Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Ja si nemyslim,ze by ta Francesca tady byla povazovana za krasku. Spis mi prijde,ze si z ni delaji srandu. Je to exot. Jeste jsem neslysela JEDNOHO cloveka,ze by rekl,ze je to kocka. @oky : Jee, vidis, a me se zase prave ta reklama libi. Ale je to tim,ze tu Sicilianku znam. Ona vystupuje v Zeligu a je strasne vtipna. @yellowbanna : Co se tyce toho druheho ditete,tak to rikaji vsichni,ze je lepsi mit deti blizko, protoze si to tak odbydes jednou a ze si ty deti hrajou. Jenze me to pak prijde blbe vuci tomu prvnimu,protoze pak se ta pozornost presune na to druhe dite a vlastne ho tak trochu zanedbavas a nemuzes si tolik uzit jeho prvni krucky, slova atd. Ja si myslim,ze bych druhe chtela,az Fede zacne chodit do skolky a bude samostatny. Aspon si pak uziju to druhe. I kdyz predstava probdenych noci...... :-( Kdybych tu mela dve babicky,tak bych to neresila,ale takhle jsem odkazana jen na tchanovce...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Vcera jsem koukala na Prostreno. Ted je z Olomouce. Je tam ted jeden mlady kluk a samy zensky. Vcera to bylo takove rozpacite,protoze se podle me nesesla ta spravna parta.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir vidim, ze s bytem a stavebnim sporenim v CR jsme na tom uplne stejne :-D :-D No, jeste auto je napsany na mne, protoze jsem mela levnejsi pojisteni. Takze odjet bych mohla :-D A jak tu rikaji holky, taky bych urcite chtela do CR, taky jsem tu jen kvuli Mickovi...mno...dost uz takovych uvah!! Nas se to netyka! :-N Ja si taky myslim, ze nejlepsi vek na druhe mimco je, kdyz jde to prvni do skolky...Akorat se to pak musi trochu pohlidat, aby si chudak nemyslel, ze ho davame do skolky, protoze ted mame to male, to je nebezpecna kombinace...A co ja cetla, tak idealni vek mezi sourozenci jsou tri roky, takze to nam docela vychazi ;-) Hlavne, aby to pak vyslo, jak si to ted namyslime :-) K Prostreno jsem se zatim jeste nedostala...koukala jsem na Kone a dneska je dalsi dil Cest domu...zacina to tam byt celkem napinave... Teda reknu vam, ze ta materska je fakt na bednu...driv by me tyhle serialy vubec nelakaly...ted uz mi snad chybi jen ta Sehrezada! 8-( Tak zly to snad nebude nikdy!! :-. @jennynka Cipriani jsem taky googlovala...koukla jsem na prvni fotku a stacilo mi to...Mick na ni koukl, rekl, ze ji nikdy predtim nevidel a tim to pro nej skoncilo :-D @oky jakozto nejvice iritujici reklama u mne vede urcite ta na Tim s Belen...slysim prvni tony znelky a otevira se mi kudla v kapse!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Myslim, ze prave 1 z tech dvou krasavic z reklamy je ta nejkrasnejsi na svete! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, holky, ja si taky takove myslenky nechci vubec pripoustet.. Ale odesla bych s holym zadkem, auto nemam, stavebko je uz davno zrusene ;-) Ja se nevdavala s myslenkou na rozvod, jakoze, kdyz to nevyjde, tak se jednoduse rozvedeme. Mne o svatbu vubec neslo, jako treba Americankam, ktere se na to chystaji od svych 8 let :-D Byla jsem si naprosto jista, ze jsem s tim spravnym clovekem, tim proste nej a svatbou jsme to jen potvrdili :-) Mezi mou sestrou a mnou je 5 let a muzu rict, ze jsme si spolu dlouho hraly a mam krasne vzpominky na to, jak byla miminko. Kdybych byla mensi, nepamatovala bych si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Aha, tak to jsi me uklidnila..ja totiz kdyz jsem s ni jela v tom roce 2007 na tom trajektu :-) , tak z ni chlapi ucuravali, prisaham, tak proto jsem si ji vsimla, jinak bych ji neznala :-) Ale to, ze jste si ji vygooglovali, na tom nemuzete pochopit ten vcerejsek, tu monstroznost, na googlu je jeste pekna. Ale vcera to bylo neprijatelny. Opravdu siiilenyyy:-) Zkuste si to nekdy na 5 min zapnout, jmenuje se to Transformat kolem 21 hod vecer na Mediasetu, nevim, jak casto to davaji, ale fakt to stoji za to ;-) @yellowbanna Tak na tu reklamu se mi taky otvira kudla pri prvnim meceni: me me me meeee... :-D Ale Belen je hezka, to se musi nechat, bez ohledu na vse. Ta Cipriani vcera-to je sila ;-) @oky @sisiko na tu reklamu se musim kouknout, neznam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko hezka poznamka o te sestre, je fakt, ze by sis to mladsi mozna nepamatovala ;-) Ja mam sestru starsi (4.5 roku presne:-) a mame fakt krasny a pevny vztah, hodne jsme si spolu porad hraly..takze ja myslim, ze rozdil do tech 5-6 let je dobry..
Odpovedať
@ditakir mno, mozna je mi tak nesympaticka, protoze ji z jineho poradu neznam ... A jak se ta Sicilanka jmenuje? (at se alespon naucim novou celebritu :-D ) ... @yellowbanna ted nevim, kterou myslis s tim Timem a s Belen - budu se muset zamerit :-D ... (my totiz doma reklamy prepiname :-D ... reklamy mam moznost zhlednout jen v praci (tam maji totiz zakaz prepinani v reklamnich blocich :-D )) ... @sisiko :-D ... tak to joooo, to zcela meni situaci :-D :-)
Odpovedať
Jinak my mame se segrou vekovy rozdil rok a pul a vztah mame take super :-D ;-) ... Tak, a ted se v tom ma nekdo vyznat :-N :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko ja mam sestru starsi o 2 roky a mivala jsem v detstvi pocit, ze je to az moc.. i kdyz ono asi zalezi i na povaze tech deti, ona byla (a porad je :-D ) drobet panovacna, ja byla ta hodna, co musela snaset vsechno. a nejvic me stvalo, ze byla porad (jako starsi) povazovana za tu "rozumnejsi", zatimco praxe byla dost jina, vzdycky vymyslela nejakou koninu a ja to pak musela lepit. 8-( ale to uz je asi (vedle dedeni obleceni, ucebnic a jinych ustrku :-)) udel nas mladsich.. na druhe strane pro matku je dost velky zaprah mit ty deti tak blizko u sebe, 4-5 let je asi lepsi, aspon je to starsi uz jakz takz sobestacne..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Pisu IP, znacka Cesky v Bologni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ale jo, Belen asi je hezka, ale mne stve, jak je uplne VSUDE!! Tancuje, zpiva a zdobi :-N Ale zas takovej talent neni, aby ji museli vsude cpat a kdyz tam prijde, tak si z ni vsichni sednou na zadek! Ted byla i v Amici, zpivala duety se soutezicima a tancovala...jakoze do zabavne show dobry, ale umelkyne teda rozhodne neni a lepsich zpevacek ma zrovna Italie taky dost... proste mi vadi, ze ji staveji vys, nez na co by sama dosahla a ona se pak upejpa, jako mala holcicka, jakoze ten obdiv je fakt uz moc...no ten vecer v Amici byla vyslovene trapna...ale asi to vidim jenom ja ]-( :-D vidim, ze tu mate vsechny sestry :-) Ja jsem teda jedinacek, takze nemuzu slouzit vlastni zkusenosti...Mick ma ale o pet let starsi sestru a o sedm let mladsiho brachu a rika, ze vlastne vyrustali jako tri jedinacci...ze takovy rozestup uz je dost.... mne by se treba ty ctyri roky libily...ale musim myslet i na to, ze uz nejsme nejmladsi, po ctyricitce uz bych rodit opravdu nechtela...ani ne tak kvuli sobe, jako pak kvuli detem...a kdyz bychom chteli (teoreticky) tri... ;-) @ditakir diti, ptala jsem se na Konikovi ve dvou diskuzich, ale tam na me kaslou :-| , tak se zkusim zeptat tebe - Tonik je moc maly jedlik...svacinky (jogurt, ovoce) i kase na veceri mu jedou docela dobre, ale masozeleninovy obedy jsou docela bida... a nezalezi jestli jsou domaci nebo ze sklenicky...vzdycky pulku necha...i kdyz mu udelam mensi mnozstvi, stejne to nedoji...zezacatku ji krasne (takze si nemyslim, ze je to tim, ze by mu to vubec nechutnalo),ale pak najednou zavrena pusa a dal ani tuk... jediny, co mu jede fakt dobre jsou takovy ty uplne zacatecnicky prikrmy, ktery jsou uplne hladky bez kousku a tekuty...ale uz je mu skoro jedenact mesicu, takze kousky by jist mel... a to jsem vlastne jeste nezacala jidlo jen tak krajet, porad ho mixuju, ale "nahrubo"... Nejdriv jsem myslela, ze jsou to zuby, pak byl nachlazeny, ale ted je v pohode a v jidle se porad nimra...jeste kojim - rano, vecer a jednou v noci...vim, ze kazde mimco je jine a nektera jsou pomalejsi, neresila bych to nijak zasadne, kdyby mu nestagnovala vaha a ted snad zacal dokonce hubnout...tak nevim, jak na nej :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@yellowbanna : Tak nejdriv odpovidm Tobe :-) Ja moc s timhle problemy nemela ;-) ,ale ja byt na Tvem miste, tak bych pokracovala v tom,co Tonikovi chutna. Pokud mu chutnaji jen jemne kase a ne kousky,tak mu je nedavej. Fede mel taky obdobi,ze treba nektere potraviny nesnedl, pokud jsem mu je nenamixovala. Ja ani nepamatuji,kdy zacal jist kousky,ale taky to nebylo moc brzo. Pokud hubne,tak zkus integrovat jinak, necim,co ma rad a vis,ze to bude jist. Ale zase tak vyhubly mi neprijde,tak bych to nehrotila. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, kdyz jsme u tech krasek, moje studentka je ve finale Ceska Miss 2011 ;-) Jmenuje se Lucka. Aspon muzu fandit :-) My jsme si se Simem vytvorili kazdy sva prvni 3 mista, tak jsem zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Tak jestli ta z te reklamy,je ta z Ballando con le stelle, tak to verim,ze se tvari jako ta nejkrasnejsi na svete ;-) Kdybych takhle vypadala,tak bych se taky tak tvarila :-D Kdyz jsme tuhle reklamu videli poprve s Cri,tak jsme ji oba velice kladne ohodnotili ;-) Ale ona je podle me cizinka. Pak dalsi,ktera se chlapum strasne libi, je ta z reklamy na Intimissimi. @oky : Ta komicka ze Zeligu se jmenuje Teresa Mannino. Muzes se mrknout treba na You tube. Ona si nejdriv delala srandu hodne ze sebe,jako ze je oskliva a plocha, samozrejme se navazela do chlapu a ted ma malou holcicku,tak zase hodne vypravi historky o dcerce. @yellowbanna : Me se Belen taky libi,ale je fakt ze je hodne "prebelovano". Ono asi taky hodne zalezi na agentovi. Pokud se nepletu,tak ona ma nejlepsiho agenta Lele Mora,takze ji cpe nejspis vsude a snazi se z jejiho uspechu vytriskat,co se da. @jennynka5: Podle me jsou chlapi hotovi z kazde,ktera ma trochu vetsi dekolt a zvlast,kdyz je znama z TV. Ja to videla i v hotelu, jak pansky personal slintal nad kazdou,ktera mela bujnejsi vnady nebo byla aspon trochu hezka. JInak ja mam segru o 4,5 let mladsi a v detstvi jsme moc kamosky nebyly. Kevsemu jsme byly kazda jina. Ja porad doma, cetla jsem si,kreslila, segra zase porad litala venku a byl to takovy kluk. Ale ted jsou z nas kamaradky. :-) A mamka si ten vekovy rozdil chvali, nemela zadnou pomoc a v pohode to zvladla.
Odpovedať
Profilova fotka
jennynka5: V kratkosti: Chlapi slintaji nad kazdou,ktera ma dve nohy a nema hrb.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Jake ma cislo? Ja jsem jedne poslala hlas po internetu, ale pak jsem ji videla v TV nazivo a zase se mi tolik nelibila :-| @yellowbanna: Dnes vecer a zitra davaji film s Raol Bova na Canale 5 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita jeee...zis, ty jsi tam dala tu fotku? :-D :-) Ale slusi nam to tam spolu, cooo? ;-) Haha, 2 nohy tedy staci jooo??!! :-D :-D Nee, vazne, chudaci chlapi...... =-) -ale je to tak. Musim si taky prihrat polivcicku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir joooo, ja bych na to zapomnela!! Videla jsem ukazky, diky za pripomenuti :-) No, dneska jedl Tonik i kousky, nechala jsem mu kousky brokolice vetsi, i varenou mrkev a on je jedl rukama a celkem se mu to libilo...stejne ale zase snedl jen pulku...nakonec jsem se rozhodla, ze dokud nesni plnou davku, budu ho dokojovat, ale ani tomu moc nedal, asi fakt nema hlad :-( Vazi ted 8kg, takze na 11 mesicu nic moc... i kdyz zacinal skoro na dvou...ale i tak... @ditakir @jennynka juuu, na fotce vam to moc slusi!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : dekujeme :-) Tak to urcite Tonik nema hlad. Hlavne ho nenut,at k tomu pak nema odpor. Musim se ted smat. V TV je porad Uomini e donne, jsou tam starsi lidi,kteri hledaji partnera a je tam pani,ktera hleda chlapa,ktery ma nebo koupi dum v Rimini. Jeden jeji napadnik je z Milana a ona na to,ze ona proste do Milana nepujde a ze chce jen do Rimini a k tomu jeste dodala,ze chlap se o ni musi postarat (financne) ;-) Takhle se to dela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir haha.. jako v tom vtipu: "..má ju! 100 bodov!" :-D mas uplne pravdu.. na druhe strane, nekdy je i prijemne, kdyz je chlap pozorny nebo se chova galantne, protoze jsi zenska (samozrejme bez prehaneni..). kamoska, co je vdana v Norsku, rikala, ze diky 100% emancipaci si zeny ve Skandinavii o necem podobnem muzou nechat jen zdat. glosovala to vtipne, ze kdyz se takovy Nor hooodne opije, pochvali Ti sukni :-) @ditakir @jennynka5 pekna fotka, jste kocky!
Odpovedať
Profilova fotka
@reys heheeee, kdyz se hodne opije, pochvali sukni...tak prave proto jsem si asi vybrala nakonec Itala :-D @dita jo tak takhle se to dela,jooo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : :-D Ja si myslim,ze proto i celkove ulitavame na Italech a jim podobnych. V CR nejsou chlapi zvykli moc lichotit,tak kdyz pak narazime na nejakeho sikovneho taljana,tak jsme pak z neho cele hin. Vsak ja jsem se o tom,ze mam hezke oci, dozvedela az v 19 letech v Italii, kdy mi to rekl jeden prochazejici kluk na benzinove pumpe :-D Do te doby mi to v Cechach nikdo nerekl.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Lucka je cislo 8. Podle me je hezka, nevypada uplne typicky cesky a je i fajn, usmevava, nenamyslena :-) @ditakir @jennynka fotka je super!! 8-) Tak to muj Simo ma rad normalni holky, ne ty vyspulene z TV, jemu se libite vy ;-) Moje sestra (-5let) byla jako mala fakt roztomila. Kdyz jsem treba byla ve skole v prirode, schovala mi pulku pomerance, ze az prijedu, tak si to snim, to mela tak 3 roky. Taky delala vse co ja, napr. mely jsme obdobi, kdy jsme porad kreslily musketyry, chodlily jsme do vytvarky, pletly jsme a tak. Nekdy jsem na ni asi byla drsna a je mi to lito, ale to uz jsme si rekly :-( A pak sla taky na gympl a delala mi dobrou reklamu, protoze mela porad same jednicky. Jeji tridni, muj fyzikar, mi jednou misto takove 4 (i ja se dobre ucila, to byl ulet ;-) ) dal za 2 s tim, ze by moje sestra ze me asi nemela radost :-o A na nasi svatbe se do ni poblaznil jeden nas italsky kamarad, ona tam ovsem byla se svym skoro 2m pritelem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Ha, a ja jsem byla ve 14 letech presvedcena, ze jsem hnusna, nasi me poslali na tabor do Italie a ja se vratila vic sebevedoma :-D Takze ten muj tabor byla takova terapie, prakticky zdarma :-D (musim dodat, ze jsem se vratila neposkvrnena ;-) ) Italove jsou takovi rafinovani, ja nevim, jak to delaji. Spanele jsou taky jizani, ale s temi se to neda vuuubec srovnat.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : ja jsem koukala na ty fotky z Miss. Takhle podle fotek to je hodne tezke. Me se libi c.5,ale spis jen na fotkach. Videla jsem ji v TV a tam me nenadchla. Ale tak celkove si z tech holek nemuzu vybrat. Asi lepe to bude videt v televizi. Cri taky nema rad upravene holky, ma rad takovou tu prirozenou krasu. Jemu vadi i holky,co maji hodne dlouhe nehty ;-) Tak to me nehrozi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : No prave, ja jsem taky ziskala v Italii mnohem vic sebevedomi. I moje kamaradky vzdycky rikaly,ze by potrebovaly zase zajet do Italie,aby si zase trochu pozvedly sebevedomi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, mimo misu, ale musim se pochlubit! dneska jsem dostala vysledky te zkousky CILS z italstiny (konecne, po 3 mesicich..): MAM TO! dala jsem celkove 87/100 bodu, psany a ustni projev dokonce na plny pocet 8-) mam radost!
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir My jsme se Simem vybirali prave na zaklade jen 1 fotky, takze kdovi ;-) Cislo 5 dal Simo na 3.misto. Jemu se libi 4, ale videl prave jen jednu fotku. Podle ankety vede c. 1.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Jsi HVEZDA!!! 8-) Gratuluju!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?