Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys gratuluji!!!! jsi sikula ;-) @dita @sisiko holky, vy to tak pekne o Italech pisete, ja vlastne taky musim priznat, ze jsem jela na dovcu k mori s nejakyma tema komplexama a odjizdela jsem domu totalne s posilnenym sebevedomim a s pocitem, ze jsem pro nekoho kocka x-) Italove jsou proste LEEK :-N Musim doma mrknout na ty nase missky;-) posledni roky uz to nesleduji, doma jsem vzdy koukala, ale vite, co se mi zda? Ze jsou posledni roky vsechny stejne, splyvaji mi v jednu... Ale takova Tana Kucharova :-p Klobouk dolu...
Odpovedať
Profilova fotka
@reys je viteeeeeez! 8-) 8-) 8-) Ja jsem uz pred par lety prohlasila, ze pokud se nekdy vezmeme, tak v Cesku, aby pripadne jednou odpadla silena separazione :-N Bylo akceptovano. Ne ze bych se hodlala rozvadet, proboha. Ale ten institut separazione mi pripada straslivy. Jinak ja myslela, ze v Italii je skoro 100 %, ze deti a dum dostane zena? Co tak slycham z okoli, nikdy to neni jinak. A pak vznika ta socialni vrstva rozvedenych muzu, kteri nemaji ani na najem a v padesati se vraci k mamince. Ja jsem vlastne ani nepochopila, jak by to bylo s domem, kdybychom se vzali, on je majetkem firmy se dvema spolecniky, tak bych mozna musela vstoupit jako spolumajitel do firmy, kdovi. Jen jsem se dovedela, ze domu se ze zakona nemuzu vzdat, coz mi pripada zvlastni.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Jeee, to je neuveritelne. Zrovna vcera jsem si na Tebe vzpomnela a rikala jsem si,zda uz mas vysledky. Gratuluji! Ja mela za plny pocet jen mluveny projev. Psany jsem mela docela kratky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Me se hodne libi Eliska Buckova. Pred tremi lety jsem s ni predvadela na prehlidce v Hradci a je to i moc mila holka. ALe je hrozne moc hubena.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela A Ty jsi tedy vdana nebo ne? A jsk jste spolu dlouho?Vlastne to nevim :-) @dita @reys secchione!!! :-p @dita jj, Eliska Buckova je moc pekna. Nechodi ted ona s Noidem? ja zase videla nazivo Janu Dolezalovou (ona nam fotila na vyzkumne fondy, ma k tomu oboru blizko) a musim vam rict, ze na fotkach vubec tak nevyzni, jak ve skutecnosti. Byla neuveritelne krasna. Ja jsem zustala s pusou dokoran, snad jsem i uslintla, no jako chlap :-D Diti a s kym jsi jeste takto prisla do kontaktu z toho naseho ceskeho "showbizu"?Povidej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Se Sagvanem Tofim ;-) , Mahulenou Bocanovou, Jolanou Voldanovou, Janem Censkym.... To jsou ti z posledni doby. Co bylo pred 15 lety, to uz si moc nepamatuji. ALe ja opakuji:byla jsem modelka na krajske urovni,takze jsem do styku s celebritama moc neprisla. Obcas to byly nejake ty finalistky Miss a tak. Ale v Italii jsem predvadela s Miss Italie Danielou Ferolla a pak jeste se dvema,co byly na 2. miste,ale jmena si nepamatuji. Jo, Buckova chodi s Noidem. Ja si myslim,ze spousta tech holek na fotkach nevyzni a pak treba ve skutecnosti vypadaji super. Ja videla Michaelu Malacovou,kdyz ji bylo 20 a tenkrat,kdyz vesla do dveri,tak jsem na ni taky koukala s otevrenou pusou. Mela takove kouzlo a byla jina....
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir tak v teto diskuzi si moc neskrtnu :-p ...az na to, ze Malacova bydlela u nas ve vchode:-D Tatka si na ni pamatuje, protoze tam dela predsedu samospravy, tak zna vsechny najemniky...ale to bylo jeste v dobe jejich uplnych zacatku...neco mi rika, ze ted uz asi v panelaku nebydli :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna ja jsem to jeji sidelko videla (v casopise..) a ehm ehm panelak to tedy opravdu jiz neni;-) ona ma takovy ten monstrozni milionarsky dum.. :-D Ale vim vim, ze je z Brna, mam pocit, ze chodila na gympl na Jarosku-jako ja. Nechodila jsi tam mimochodem taky?? ;-) @dita tak Mahulena je taky takova ta kraska naporad, ne? Aspon se mi tak zda..A Jan Censky-jeee, je charizmaticky nazivo? A co Sagvan? :-D Ze Tys s nim mela nejaky romanek..? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir teda, chlub se, povidej, prehanej..! a klidne pridej i nejaky drb o tech nasich slavnych.. ;-) tak me napada (blba otazka): co vlastne delaji modelky, kdyz "doslouzi"? diky vsem za pochvalu.. mam hlavne radost, ze uz tam nebudu muset podruhe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ne, na Jarosku chodila moje sestrenice...myslim...ja jsem chodila na Kniharnu, hehe :-) cholky - Raoul Bova v plavkach! :-D :-D :-D
Odpovedať
@ditakir @jennynka5 hezka foto ;-) ... to vam vyslo i hezke pocasi ;-) @reys gratuluju :-) Tak, k diskuzi o celebritach taktez neprispeju: snad jen, ze jsem v metru videla barevnou Korinkovou a Stepnicku se sadrou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ne, my nejsme vziti, kdyz jsme zjistili, kolik by stal jen notar, ktery by musel prepsat spoluvlastnictvi azienda agricola, baraku a pozemku, tak jsem se rozhodli "zatim pockat" :-D Bylo by to nejakych 5000 €, tssss. Ja bych nejspis celebritu nepoznala, ani kdybych do ni narazila. Kdysi jsem v Boskovicich videla Sveraka, jinak nic, nic. Jo jednou v Milane, kdyz byl Tyden mody, jela v metru holka a cetla si casopis, kde na zadni strane byla fotka, domnivam se, ji samotne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@oky dekujem:-) @daniela Ty jsi z Boskovic u Brna? Zbynka Cecha nahodou neznas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela 5000e je silene...achjo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tady brutalne snezi, ale nastesti to i taje...vubec jsem to necekala, rano jsem myslela, ze se mi to zda.... :-. A co u vas??? :-)
Odpovedať
@jennynka5 U nas sviti slunicko :-) :-D Konecne ;-) ... ale snih mame v predpovedi na dnes vecer a zitra ... ale s destem :-N 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim... po noci, kdy jsem vstavala k T. co hodinu mam pekne mizernou naladu :-| navic je tu zatazeno a T. ani ted dopoledne nespal...coz znamena, ze tak do hodiny bude nesnesitelnej...no a ja asi s nim 8-( Jeste jsem si vzpomnela, ze jsem se kdysi v Praze v Luxoru uplne nahodou prichomytla k autogramiade Roberta Fulghuma. Jeho knizky miluju! Byla jsem v Praze jen na skok a mela jsem chvilku, tak jsem sla do Luxoru. Najednou slysim, jak nekdo uvadi kohosi v anglictine. Sla jsem se podivat a neverila jsem svym vlastnim ocim. Normalne jsem stydliva, ale tak me to dostalo, ze je tam muj oblibeny autor nazivo a ze jsem na to nahodou narazila, ze jsem pockala, az vsichni odejdou a normalne sla za nim a podekovala jsem mu za jeho knizky...on me pak pozval na druhy den na autogramiadu do Brna... muzu vam rict, ze jsem se po zbytek dne jen vznasela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ne, ja nejsem z Boskovic, ja tam byla asi na nejakem vylete, je to uz spousta let. Ze "slavnych" osobnosti jsem se jeste potkala s Jindrichem Streitem (fotograf) a pohadali jsme se ]-( A ja sama byla kdysi v televizi v soutezi Hip hap hop! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela a vyhrali jste?;-) joooo, a jeste jsem kdysi s kamoskou delala neco pro Cesky paralympijsky vybor a za odmenu jsme pak byly pozvany na veceri na Hrad - pan prezident tam vzdycky zval paralympioniky po paralympiade a my sly taky...bylo to moc fajn, i kdyz pan prezident tam nebyl, protoze byl nemocny (to bylo jeste za Havla), byla tam jen Dasa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tak tady v Rime uz druhy den prsi.. ba co dim, primo chcije a chcije :-D vcera jsem byla na pohovoru, pesky jsem sla cca 300 m od zastavky, ale mela jsem uplne promocene boty.. no a dneska uz mam rymu. vypada to tu dost katastrofalne, vsude jsou hluboke kaluze a jezera vody, holt kanalizace v mistech na urovni more jaksi neni realna.. k tem slavnym.. ja moc nemam cim prispet. jeste kdyz jsem bydlela v Praze, obcas jsem v centru aspon na nekoho narazila. jednou jsem takhle na Prikopech potkala Jarka Nohavicu s Karlem Plihalem.. pak taky Viewegha.. no a kousicek od koleji na Zizkove bydlel herec Pepa Nahlovsky (vidali jsme ho pravidelne v jedne tamni hospudce, kam jsme vyrazeli na pivo :-N ) a taky Petr Vacek (jezdili jsme asi rok stejnou vecerni tramvaji :-) ).
Odpovedať
Profilova fotka
@reys jee tak to je blbe, tady je taky ta brecka na zemi.. :-( Prej ze nemam cim prispet a pak se dozvime, ze se slavnymi pari v jedne hospudce a jezdi tramvaji... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Wow, Malacova ve vchode? :-D No vidite, ta vedela, koho si ma vzit,aby uz nemusela byt v panelaku :-p ;-) . Joj, taky jsem si vcera u filmu uslintla. Vsak to taky Cri okomentoval :-) Na to,kolik je Raolovi let, je velice udrzovany ;-) @jennynka5 : Co je pro Tebe romanek? ;-) No, parkrat jsme se videli a probehla i nejaka ta pusa ;-) @reys : Ty uspesne modelky jsou v duchodu a uzivaji si penez a rodiny. Ty neuspesne jako ja musi chodit do prace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tady dnes rano snezilo. A ted uz jen prsi :-( Dopoledne jsme byli s Fedem na rehabilitaci na prohlidce, protoze Cristianovi se zdalo,ze pri behani dava spatne nozicku. Tak ho holka prohlidla, nic vazneho, jen je potreba s nim delat urcite cviky, protoze dava od sebe chodidla a kolena k sobe,takze ma takove nohy do X (coz ma po me ;-) ). Holka si s nim hrala, Fede byl nadseny. Pak jsme se bavily o tom,ze jsem z Cech a ona mi rika,ze v tom centru pracuje jedna Ceska,co hrala volejbal a hned dodala: "E' molto brava". To se mi stane vzdycky,kdyz reknu,ze jsem z Cech,tak mi spousta lidi rekne,ze nekoho z Cech zna a vzdycky toho dotycneho pochvali :-) Potom jsme sli do nakupniho centra, kde meli akci "Spiagge benessere d'inverno". Propaguji tam ruzne masaze a takove ty veci okolo benessere. Mely jsme tam sraz s kamaradkou a jejim synem, s kterym si Fede vzdycky hraje. Je tam bar a u toho detsky koutek, tak jsme si i daly cappuccino a cornetto :-) Deti si pohraly, pak jsme je jeste povozily na kolotoci a sly jsme na nakup. Bylo to takove prijemne dopoledne, i proto,ze se na nas vsichni usmivali a zastavovali se u nas kvuli detem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir promin, jestli to vyznelo nejak podivne, nemirila jsem to osobne na Tebe.. jen mi to vzdycky vrtalo hlavou, kdyz se rika, ze casto kvuli kariere v modelingu mlade holky nechaji skolu atd., tak co vlastne delaji, az skonci s prehlidkami a focenim.. kazda prece neklofne nejakeho prachace nebo neni megauspesna, aby byla zabezpecena na dozivoti, proto jsem se ptala. pro me je to zcela neznamy svet, postaveny na uplne jinych pravidlech, nez ostatni pracovni obory.
Odpovedať
Profilova fotka
@dita ja to hned tusila-to s tim :-D Sagvanem. ten by takovou babu jen tak okolo sebe projit nenechal :-D Hezke dopoledne jste stravili..zavidim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Jee, me se to vubec nijak nedotklo. Ja se totiz ani za modelku nepovazuji. Delala jsem to,protoze me to bavilo a hodilo nejakou tu korunu, bylo to takove hobby na prilepsenou ;-) @jennynka5 : To Ti nekdy povypravim ;-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Tak zase dalsi zrout casu na FB ;-) Koukala jsem,ze jsi taky pridala prispevek ;-) Ja si pripadam absolutne nemozne. Cele odpoledne u PC, misto abych uklizela, varila, pekla, zehlila nebo se ucila cizi jazyky, tak sedim u pocitace a nemuzu se odtrhnout. Uklidni me a rekni,ze to mas taky tak ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mam to uplne stejne :-D :-D nektery dny jsou lepsi, ale nekdy, jako treba dneska je to teda fakt bida... cert vem vareni a uklizeni, hehe...ale chudak Tonik! Ma tu na zemi to penove puzzle a svoje hracky a vetsinu casu je tam...ja tu mam u toho na zidli notas a i kdyz s nim sedim na zemi, porad nakukuju do pocitace :-( Mela bych se trochu vzchopit! Ale ta skupina na FB me moc nenadchla...prijde mi hrozne chaoticka, je tam priserne moc zenskych a vetsina prispevku je velmi, jak bych tak rekla, nezazivnych... teda ne, ze tady bychom rozebiraly teorii relativity, ale tim, ze se uz "zname" je to takovy pokec s prateli, kde se probere vsechno...ale nemam potrebu takhle tlachat s cizima lidma...navic se clovek vlastne porad opakuje - kde je, co dela, jak se tam dostal...kdyz to pisu "do prostoru" ponekolikate, tak uz mi to prijde od veci. Ozvala se mi jedna holka, co zije v Bergamu a bude se stehovat sem pobliz...zatim me nejak neoslovila...to s Veronikou jsme si padly do noty hned na prvni email :-D Preci jen potrebuji i ta virtualni kamaradstvi o neco osobnejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita @yellowbanna jeee holky o co jde na tom FB? Jsem uplne zvedava...rekneteee x-) @dita tak jo, uz se tesim, az mi to povypravis :-) Nemejte vycitky holky, 24 hod denne to prece nejde, nekdy se musi clovek odreagovat, jinak by zblbnul,nee? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, zdravim jen na skok, zitra vecer jedu na otocku k nasim do CR, ale na netu budu. Jennynka, nechces neco privest, kdyz uz tam budue ;-)? Yellowbanna, ty nebudes nahodou v CR tenhle vikend? letis az pozdeji? v pondeli a v utery budu totiz v Brne, tak jsme mohli zatim na kafe ;-) . k celebritam se nejak nemuzu vyjadrit, nikoho jsem nikdy nepotkala :-( , nebo teda jo vlastne! nekdy pred vic jak 10 lety jsem s kamoskou na Hamletovi v Praze a vlezly jsme do satny Jankovi Ledeckymu, strasne se me v te dobe libil :-D :-D , nekde doma s nim mam i fotku! byl moc milej. Diti, zavidim pusy od Sagvana, toho jsem zrala skoro pred 20 lety, hahaha, byla jsem jeste na zakladce, to si pamatuju! jinak pocasi hnus, prestalo snezit az kolem 16.00 a na zemi je hnusna brecka, chvilama jsme mela strach, ze se mi Smart pretoci. to uzasne auticko do mesta, ale v zime je to s nim o zivot. i pri sebemensim snehovem poprasku zacnou podkluhovat kola a pak jde hned do smyku :-( . dneska jsem jela do prace vic jak hodinu! 25km! kdysi se tu psalo o protivnych urednicich...vcera jsem mela milou zkusenost v bance. byla jsem pozadat o carta di credito...no a takova mila starsi pani chvili koukala do papiru a pak mi navrhla, ze jeste mi neni 30 (bude ale letos v dubnu), tak si mam zaridit tu pro giovani, kde se plati jen polovicni poplatek. a spiklenecky na me mrkala, ze kontroly na to nechodi a ze ji klidne muzu mit az do 40 :-D ! tak me potesila...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?