Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ano, tak jsi to presne trefila.. vetsina Italek (nastesti ne vsechny!) ma proste pocit, ze jsme neco min. nevim, mne osobne je takove uvazovani cizi. delala jsem v nekolika mezinarodnich firmach s cizinci ze vsech koutu sveta a nikdy by me nenapadlo se na kolegy koukat svrchu, protoze jsou z Turecka, z Indie, z Bulharska atd... ackoliv je jasne, ze tam zivotni uroven neni kdovijaka. proste je hodnotim podle toho, jak se chovaji popr. podle pracovnich vysledku. nakonec mezi nimi lze najit spoustu uzasnych osobnosti. a casto i diky tomu, ze nepochazeli z uplne bohatych pomeru, meli daleko lepsi nazory a vice zkusenosti nez nejaci "napapanci" treba z Ameriky.. jenze tolerance se pestuje vychovou a priklady. kdyz nam v CR kdysi kopali Ukrajinci telefonni pripojku k domu, spousta lidi mela taky pomalu mrize v oknech. nasi s temi chlapy normalne pokecali, pozvali je po praci aspon na pivko a gulas.. (a oni nam jeste z vdecnosti pomohli se spoustou veci kolem domu, s cimz jsme pochopitelne vubec nepocitali), protoze to byli obycejni slusni pracanti - lidi jako my- a byli radi, ze s nimi nekdo zachazi slusne.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak to se vasi zachovali hezky ;-) Jinak si to tak taky myslim. Holky, diky za podporu, uz s tim nechci otravovat. Clovek jen potrebuje v dane chvili slyset, ze neni uplny blbec a ztracenej pripad ;-) @sisiko to je supr, s tim DVD-nahoda jak blazen. Ja jsem nekolik let cilene hledala takova DVDycka a NIC:-) @reys tak co vam tedy presne privezli, at se pokocham :-) Me to bavi @holky ja jsem si vcera objednala na jednom webu, kde jsou slevy na vsechno, (je to jak v CR slevomat), 3 padesatiminutove masaze v jednom centru v Bologni za 39 euro, super. A tak jsem se straaaasne tesila, volam tam, ze se objednam na prvni hned dneska, nasla jsem si na goolgu cestu-10 min od me prace, proste parada. Studio ma muzske jmeno-Marco Mazza a Alfi rikal, ze tam urcite budou masirovat zeny (asi se tak uklidnoval :-D ) A tak tam volam, na uvedene cislo (uz to mam zaplacene) a odpovi mi chlap a domluvili jsme se dnes na 17 hod a on pry at prijedu na tu danou adresu, ze je tam obchod Conad a ja vas pockam venku pred tim obchodem. Bylo mi to divne, a tak si znovu procitam letak a ctu: "masaze jen pro zeny". A tak si rikam, kdo vi, co to bude. Ale Alfi se zdesil, rekl, at to okamzite odvolam a nikam nejdu, ze me prece nebude masirovat chlap!!! =-) A ze je to i mozna nejaky uchyl. Ale mne to bylo zaroven lito, i tech penez, a tak jsem to nakonec presunula na ct vecer a Alfi me doprovodi. Jsem i rada, protoze jsem dostala fakt trochu strach.. Ale jestli to bude normalni maser s maserskym studiem, tak si predstavuju, jak si Alfi vezme casopis, sedne si metr ode me a bude koukat maserovi pod ruku, jak me masiruje-no te pic. Ja se zblaznim. Proc mi nemohla odpovedet zenska..?? :-D Dam vam pak vedet, co to bylo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys A proc oni nas tak vlastne vidi? Vzdyt my sem nejezdime hledat stesti a penize, protoze u nas mame hlad ci co, my sem prijely jedine kvuli tem nasim chlapum, no ne? Mne by jinak ani nenapadlo se do Italie prestehovat, v CR jsem se mela vyborne :-D Moje tchyne ma sicilske rodice, ale narodila se v Rime. Ona je proste presvedcena, ze svet byl stvoren Rimany, ja mam na ty jeji Rimany uz fakt alergii.. :-p Ale jednou ji reknu, ze nam vyvrazdili Kelty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Masaze JEN pro zeny? Docela podezrele :-D A proc jsi mela na neho cekat pred nejakym obchodem? Tak mne by tohle asi Simo rovnou zatrhl :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko vidi nas tak, protoze o historii a politicke geografii nemaji vetsinou ani paru. vsechno, co bylo na vychod od Nemecka, je pro ne tudiz Vychod.. jedna velka "Ruska rise" a hned pod ni je jeste"Rumunsko-albanska rise".. a pak dole uz je jen Afrika. sakra, ted me napadlo, ze musim nahlednout v knihkupectvi do atlasu sveta, jak to tam vubec maji namalovane.. ani bych se nedivila, kdyby to bylo prave takove.. :-D s temi Rimany.. muj byvaly mel takove vysoke mineni o Italech obecne, neco v duchu "nebyt nas, jeste by se lezlo po stromech", pokazde jsem malem vylitla z kuze, kdyz s tim zacal. @jennynka5 masaze jen pro zeny, haha.. tak to bude nejaka lahudka :-p ale jeden nikdy nevi, lepsi je se jistit.. uchylaku je vsude plno. jinak uz mame nabytky namontovane, slava slava.. F. ted zvesela zapojuje nejake ty svoje aparatury (podle me stacila televize a radio, ale to neee, my musime byt zaneradeny jakymisi instrumenty s milionem ovladacu a tlacitek.. uz to vidim, nebudu si umet pustit ani pitome zpravy :-| ). pujdu si aspon v tichosti zabrat par pater pradelniku..
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Mne to vzdycky prijde lito, protoze zrovna my muzeme byt na svou historii hrdi. Fakt nevim, co se uci ve skole, ale bylo mi receno, ze se zemepisem konci velice brzy. A taky by me zajimalo, jak se ve skole podavaji stinne stranky it. historie. A ta moje tchyne je presvedcena, ze IT je nejkrasnejsi jazyk na svete a porad se mi to snazi vsugerovat. Ja ji na to vzdycky rikam, ze podle me zalezi na mluvcim. Treba Simo podle me mluvi uplne krasne x-) Zato ona nastavi ty sve vysoke frekvence a me z ni boli hlava.. :-p Kolik supliku se ti podarilo okupovat? ;-) Mne o 1 vic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko super s tym DVD :) :-) !!! My sme vcera kukali Amore e altri rimedi, ono to teraz vyslo 18teho v kinach a uz je to na nete a teda polovinu sme kukali v taliancine a dalsiu v anglictine s titulkami a teda ja mam radsej tie titulky a filmy v eng. pretoze sa na mna aspon nieco chyti a opakujem si tak slovicka a taliani ich maju strasne malo! Vsetko dabovane... :-| @jennynka5 @sisiko s tou vychovou suhlasim, prilis slusne a zmije do doniahnu vzdy dalej, aspon vieme ako treba vychovavat nase deti :-D @reys @jennynka5 mna to tiez hocikedy stve to ich "z vychodu "... a myslia si ze u nas nemame cesty a stadion futbalovy a neviem este co sa ma kedy pytali. Ako bolo to este v case ked sme sem chodili iba na dovolenky okolo 1998, ale aj tak... ja mam nastastie kolegyne a kolegov fajn, maximalne sa hadaju medzi sebou, ako priatelske vztahy ze by sme sli na veceru alebo na kavu to nie, to sa mi stalo iba raz. ja sa snazim nevyvolavat konflikty, ja to celkovo nemam rada, radsej som ticho a myslim si svoje ako by som mala protirecit.. a s ludmi co si myslia ze tam na vychode umierame hladom sa snazim nebavit.. to mi stale opakoval a opakuje este porad ten moj: non dare troppa confidenza alla gente..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to kukam o stranku viac a ja som to nedocitala a uz som pisala:) @jennynka5 s tou masazou by som bola upodozrievava asi aj ja, uz len to, ze ta ma cakat vonku.. je dost divne..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka A jaky byl ten film Amore e altri rimedi? Ja vcera videla kousek Men in "Blaak" v TV 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko pravdu povediac cakala som od toho trocha viac... ked si pozres ukazky z filmu vyzera to byt lepsie...teda moj nazor.. ako natocit film v roku 2010 ci 2011 a spominat tam viagru ako najnovsi prvok v nasej civilizacii, no neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka jeee, non dare troppa confidenza - to take slysivam :-) Tak se mi zda, ze ti nasi chlapi (obecne tady na foru) budou mit i podobne natury, jak uz jsem si nekolikrat vsimla :-) Ale zase musim rict, ze italsti chlapi jsou pro me uplne vyrovnani tech vztahu, co mam se zenami tady :-D . Na Itali nedam dopustit, moc si s nimi rozumim a neni to proto, ze zenska-chlap, ale proste jsou otevreni, pohodari, musim rict, ze i Alfi si s nimi (nasema kamosema, co jsme si udelali tady v Bologni) moc rozumi a to normalne moc ve spolecnosti nemluvi, neni ten, co by se hned otevrel..Kdyz poradam veceri, prijde vzdy parta chlapu a moje jedina kamradka tady-Rumunka :-D @lejinka mas pravdu, mlceti je zlato..obecne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Objev viagry, haha :-D To jsi me moc nenalakala ;-) My se chystame na Gullivera, nebot v nem hraje milacek meho muze: Jack Black. Cetla jsem ceske kritiky, nic moc, ale pry se to libi detem :-D Co tvuj tchan, uz se dozvedel vasi novinku? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jennynka5 Dneska se zeptam toho meho, co si o tom mysli: non dare troppa confidenza ;-) Mne prijde, ze mi spis rika, abych lidem vic duverovala :-) Tak to bych brala taky, sami chlapi na veceri, to je uplne o necem jinem. Jsou takovi milejsi, ti Italove, cim to jenom je, kdyz jsou vsichni odkojeni stejnym italskym mlekem, ze.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jo no hold, tym mliekom to asi nebude... jj, svokor uz sa to dozvedel a pozehnal nam, tak to som zirala, ja som cakala ovela horsiu reakciu, a on takto, necakane! Ona mu to teda svokra urcite naznacila alebo uz aj cele povedala predtym, ale aj tak som zirala, to to snad horsie zobrala ona... jaj no a on teda este vyhlasil, ze je rad, ale ze sa mu nezda, ze by som sa nejako extra o nich zaujimala, ako, asi ma aj pravdu, ale odomna urcite nemoze cakat, ze im budem volat ako sa maju alebo chodit k nim neviem ako casto.. ci? ako to mate vy..?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka a jak jsou od vas daleko a jak casto za nimi chodis (chodite)? Ja Ti nemuzu rict presne, protoze moji tchanovci ziji 600 km daleko, volaji s Alfim kazdy den a ja prohodim obcas par slov. kdyz k nim jedeme, je to fajn a mluvime porad o necem. Je to v pohode:-) Ale pokud jsou prijemni, klidne bych tam 1xza tyden-2 tydny rada zasla..tak nevim, jak ostatni
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, @Jennynka a @Dita, tak jsem koukala na vlakove spojeni a mohla bych by v bologni budto v 12.48 nebo az v 13.50. tak mi prosim reknete, co se vam vic hodi...abych vedela jak v praci vypsat permesso ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : Asi bude lepsi az ve 13.50,protoze obchod otevira az v 10 hodin,tak to bych tam moc nepobyla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng @dita jsem take pro 13.50, to je ideal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to jsem rada, taky se mi to hodi vic :-). jupiii, holky ja se na vas tak tesim. potrebuji vasi spolecnost jako sul ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy sa mate holky... @yizheng @jennynka5 @ditakir aj ja sa chcem stretnut :-( no @jennynka5 oni su asi tak 2 hodky od nas, lenze su uz starsi a ja s nimi nemam o com kecat ani dokopy, ako ano, ked som tam tak sa rozpravam, teda hlavne so svokrou, ta je normalna, ale po tom co mi urobil svokor ma presla veskera chut sa s nim bavit... oni su stary ako moji stary rodicia, naopak moji rodicia su strasne mlady oproti nim... takze ja nie som zvyknuta na take tie reci od "babicky", ze nechod rychlo a oblec sa a vezmi si dazdnik a podobne... urcite je to vo mne, proste na to nie som zvyknuta.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Vidis, tchan vas prijemne prekvapil, to je fajn :-) No, ja mam tchanovce 7 min autem od nas (tchyne neridi ;-) ) a 45min busem. Kdyby bylo podle meho, ja bych je vidala co 2 tydny a to bych se asi na ne i tesila. Ale vidame se pravidelne kazdou nedeli, uf, jak ja nemam rada stereotypy, a to mi staci na cely tyden.. Me proste nebavi sedet cely den s lidmi, kteri (lepe receno ktera) chteji jen vykladat o nicem a neumi poslouchat a pak ty frekvence.. Navic tchyne jak nema ty kamaradky, tak jsem proste na rane ja.. A Simo mi rikal, abych ji treba pres den zavolala, jenze to proste nejde. Dneska mi volala ona a 2. veta byla: Uz jsi jedla? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tak ja ich vidavam teda o dost menej, su mesiace ked ich nevidim vobec, ale mne to teda vobec nechyba... v lete tam chodime castejsie, lebo tam su krajsie plaze a cistucka voda a zabava celkovo, ale v zime tam zdochol pes a to ja sa nudim... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
holky, dneska vas nestiham :-D ale nektere veci mi nedaji a musim reagovat... napriklad @sisiko - my taky mame lampicky na nocnich stolcich z IKEI a jestli te uklidni (spis asi ne:-P), nastehovali jsme se loni v breznu a v loznici nemame zaclony dodnes :-D teda ted uz ji mam konecne nachystanou, ale cekam, az mi tam Mick da garnyz...takze jeste tak do leta to vidim...a pak se odstehujeme :-p a jak jsi rikala, ze nemuzes nikomu rict, jak jsou ty pisnicky ze San Rema hrozny.... ja na ne nadavam porad :-D a never Simovi...ja to videla i loni, poprve a byl to desny zazitek! Loni to bohuzel padlo na tyden, kdy jsme byli na jihu u pribuznych a jelikoz tam jede tv furt a vsichni to hrozne zrali, nebyla jsem usetrena ani jedine minuty...dodneska se mi o tom zdaji desive sny :-D :-D tak jsem letos rekla, ze nechci o SR ani slyset...no a co myslite, jak to dopadlo ? 8-( Nicmene kdyz uz, tak jsem chtela, aby vyhrala Emma... A mas naprostou pravdu...mne taky prijde, ze to se svou narodni hrdosti dost prehaneji...totiz, nepochopte to, prosim, spatne...neni nic zleho na narodni hrdosti, ale prijde mi, ze se tu obcas projevuje az prilis pateticky...nemuzu si pomoct... @jennynka5 tak na chlapovi maserovi bych nic spatneho nevidela, ale ten dovetek, ze masaze jsou JEN pro zeny, to mi moc nezni ... :-S dokonce bych za tim videla i, co ja vim, eroticke masaze...eh?? No a to, ze nepujdes rovnou do studia, ale bude te cekat venku, to je divny... No, kazdopadne je dobre, ze pujde Alfi s tebou a ja se uz tesim na ctvrtek/patek, az nam to osvetlis :-D @lejinka jeee, to mame stejne s tim, ze ja tchyni a it pribuznym nevolam nebo se neozvu, jsou to spis oni, kdo volaji a ptaji se (hlavne na Tonika). Ale to neni tim, ze bych je nemela rada, je proste nemam tu potrebu se s nima tak casto slyset...vzdyt ani nasim nevolam kazdy den a sirsi rodine uz vubec... nekdy mam pocit, ze jim to muze vadit...teda asi spis tchyni...no, ale nic moc s tim nenadelam...ja to mam navic jeste porad spojene i s jazykem - necitim se na to se v italstine moc vybavovat po telefonu, i nazivo je to tezky...tak to proste nevyhledavam... =-) To je dobre, ze to tvuj budouci tchan vzal tak dobre, tu novinu :-) Mas o starost min :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 dekuju za optani, Tonikovi je uz trochu lip, i kdyz ve sve kuzi jeste uplne neni...tak se zrovna naucil krasne spat skoro celou noc, protoze zacal spat na brisku a do toho prijde tohle nachlazeni a jsme "hore" zas nepocitane |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna presne, nemam tu potrebu ich pocut, z mojej rodiny si volam akurat s tatinom a maminou, teda hlavne teraz ako vsetko vybavujeme dost casto, ale s nikym inym, takze mi to pride take nasilu, keby som ja mala zdvihnut telefon a volat im, ze ako sa maju a ci u nich svieti slnko, aj tak by tie rozhovory neboli o nicom inom okrem: ako je v praci, ci sme uz jedli a ci tutto a posto, ktore hovoria priatelovi 3krat pocas 1 telefonatu... to neznamena ze ich nemam rada..ale proste... @holky mne sa to tak komplikuje :-( oni na bojnic. zamku zakazali cirkevne sobase ]-( ma z toho porazi...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka no ja se obavam, ze tady to tak proste maji zvykem, hovory a telefonaty o nicem.. taky je mi to proti srsti, ale zas je asi treba brat to jako soucast zivota tady. takze v ramci bezproblemoveho zacleneni do "komunity" proste obcas zvednu telefon a zavolam i tem, se kterymi si moc co rict nemam ( a nebo - to spis - navedu F., aby jim zavolal a po pulhodinovem monologu zdalky kriknu, ze je taky moc zdravim a doufam, ze se maji fajn ;-))
Odpovedať
Profilova fotka
@reys :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Sakra, proc to delaji, to chce honem nejakou variantu - asi jednoduse kostel
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Ooooo, dekuji, ze nejsem sama, kdo to tak citi :-D A ty 2 krasotinky, to byla sila, hlavne ta od Clooneye (nebo jak se to pise), ta druha aspon krasne zatancila tango, to jde videt, ze ho ma v krvi. A co rikas na 50 min projev Benigniho? Sorry, ale ja musela odejit a myla jsem radeji nadobi. Mne to prijde, ze ted jak je to vyroci sjednoceni, je ten nacionalismus uplne na povel. Je to vsechno patetico, jak rikas, fakt. Tobe se libila Emma? Ta me taky rozcilovala :-D Ale Francesco byl docela fesak ;-) I kdyz ten jejich duet byl taky takovy pateticky, ze? A Simo mi v sobotu rikal, kdyz bylo to finale, ze jsem jak hrnec s fazolemi :-D Mne se za hodinu nekdo prijde podivat na tu skrin, no, a tchan prijde rovnez..
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, takze chlapci prisli uz ted, jeste ze jsem nebyla v pyzamu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?