Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ja si k tomu slavnemu MDZ upekla Eskymo rezy a divam se na pohadku Chán Sulejmán a víla Fatmé s Bartoskou a Zorou Jandovou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zitra zacinam v obchudku. Posilam vam link na kolekci boticek, nevim,jak vam,ale me se moc libi :-) http://www.danieleancarani.it/collezi...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tož to ja :D velkou radost ty jo, úplně jsi mě naladila, včera jsem tu málem uronila slzu, když jsem si četla Macháčkovu filmografii, musím filmy nějak ošéfovat hlavně se na ně dívat, dneska jsem ale zase totálně grogy z práce, zítra bude konec a pak už nic neberu to říkám vždycky..) už jedete na stadion? ;-) doufám, že vyhrajete @reys moc gratuluju, i když takto zprostředkovaně kostrbatě :) a je to Simon nebo Šimon? do diskuze: dostaly jste žlutou mimózu? vlastní komentář si nechám na po tom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir krásný botky, já v tomhle druhu bot vůbec nechodím a už to ani neumím (dřív jsem byla na podpatcích jako doma, ale spíš v tanečním sále než na ulici), ale jsou krásné, tfuj tfuj do prvního pracovního dne, super, žes tu práci dostala a vzala, takový docela životní obrat, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
diky moc vsem za prani! my uz tady pripijime sicilskym vinkem o sto sest! 8-) @salsiccia Šimon, segra je v CR a nejak moc mezinarodni citeni nema.. ale ono to jmeno je celkem pouzitelne a snadno vyslovitelne s hackem i bez, nastesti. jinak mimozu jsem dostala. podas nam pak ten komentar? :-) @ditakir pekne boticky! na me trosku nizke podpatky, ale neco bych si urcite vybrala (mit na to :-D ). toz hlavne hodne stesti a do nove prace vykroc pravou!!
Odpovedať
Profilova fotka
@reys gratulujiii!!!Tetko ;-) Takze malej Simonek je na svete x-) At vam zitra vyjde sraz s Katari! @dita jj, presne tak. Nejaky ten patek ve vezeni, myslim, ze bychom se tam nenudily :-D A pak bysme si urcite zavolaly, protoze bysme si neco urcite "nestihly" rict :-D Zitra na Tebe budu myslet, urcite pujde vse perfektne, in boca a lupo!!! A zitra se stavim pro casopis, mam fakt hlavu deravou, narocny den v praci...ale...splhla jsem si (vedome) u sefa, zavolala jsem mu v 18 hod, ze mu chci ukazat nejake dobre vysledky a mel radost, tak jsem si udelala oko ;-) Jdu mrknout na Ty boty, at si trochu poslintam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita jej, boticky pekne @reys nizky podpatek, jooo? :-) A kdee? :-D Ja bych v nich asi neumela chodit, klatila bych se jako strom ve vetru :-D Ale ja jsem extrem, pro me uz 3 cm je podpatek...A se sestra mela porod ok? S epiduralem nebo bez? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 :-D Ty se divis, protoze jsi me jeste nevidela nazivo.. proste podpatkovy maniak, hoho.. porod byl pry ok, segra mela epidural kvuli predchozim zdravotnim problemum a tucet doktoru kolem, ale lepsi tak, nez aby neco zanedbali.. maly sel na svet prdelkou (asi si o tom svete mysli sve :-D ), ale pry to probehlo hladce.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys doufam, ze se nekdy uvidime!! ;-) jsem rada, ze porod byl ok a prijit na svet prdelkou napred-asi vedel proc, to jsi rekla trefne:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@reys taky gratuluju k synoveckovi! Pekne ho zapijte, at je zdravy! :-) Simon je krasne jmeno... @salsiccia mimozu jsem nedostala a to nejen proto, ze nejsem doma...Mick je proste na tyhle veci nepouzitelny a je mu uplne jedno, jestli zapomene na Valentyna, MDZ, Den matek nebo 1. maj...teda on treba ani nezapomene, ale vzdycky mu to nejak "nevyjde"... ja MDZ nikdy neslavila...ale kdyz tak ctu vsechny ty vzkazy na FB (samozrejme italske), tak jsem si rikala, ze se aspon zmini, az se uslysime pres Skype...vecer je taky na FB, treba ho to trkne...hmmm, jako vzdy marne nadeje... a to me pak nakonec vzdycky zamrzi, at si rikam, jak chci, ze je mi to jedno, ze mi to preci dava najevo jindy a jinak... njn, blba... @ditakir: tak doufam, ze jsi vykrocila pravou! Tfuj, tfuj, tfuj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys @yellowbanna já mimózu nedostala, tajně jsem doufala v jinou kytku, ale pak jsme se šli večer projít a všude byli ještě pouliční prodavači a v květinářství byli ještě chlapi, co kupovali mimózu, a asi je to hezký zvyk, teda jako že má hezkou tradici, ale stejně jako Valentýn se z toho stala povinnost. takže jsem nakonec spíš ráda, i když jak píše @yellowbanna takový úplně maličký červíček ve mně hlodá, ale i já dostávám najevo jindy a jinak, že jako jo, tak si říkám, že nějaká mimóza mě nevytrhne :) než aby mi ji přinesl, ale koukali jsme na sebe jak dva kakabusi... nic proti tomu, jestli vám ji mužíčkové donesli, nechci se nikoho dotknout, každej je jinej a určitě na sebe doma nekoukáte jak kakabusi :) paní leopardová neomylně vysává, v ložnici samozřejmě, ještě že už sedím u počítače, a to nám pan leopard minule na chodbě vyčinil, co si to představujeme vrtat do zdi, že on neslyšel telku, na to konto jsem se nauřila, jak se řekne, kdo jsi bez viny... ale to mu řeknu až příště :)
Odpovedať
@reys gratuluju k Simonkovi ;-) ... hezky darek k MDZ ;-) @ditakir diky za krajanske info z FB ;-) ... jeeee, ja se sebou tak bojuju :-D ... a je tam z Piacenzy i nekdo jiny nez Martina a Monika? :-D ... ... kolekce boticek je kraaaasna x-) ... ale pro me nenositelne :-D Juu, a jsem rada, ze se vam ty sraziky tak dari ;-) ... @salsiccia mimozu jsem dostala :-D ... ale jinak je na tom muj Daniel s pamatovanim si ruznych vyroci a svatku stejne jako Mick @yellowbanny ... zapomina i na narozeniny ... ale neresim ... jak pisete: jsou dulezitejsi veci a uz jsem si zvykla ;-) ... ale MDZ jeste nezazdil: ono, kdyz vidi ten den vsude ty kytky tak ani nemuze, ze :-D ... a navic podezrivam jeho kolegyne v praci z napovidani :-D ... a jeste k mimozam: vcera jsem byla v praci a tak mi vsichni klienti prali k MDZ ... a jeden se omlouval, ze pry mi chtel koupit i mimozy, ale kdyz videl to nekonecno mimoz po ulici ... a vsechny holky s mimozama "come cretine" - tak to pry vzdal :-D :-D ... taky jste videly mimozy poprve v Italii?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@oky já tu kytku znala, ale asi bych si jí nechala uvázat jenom jako doplněk, takový ty vycpávky, místo zeleně k nějakým jiným "plnohodnotným" kytkám, to mi přijde docela hezký, ale samotná to by mě nenapadlo někomu dát. včera jsem viděla uvázanou s růžema a s kalama, asi to byli chlapi, co museli hodně žehlit.. ten tvůj klient to vyjádřil docela dobře :) kdy je to masové, tak se z toho stane tohle :/ jinak včera na procházce jsem koukala, že už venku kvetly narcisy. teda vám to možná přijde normální, ale já zas tak po ulici nechodím a navíc tady ty zahrádky jsou buď fingovaný nebo jsou schovaný za zdí, tak to bylo docela příjemné zjištění
Odpovedať
Profilova fotka
Ja dostala mimozu od kolegy v praci, doma nehrozi. (Vecer se me muz zeptal "pockej, tys jako cekala, ze ti neco dam?" Neeeee, jasne ze ne. Ale potesilo by, zejo.) Navic se mi zrovna mimoza nijak zvlast nelibi, taky jsem se s ni setkala az v Italii. Poprosila jsem o nejakou rosatlinu v kvetinaci do kancelare, ale vsadim se, ze zase "zapomene".
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela to já vždycky v supermarketu jdu k oddělení květin (ok, je blbý kytky kupovat takto, přizávám, sypu popel na hlavu) a koukám na ně a pak Simo přijde a já, hele, ta je pěkná, viď? a on: chceš ji? a já: néééééééééééééé a on: dej ji do košíku, tak dělám drahoty, pak ji vezme a dá jí do košíku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nojo, ale my jsme inzenyrska domacnost. To musi probihat: - Hele, ta kytka je pekna, ze? -> odkyve/zamitne, tim vec konci - Hele, ta kytka je pekna, ze? Chtela bych ji. - Mam ti ji koupit? - Neeeee. - Tak dobre. - Hele, ta kytke je pekna, ze? Chtela bych ji. - Mam ti ji koupit? - Ano -> da kytku do kosiku.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Nic si z toho nedelej, me taky nikdo nepopral, nedej boze nejkay darek ;-) Cristian tyhle svatky neuznava a ja taky ne, takze mi to vbubec nevadi. My mame pristi tyden vyroci svatby,takze tam si dame darecky a oslavime to. Jedine,co me mrzi,ze tady neslavi svatky. Takze me 27.3. chodi sms s pranim z CR,mamka mi priveze darek a Cri nic. Trva na tom,ze tady se to neslavi,tak na muj svatek kasle ;-) @reys: Nizke podpatky???? :-D Ja tam slintam z tech cernych krajkovych a pak se mi libi ty s puntickem. Ale je tam spousta hezkych bot, jen ty ceny. Ja si stejne nic nekoupim (maximalne ve sleve),protoze to stejne nemam kam nosit.
Odpovedať
Profilova fotka
@oky : AHa, tak Ty uz nejake holky v Piacenze znas? Ja myslim,ze to byla Martina.
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak hlasim,ze dnes probehl prvni den v praci a bylo to fajn. Tak doufam,ze budeme pokracovat v tomto duchu :-) Pani, ktera dela na odpoledni smenu odchazi, nema nekdo zajem? ;-) Uz jsem to rekla kamaradce Slovence,ale ona jde ted na zkousku do hotelu misto me,tak ted bude mit o cem premyslet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Tak ty tve boticky, ty teda jsou... nadhera! x-) Jaky je prvni den v praci? :-) @salsiccia Ja uplne miluju film Jedna ruka netleska a Machacek jako "Indian" vypada fakt super ;-) No, na stadion na Ukrajinu bychom to meli ponekud dal, navic -10 stupnu.. :-D Koukli jsme na zapas v jednom baru, vysledek no comment. Navic 95% osazenstva se divalo na Barcelonu a 5% na AS Roma, tak jsem si rikala, ze jsou ti Italove nejaci divni, vubec ne uniti :-S Jak pises pan leopard a pani leopardova, ja je vidim jak kreslene postavicky od Borna z Macha a Sebestove :-D Mimoza nebyla, Simo mi rekl, ze by ji stihl koupit jen u Marocana na semaforu a to nechtel - ocenuju. Ja stejne kytky na povel nemam rada ;-) A minuly mesic jsem dostala primuli, ta je lepsi :-D Jak jsme byli na tom karnevalu, jel tam alegoricky vuz a z neho na nas holcicky hazely bonbony a mimozy, chytla jsem oboji, ale tu mimozu jsem pak v tom fmolu ztratila. @reys Ty chodis v silenych podpadcich i po kocicich hlavach? :-) @salsiccia U nas probiha komunikace uplne stejne :-D Akorat ze ja casto Sima krotim, ze se mi ty veci sice libi, ale ze je nepotrebuju, takze musim rict 5x fakt ne, jsem asi netypicka zenska, jina by toho vyuzila 8-) @danieladaniela Zadne chozeni kolem horke kase, hezky na rovinu, to se mi libi :-D @paulina Kde je ti konec, Pavli? Uz jste zdravi? A jaky byl cesko-slovensky sraz? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Prvni den v praci byl dobry. Zatim tam chodily docela prijemne zenske. @jennynka5 : Na FB jsou z Bologne: Janet, Petra, Janka. Znas nekoho z nich? @yellowbanna : Vcera jsem rekla Cri o tom vyletu do Bologne. Kupodivu se moc nebranil ;-) My se ale v sobotu driv nez tak ve 14.30 do Bologne nedostaneme. Kdezto v nedeli bychom mohli i na obed.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko to já ho taky krotím, vždycky říkám: hele, já koukám do tý výlohy jen tak, aby řeč nestála a říkám, že se mi to líbí ne proto, že to chci, to taky jen tak, takže ty věci nepotřebuju a ani je nechci :) teď jsem hledala rifle s dírou, že jsem v nich chtěla chodit tady po městě, aby mi zbyly na cestu ty dvoje, co už jsou vypraný a nenašla a Simo: tak půjdeme koupit nový :) pan leopard je docela postavička, to je pravda :D @ditakir já svátek vehementně slavím, teda Simovi vždycky něco pořídím a letos jsem v kalendáři přeškrtla s. Ermenegildo nebo kdo to tam je a napsala s. Salsiccia, škoda, že v českém, který máme pověšený je můj svátek jindy, než kdy ho slavíme (dřív byl tehdy, kdy ho slavíme, my = máma a babi se jmenují stejně). tak uvidíme, už brzy, tak pak dám vědět :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Jak se vlastne jmenujes? ;-) A stejnou otazku jsem chtela dat i lejince ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir vlasta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia A kdy vam presunuli svatek? Moje babicka a sestrenice se jmenuji jako ty, ja znam ten prosincovy :-)
Odpovedať
@ditakir jj, par nas tu je :-) ... ... jinak je super, ze se ti v praci libilo :-) Preju at to v tomto duchu pokracuje ;-) A pracujes pondeli-patek?
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko já jsem byla vždycky přesvědčená, že to tak bylo v jakémsi "církevním", rozuměj starém, babi je ročník '20, a že se to tak slavilo odjakživa, ale pak jsem na nějaký starý kalendář narazila a tam nic nebylo. nechápu to, ale nepátrám, nějaký rodinný důvod to asi mít bude :) ale je fakt, že to nikdy nikdo nechápal, tak jsme to "slavili" doma a do školy jsem nosila bonbo taky v březnu, jo, 13. března to je :) jsem zapoměla zmínit nosily jste taky do školy bonbony na narozeniny a na svátek?
Odpovedať
Profilova fotka
Cauvec holky (pouzivate taky cauvec vy, co nejste z Brna nebo je to jen jihomoravska zalezitost? :-) ) @dita zadne takove jmeno neznam (ty holky z Bologne), je tam nektera, ktera Ti je sympaticka?:-) Tak jsem se stavila pro casopis!!;-), slecna byla sympaticka, rikala, ze Ti chtela dat kontakt na nekoho, kdo by znal nejake lidi do podnajmu (asi jste mely nejaky takovy hovor, ze nejaka Tva kamaradka hledala spolubydlu Cesku). tech krajkovych boticek jsem si vsimla jako prvnich-je videt, ze mame podobny i vkus :-D Jinak dnes prisel do prace nejaky distributor chemikalii a po obvykle otazce jeho kolegyne (jestli jsem Ruska) mi rekl, ze maji zastoupeni i v Brne a ze videl na veletrhu stanky te brnenske pobocky, ze mely hezky design a take mi zalichotil a dostal se k obvyklym recem-ze jsme tam vsechny pekne holky a tak...trochu vzdycky zcervenam, protoze je mi to v praci neprijemne a me kolegyne si me meri kritickym okem.. :-D A pak odesel a ony zacaly diskutovat, ze vypadal ze zacatku jako vazny clovek, ale potom sklouzl do obvyklych trapnosti a ze tak by to nemelo v praci byt-a to se pridal i jeden italsky kluk! (student, ktery dela v nasi laboratori diplomku), a tak jsem nevedela, co na to rict a jako obvykle jsem sklapla usi a nerekla nic-prakticky mi me kolegyne daji pocitit, ze my-holky z vychodu jsme considerate jen jako kusy masa na podivani, ale jinak nic..no, solite cose..haha tak nic. Ale v praci je mi ted skvele, protoze ta ma neprijemna kolegyne je na materske a tak nemam zadny problem ;-) Chodim tam ted v dobre nalade a je to fajn:-) Vcera jsem kytku take nedostala,ale dostala jsem ji na Valentyna, a tak to uz by bylo prilis v tak kratke dobe, ne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia alias Vlasta ;-) ja kdyz jsem byla mala, tak jsem nosila bonbony (kokina jak jsme rikavali) do skolky a skoly v 1.a2.tride :-D Ty taky? A ma segra to dodnes praktikuje se svou dcerou, dava ji bonbony s sebou do skoly, kdyz je prilezitost-nahodou, pekny zvyk... @yellowbanna @dita tak muzeme dat i treba veceri nebo se videt v tu nedeli? Vsaknapiste, jak se to hodi vam, my jsme tady :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?