Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela super!! Ja bych treba na tu obcanku musela cekat... pas nemam, po svatbe uz jsem si novy nedelala... holky, to zas byla noc :-( T. nemohl spat, ja jen lezela a poslouchala, jak se chudak prevaluje a jak se mu s tim ucpanym nosem spatne dycha...cistili jsme, obcas jsem ho vzala do naruce, aby se mu ten nos trochu uvolnil...no parada... dneska odpo prileti svagrova...zustava do utery. Odpoledne jsme meli jit na oslavu tretich narozenin dcery Mickove sestrenky. Taky nic... ach jo vam preju krasnou nedeli!
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna jej, to je mi lito, snad se to brzy Tonickovi spravi. Casto pomaha namocit nohy (jako chodidla) a ruce do teple (co nejteplejsi) vody, je to reflexni zalezitost a uvolni se nos. Ale to uz asi taky znas, ja jen kdybyus chtela treba neco zkusit.. Koukam, ze u Tebe je porad nejaka navsteva, co? ;-) Jak to vsechno zvladnes-nespat, dite nemocne, starat se o domacnost a navstevy (kdy musis byt zdvorila atd) do toho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 diky za tip...on je ted Tonikuv nos prave uvolneny az moc...pres den mu z nej tece, ale v noci, jak lezi, tak se mu to tam hromadi, on bubla a nemuze spat :-| snad uz to zacne byt lepsi... no..tak na svagrovou se zrovna docela tesim, ta je v pohode, takova spravne trhla...to nebude jako s tchyni ;-) Takze tu jako uplne navstevu neberu... s domacnosti pomaha Mick, prave vyluxoval cely byt a umyl koupelny..no, ale to nespani, to fakt nesu tezce :-( pres den ani tak ne, to kupodivu nejsem unavena, ale v noci je to na bednu... za chvili jedu pro svagrovou na letiste...sama...Tonik s Mickem koukaji na fotbal...aspon si trochu vycistim hlavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna tak Mick je teda super ;-) Uzij si cestu, jedes asi do Bergama..?Drzim pesti, at ryma povoli. Je to asi pravda tech 7 dni nebo tyden..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem vcera mela velke prekvapeni. Vola mi kamaradka ze Salerna (Mexicanka),ze jsou s manzelem v Rimini na veltrhu. Ja ji nevidela asi 3 nebo 4 roky. Tak me navstivili v praci a pak jsme s nima byli dnes rano na kafi. Musela jsem se smat, protoze oni maji rocni holcicku, pry je to dablik, protoze tatinek (Ital) ji docela dost rozmazluje. Kamaradka rikala,ze videla na veletrhu spoustu deti,ktere klidne sedely v kocarku a chovaly se slusne,kdezto jejich dcera by nevydrzela. Rikala,ze deti na severu jsou mnohem vychovanejsi nez deti na jihu ;-) Dnes uz nemam teplotu,asi to bylo vsechno z unavy. @yellowbanna: Pevne nervy,velice dobre Te chapu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 nene, jen do Malpensy, mame to skoro za rohem :-) uz jsme doma. Tonika jsme nasly spiciho na tatove brise :-D @ditakir dekuju, jsou potreba ;-) jsem rada, ze uz je ti lip...
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 a @yizheng: Patek potvrzeny, zitra se dozvim presnou oteviraci dobu a hlavne adresu,tak dam vedet. Uz se tesiiiiiiim :-) Dnes me vytaci ten muj chlap,tak jsem rada,ze jdu do prace ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dita to je fajn, ze je Ti lip! A moc fajn, ze se uvidime. Ja si to nejak zaridim. Napis pak tedy adresu a otviraci dobu ;-) jak to, ze Te chlap vytaci? :-D jak se Tve kamaradce z Mexika libi v Italii? A jak se Ti dva potkali? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Vytaci me,protoze je permaloso a obcas mu neco preleti pres nos....Kdyby byl zenska,tak bych rekla,ze mas sve dny :-D Ale jak rika reklama na Fernet: I muzi maji sve dny :-D Ta kamaradka z Mexica mela driv hodne vyhrad hlavne na jihoitalskou mentalitu,ale myslim si,ze uz si zvykla ;-) A seznamili se v Mexicu,kdyz on tam pracoval.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir :-D Tak podle te reklamy by ho to melo prejit, pokud si da se sousedem panaka Ferneta na balkone :-D A co delal manzel te kamaradky v Mexiku jestli se muzu zeptat?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Tak to uz se me ptas moc,protoze to nevim ;-) On se porad v necem angazuje,ale poradne nevim,co je jeho pracovni napln. Asi neco se stavebnictvim... Klienti nam prinesli velke baleni profiterol a tak si od vcerejska davam, mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,tohle vam musim poslat. Jeste ted se smeju. Ctu si diskuzi o preblebtech a tam toto: "Jsou to teda už dva roky, ale na VŠ při prezentaci před celým kruhem, jako na potvoru samými kluky, jsem řekla. Chtěla bych vám ukázat bobra. A v tu chvíli všichni leželi smíchy na zemi a nejhorší já vubec nevěděla proč, vůbec mi to v tu chvíli tím stresem nedocvaklo. až tak za minutku."
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dita tak tomu se mi ani nechce verit, ze ji to neprislo na mysl...neuveritelne. Kluci museli mit zachvat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, daniela, to ma mrzi, ze ta okradli. som rada ,ze ti tvoj kolega privezie pas... ako sa to stalo, ze ti vzali tie dokumenty? dita, super gratulujem k novej praci. nech sa ti dari a dobre si rozumies s kolegami a sefovcami. part-time je presne to, co si hladala, takto si uzijes aj maleho :-) mali ste pekny vikend? v sobotu tu bolo 17 stupnov, hotova jar, bol by hriech neist sa vonku prejst, vcera ale nic moc, to sme boli doma. svokrovci doniesli malej darcek k prilezitosti jej prveho mesiaca...zda sa mi, ze ju zacinaju rozmaznavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir :-D by me zajimalo, co jim to chtela ukazat doopravdy.. holky, hura! prave nam privezli nabytek.. takze kdyz vse klapne, do vecera nabyde byt civilizovane podoby.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys gratuluji!! hodne sily pri montovani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 To byl jen prispevek k debate, ze nasi chlapi jsou nej a ti na ulici bida s nouzi ;-) Svaty slib je svaty slib, samozrejme 8-) Rekla bych, ze asertivita je v Italii dost klicove slovo. To s tou kolegyni, ktera ti bere zcela samozrejme veci misto, aby si je sama pripravila atd., se mi vubec nelibi. Mas praci, ktera ma smysl, i kdyz vysledky se nevidi hned, delas neco, co je potreba. A navic v cizi zemi. Mas opravdu muj velky obdiv. V sobotu jsme se 5 hodin prochazeli po centru, konecne, bylo to fajn, jarni pocasi.. A ja si predstavovala, ze kdybych k tomu jeste citila morsky vzduch, byl by Turin uplne super :-) (misto toho - nakoureno v podloubich, ze to bylo malem na plynovou masku) Holky, ja tady posloucham Elan, od te doby, co jsem v TO ani nic jineho nepoustim :-) @lejinka Hlavne si udelej SR pas na nove prijmeni. Padlo to tu uz hodnekrat: podle italskych zakonu zena nemuze mit prijmeni po manzelovi. Ja na ne vytasila pas s it. prijmenim a s tim nemohli nic delat. ;-) Plnene cannoli jsem jedla vcera u tchyne, tedy ty cannoli byly koupene a ona vyrobila super napln z ricotty a dobrou z cokolady. Mam jich par i v lednicce ;-) @danieladaniela Ty jsi nejaka zacarovana, co se tyce tech zlodeju.. Tak snad sis to nadobro vycerpala. Jeste zes cestovala na OP a pas nechala doma.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Super, uzivej si zarizovani, bytecek bude urcite utulny! Kde jste si objednavali obyvak? Pro inspiraci, vis? My porad nemuzeme najit gauc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mame v loznici skrin se 3 pojizdnymi dvermi a vcera se nam ty prostredni zrcadlove tak nejak pokazili, proste se zasekly. Simo s nimi zapasil, ale nic z toho, budou muset prijit odbornici. Nam se tady porad neco kazi, ja uz z toho mam humor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko diky za podporu k te me "trapne" situaci s kolegyni v praci... Vzdy potesi nejake povzbuzeni, je to bohuzel muj denni chleba a tak me to utapi vic, nez bych si myslela..Dnes neni v praci a mne se tu mnohem lepe dycha. Zitra prijde, uz ted jsem zvedava, uvoli-li se a zacne se se mnou bavit nebo budeme dal takhle trapasit? Jak ja tyhle situace nsenasim, boze =-) K te me praci se uz radeji nevyjadruji :-) , proste ostatnim se zda, buhvi jaky to nema smysl :-D , ale tak to neni. radeji bych sla delat rutinu nekam do nemocnice, ale je to tu velmi slozite..musis mit atestaci atd V so bylo opravdu krasne, co jste delali v centru 5 hod?? :-D Ja stravila cely den uklidem, uz jsem se na to doma nemohla divat :-p @yellowbanna co Tonicek, je nejake zlepseni situace? A jak probiha navsteva? @ditakir @yizheng mimochodem, to me setkani s vami v patek na obed zavisi na tehle kolegyni, ktera se se mnou nebavi..vubec nemam chut ji ted o neco zadat, uz proto, ze me pravdepodobne posle nekam..ale ja to nejak vymyslim, uz to nechci menit, je to v patek pro vsechny lepsi :-D Snad mi to nejak klapne..holkyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 to mas faj ze mozes byt v praci aj na nete, to som sa prave cudovala, ze aku mas tu pracovnu dobu, ze to vsetko stihas aj doma aj na nete aj v praci.. ono ked ma niekto v praci net tak usetri strasne vela casu, teda aspon mne to tak pride... @reys super! Blahozelam k nabytku, to musis byt rada, ze mate kopec veci novych... mna to vzdy potesi, ked si nieco kupime v aj ikei napr. :) @sisiko a pozerali ste gauce v ikei? oni ich tam maju kopec a aj peknych a hlavne ked si kupis rozkladaci sa ti vzdy moze hodit, ze? jo a s tym pasom uz som na to myslela, urcite si ho urobim, i ked som sa minule dozvedela ze to stoji nejako 130 euro ked ho chces do 3 dni, inak do mesiaca za menej no, ale mne je to celkom naprd do mesiaca... ale tak co uz... teraz nas budu cakat aj tak super vydaje.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka V Ikea jsme vsechny gauce videli a nic :-) Asi jsme moc komplikovani, chceme rozkladaci, rohovy, kde si pohodlne sednou 4 lidi, to je asi moc pozadavku ;-) Ale kdyz on ten gauc je prvni kus nabytku, ktery vybirame fakt spolu, zbytek byl pres email a Skype, napr. na Skypu mi Simo ukazoval vsechny mozne vzorky vypinacu a ja jeden vybrala.
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ja ti rozumim, taky mam rada, kdyz se vse rekne na rovinu a nedela se zbytecne dusno. A co ty ostatni kolegyne, ty jsou normalni? My proste 5 hodin v kuse chodili, Simo me prekvapil, nechtel zadnou lavickovou prestavku ;-) A to jsme nejdrive byli 2h v Panorame, muj muz proste rad nakupuje a hlavne po-ma-lu :-D A sehnala jsem konecne tu panna acida, juchuuu, tak ted nevim, co driv, jestli kure na paprice nebo nejaky dort :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko no do utulnosti to jeste ma daleko, chybi nekolik skrini, knihovna, osvetleni na mnoha mistech, koberce a kytky (neumim zit bez zelene.. to F. jeste netusi, ze se chystam zaplnit oba balkony :-D ) . nase "pracovna", kde mame PC, zatim taky vypada jako kumbal plny krabic.. ale nejde to samozrejme vsechno naraz. hlavni je ted ten obyvak, konecne prichozi nebudou mit pocit, ze se ocitli omylem v holobyte.. poslouchas Elan? no, uplne Ti rozumim, doma jsem ceskou (a slovenskou) hudbu nijak neprozivala, ale co jsem v Italii, celkem rada si neco pustim. prece nebudem poslouchat hity ze San Rema, ne? :-p @lejinka jasne, je to prima.. nejsem zadny fanatik, co se "staveni hnizda" tyce, ale prece jen bydlet trosku kulturneji neuskodi.. jinak gauc tu mame. moc se mi nelibi, je nepohodlny na sezeni, ale vymena bude az casem, prece jen nemame na penize tiskarnu, ze jo.. :-) @jennynka5 s tou kolegyni je to fakt na hlavu.. ale neustupuj, ono cim je clovek vetsi dobrak, tim vic mu nakladaji. nekdy si rikam, ze nas nemeli vychovavat k tomu, abychom byly hodne a slusne, ale spis vypocitave potvory, protoze takove se prosadi vzdycky..
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko chacha, my jsme taky vybirali spoustu vybaveni pres messenger a skype.. F. vyfotil 5 stolu, ja jsem jeden vybrala a bylo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Jezisi, tak to se s ni rychle udobri,aby nam to setkani neprekazila ;-) Ty jo, no to je blby,ze to zalezi zrovna na ni... :-( Ja jsem si ted vzpomnela,ze pred par lety jsme taky mely v hotelu jednu kolegyni,kterou jsme moc nemusely. Ona teda nebyla zla a nic spatneho nedelala,ale byla hrozne "aktivni", porad chtela vypadat jako ta nejlepsi a neumela priznat chybu. Tak jsem byla vzdycky otravena,kdyz jsem s ni mela smenu. Ale teda ja ted v CR koukala s jakyma babama pracuji moje kamaradky treba v bance, to je fakt hruza. Dle vypraveni bych se tam asi zblaznila. Jo a ani jsem nepsala, jak jsme ted v CR sly s holkama a detma do detskeho koutku,tam spousta jinych matek a kdyz jsem, prisla,tak si me zmerily od hlavy az k pate a moc sympaticky se na me netvarily. Asi jsem pro ne byla moc exoticka, protoze jsem narozdil od nich mela umyte vlasy a byla celkem upravena ;-) :-D Dnes jsem potrebovala Fedeho odlozit do baby parkingu a on tam vubec nechtel! Brecel jak sileny a drzel se me za nohu. Musela jsem tam s nim zustat a i tak potom brecel. On tam byl pry minule nejaky divoky chlapecek a Fede se na nej nejak nastval a chtel jit pryc a brecel. Tak si to asi pamatoval. Takze jsem se pro nej nakonec musela vratit a vzit ho s sebou do toho kramu,kam jsem se sla zaucovat. Nastesti byl hodny. @danieladaniela: A jak Ti vlastne ukradli ty doklady? Uz jsem slysela,ze v Brne kradou auta,ale ze i doklady? ;-) Me jednou takhle v Hradci na diskotece nekdo vzal kabelku a ja v ni mela pasy nasich kamaradu z Italie. Volali jsme i policajty a nakonec se ta kabelka nasla i s pasama, asi se ten dotycny lekl a odhodil ji.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak to mame stejne s tim vybiranim na dalku :-D Taky mame pracovnu, tedy budouci pracovnu, ted je naprosto prazdna a pod oknem stoji 15 kg cinka ;-) Nevim, jestli tady budu chtit koberce, po tolika mesicich bez nich a s predstavou, ze by mi po nich navstevy slapaly..asi ne. Jinak z lamp mame jen ty Ikea na nocnich stolcich, my tady zijem se zarovkami a mne je to uplne jedno, ja rikam poco a poco. Taky nemame zadne zavesy ani zaclony, coz je docela sranda. Ja bych i chtela nejaky bily zaves, ale tady mi prijdou takove vylozene nebile, spis sede n. kremove, tak nevim. No, ze ty pisnicky ze San Rema jsou strasne?Ja to tady nemuzu nikomu rict :-p Simo mi rikal, ze je to pech, ze zrovna letos jsou takove, ale ja myslim, ze je to normalni stav ;-) No a ty 2 krasotinky, hlavne ta Canalis.. A na to jejich siamo uniti uz mam vylozene averzitu.. Ja rikam Simovi, ze my Cesi to nase cesstvi mame v srdci a nemusime to porad nekde davat na odiv ;-) Taky si rikam, ze jsme byli vychovani az moc slusne, ze to ma pak clovek v zivote tezsi.. Uplne mi tady mluvis z duse :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka jj, mam internet v praci, hodne casu travim u PC, takze jdu cas od casu mrknout, co jste napsaly.. @sisiko @reys neustoupim, diky za podporu :-) Vite holky, jak si chvilemi prijdu?Jako ze oni mistni zeny (holky) jsou zvykle na uklizecky u sebe doma a "sluzky" z vychodu (Ukrajinky atd..). Nechci v praci zazivat takovy ten pocit, ze jen proto, ze jsem "z vychodu", muzu pripravovat vse pro vsechny a byt vdecna za kazdou praci tady. Tak to neni a ja jsem musela drit uplne stejne, jako ony, abych mohla delat to, co delam a nejsem "neco min" jen proto, ze jsem z CR. Bohuzel, tak to tu hodne zen vidi, ikdyz to treba ani neni jejich chyba, ale ja se proste takhle citit nehodlam. @dita diti, neboj :-D Namyslim si to jinym zpusobem, abych ji nemusela zahrnovat. Nerada i obecne zavisim na nekom jinem..S tema zenskyma v CR si to dovedu predstavit, kdyz jsi tam dorazila..bohuzel mas pravdu, nektere zeny u nas zbytecne zanedbavaji peci o sebe..skoda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko@reys souhlasim, ja jsem bohuzel byla vychovavana tak, abych nikoho neotravovala, nikomu nelezla na nervy, byla sobestatcna, nezavisla na nekom...no a Italkam to chybi, maji neskutecne sebevedomi, zavidim jim to. Sakra, musim si to taky takto v hlave nastavit, malo si verim! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jee, holky, my si koupili DVD s pohadkou Aristogatti od Disney a pak jsme zjistili, ze jeden ze 3 mluvenych jazyku, po IT a AJ, je i cestina :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?