Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky ktorej z vas sla matematika? :-) ja som z toho jelen :-o :-o :-o :-S :-S Traja muži prišli do motelu :Recepčný uviedol, že izba stoji 30,-, a tak každý z mužov zaplatil 10,-.Všetci odišli na izbu.O chvíľu recepčný zistil, že cena je nižšia a činí 25,-.Vzal teda 5,- a poslal poslíčka, aby ich vrátil.Ten však nevedel, ako rozdeliť 5,- na tri rovnaké diely, preto každému z mužov vrátil len 1,- a 2,- si ponechal. To znamená, že každý z mužov nakoniec zaplatil 9,-.To je dohromady 27,-.Poslíček má vo vrecku 2,-.To je dohromady 29,-.Tak kde je, tá koruna?
Odpovedať
@lejinka ahojcek, sorry, ze vam sem leziem, len som videla matematicku ulohu a hned ma zaujala :-D :-D. Je to dohromady 27, ale izba stala nakoniec 25, tak od 27 odcitas tie 2, co si nechal poslicek. Prajem pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Nee, ja jsem to MI cetla na FB. A nebylo to poprve. No,ze se divim,kolikrat tam ctu takove hrubky,ze me z toho vstavaji vlasy. Chapu,ze se clovek preklepne,to ja taky,ale tam je proste videt neznalost jazyka. A vy mate v Salernu zimu? Tady bylo tento tyden nadherne. @yellowbanna : Tak to chapu,ze to pro Tebe byl sileny zazitek.Kdyz se nekdy neco stane Fedemu,tak ja uplne silim a pritom nejsem takovy ten uzkostlivy typ. Nekdy jsou ti nasi rodice nepozorni, to je to,jak jsem uz zminovala,ze mam strach, kdyz je Fede s moji mamkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir no, sak to, ze nadherne je aj tu, ale dost zima podla mna ... no vraj sa ma oteplit... ale v noci je dost zima... okolo 0-2 stupnov....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,moc se vam omlouvam,ze vas budu zase otravovat timto tematem,ale ja to ze sebe potrebuji dostat. Vcera jsem se zase zapojila do diskuze na FB (porad si rikam,ze tu stranku neotevru,ale zvedavost je silnejsi ;-) ) a zase jsem pak byla otravena. Holky zase nadavaly na vse mozne a hlavne na neschopnost uredniku a na bordel,ktery tu vladne. Jedna holka si stezovala na byrokracii, ja jsem ji napsala,ze mam asi stesti,ale s uradama nijak velke problemy nemam a ona mi na to napsala,ze ona vlastne taky ne! Tak proc si stezuje?Aby se zavdecila tem ostatnim? Me tohle vazne stve. Ne,ze by si nebylo nac stezovat, to je jasne, obcas se nam neco neprijemneho stane nebo nam proste nektere veci nevyhovuji, postezuji si i ja,ale nemam rada takove to stezovani z principu. Ja to nemam ani rada u nas doma,kdy otcim neustale opakuje, ze v nasi republice je bordel a politici jsou gauneri, proste to na me pusobi negativne, takze tento obranny pristup nemam jen k Italii. Neni mi ani prijemne,kdyz nas kamarad Ital,ktery pracuje v Praze rekne, ze si myslel,ze jsme neco jako Nemci, jako ze presni a ze u nas vse funguje,ale dost se zklamal,ze ma z nas pocit,ze jsme jako Neapoletanci, protoze se kazdy jen snazi toho druheho osulit. Neplati mu faktury a lidem se nechce makat. Kdyz nekam zavola v patek po obede,tak spousta lidi uz nepracuje, a tak bych mohla pokracovat. Taky me to mrzi,ze ma o nas takovy nazor a bojuji za to,abych mu to vyvratila. Minule se tam taky holky navazely do jedne, protoze ona napsala,ze jeji pritel (aby ji nastval) se nevalne vyjadruje o nasem jazyce a holky na ni spustily,ze tim padem ma takove mineni o ni atd. A tim na to kaply. Prisla jsem na to, proc mi vadi, kdyz nekdo Italii kritizuje, je to jakoby kritizoval meho manzela a vlastne i me, protoze me se tady libi.... Fakt nikomu neberu,ze si postezuje, protoze mel zrovna na urade smulu a narazil na neprijemnou babu,ale fakt nemam rada,kdyz je nekdo neustale negativni. Holky,nezlobte se na me,ze vam to tady takhle pisu,ale ja nad tim zase v noci premyslela, potrebuji se vymluvit a s manzou se o tomhle bavit nechci. @yellowbanna: Premyslela jsem o tom vylete do Bologne. Pro nas by asi byla lepsi ta sobota. Muzeme si nekde dat caj nebo horkou cokoladu ;-) Na obed s Federicem se moc necitim. Dokud ji,tak v klidu sedi,ale jak doji,tak se chce hybat a to bych s nim pak musela chodit po restauraci a moc bych si vas neuzila. A taky on tak kolem 13.30 chodi spat,tak by pak byl asi unaveny a protivny. A jaka byla cesta zpatky? Vsechno v pohode. Nam tu ted zavedli lety primo z Rimini do Prahy,ale letenky jsou pekne drahe, tak jsem z toho otravena...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeste abych k tomu memu proslovu dodala....Ja mam asi pocit,ze se musim neustale nekoho zastavat... Jednou jsme byly s holkama v CR na diskotece a byla tam banda Bulharu, kteri tancovali blizko nas. Holky se nad nima ofrnovaly, ja jsem s nima normalne tancovala a skoncilo to tim,ze me ti kluci vzali do naruce a vyhazovali do vzduchu :-D Tenkrat to bylo okomentovano tak,ze ja mam to socialni citeni a jeste dnes si ze me utahuji,ze jsem se "zahazovala" s Bulharama. ...
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja te chapu... ja uz se z te skupiny odhlasila...a taky jsem zrusila pratelstvi s Monikou. Zjistila jsem, ze ona je pritel uplne s kazdym a ze mi neni moc sympaticka...bohuzel ona potvrzuje pravidlo, ze na pratelstvi nestaci byt ze stejneho statu... s tim stezovanim mas pravdu...ale jeste vic nez stezovani me stve takovy ten pristup "vsichni jsou blbci a vsude je to hruza, ale ja to mam na haku". To se da uplatnit jak ve vztahu ke sve vlastni zemi i k cizine...vlastne ke vsemu a to me teda nadzvedava ze zidle nejvic...takze uz jsem ze skupiny pryc...jo a nejlepsi bylo, jak obcas nekdo napsal: hele holky, rano nas tu bylo 203 a ted je nas jen 200, kam se podely ty tri??? A ja jim to tolikrat chtela vyvetlit :-D Ale asi by me sezraly zaziva:-D Chapu "potize" s Fedem...ja ted taky planuju vsechno s ohledem na co nejhladsi prubeh...takze mozna i pro nas bude jen kafe tou jednodussi variantou :-D :-D zalezi jak se sobota hodi @jennynka a @yizheng... nam asi bude jedno, jestli na vylet pojedeme v sobotu nebo v nedeli... :-) Tak ty ses "zahazovala" s Bulharama?? Mne to spis prislo podle popisu, ze oni si "zahazeli" s tebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jinak vcera v letadle jsem se dost dobre pobavila...sedl si vedle nas takovy sympatak, nejdriv delal ksichty na Tonika, takze ten si rozmyslel brek (let byl pozde a on byl unaveny)...pak jsme si zacali povidat anglicky (on byl Ital) a ukazalo se, ze zije v Brne, ze se mu tam hrozne libi, i kdyz nemluvi cesky, nicmene puvodem je z Kalabrie (hehe) a rok zil v Dublinu, kde pracoval pro Google... to uz jsme meli spoustu spolecnych temat a cely let jsme paradne prokecali...a Tonik byl hodny, protoze ho mezi reci porad bavil nejakyma opickama...skoro mi bylo lito, ze jsme se museli rozloucit:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : To jsem rada,ze me chapes :-) Ja jsem si odhlasila,aby me chodilo upozorneni na mail. Kazdy den jsem tam mela tak 60 mailu a musela jsem porad mazat. Taky uvazuji o vymazani. Z pratel jsem si smazala jednu holku,co zadala o pratelstvi i Sisiko, protoze se mi vubec nelibi jeji styl "mluvy" a dalsi veci, ktere Ti pak reknu osobne, prece jen nevim,kdo to tady cte ;-) Mas recht, to jsme se shodly i s jennynkou, ze kolikrat si s krajankama nerozumime a ze fakt neplati,ze musime byt kamaradky, kdyz jsme ze stejne zeme. To bych tu v Rimini mela silene mnozstvi kamaradek, vzhledem k poctu Cesek a Slovenek,co tu je ;-) Tak ten let jsi mela super, meli jste si s panem o cem povidat :-) Me takhle jednou v letadle nabidl praci pan z cestovni kancelare v San Marinu. Akorat ze pak jsem otehotnela,tak z toho nic nebylo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mas uplne pravdu.. nektere ty holky se projevuji, jako by do Italie byly zavlecene nasilim a poslednich 20 let zily zavrene v nejake kobce, odkud je pousteli maximalne pro uhli do sklepa. clovek jasne obcas zanadava na system, na problemy, ktere by treba doma nemusel vubec resit, na to, co je tady jinak nez v CR, ale ta diskuze se tam zvrhla do tonu "jakou jeste dalsi chybu na Italii a Italech najdeme". coz je hodne negativni a hlavne smutne.. no mozna, ze my, co jsme byly "italofilni" odjakziva, mame na vec jiny pohled, nevim. @yellowbanna tak tos mela dobrou cestu, jiste jste si meli s tim chlapikem o cem povidat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) @ditakir ako sa ti paci v praci? z ludi, co kritizuju si netreba nic robit. vacsinou su to taki, co nikdy nikde neboli alebo ti,co aj boli, ale stazuju sa vzdy a na vsetko za hocijakych podmienok. som tiez za nazor, ze ak ma priatel alebo manzel negativny nazor na materinsky jazyk svojej manzelky alebo priatelky, tak asi moc pozitivny nazor nema ani na nu... na kurze rustiny sme mali jedneho chalana, ktory ma manzelku z moskvy, ale vedel rusky najhorsie z celej skupiny a ked sa ho vsetci pytali, ci nehovori doma s manzelkou v jej jazyku, povedal, ze on si nezela s nou hovorit doma po rusky, lebo sa citi ako "cudzinec vo vlastnom dome"....na co vsetci ostali dost prekvapeni.... jennynka, pytala si sa na ten pobyt pri mori, hladame cez immobiliarnu agenturu. manzel uz od malicka chodi s rodinou do marina di bibbona, tak pozna okolie. je to dost blizko Ceciny, kde chodite vy :-) vcera bolo zle pocasie, tak sme ten vylet odlozili na buduci vikend. tak uvidime, ci najdeme nieco vyhodne a blizko mora. uz musim koncit, zatial vas vsetky zdravim a pekny zbytok vecera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Dito, mas pravdu, jhe lepsi byt pozitivni, ale ja se tomu taky nekdy nevyhnu. Obcas mam opravdu pocit, ze se proti mne spiknul cely svet, to jako prehanim ted, ale nekdy je to slozity, a ja se tu opravdu citim, ze nejsem zatim schopna si dosahnout sveho, reba se to zlepsi. Off: sla jsem za leopardama, at si daji obleceni, ktere kape dovnitr, normalne bych to asi presla, ale nekdy v patek jsme si sli dat jmena na zvonek dolu, jako ze to rozmontujeme a dame to tam hezky pod ten plast a leopard na nas nabehl, at to nerozbijeme a byl neprijemnej jak osina kdesi... tak ho Simo poslal do pryc. a vcera (nedele!) pred desatou rano uz aspirapolvere a kdejaky stroj na delani hluku, ach jo.. ale podarilo se mi byt ted v klidu, i kdyz ted nejsem :) a nabehl na me leopard, ale nemel oblecek.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@salsiccia :-D proc mi to pripomina film "Zitra to roztocime, drahousku"? :-) ja mam dnes bojovy ukol zjistit, kdo je spravce naseho domu (bytovka).. coz teoreticky vypada snadno, ale kdyz jsem se ptala sousedky, tak nevi, kdo to je a kde sidli, nevi to ani F. segra, ktera tady bydlela 2 roky, nevi to F. a ani nikdo kolem.. tak pomalu abych kontaktovala Interpol :-D vtipne je, ze potrebuju jen pitome klice od sklepni predsinky: pred casem nejaci dobraci vykradli par sklepu, nam jen poskodili zamek, a kdyz jsme to chteli spravit, tak jsme zjistili, ze je pristup ke sklepum nahle zamceny. dost pozde, ehm.. takze suma sumarum, za 14 dni letim domu, kufry jsou ve sklepe a dostat se tam neda :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak to je drsná bojovka! držím palce. a jak to, že nikdo neví, kdo je správce? to je docela dobrodružné :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia ja nejak moc nerozumiem :) leopardy a obleky :)... hehm @reys jo tak to ti nezavidim... prinajhorsom urobis tak ako urobili ti zlodeji a im to tam rozbijes.. :-D a spravca by nemal byvat v tom istom dome? @dita citala som tvoj prispevok o tom fore, rozmyslala som ci sa spytam co je to za forum, ze by som to sla pozriet,ale asi je lepsie tam ani nechodit... hm? Jasne ze sa clovek postazuje, ale tiez sa nemoze stazovat nonstop a na vsetko! U nas je mnoho veci uplne rovnakych, horsich a lepsich, ved to je snad pochopitelne.... len podla mna oni sa vyzivaju v tom, ze mozu ohovarat od rana do vecera a stale je o com...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka keby som mala behat u nas na SR po uradoch tak by sa mi vlasy stavali urcite tiez dupkom... hlavne u nas su ti uradnici dost ufrflany, povedala by som ze este horsie ako v CR, celkovo v Brne boli vsetci na mna stale mili.... hocico som potrebovala... uradnici alebo na skole...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeee, aj ja som si napisala sama sebe, super!
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Dekuji za recept, to se musi vyzkouset :-) V Turine prodavaji Vegetu Rumuni, moc me potesili :-) @ditakir Ja se z te skupiny taky odhlasila. Tady s vami na foru je to takove pozitivni a moc fajn, i kdyz si kazda z nas obcas na neco postezuje, je to normalni, ale tam... Ja nevim, co si o sobe ty holky mysli a jsem docela v soku z toho, co to sem z CR jezdi ;-) Jednoduse receno, je to takova slepici skupina :-D Ty jejich prispevky nam delaji jen ostudu, navic jsou vecne nastvane a o pravopisu ani nemluvim. Docela by me zajimalo, co by asi tak rekli jejich Italove na to, co tam pisou.. Uplne s tebou souhlasim, jakoby kritizovali nase muze a nas domov tady. Videla jsem tvuj pozitivni prispevek, v tom mumraji primo razil :-) Tve skotaceni s Bulhary musela byt sranda 8-) Ja mam cizince rada od malicka a taky mi je jedno, odkud jsou. Psavala jsem si dopisy s pulkou sveta, od USA, Japonsko pres Indii az po Ghanu a Maroko atd. a bylo to naprosto uzasne :-) @lejinka Co svatebni saticky, uz jsi na ne koukala? :-) A vitej v klubu Tech, co si pisi samy - uz jsme tri :-D Nas amministratore bydli primo v dome a je super - Jizan :-) Vzdycky, kdyz ho potkam, si se mnou povyklada, i jeho zenu mam rada. Berou me uplne normalne, ne jako cizinku v baraku :-) V patek jsem natrefila na jednu sousedku, ktera se mi sama predstavila, prijemne me to prekvapilo :-) Pak mi rekla, ze me jeste nevidela, ale ze: Ci sentiamo.. Tak jsem si rikala, a sakra, to bude ta forma na babovku, co mi porad pada na dlazbu =-) @salsiccia Kolik maji Leopardovi roku? Asi jsou uz v duchode, ze? Podle te aktivity ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka to jsou sousedi nad nama, oni maji pudla, co ho oblekaji do obleku se vzorem leopardi kuze :-D a pudl neomylne steka pri kazde vychazce a pan neomylne prudi pri kazde prilezitosti @sisiko jo tipuju na duchodce, jsou porad doma nebo pred barakem, kde na chodniku venci leoparda... nebo vysavaji a mlati do balkonu, abychom see nahodou neprespali :) ta pani byla takova malinka a bezbranna, jak tam stala v tech dverich, ona by mozna mohla byt i normalni (treba zdani klame), ale ten jeji je magor.. ale byla jsem rada, ze jsem tu vetu rekla naprosto v klidu, vubec jsem nebyla nervozni, to az doma :) vcera jsem se jim pomstila (teda ne umyslne), pac jsem si do pulnoci hrala na wii :) a kazdy uspech byl radne nahlas uvitan :) a pak kdyz se muz odebral ruzne ulozit byt k spanku, tak jsem si vsimla, kolik bylo hodin... off topic: vcera jsem koupila (dle meho skromneho mineni) naprosto dokonaly darek pro kamaradku, kuracku. zapalovac ve tvaru cehosi (asi predni kryt nebo tak) vespy, kulaty s mrizkou, po stranach cerveny, ona ma vespu moc rada, tak to bude asi koukat :) a dali mi to do takove super plechove zelene krabky, krasa, za 21 euro, nekupto.. anketa: co je naprosto povinne u/delat v CR behem 14 dni s vidinou rocniho vypadku navstev? jsem zvedava, co je pro vas dulezite :) ps: pivo vynechat prosim... jsem si vcera dala nealko a pak jsem mela sok z toho, ze tam je napsane mene nez 0,5 % alkohol a citila jsem se vuci oa provinile..
Odpovedať
Profilova fotka
ad amministrattore: nam hrozi od 28/03 odpojeni pitne vody, pac minuly amm tady v dome je pry nejak podvedl a nezaplatil a ted to snad resi, tak doufam, ze se nevratim a neuvidim pred domem cisternu..
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko :-D:-D to k te forme na babovku :-D A s tou slepici skupinou mas naprostou pravdu!! Ja se vyrazu "slepice" od sameho zacatku uzkostlive vyhybala ;-), ale je fakt, ze je to nejvystiznejsi charakteristika!! Holky, drzte mi pesti, at se nezblaznim...nas tatka naucil Tonika, ze se porad nosil po byte a koukali na veci a on to ted chce porad po mne...jenze ja musim taky neco delat, ze... treba mu uvarit obed...njn, zas bude trvat par dni, nez pochopi, ze doma to bez dedy funguje trochu jinak...
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia ted me nic nenapada, ale proc te ceka rocni vypadek navstev?? Jako kvuli mimcu?? To snad ne, ne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna ja nevim, mam pocit, ze uz nepojedu, ze budu brichata a pak s prckem moc brzo se mi nechce, ty jsi zacala litat kdy s Tonikem? to jsou ty dedove, rozmazlovali by a rozmazlovali :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia no, Tonik poprve letel pre Vanoci, takze to uz mu bylo 8 mesicu. Ale predtim jsme byli v CR autem a to mu bylo 2,5 mesice, kdyz jsme jeli poprve... to ja bych tak dlouho pryc z CR nevydrzela... :-| Vy nemuzete jet autem? Kazdopadne bych se tak od 3 mesice nebala uz ani toho letadla... je to naopak lehci, cim je mimco mensi...pri startu a pristani kojis a prte to muze uplne s klidem prospat...s vetsima, aktivnima detma uz je to horsi...je to videt uz i na Tonikovi...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna autem je to prakticky vyloucene, teda v tom zimnim obdobi urcite. a nechce se mi s prckem do te zimy, na Vanoce by to bylo idealni, budou mu tri mesice, ale uvidime, radsi to nehrotit, na jare to bude prijemnejsi
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, dekuji za podporu :-) Uz jsem skupinu opustila,aspon tam nebudu nakukovat a pak z toho nebudu nastvana :-) @salsiccia: Rozesmalo me,ze sis stezovala,ze leopardi luxuji v nedeli pred desatou. To se asi budu muset nad sebou zamyslet, jelikoz ja funguji uz od osme a obcas taky pouziju vysavac (i vecer) a to hlavne na odsavani rymy z Federicova nosu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ono je asi rozdil odsat rymu z nosu a slyset nad hlavou dvacet minut (!) posouvat nabytek a vozit se ten vysavac a pak parni stroj na dlazbe a tak..... vecer mi to vadi min, ale rano bych spala :) ale kazdej to ma jinak, to je jasny
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Yellowbanna, ma pravdu, vzdyt nemusis na tak dlouho vypustit navstevy CR. Ja byla v tehotenstvi v CR, kdyz jsem byla asi v 6. mesisi, to bylo na konci prosince a pak hned na zacatku cervence jsem vyrazila do Cech letadlem s trimesicnim Federicem. Takze ubehlo jen pul roku. @sisiko @yellowbanna : Jo jo, slepice, taaak....;-) No ono ani neni divu, ja kdyz driv jezdila do Italie autobusem,tak jsem kolikrat videla dost "vazne pripady", ze jsem se od nich drzela dost stranou. Bohuzel ne vzdy se do ciziny prestehuje elita naroda ;-) To mate i s Italama v Praze nebo v CR, taky obcas nebyvaji to nej nej z Italie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, nedivaly jste se minuly tyden na Prostreno? Me se to moc libilo. A v patek to bylo dojemne. Ta Karolina,co mi byla tak sympaticka, vyhrala a rozdelila se se vsema o vyhru, no a ja bulela ;-) Ani jsem vam nepsala,ze v sobotu jsem prodala muj prvni par bot. Byla jsem rada,protoze dopoledne bylo mrtvo. Okolo kramu chodili tatinkove s kocarkama a za celou dobu prislo strasne malo zenskych. Dnes zase docela chodily, okukovaly, nektere se se mnou daly do reci, bylo to fajn. Musim si je ted ziskat, protoze ta byvala prodavacka tam byla 4 roky, tak uz ji znaly, takze ted si zase musi zvyknout na me. A jsem rada,ze ta pani,co je tam na odpoledne,odchazi, protoze aspon s tou novou budeme na stejne urovni a nikdo nebude moci rict, ze prijde odpoledne, protoze ta pani ji zna a udela ji vetsi slevu ;-) Dnes mi tam zapojovali internet, tak snad to uz bude zitra fungovat a cas mi lepe utece. @sisiko : Ja mela taky cizince odjakziva rada. Aspon se dozvis spoustu zajimavosti o jejich zemi a kulture a otevre se Ti "la mente" ;-) V Hradci je lekarska univerzita a tak tam studuje hodne cizincu, treba z Recka, Indie, Makedonie atd. atd. A ja jsem se se spoustou z nich kamaradila. Ale jednou jsem malem na to moje "socialni citeni" dojela ;-) Byli jsme na doskotece v Jicine a byli tam dva Ukrajinci. Jeden se na me porad tlacil a chtel si sednout na moji barovou zidlicku, kde jsem uz sedela. Ja, posilnena nekolika sklenickami, jsem mu zacala promlouvat do duse, neco ve smyslu, ze taky ziju v cizine a vim jake to je, kdyz se na tebe lidi divaji skrz prsty,ze jsi cizinec a ze se musi chovat slusne..... ;-) Ten jeden byl v pohode, docela i komunikoval,ale ten druhy byl sileny ignorant, zacal byt na me hnusny a nakonec ho odtamtud vyhodili. A ja byla tak v soku,ze jsem se tam rozbrecela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja som mala tiez vzdy cudzincov, bohuzial sa na to teraz pozeram aj z tej stranky, ze ti, co ziju tu na juhu su povacsine rumuni a marokanci, ukrajinci a nic dobreho nerobia... rumuni smrdia strasne alkoholom, uz od rana, este s mojou pracou proste pridem do styku s hocikym a to si clovek dvakrat rozmysli, ci toho cloveka ubytuje alebo nie, bohuzial nie su vsetci taky, ako by sme chceli.. mna celkom stve ze ako napr. tie na FB alebo prostitutky tu v Salerne, alebo opiti rumuni rano v buse nam tu robia hanbu.. a potom si vela ludi mysli, ze u nas su vsetci na mol od rana do vecera a kazdy ma problem s alkoholom... a takymi ocami sa potom pozeraju aj na mna, co s tym vobec nemam nic spolocne... tak som chcela len ze: to ma mrzi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?