Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi dali tesseru sanitaria a prodlouzili medico!!Sice jen na 3 mesice (konci mi prac. smlouva), ale kdyz mi prodlouzi smlouvu, prodlouzi mi i medico a tesseru. tak snad! Zalezi, na jakeho urednika clovek natrefi, je to neuveritelne..sla jsem jen na jiny ASL nez minule a no problem x-) Jsem v euforii ;-) @dita ze jsi dnes uz v Bologni?Tak doufam, ze probehne vse v pohode a bude se Ti to libit - na zaskoleni. Kdyztak dej vecer vedet, jake to bylo!
Odpovedať
Holky, tak vas zdravim zase z Italie :-) ... uz asi nikdy neudelam to, abych odjela a prubezne vas nedocitala a myslela si, ze to lehce zvladnu po prijezdu :-D @lejinka moc a moc gratuluju k valentynskemu zasnoubeni :-D ... my zase na Valentyna kupovali prstynky (vyslo to tak uplne nahodou, ale vzdycky si na to vzpomenu :-N x-) ) ... ... ohledne tech tchyni ... Daniel ji vola denne ... ale treba prave na ty 2-3 minuty. Je-li vsechno "a posto" :-D (take mam ten dojem, ze to tak praktikuje vetsina Italu) ... ja jsem se ji ted posledni dobou naucila volat treba 3x tydne. Jasne, ze to nepotrebuju, ale zjistila jsem, ze ma radost a me to nezabije ;-) ... Ted tchyne bydli tak 500 km, ale kdyz bydlela tady tak nas asi 1x tydne (vetsinou ve vsedni dny) zvala na obedy. A zhruba 1x tydne jsme chodily jen my dve po meste, nakupech, zasly jsme si na kafe at. ;-) :-D x-) @sisiko teeeda, vy jeste nemate svatebni foto?? Ty jo, a to se mi vdavala kamaradka v listopadu a jsem si myslela, ze neni ani mozne, aby fotky jeste nemeli ... a ted do toho jeste ty :-N ... Jakto, ze to tak dlouho trva?? @jennynka5 ty mas ale zajimavou praci! Ty jo :-) ... a jeste si ty vysledky prezentujes: sikulka ;-) ... a gratuluju k tessera - konecne ti to litani kolem ni skoncilo ;-) @reys a ty nabidky, co ti chodi, jsou taky super :-D ... to skoro vypada, ze si delas srandu :-) ... Btw: posledni krotitel byl asi po zasluhach sezran tak ted hledaji vsude mozne :-p :-D @danieladaniela to me mrzi, ze se ti cesta z CR tak zkomplikovala ... a je dobre, ze to nakonec tak dobre dopadlo :-) ... Co se tyce San Rema: tak letos jsem to videla poprve. A to jen proto, ze kdyz to davali tak jsem byla zrovna v praci a divali na to klienti - musim rict, ze program nic moc (spis nic nez moc:-D). Ale bavil me, pac klienti byli super: proste ty jejich komentare ... a o kazdem ucinkujicim jsem se dozvedela drby sahajici snad az do doby jejich narozeni :-D :-D ... Jinak v CR jsem se mela moooooc dobre :-D ... poznaly jsme se s danieladaniela, doma se o me vsichni starali, dovezla jsem si spoustu nezbytnosti :-D, najedla se vsech ceskych dobrot :-p ... akorat byla dost zima ... ... a taky jsem se dozvedela, ze davaji/dali dohromady letiste v Prerove, ze bude civilni a pry snad funkcni ... takze ted ziji v nadeji, ze se bude treba jednou litat Bergamo-Prerov :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby prisla som sa popytat (mi dali tip z modreho konika) ze ci tu nie je niekto z Padovy alebo okolia???ja tu zijem a som vydata uz 3 roky a mam malu Vittoriu ....kamoska slovenka odisla s muzom na SK a citim potrebu po novej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ahoooj vitej zase v It. Srsi z Tebe optimismus a to je dobre ;-) ja jsem taky takova, kdyz se vratim z CR x-) Dnes mi psala segra, ze je v Brne -10 stupnu-brrrr, zima zima-vratila jsi se do hezkeho pocasi ;-) Oky, ty jsi taky z Torina? Mne se to nejak popletlo.. Jinak vidim, ze mas hezky vztah s tchyni, to mi dela radost :-) ja s tou moji taky vychazim dobre;-) A kdeze to bydli tvoji tchanovci? @ahoj zucana vitej :-) Ja jsem z Bologne-neni to nejdal, ale take ne blizko..skoda:-) Pokud vim, z Padove tu nikdo..Ale uvidis, treba se nekdo ozve ;-) A co delas za praci a kolik mas roku?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Tak dnes jsem nakonec do Bologne nejela. Uz jsem byla pripravena a vola mi ta znama z obchodu,ze v patek BO pada, protoze jim tam privezou furu noveho zbozi a ze by na me ta holka nemela cas. A tak,ze tam pojedu az 7.3. A pry jestil chci i ten dnesek prehodit,tak neni problem. Ja jsem to velice privitala, protoze mam rymu,kasel, spatne se mi mluvi a vubec jsem cela rozlamana. Ale s tim patkem me to docela stve, protoze jsem to mela tak hezky naplanovane. Ale, nic to nemeni na nasem setkani, protoze ja stejne prijedu, protoze jsem to slibila a hlavne vas chci videt :-) Super, ze mas tesseru sanitariu. Chapu Tve nadseni. Ja byla minule taky strasne v euforii, protoze mi ji dali hned bez problemu a hlavne jsem tam cekala jen asi 10 minut. @oky : Vitej zpatky :-) Ja to s tchyni delam podobne. Ted ji treba jednou za dva dny zavolam a zeptam se,jak ji je, me to nezabije, ji to udela radost a mame v rodine klid ;-) A ona hlavne neni vubec spatna, je hodna,ale je to jiny typ nez ja,tak ji zrovna nevyhledavam,ale nemuzu rict,ze bych mela spatnou tchyni. Pokud chces nejake dodatecne informace o osobnostech v TV, tak muzu prispet :-D Prvni roky v Italii jsem koukala stale na televizi a tak vim skoro vsechno :-D :-D Prakticky znam lip Italy nez Cechy, tam jsem uz mimo obraz,jak to nesleduji, i kdyz ted jak mam ceskou TV,tak jsem neco malo dohonila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zucana : Vitej mezi nami. Bohuzel z Padovy nikoho neznam,ale na Facebooku jsem nekoho videla...
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir a ako sa hlada cez facebook???
Odpovedať
Profilova fotka
@dita jee, tak to Ti bodlo, co?:-) jinak Diti, jestli se necitis dobre, muzem se taky sejit jindy, az treba prijedes priste..je zbytecne, kdyz by Ti nebylo dobre, abys to lamala pres koleno. Ale jestli se citis ok, to vis, ze ja se nemuzu dockat:-) A pisnu Ti do IP telef.cislo. I @yizheng, kdyby neco. S tou tesserou mam fakt euforku:-) Ja z "gossip" v It neznam az na Belen a Canalis nikoho!!Jsem ostuda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@zucana Na FB organizuji cesko-slovensko-italsky sraz, mel by byt i v Padove, v breznu. Koukni na: http://www.facebook.com/home.php#!/ev...
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Jeee, ahoj Oky, to je fajn, ze ses mela moc dobre :-) K tem fotkam, pan fotograf byl moooc sikovny, fotil az do rana :-) Jenze nam poslal link s fotkami v den naseho odjezdu do Italie, ze ktere jsme jeli rovnou na svatebni cestu. Internet jsme meli az v rijnu a trosku nam trvalo si z 2200 vybrat tech 140, jsme holt ostudy. Jinak album je na svete, my ted jeste resime kopie pro pribuzne a sef toho studia doveze album nasim do KA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Ja znam taky jen Canalis a Belen a uplne mi to staci :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky vidis, to me nenapadlo.. jestli oni nesetrili lvum na zradle?! :-D chvilemi mam taky pocit, ze si ze me delaji srandu s takovymi nabidkami, ale lepsi, kdyz nabizeji siroke spektrum, treba se casem neco vhodneho najde (nebo zmenim kvalifikaci 8-) ) dneska jsem byla na pohovoru v dalsi personalce, bojuju, jak se da.. jen jsem se rano strasne vytocila, protoze jsem cekala na zastavce v ledovem vetru na autobus 3/4 hodiny.. a to ma jezdit po 20 minutach. italsky binec, no... 8-( docasne brnenske spoje mi tu teda fakt chybi! @zucana ahoj, vitam Te tady! ja jsem v Rime a kolem Padovy bohuzel nikoho neznam.. @jennynka5 to se nemusis vubec stydet, ze ty jejich "celebrity" neznas.. beztak jsou vsechny vetsinou jak z jedne formy, s nafouklymi pysky, silikonem kam az oko dosahne, zmalovane a vyumelkovane az beda. i vetsina tech chlapu pusobi dost prehnane..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak jsem ted zbyla ze vsech posledni ja v mrazivem Cesku? Dneska rano v Brne -11, ja na to uz nejsem zvykla! A navic jsem sem prijela vybavena na +4 a ocitla jsem se bez penez a bez platebnich karet. Aspon jsem si pujcila trochu penez od kamaradky a v sekaci si koupila poradny svetr. A pri vsi te smule si musim pochvalovat, jak to u nas vsechno odsejpa. Zadost o obcanku za 3 minuty, ridicak snad jeste min, objednani na urady na presny cas pres internet, v bance ochotna pani, ktera tam se mnou sedela po zaviraci dobe... a to vsechno perfektne propojeno vytopenou MHD s intervaly maximalne 10 minut! Na to budu vzpominat, az me zas nekdo bude litovat jako devce ze zaostaleho Vychodu. Vyzeru si to na ASL v Milane pri zadosti o novou tesseru. Nevite, jestli si pro ni musim jim tam, kde mi ji vydali, nebo na jakekoliv ASL?
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jeeej super dik uz som tam pisala....normalne som amla depku lebo jedinu kamosku co som tu mala tak isla na Sk a nejak som doteraz po nikom nepatrala :-D
Odpovedať
@jennynka5 juju, ja slysela, ze dneska padaji teplotni rekordy :-| ... jinak jsem z Piacenzy ;-) ... a mam uz jen tchyni, v San Benedettu ... a take s ni vychazim a mame se rady ;-) ... @ditakir OK, tak jak mi nebude neco jasne, pisu tobe ;-) ... ja zase ty vztahy italskych celebrit vubec nezvladam :-N ... ale zase se orientuju v tech ceskych :-D (to ta ceska TV ... nekdy by mi fakt prospelo ji nemit :-D ) ... @sisiko aha, tak to jo ;-) Ja to spatne pochopila ... @reys ju, souhlas, je lepsi, kdyz tech nabidek chodi vic nez min a nebo zadna ... treba nektera prekvapi a zaujme ;-) ... No a o italske MHD ani nemluvit - kapitola sama pro sebe :-N 8-( ... tvuj popis italskych celebrit je excelentni :-D. Jeste nutno dodat, ze se tu bez nich zadny program neobejde: nechapu, ze v CR televizni medium jeste funguje :-D Tak, a frcim po te ceske zime vyuzit dnesniho teplicka a slunicka: jdu na prochazku s jednou Ceskou a jeji 15ti mesicni holcickou :-) ... mejte se hezky!
Odpovedať
Profilova fotka
Hlasim, jak jsem sikovna: za 60 minut jsem stihla nakoupit, vyzvednout darek pro Sima, sobe koupit lak na nehty, kouknout na obleceni a to vse vcetne cesty busem :-D Turin ma nejhur 10 min intervaly, aspon podle mych zkusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela na jakykoliv ASL, rikali mi to v praci:-) Dnes jsem dostala tesseru a bylo to na jinym ASL nez minule..jojo, to musi byt sila v Brne ta zima, ale zase oproti Bologni je v Brne zima sucha, to jest, ze kdyz v Bologni jsou 2 nad nulou, je to jako -5 v Brne. Fakt, je to husty ta vlhkost tady. Je strasne vodiva-to stejne s teplem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@reys :-D :-D :-D dobry popis @sisiko jsi sikovna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, dneska mame nejaky dobry den (jen to nezakriknout). Tonikovi je uz mnohem lip, dneska zatim snedl uplne vsechno, co jsem mu dala, coz se uz chvili nestalo, venku v kocarku spal hodinu a pul (!) a ted tu lozi po kuchyni a hraje si sam :-D Akorat navecer asi pojedeme k doktorce - preci jen jeste dost kasle a mne se zda, ze kdyz dycha, hrci mu na hrudniku, tak chci, aby si ho poslechla, jestli mu to neseda na prudusky :-| to zas bude...nechce se mi na ni ani podivat, ale co uz... muze si za to sama navic, ze tam pujdem - dneska jsme meli jit na puvodni preventivni prohlidku, ale kvuli tomu potvrzeni pro bazen jsme sli o dva tydny driv...jenze ona si to zrejme nezmenila, protoze kdyz ji Mick v pondeli volal jen informativne kvuli tomu nachlazeni, rikala, ze se stejne ve stredu uvidime... tak ji pri tom nechal a vyuzijem to takhle...ach jo...ona je uplne mimo... @jennynka5 super s tou tesserou,, mas pokoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir at je ti brzo lip, nachlazeni je otrava :-. Apropos FB - videla jsem, ze jsi ted kamoska s Veronikou z Milana. Vy se znate?? To je ta, co jsem ji "nasla" diky FB a az se vrati z CR, uvidime se i nazivo...zda se moc fajn:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 super! tak mas na 3 mesiace pokoj a potom pojdes so zmluvou rovno tam.. :-) @jennynka5 @ditakir a vam tu tesseru dali hned? citam ze 10min a tak... bo ja som na nu cakala vyse mesiaca kym mi ju poslali a potom samozrejme prisli dve...takze ked stratim mam dalsiu... @oky ahojky!Vitaj v Italii, ako -10 je dost zima, ale mne pride ze presne tolko tu dnes mame my, holky, tu je brutalna zima! @sisiko 2200 fotiek! wow! tak to je pochopitelne ze ste si vyberali tak dlho. ja prave rozmyslam ci fotografa len na zaciatok alebo az do rana... @zucana ahoj! vitam ta aj ja! ja som v Salerne @reys a ako pohovor? jo, brnenske spoje chybaju aj mne, alebo este take to, ze clovek najskor vystupi a az potom ostatny nastupuju... i ked oni tie tal. spoje maju tiez svoje caro, hlavne tu na juhu a v takych tych malych dedinkach, ja som dnes sla busom a oni na seba kricali z jedneho rohu na druhy lebo sa tam vsetci poznaju, ja som len cumela jak z jara :-) @oky slunicka a teplicka? holky ja som tiez prave na nete citala tie dnesne teploty a teda ziadny zazrak, az sa mi tomu nechce verit...ale vonku je strasny vietor a fakt ze citit az lad... brrrrrrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Coze, u vas je zima?? Prijed za nami na sever 8-) :-D Fotografa bych brala zase az do rana, ty fotky jsou proste super, on zdokumentoval kde co :-D Chtel prijit uz na cesani, malovani a oblekani, ale to jsem mu zatrhla, potrebovala jsem klid, sraz byl az u kostela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Na FB je divcina z Bologne ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko no ja ked som prisla do prace sa predomnou otvorilo toto: http://www.tgcom.mediaset.it/cronaca/... ale ako pride mi to prehnane, ja neviem @reys, vy mate ako v rime? urcite nie -10.... jo a fotografa uz na pripravach som videla, mne sa to prave paci, aj pri obliekani :) len potom na tu veceru a zabavu rozmyslam...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka To je sila, vzdyt tam ti Italove vsichni pomrznou ;-) Ver mi, nejlepsi fotky jsou ze zabavy :-) Ja kdyz je vidim, hned se tam prenesu, jsou to super vzpominky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Ta Veronika je kamaradka jedne zname z Hradce, ona mi o ni uz rikala,tak se mi ted ozvala. @lejinka : Nee, me tu tesseru poslali postou asi za tyden. Ale jako ze to vybaveni a prodlouzeni libretta sanitario trvalo 10 minut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Koukam opet na Prostreno, tento tyden tam je Brno a okoli :-) To nachlazeni je otrava, boli me i z toho hlava,nejak se me ta ryma nechce poradne spustit. @jennynka5: Do patku mi bude lepe.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zucana : Par linku na FB: http://www.facebook.com/home.php#!/gr... http://www.facebook.com/home.php#!/gr...
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ja som kukala na to groupon a to je riadna bieda pre salerno :-D ze deal recenti :Purtroppo in questa città non sono ancora disponibili Deal recenti
Odpovedať
Profilova fotka
Jak jste psaly o tech celebritach,tak ja zase vubec nemusim ceske "celebrity" typu Mesarosova, Maslikova, Hanychova.... Pokazde,kdyz zapnu PC nebo TV, tak tam jsou ony a zvlast u tech prvnich dvou nechapu,cim si ten zajem zaslouzily,az na to umele poprsi.....I muj tatka nad tim krouti hlavou a to je chlap...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?