Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Vstup je tam zdarma, takze o vikendu bys asi nic neohlodala, ale muzeme usporadat nocni akci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky! Hlasim slunicko venku i doma. Tondule se vyspal do ruzova, naladu mu nezkazilo ani ockovani a to dopoledne nespal. Ted do sebe natlacil cely obed a pujde spat...to je panecku. Jestli mu nestoupne teplota po ockovani, pujdem odpoledne ven, teplomer v aute mi dneska ukazoval 24 stupnu!! Tak svitilo mi na to, ale kolem 20 bude! :-) Na ockovani jsme byli jeste asi se tremi dalsimi mimci. Byl tam kluk zhruba v Tonikove veku a porad neco zvatlal a Tonda se tomu smal, coz pobavilo chlapeckovu maminku a konstatovala, ze to musi byt pekne hlouposti, co povida, protoze zatimco holcicka, co tam jeste byla, se tvari vazne, dalsi chlap (Tonda) se tomu smeje :-D :-D Takze den nam zacal pekne, venku je krasne a je patek :-) Zitra jdem plavat a do bazenu tentokrat pujde Mick, tak jsem zvedava... odpoledne treba pojedeme na vylet...na moznem programu je i Svycarsko, mame to tu za rohem, tak proc to nevyuzit! :-) Preju krasne odpoledne!
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tyyyyyyyyy jo, to vypada dobre!! Skoda, preskoda, ze je to tak daleko!
Odpovedať
@lejinka to jsem rada, ze to dobre dopadlo:-D ... jsem se trosku bala tech italskych piskotu :-N :-D ... zustaly bile nebo nasaly trochu kakaa?? @ditakir ono nakonec podle zkusenosti @lejinky vypada, ze ty ceske piskoty nejsou uplne nutne ;-) ... tak to je mazec: oznamenky o tom, ze nekdo pridal prispevek :-D @jennynka5 vitam te tu :-) ... a jak velkou ma segra holcicku? @sisiko ta cokoItalie je super!! x-) @yellowbanna zda se mi to nebo to "deleni" na ciziky a Italky ve skupine "maminky s detmi" neexistuje? Ja travila tedka parkrat s kamaradkou v Centro per genitori e bambini a bylo to super ... vsichni si povidali se vsema, bez nejakych "predsudku" ... uplne fajn atmosfera x-) Jinak my oslavili vcerejsi svatek v praci ... a vikend bude ve stejnem duchu:-| ... mno, aspon ze konecne vylezlo slunicko a je hezky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@holky ja sa asi prestahujem na sever, vy tam mate vkuse slniecko a nam stale prsi :D @sisiko ta cokolada nevyzera zle :-D nocne ohlodavanie urcite nie je zly napad... @oky trocha nasali ale v strede ostali makke a svetle...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme vcera byli s kamaradama a detma venku-konecne je tu hezky- a pak jsme sli na obed k mori. Federico posedel u stolu a najedl se a pak chtel samozrejme chodit. Takze jsme vytahli prenosne DVD s Krteckem a Fede tam koukal na DVD. Za chvili se k nemu pripoji kluk 5-6 let, sedl si k nam ke stolu a zdalo se,ze se mu Krtecek libil. Bylo to strasne hezke,jak oba koukali na to DVD a smali se ve stejnou chvili.:-) @sisiko : Zrovna vcera jsem cetla rozhovor s Tomio Okamurou-mluvci ceskych cestovnich kancelari a na dotaz,jak se na nas divaji Evropane,odpovedel: "Mymi obchodnimi partnery jsou vesmes muzi z cestovniho ruchu,a tak bohuzel vim,co si casto mysli dobre situovany Brit,Rakusan nebo Nemec: Divky z vychodu pracuji v panskych nocnich klubech a jsou moc sikovne. Cesky i Rusky." ...velice povzbuzujici... :-( A dalsi: Jakou mame ve svete povest? "V Chorvatsku, Egypte, Turecku i v Tunisku kazdy muz vi,ze jste sexualne otevrene a nemate predsudky." :-| Dnes prisla do obchodu starsi pani, dala se se mnou do reci a pak se me pta,odkud jsem. Rikam,ze jsem Ceska. A ona hned,ze byla v Ceskoslovensku jeste za komunismu a ze tam byli lidi hrozne smutni a nekdo se ji snazil ukrast penezenku z kabelky... Mozna bych byla radsi,kdyby nevedela,kde Cechy jsou.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir je to smutne a asi jeste pekne dlouho potrva, nez si lidi na nas spravi nazor.. pokud vubec.. :-| holt musime my, slusna devcata, tady delat osvetu.. jak se Ti jinak libi v praci? dobre? cetla jsem, ze jste jeli do Milana primo k navrhari, to muselo byt zajimave!
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Smutne to je... :-( V praci to je docela fajn. Obcas tam nemam nic na praci,ale ted jsem se vrhla na vkladani dat do pocitace, takze kdyz nikdo nechodi, tak delam aspon neco uzitecneho pro obchod a aspon se nenudim.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir a kedy ti zavedu ten internet ako si spominala? to budes mat fajn... s tou hovorkynou kancelarii je to fakt "super"... este ze nas tak super reprezentovala... teda hovorim "nas", pretoze vlastne cesko a slovensko je premna to iste... neviem ci to tym ludom niekedy dojde, ze od 1970 sa u nas veci dost zmenili... je to dost smutne...v panskych nocnych klubech a jsou velmi sikovne, no...
Odpovedať
Profilova fotka
@holky, az se vrati salsiccia, usporadame velkou nocni cokoladovou loupez 8-) :-D Dneska je venku tak krasne, teplo a zpivaji ptacci, a uz jsem vyhnala prvni vosu :-) @ditakir No, je to smutne.. Do pytle, to je po svete fakt tolik ceskych prostitutek, nebo nas jen hazou do jednoho pytle? I v tom filmu Vesna va veloce byl dialog: Chlap, chlipne se divajici: Tu sei slava? Vesna: No, io sono ceca. A k te sexualni otevrenosti a predsudcich. Simovi rekl neco podobneho jeho kolega v praci a Simo mu nejdriv chtel dat do huby (on teda nikoho nemlati ;-) ), ale pak jsme o tom doma mluvili a vyslo z toho, ze Italky musi byt strasne puritanky a same tabu (mozna za to muze i kostel). Takze to, ze si o mne nekdo mysli, ze nemam predsudky a tak, me vlastne neurazi ;-) A mozna i proto Italove od Italek prchaji za nami ;-) Muj jediny intimni poznatek o Italkach je (z palestry), ze se zadna z nich neholi a maji tam fakt poradne krovi ;-) Tedy, ne ze bych je pozorovala, ale je to tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka On je to chlap, ten mluvci ;-) A taky to nema lehke, pro nas je to Japonec a v Japonsku ho zase vidi jako cizince, takze poradne nezapadne nikde.. :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sisiko fakt?! jezisi.. :-D (hlavne, ze na nas budou koukat jako na nekulturni narod, ehm) ale docela rada bych jednou odhalila, jake ty Italky doopravdy jsou, proc tolik chlapu na ne lateri a hleda si radsi cizinky. ja jsem poznala bud uplne normalni holky nebo zas totalni sůvy.. ale je fakt, ze diky tomu, ze se k nim neda priblizit nejak vice a jsou takove uzavrene, tezko rict, co skryvaji (tim nemyslim to krovi, pochopitelne :-D :-D ).
Odpovedať
Profilova fotka
@reys No fakt a vsechny, a to my v komunismu rostli jsme na neco zvykli ;-) Simo mi na to rekl, ze ho to vubec neprekvapuje a ze Italky nevi, o co prichazeji :-D Se to tady nak rozjelo, a to pecu muffins :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jo tak to som tomu dala este viac :-D Ja si myslim, ze Italky su strasne narocne a su zvyknute na urcity standard ktory vidia doma vybudovany a len tak sa s niecim neuspokoja, aspon ja mam taky pocit... preto mnohi chlapi hladaju inde... lebo my sme podla mna dost skromne...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko Vesna va veloce... akoze Vesna bola ceska? Ja som poznala Vesnu a bola to majitelka kempu v chorvatsku, nepride mi to moc typicke ceske meno :) ci zas som pochopila vsetko inak?:D no a chcela som si to pozret na nete,ale bohuzial som ten film nenasla...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka To uz rikal nejaky American, ze my Cesky jsme skromne, ze treba Americanky k zasnoubeni ocekavaji obrovsky briliant ci diamant ;-) Vesna byla i ta holka v Samotarich, taky nekde z Balkanu.Ted jsem vycetla: novejsi (1985 ;-) ) jihoslovanske jmeno, u nas neobvykle
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : :-D To se teda divim,v Torine... Na jihu jsem si na to uz zvykla, tam mely krovi i v podpazi...Ale tady v Rimini jsou holky dost upravene i mezi nohama.;-) Ne,ze bych je nejak smirovala,ale kdyz jsem chodila do posilovny,tak ony se porad producirovaly v satne uplne nahe a to se opravdu NEDALO prehlednout. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@holky vy mate zaluby:)... ja som chodila na plavanie ale nic take si nepamatam, podla mna sa tam sprchovali v plavkach, inak by som mala co dodat aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Je pravda,ze Italky jsou narocnejsi (i kdyz ne vsechny). V Salernu jsem si vsimla toho,ze kdyz byla holka hezka,tak byla vychovavana k tomu,aby se dobre vdala. Hlavne,aby se nezahazovala s nekym chudym....
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Me to taky hodne prekvapilo - na severu ;-) No prave, ze ony se porad produciruji a clovek se nestaci divit :-S Mozna, ze holky z Rimini, jak jsou porad v plavkach, tak na to prisly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko si mi pripomenula, prave vcera som sa bavila s jednym americanom, jeho otec je talian ale on zije v Los Angeles, a on mi prave hovoril, ze jeho byvala bola polka, lebo ze s americankami sa neda ani bavit, ze su srasne pi pi pi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : No jo v tech plavkach by jim to delalo boule :-D a vykukovalo. Jo jo, tady frci ceretta ;-) Ale jak se mi kamosky sverily,tak v zime to trochu vice zanedbavaji ;-) Jako ja nohy. Sice mam jeden chlup na 1 cm2,ale zato tmavy,takze je to videt a velice rychle rostou. Nedej boze, ze by me ted zajelo auto a ja skoncila v nemocnici ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Ja jsem zase myslela na to, jak zenske sundaji sadru z nohy a na to jak ma jednu nohu oholenou a tu druhou zarostlou :-D Myslim, ze to tak mela i Marge Simpson ;-) Ale ceretta musi prece strasne bolet :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tož to je velký :) snad to fakt stihnu, jestli to tam nějaká taková @reys neohlodá :) hlásím nákup těhu šatů :) utrácím jak utržená ze řetězu, ale jsou to samý "nezbytný" věci
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja tie nohy tiez nejako neriesim v zime... maximalne ked si idem dat suknu tak uorbim nejaku tu upravu predtym :-) ja ich mam tiez malo, nastastie svetle, takze to aj tak nevidno... ale pod pazuchou by som si teda strnisko nenechala ani keby co... zatial som to tu videla len jednej... ale to su zas tie "dedinske" typy podla mna... na dedine je im to asi jedno.. ja som dnes vecer sama, Nello je este stale v praci, dnes sa zdrzal ovela dlhsie... uz mi je smutno :(
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia super :-) tesime sa s tebou... :-) :-) :-) :-) vybavujes co sa da?ako je doma? a inak teraz mi napadlo, doma si este nic nevsimli? ked s tym cakas do nedele a uz kupujes tehusaty:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka já nejsem doma, zatím, jsem v Praze, domů jedu zítra. ony to jsou takové fingované těuh, mají takový pruh, který se dá nechat volně nebo podkasat, pak pošlu fotku jednou :) takže se tam krásně to bříško vejde. dokonce jsem v tom obchodě potkala známého, kterého jsem vůbec neplánovala informovat o návštěvě Česka, byl z novinek celý paf :) zařizuju, jo jo a příští týden ještě mnohem víc, dneska celé odpo s kamarádkou, to bylo moc fajn. takový milionářský život, jdeme si na jídlo, pak sem tam něco koupíme, pak na zákusek :) jsem tu moc ráda. řeknu něco strašného, ale Simo mi tu nechybí, teda jo, stýská se mi, ale je to prima, takový jiný život tady :) v úterý půjdem s oa k doktorovi, tak mi třeba už řekne pohlaví, dočtu vás později
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka mas pravdu, ty maminy to nejak min resi...aspon mi to prijde, kdyz uz se jednou za uhersky rok s nejakou dam do reci :-) Ony ty miminka je nenechaji nad sebou ohrnovat nos jen proto, ze jsou z vychodu (nebo z jihu - Afrika apod) hehe. Na to jsou moc roztomily. A ta mamca se na te vlne sympatii pak sveze ;-) A nebo za to muzou hormony taky :-D :-D Teda holky, koukam, co to tady resite :-D Ja k tomu nemuzu nic dodat neb takovy prehled nemam, jak vite, v bazene, kam chodime se muze sprchovat jen v plavkach, takze nevim, nevim :-D :-D Nohy pres zimu taky moc neresim, jen teda pred tim bazenem ;-P Je to ale pekna otrava...priznam se, ze jsem si nikdy nezvykla na vytrhavani, snasim jenom ziletku, jenze to zas dlouho nevydrzi, je to na houby... :-/ @lejinka: taky jsem sama doma. Mick sel dneska poprve hrat fotbal... dohodil mu to manzel sestrenice, pry tatkove od skolnich deti se jednou tydne schazeji na fotbalek a porad jim chybi lidi, tak sel hrat... byl moc rad, v Dublinu hraval pravidelne a tady mu to hrozne chybelo...tak jsem rada za nej a ja mam klidny vecer...Tonika jsem uz ulozila, zvladl to ockovani skvele, ani teplota, nic, nechci to ale zakriknout...ted si ulovim neco maleho k jidlu a asi kouknu na Znameni kone....koukate na to nekdo?? @salsiccia uzivej si, uzivej...pamatuju si (matne), je to prima vzrusujici pocit u takovych pripravnych nakupu ;-) Nevim, jestli jsem nekde neprehlidla vysvetleni, ale jak pises, ze pujdete k doktorovi s "oa"... to znamena co? Teda chapu, ze asi mimco, ze? Ale "oa"? Omlouvam se za nedovtipnou otazku! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, ted jsem zjistila, ze to nedeleni maminek komentovala @oky a ne @lejinka pardon ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?