřebovala takovou celou kombinézu z vojenské vlny :-) dnes program zajít s mámou do banky, banka ani máma nejsou v Praze (banka by byla teda, ale ta nestačí :-) ), takže opravdu zábava na celý den :) a zase svítí, tak to je pozitivní. už se těším domů, neskutečně moc, na muže na prvním místě a na náš režim a na naše fungování kuchyně a vůbec
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia :-D Mohu vam se sisiko poslat do Torina zasilku se dvema pary ponozek :-D Myslim to zcela vazne. Alfi rekl, ze tedy by kvuli vam nafasoval dva nove pary =-) :-D @yellowbanna @yizheng @dita holky, mam navrh na sobotu, asi vam to pisnu do IP, abych tady tim neotravovala..
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko takhle se to musí, trochu vyždímat italský stát na úkor @jennynka5 a Alfiho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 supeeeer, pis, pis :-) @holky zimomrivy: divala jsem se na pocasi a u vas na vychode je jeste tepleji nez tady! Toz teda!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna @dita @yizheng tak to mate v IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 :-) jinak je to velice lákavá nabídka a měla bych spíše předem děkovat, já jsem opravdu zmrzloň a naše ložnice je celkem mrazák, i když teď prý v nové posteli se spí mnohem mnohem mnooooooooooooohem líp, to já teda zjistím ve čtvrtek, yuchuuuuuuuuuuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia tak mi hod do IP Tvoji adresu a my vam s ALfim dva pary posleme, bude sranda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna @yizheng @dita jo a zapomnela jsem cas, vidim to na tech 15 hod (aspon Dita rikala, ze prijedou asi nejak tak a vidim, ze Tobe se to Ivi taky tak nejak rysuje a tak bych to tak nechala, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Ty bys nam ty ponozky fakt poslala? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky tu je dnes uplne nadherne a ja mam volno... asi budem balkonovat :-) :-) aj s mackami, tie uz vylihuju na koberci na balkone :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Jee, vy mate kocicky? A kolik, dve? Dneska jsem jednu krasnou videla na balkone, mlaskala jsem na ni a ona me uplne ignorovala. Hezky si uzij volno! U nas je taky krasne, sla jsem zaplatit slozenku, v tricku s kratkym rukavem a tenke bunde, bylo mi uplne hic :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?