Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia neboj, ja jsem daleko a navic ted i na diete, takze se jen smutne koukam na fotky te cokonadhery :-) jinak @depilace: ja teda zima nezima porad, protoze jsem dost tmava a citila bych se behem kratke doby jak clovek neandertalsky :-D mozna i proto, ze nejsem moc kalhotovy typ.. a vzdycky si vzpomenu na jednu nasi ucitelku obcanky na gymplu, ktera nosila k sukni priserne bezove silonky a pod tim mela neoholene nohy s centimetrovym cernym porostem :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna vpohode, mozno sa ma to tiez raz bude tykat :) :-) ja kukam na panelak... Nello hraval tiez futbal, ale kvoli mne toho nechal, cita len na FB ako hrali a pise a cita ich komentare, celkom ma to mrzi, ale to by uz vobec nebol doma:(
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna ja som si to oa vysvetlila po mojom, "o" maschile a "a" femminile, ale to asi nie, ze @salsiccia?
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna bod pro @lejinka bambino/bambina = bambinoa, takže oa :) @yellowbanna já zatím nekupuju nic pro miminko, teda kromě mantinelu do postýlky v oblíbeném obchodě (zatím jen objednáno, v pondělí se dozvím, jestli stihnou ušít), ale koupila jsem nám (i jemu) barevný lustr ve tvaru vzducholodi, po kterém jsem toužila, a ty šaty a pak takový praktický věci, moje oblíbené kartáčky na zuby (40 ks, jo, jsem trochu šílená...) a tak :)
Odpovedať
@salsiccia neboj, silena nejsi sama - kartacky na zuby kupuju v CR taky ;-) :-D Vetsinou mi je naklada i Jezisek nebo je dostavam k narozeninam :-D :-D (pac v Italii ty moje nejsou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Taky me zajimalo,co je oa ;-) A Cri taky chodi na fotbalek. Ve ctvrtek vecer. A ja si to pak s Fedem doma sama uzivam a koukam na Ordinaci v ruzove zahrade ;-) Na to Znameni kone jsem koukla jednou,ale nejak zvlast me to nezujalo. Asi taky tim,ze me prostredi od koni moc nebere :-( Nekoukaly jste tento tyden nekdo na Prostreno? Tam byla takova pi..,ze bych ji snad kopla do zadku. Uplne vsechno kritizovala. Dnes jsem mela takovy hezky den v praci. Nejen ze jsem prodala dva pary bot,ale taky ta pani,co si koupila prvni boty,se asi za hodinu vratila s dcerou a nabadala ji do koupe bot,akorat ze ty,co se ji libili,jsme nemeli ve vetsim cisle,co ona potrebovala. Tak jsem ji navrahla,ze se ji po nich poptam a ze ji pak poslu sms. Ta holka mi strasne dekovala a pak mi rekla,ze jsem neuveritelne mila,ze se to nevidi, k tomu se pridala i jeji matka, no uplne me dojely,az mi zvlhly oci :-) A o to mi slo. Ja muzu klidne prodavat i parky,ale potrebuji mit od lidi uznani. :-) @salsiccia : Jo,to ja kdyz jsem v Praze,tak si taky tak jeden den hraju na milionarku. Obed, kaficko, zakusek, nejaky ten shopping ;-) A v tom viru udalosti mi taky Cri nechybi ;-) Horsi je,kdyz uz jsem pak u nasich a jsem vecer doma,to uz se mi styska.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja to mam rovnako, staci ked je clovek spokojny a mze robit hociaku pracu, ked ho niekto oceni tak sa hned pracuje lepsie... :) super ze sa ti tam paci a hlavne to mas tak blizko!
Odpovedať
Profilova fotka
@holky dnes je den otcov :-) co mate pripravene? Ten moj teda este nie je otec ale urobila som mu aspon kolac:) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia ja tusila, ze se to bude tykat faktu, ze se nevi, jestli je to holcicka nebo kluk, ale nemohla jsem prijit na to, z ceho by to mohlo vychazet :-) @ditakir: tak ja kone docela rada, ale musim rict, ze tady je to fakt jen prostredi. zas az tak moc o ne nejde. Ja mam hodne rada Cibulkovou a chtela jsem videt Krajca jako herce... libi se mi to. Navic se to tocilo nekde ve Zlinskym kraji, nemuzu prijit na to, kde presne a jsou tam nadherny exteriery, to zas u toho slintam... Ja se k tomu Prostreno porad nemuzu dostat...vzdycky si na to vzpomenu v nevhodnou dobu. Vcera jsem nakonce chvili koukala na 3+1 s Donutilem, ale hrozne se to sekalo, tak jsem zapnula normalni Tv a Sex ve meste :-) Ten si davam v anglictine a hned mam lepsi naladu :-) @lejinka ja chtela udelat Mickovi s Tonikem prani s otiskem rucicky, ale nejak jsem se k tomu skrz to ockovani nedostala...tak vzal aspon Tonik Micka do bazenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka vzhledem k tomu, ze muj si na otcovstvi jeste pocka (teda doufam! :-p ), neslavili jsme. ale udelala jsem mu smetanovou houbovou omacku, kterou miluje, takze zkratka urcite neprisel :-) no a zitra se k nam chysta na "inspekci" tchyne s pritelem.. uz mam na balkone chladit bramborovy salat, rano nasmazim rizecky (pekne pocesku - na sadle).. tak jsem zvedava, co na to budou rikat. tatkovi jsem poprala aspon pres messenger, on je navic i Josef, tak mel radost; doma to oslavime pristi tyden pekne vsichni spolu..
Odpovedať
Profilova fotka
@dita ahoj Diti, jsem moc rada, ze jsi v obchudku spokojena a lidi jsou mili a prodavas!To je fajn. Ja jsem Prostreno skoukla za cely tyden vcera a na tu Julii nemam slov, i ta Dana uz to pak prehanela a ten jediny chlap-no spis chlapecek, to byla tedy opravdu silne nevydarena particka... :-| Zato ta z minuleho tydne (jak vyhrala Karolina a rozdelila to vsem) byla extremne sympaticka a sehrana. Tak aby byla rovnovaha :-) @yellowbanna na ten serial o konich se diva ma neter (ona je blazen do koni a vseho, co se toho tyka) a ja se na to chystam taky, snad zitra..je to na CT ze jo? Pak se milibi upoutavky na cesky kriminalni serial Kriminalka Andel-na tosi tedy brousim zuby 8-) A videla jsi Farmare? Fandim Petru Busakovi a pak tomu Bretovi (jestli se tak jmenuje), jak je mu kolem 50 let :-D Nechapu z obydli pana Koziho bradky (ten z te chatrce v horach) :-D a hlavne z jeho chovani k tem zenam. @dita Diti divas se na to taky? @yellowbanna musim dohnat take Cesty domu..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 jojo, Znameni kone na CT, myslim, ze se ti to bude libit :-) Kriminalka Andel myslim na netu neni :-( Na Prime ted v patek zacaly "Afery" - Pavel Kriz tam hraje nejakeho advokata...tak se na to chci mrknout... Jo a Farmare jsem ted "dohnala". Petr Busak je ten mladoch?? Tomu taky fandim. Dostavaji me jeho hlasky :-D Vubec bych je v takovem klukovi necekala. A Breta je taky fajn... Ty jo, nikdy bych si nemyslela, ze se jednou dostanu do stadia, kdy budu takhle rozebirat serialy... :-S @ditakir ozvala se mi Monika z te FB skupiny. Ja se skupinou "smazala" i ji, nemela jsem pocit, ze si mame co rict, jak jsem tak cetla jeji prispevky. To ze je Ceska v Bergamu jeste neznamena, ze budem kamosky... no a ona me ted znovu pozadala o pratelstvi a poslala mi mail, ze co je se mnou... to mam z toho, ze jsem porusila svoje pravidlo nepridavat si na FB nikoho, koho neznam 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@yellowbanna Kriminalka andel by mela chodit az od 21.3. - tedy od zitrka, jak mi prave ted doslo :-D , tak uvidime. Jojo, Busak je ten s tema hlaskama. :-D :-D Afery na Prime? Dekuji za novy tip ;-) A Ivi, jak to ted budes resit s tou Monikou s FB?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ja som tie afery akurat vcera pozerala na jojke (pretoze som dopozerala vsetky diely panelaku :-) a nevedela som co kukat dalej) a prislo mi to celkom uchylne, o kolkej to davaju v Tv normalne? Ak sa teda jedna o to iste, ja som asi videla dost divny diel... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 no asi budu delat mrtvyho brouka =-) pratelstvi jsem ji znovu nepotvrdila, takze na muj profil nemuze, posilat vzkazy muze, ale to muze kazdej... premyslim, ze bych ji zkusila vysvetlit, proc me ta jeji skupina otravila...mno, uvidime, neni to podle me nijak urgentni...jinych "kamaradek" tam ma dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Jee, vysvetli ji,proc Te ta skupina nebere ;-) At se aspon trochu chytne (-ou) za nos. Ja mam na Prostreno zavislost. Zaprve me to bavi a dost me to i inspiruje k vareni. Vsak jsem taky v posledni dobe uvarila spoustu novych jidel. Ja uz radsi nezjistuji,ze noveho kde davaji, jelikoz pak bych se uz asi od TV neodlepila a hlavne bych se pak musela s drahym pretahovat o ovladac. My spolu sledujeme ty ruzne krimi serialy na SKY,tak to se nam nastesti libi obema ;-) A stve me,ze ty ceske vecery na CT1 davaji zrovna v nedeli,kdy my nejsme skoro nikdy doma. Vetsinou jdeme odpoledne k jednem kamaradum a tam jsme az do vecera... Holky,ja jsem ostuda,ale nepoprala jsem ani tatkovi ani Cristianovi. Ja proste na tyhle svatky fakt nejsem. A rikala jsem si,ze kdyz mi Cri nepopral k MDZ,tak co bych mu prala ke svatku otcu,ze ;-) Tuhle jsme byli tady u nas v parku a s nami druha dvojice s chlapeckem. Vedla nas si hrala holcicka a jeji matka byla evidente cizinka,uz podle prizvuku,ale na dceru mluvila italsky. Tak jsme se na sebe s kamaradem podivali a divili jsme se,proc mluvi italsky a ne svym jazykem. Ja na to pak rikam,ze se mozna stydela pred nama a na to ten kamarad,ze tohle teda vubec nechape,proc by se mela stydet....Oni mi i rikali,at klidne jejich syna naucim neco v cestine,ze mu to bude jen k dobru ;-) Jo a v tom parku byl moc hezky tatinek se synkem ;-) Tak jsem si rikala, jestli mi taky nejaka maminka okukuje toho meho,kdyz je v parku s Federicem ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mna by trapila skor opacna otazka... to co mne osobne dost vadi, ked tatinkovia s kociarom okukuju okolo iduce a idu si krk vykrutit... ja viem ze si kazda myslime ze ten nas nie... dajme tomu ze nemaju doma zrovna slovenky alebo cesky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : :-) No vidis, to me nenapadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@holky ja som teraz dosla domov, ako som vystupila z busu na mna trubil daky idiot z nabuchaneho auta, tak som ho poslala do pr.... a on na mna cakal na dalsej zastavke, videla som len auto a potom vystupil a to mi hlavou vyrilo tolko pochyb, ze ci mi chce dat na hubu alebo ma rovno niekam odvlece a v nedelu na ulici aj tak nikto nie je a aj keby bol tak sa budu tvarit ze nic nevideli, lebo sa sami boja... proste... daky arab... dosla som k zastavke a on daco akurat vyvesil na zastavke a cumiac dodal, ze si to mam zobrat, ovsem som sa na to ani nepozrela a povedala som mu: samozrejme.... sla som dalej a ten debil nasadol do auta, otocil ho a sledoval ma dalej! chapete??!! nastastie byvam v jednosmerke a nemohol vojst autom, tak odbocil inam.... nestalo sa mi to prvy krat, ale predtym som to nemala ani s kym rozobrat, ako vy riesite podobne veci? Ja mam hroznu fantaziu, alebo skor, staci pocuvat to ich Telegiornale a cloveka napadne kadeco... normalne mam chut si kupit daco na obranu...ja mam teda ten slzny plyn, ale pochybujem ze mi to pomoze ked sa raz dostanem do dakej divnej situacie.... vy mate nieco? A to sa este Nelovi chvilu predtym vybilmobil.... :( proste.... mozno som paranoidna a vsugerujem si hocico, ale je to neprijemne.... tak som sa vykecala :-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka to je nepříjemný :( mně se to stalo v BCN, dvakrát po sobě jsem se vracela večer, ani ne extrémně pozde, před půlnocí a nalepil se na mě v jedné ulici takový slizoun hnusný (ty dvě noci po sobě ten stejný) a šel se mnou a něco mi slizce říkal, tak jsem si ho vůbec nevšímala, ale druhou noc jsem fakt měla strach. a nikdo moc na ulici nebyl a já musela za chvíli zajít do domu, ale ten byl naštěstí na náměstí, sice kousek od té ulice, ale stejně aspoň trochu otevřejnější prostor. já taky často nadávám, jednou třeba tady u nás na těch malých ulicích projel magor snad stovkou (nevím,a le fakt HODNĚ) rychle, a Simo mi vždycky říká, že jednou dostanu do nosu, už se i krotím, že na lidi moc nepovykuju, protože se taky bojím. na obranu nic nemám, asi bch to stejně neuměla použít. dneska jsem se koukala doma na telku, tam byla taková stará kriminálka o magorovi, co přepadával ženy, když tě překvapí a má trochu síly, tak je to podle mě dost obtížné cokoli udělat. tím tě teda nechci strašit, jen že je asi dobré být připravená a hlavně koukat kolem sebe, aby tě právě nic nemohlo překvapit. možná by bylo dobrý zkusit volat jenom jako, už jsem skoro doma, miláčku, můžeš mi zamávat z okna, to mě teda napadne teď, v reálu bych si na to asi taky nevzpomněla a kdo ví, jestli by to fungovalo... mě vždycky hrozně štve, jak ti chlapi mají nad ženskýma moc, jako že je můžou zastrašovat jenom svým slizkým chováním a nějakými náznaky hrozby násilí (často se sexuálním podtextem) :( důležité je, že jsi v pořádku doma
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka no fuj, to je hnusny zazitek..! mne se stalo jednou neco podobneho v Kalabrii, kdyz jsem sla pesky do sousedni vesnicky (asi 3 km): nalepil se na me nejaky oplzly typek v aute, napred ze me sveze, pak, kdyz jsem odmitla, tak zacal byt i agresivni, nadaval mi do vseho mozneho a ze si na me pocka kousek dal za zatackou a kdesi cosi. siroko daleko pochopitelne ani noha, bylo to vpodvecer, doba tak pred veceri, kdy jsou vsichni zalezli doma.. mela jsem teda nahnano. pak me napadlo presne, jak rika @salsiccia, delat, ze mi vola nekdo znamy, a ze je fajn, ze se za chvili uvidime, ze mi jede naproti atd. hnusny chlap to vzdal a odtahl. kdyz jsem se pak na nej ptala mistnich (podle auta, SPZ a vzezreni), koukali na me dost vydesene. pry jsem mela velkou kliku, ze za napadeni nejake zenske i sedel.. brrr... kolikrat si rikam, ze by bylo dobre si poridit neco na obranu, ale je tu stale ta pochybnost, zda by to clovek v kriticke chvili umel pouzit. vzdyt ja ani nevim, jestli bych dokazala rvat z plnych plic nebo dotycneho poradne prastit.. nikdy jsem se neprala :-) nejake kurzy sebeobrany by se hodily. @salsiccia mas uplne pravdu.. a proto taky zeny zustaly v podrizene roli tolik stoleti (vlastne de facto dodnes) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to vam verim, clovek by sa v takychto situaciach citil najradsej zalezeny v nejakej mysacej diere.. ta paranoia sprevadza niekedy aj mna. ked idem s kocarom po ulici za bieleho dna a zrazu za mnou ide nejaky chlap po uzkom chodniku, nevylucujem, ze by ma mohol nejako napadnut a tak sa snazim mat oci aj vzadu... minule v lietadle sa pocas letu zdvihol jeden chlapik predomnou a otvoril tu skrinku nad sedackami, plna napatia som cakala, ze teraz vytiahne nejaku zbran, a on si vyberal len sveter, zrejme mu bola zima..tak mi poriadne odlahlo...
Odpovedať
Profilova fotka
@reys mas pravdu o tych kurzoch sebaobrany... vzdy som na taky chcela ist, ale ostali len svalnate reci a nic z toho... slzny plyn so sebou nenosim, clovek radsej nechce ani mysliet na to, ze by sa dostal do situacie, kedy by ho potreboval...
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ahoj, o chvilu mame vyrocie svadby. budete nejako oslavovat? my nic neplanujeme, mozno len vecera v pizzerii niekde blizko...na nejaku slavnostnejsiu veceru nepojdeme, daniel hovori, ze by sme jedli asi len zvysky z velkonocnej nedele...
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina vidim ze mas rovnake paranoje ako ja :-) to si vies predstavit ako to mam na nocnej :-D oci na stopkach pred monitorom a kukam na kamery... ten kurz sebeaobrany urcite nie je zly napad...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Ivi, tak co, tesis se na nas srazek v Bologni? Ja jsem zvedava, jak se Ti bude libit. Dam Ti do IP sve tel.cislo, at si muzem kdyztak v tu so zavolat, kdyby neco ;-) Co byste radi videli a delali? AT se nad tim lehounce zamyslime a treba neco vyberem. Je tu v centru treba moc dobra zmrzka.. Samozrejme neni ani problem, kdybyste se chteli podivat k nam nebo si dat kavu u nas. Tak dej vedet. A kam jedete jinak? Kde budete nakonec spat? PS-videla jsem ty Afery - no, cekala jsem od toho trochu vice, prislo mi to chvilemi lacine, ale pokud budu mit abstak, tak nepohrdnu a smrknu i tohle:-) Ve znameni kone jsem jeste nesmrkla, ale brousim si na to zuby. Nemuzu se dockat Farmare :-) Mam dojem, ze to chodi dnes vecer? Ja jsem se stala uplny TV maniak =-) =-) Treba jak ted bude hezci pocasi, tak to prejde :-) Ted jsme se rozhodli si s Alfim koupit kola. Ja ale jedno v Brne mam. Nemate nekdo zkusenost, zda by mi do Studentagency vzali kolo? A za kolik? Jinak jsem se rozhodla jet na velikonoce domu!! x-) x-) Vezmu si jen 2 pracovni dny volno a budu 4 a 1/2 dne doma. Jedu ve st vecer, ct rano jsem v Brne a v pondeli odpo odjizdim a ve 2.50 jsem v Bologni. Rano samozrejme do prace :-) Mam takovy system-jezdim domu radeji casteji na mene dni, tak se mam vzdy na co tesit a v praci moc nechybim. A nemam takove velke abstaky..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 super ako si sa rychlo zorganizovala a rozhodla:) to mas fajn, ze aspon na par dni, urcite lepsie ako vobec a aspon si uzijes nasich tradicii, hehe, i ked prvy pracovny den budes asi dobre unavena... vratit sa o 3tej rano...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ja jsem prave mela uplny zachvat smutku pote, co odjela sestra s malou ( @oky promin za pozdni odpoved, mala ma 9 roku:-) , a tak jsem se rozhodla. Mamka zvazovala, ze by prijela, ale ja abych videla vsechny zaraz (i babicku, dedu...), tak jsme se rozhodly s mamkou, ze prijedu ja. No sup sup, zarezervuji, zaplatim (jen 67 euro tam i zpet) a tradaaaa :-)) Bude urcite uz teploucko a vyrazime se psem na dlouhou prochajdu do prirody...zkusim prevezt i to kolo... Jinak je to vzdy narocne, ale tak co uz, jednou jsem si vybrala zit timto zpusobem, tak se to snazim neresit. Vzdycky to v pohode zvladnu a Alfi mi pak po navratu pomuze-treba uklidi, udela veceri a ja jdu pak brzy spat a tak :-) Drive prijizdel bus do Bologne ve 4.15, to bylo mnohem horsi, nestihla jsi zaspat a dostala ses domu prakticky rano...ve 2.50 se mi to zda docela dobry, je to jakoby jeste noc..Je to vse proto, ze ja nemam odvahu jet s Tourbusem, ale ma segra jela se supr ridicema, mela stesti. Vse bylo super. Oni se stridaji a jedou vzdy tyden jedni a tyden druzi..Ja bych toho jednoho agresivniho blbecka uz nevydejchala..
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Posles nam pak fotku toho lustru? :-) @salsiccia @oky Co to pouzivate za specialni kartacky? :-) @lejinka @salsiccia @reys Uff, takove zazitky, to je sila. Pri cteni jsem plne trnula. Vzdycky kdyz otviram dole branku, koukam se, jestli na ulici nekdo divny neni. Minule v poledne sel po druhe strane nejaky divny chlapek, tak jsem ho nespoustela z oci. A kdyz jsem odemykala, zastavil se naproti me a cumel, tak to me znervoznelo, ale nastesti se ani nehnul. Vadi mi, ze kdyz jdu sama za bileho dne, musi automaticky nekdo otravovat, at uz troubenim, v lepsim pripade, nebo hlaskami, vcetne tech arabskych v arabstine :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ja som sa ta na to pytaka uz asi dvakrat, ze co mas proti tourbusu, ze? a neviem ci si niekde o tom pisala predtym uz, ked tak sa ti hlboko ospravedlnujem :) ze sa stale pytam dokola :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?