Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
@yellowbanna a my zasadne cestujeme lietadlom. Boli sme autom asi 3 krat,ale je to neskutocne dlha cesta. A Aessandra mi teraz nechce sedavat v autosedacke ]-( Tak si to neviem predstavit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz sme se vcera vratili z tech hor. Bylo tam moc krasne, jen sem teda cekala vic snehu. Stihli sme toho docela dost, i kdyz pocasi nam to trosku kazilo, byla silena zima, porad kolem minus peti az deseti, brrr. Ubytovani nadhera, davidek nejvic ocenil staj s kravama, prasatkama a 2 konikama:) Videly sme se i s ciufinou, byli sme u nich doma a pak na veceri. Oni se ted stehovali do noveho, tak nema cas chodit na internet. Ale Lukasek je krasne miminko:) Jinak sme byli na vanocnich trzich v Meranu a Bressanone, pak sme si prosli okoli a jeden den sme se i vydali lanovkou primo do Alp na sankovani. To bylo fajn, jen nas to pekne dodelalo:) Nechapu, jak nekdo muze cely den lyzovat:) a taky sem si pekne uzila dobreho jidla, konecne knedliky, gulase, zeli, cesky chleba...:) No a nakonec sme zustali o den dyl, protoze sme vlastne ztratili celou nedeli cestou. To byla hruza. Nejak nas nenapadlo, ze 2.1. se stridaji turny a chytli sme dokonale zablokovane dalnice. Do bologne sme jeste dojeli, ale pak do verony nam to dalo 5 hodin,to uz bylo umorne, tak sme po verone sjeli na statale a jeli pres vsechny vesnice...ale aspon sme jeli. Takze cesta nam dala misto 5 hodin, 10!!hodin. Nastesti zpatecni cesta byla rychlejsi, necelych 6 hodin...ale i tak je to pekna otrava. Rospi, tak co, porad nic? Termin uz se blizi:) Jak se citis tedka, jsi v klidu, nervozni, uz to chces mit za sebou...? Budu moc drzet palce, at mas prijemny porod a at je vsecko v poradku. Yellowbanna, Tonik je moc sikovny, ze tak vydrzi takovou dlouhou cestu. S tou pomoci sem to taky tak mela, je to super, kdyz mas porad po ruce rodice, ze ti pohlidaji kdykoliv je potreba nebo jen proste delaji spolecnost. Kdy zas prijedou oni k vam? Yizheng, tak jak to nakonec dopadlo s manzelovou praci, budete spolu? Kdybys chtela nejake dvd pro malou, my jich taky mame dost, jen nevim, jaky zanr presne hledas. A pohadkar je super stranka:) Taky sem na tom malemu poustela pohadky. Ja zas objevila, ze i Co se deje v trave je puvodne italsky serial:) Reys, tak to je na houby, ze vam nejede net, fakt jak naschval. Doufam, ze vam ho rychle opravi. Vidim, ze uz se zabydlujes, preju at si rychle zvyknes. A s Francescem vsechno v pohode, zvladate dobre spolecnou domacnost? A kde ste vlastne travili silvestra? Jenny, tak jak probehla cesta do Ceska? Jak jsi se ptala na ty dokumenty k svatbe...ja prva musela do Ceska na matriku pro jakysi papir, ze jsi zpusobila k snatku nebo jak se to jmenovalo. To se pak muselo overit v brne na matrice a pak poslat do Prahy na apostilu, behem 3 tydnu sem to mela. Myslim, ze to pujde i pres ambasadu, ale bude to trvat hodne dlouho, mi ted taky vyrizujem jednu apostilu a rekli nam tak 3 mesice cekani. Jo a pak bylo potreba jeste rodny list myslim, to taky s apostilou. Proste jakykoliv dokument, co pujde z ceska sem by mel mit apostilu, tak nam to rikali na ambasade. Pak uz si moc nepamatuju, co bylo potreba, to uz by ti mela comune rict. Diti, jee, vy ste taky meli jet na hory, a kam? Je fakt, ze pokud nemas vybavu, je to blbe. My si koupili jen snehule a lyzarske rukavice..a ty nakonec ani nebyli potreba. Ale zpetne bych hodne ocenila neco teplejsiho na sebe:) Doufam, ze tchyne nebude mit nic vazneho. A kde vlastne ted pracuje Cristian kdyz neni zrovna v hotelu u rodicu?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21: My jsme meli jet nekam kousek od Cortiny. Kamaradi tam maji byt,tak nam nabidli,at jedeme s nima. Jenze pak se pridala i dalsi dvojice, ze chteli jet taky na hory,ale nemuzou nic sehnat. Tak jim tihle kamaradi nabidli,at vyrazi s nama, jenze 6 dospelych a 3 deti by se do toho bytu nevesli,tak jedna rodinka by musela do hotelu a ta druha rodinka by ji na to pridala,aby to bylo spravedlive, ze jedni jsou v byte a neplati nic a ti v hotelu musi platit (doufam,ze je to srozumitelne ;-) ). No a to se nam uz moc nechtelo,uz i z toho duvodu,ze ta druha dvojice maji spoustu penez a jsou zvykli na docela vysokou uroven ubytovani,tak by si mohli najit nejake drahe ubytovani a my jim na to pak museli pridat. Takze jsme se na to vykaslali,uz i z toho duvodu,ze nemam poradne vybaveni. Tchyne ma ted dost casto horecky, pak se do toho pridal i nejaky problem se strevama, presne nevim. Kdyz ja si myslim,ze se na tom podili i jeji psychika, ona je hrozne anziosa, porad si ze vseho dela nervy a vsechno je problem a to se na zdravi dost podepise. Takze hlidani moc nemam. Ale byla jsem se ted podivat do jedne posilovny,ze bych zacala chodit a oni tam maji i hlidani deti, tak bych tim vyresila problem a aspon bych si zacvicila a trochu se odreagovala. Holky, me ted uplne prepadl vztek. Koukala jsem na pracovni inzeraty v Praze a nasla jsem tam i mista asistentky, plat 25-30 tisic, coz neni zas tak moc na Prahu,ale jde to a hlavne je to na dobu neurcitou a staci maturita. Tady jsem nabidku prace na dobu neurcitou nevidela uz sto let a hlavne skoro vsude chteji vysokou skolu, i na blbou centralinistu....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, vy nejak stavkujete? Tak me napada,jestli neni uz Rospina v porodnici ;-) Ja jsem vcera mela den....Nejdriv zacal dobre, sla jsem do posilovny,do ktere mam ted 8 vstupu za mesic zdarma. Vzala jsem s sebou Fedeho, protoze tam maji jeslicky a hlidaji i deti lidi z posilovny. Akorat ze jsem se teprve vcera dozvedela,ze hlidaji jen odpoledne, protoze dopoledne tam uz maji moc deti. Ale vcera me ho tam pohlidali,kdyz uz jsem tam byla :-) Takze jsem si zacvicila,trener se mi venoval,byla jsem fakt spokojena a nadsena,ze se aspon trochu vybiju. Pak jsem nasla neprijaty hovor z Confartigianato,tak mi bylo jasne,ze mi volali kvuli kurzu ucetnictvi. Volam zpatky a holka mi rika,ze se jim vratil e-mail,co mi poslali a ze odpoledne delaji test kvuli tomu kurzu. Vzhledem k tomu,ze bylo moc zajemcu (je to zdarma),tak museji delat tento vstupni test z vypocetni techniky baze,aby videli,ze umime zaklady pocitace. Takze ja se tam odpoledne dostavila,dostala jsem test s 20 otazkama a uz me zacinalo polivat horko. Ja jsem sice na pocitace sikovna,ale takhle na papire je to vse o necem jinem. Nektere otazky byly fakt jednoduche,ale nektere ne. Byly tam i otazky z Wordu a z Excelu a problem je ten,ze ja proste urcite funkce pouzivam automaticky,ale kdyz se me nekdo zepta,jaky je postup,tak to neumim popsat. Takze jsem to odevzadala a hned jsem zjistila,ze tam mam 2 chyby :-( Seznamila jsem se tam s jednou pani, 53 let, pohledna a sympaticka. Rikala mi,ze je uz 4 roky bez prace a nemuze nic najit, protoze je pro firmy uz stara. No a aby ten den hezky skoncil,tak jsem se dozvedela,ze se nekona prace na veletrhu, protoze ta firma,pro kterou jsem uz dvakrat pracovala, nepodepsala s agenturou smlouvu. Ja jsem se na to docela tesila a hlavne na penizky, bylo by to 500 Euro, kde je najdu,ze? Tak ted budu volat do hotelu,ze jsem k dispozici, doufam,ze uz nevzali misto me jinou kolegyni....
Odpovedať
@ditakir ahojte,nasla som to nahodou ale som rada ze aspon niekto kto nehovori len taliansky.Byvam v Santarcangelo di Romangelo s priatelom,mozme dat stretko na kavu.mam zatial vela casu som nezamestnana tak sa nudim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Diti, ja nestavkuju:) Jen sem nemela cas sem napsat, vcera sem tvrdla na fb:) Navic zas budem asi muset k doktorovi, davidkovi se ten kasel z hor horsi, dneska chudacek skoro v noci nespal. Taky me napadlo, jestli rospina uz neni v porodnici....treba uz mame novou "budouci talianku":) No jestli fakt je, tak snad vsecko dobre dopadne a nema zadne problemy. Ta posilovna zni moc dobre,je to fajn, kdyz se ti i postaraji o deti. A jaktoze mas tolik vstupu zdarma? A to hlidani je v cene nebo se plati zvlast? Jak jsi psala o tech pocitacech, no ona teorie neni zadna sranda, pamatuju si to jeste ze stredni:) A kdy vam daji vedet, jak ste dopadli? S tim veletrhem je mi to lito,snad aspon v tom hotelu budou mit jeste misto. A co tchyne, uz byla na nejakych tech vysetrenich? JInak u nas nic noveho, je porad tak prijemne teplo, tak sme porad venku. Davidkovi uz chybela spolecnost malych deti po te nasi dovolene:) No a me tento tyden ceka zas zubar, fuj. Jen nevim jestli se prva vrhne na moje budouci korunky nebo cisteni zubu...no jedno prijemnejsi nez druhe:)
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaroland : No ahooooj! To je parada, dalsi Slovenka v Santarcangelu. Ja tu mam jeste jednu kamaradku Slovenku a pak v Rimini nekolik Cesek. Jestli chces,muzeme se zitra dopoledne sejit v centru Santarcangela, mam zrovna sraz s kamaradkou Slovenkou. Hodilo by se Ti to okolo 10.30? Napisu Ti na sebe cislo.
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21: Kasel ten je protivny,Fede ho mel na podzim a v noci se porad kvuli tomu budil. Ty vstupy do posilovny mam proto,ze Federico tam chodil na plavani a oni mu pak poslali dva kupony na posilovnu na mesic zdarma pro nekoho jako darek. To hlidani neni zahrnuto v cene, protoze to nejsou jeslicky primo posilovny, jen tam maji sidlo a tak maji i tuto domluvu,ze pohlidaji deti,kdyz si chce nekdo zacvicit. Muzes si koupit vic hodin hlidani a tak pak hodina prijde na 3 Euro i mene. Ja ho tam chci davat, protoze on je mezi detma stastny a je pak i mnohem klidnejsi,nez kdyz je cely den jen se mnou. Jak dopadl test, budeme vedet tento tyden,ale jestli jsem se dostala do kurzu az pristi. Tchyne ma nekolik vysetreni pristi tyden,tak uvidime, jestli na neco prijdou. Fuj,zubar, jesteze nemam moc velke problemy se zubama...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ani som sa nemala kedy ozvat,ale musim vam oznamit, ze som este cela! vcera skoncil termin a dnes som mala odozvy, ale malej sa teda moc nechce, ma este dost plodovej vody a hlavicku este dost vysoko.. dalsiu kontrolu mam piatok rano... nepocitala som, ze sa to takto pretiahne, ale do 42 tyzdna mi asi ten porod bezdovodne nevyvolaju, pokial je vsetko v norme...takze cakame, je to sice o drzku, hlavne aj s tym spanim, ale nejako to musime vydrzat... :-p @ditakir dita, to je skoda, ze ta firma nie je na tej vystave. skusila si sa spytat po inych firmach? drzim palce s tou pracou. @luckaroland ahoj, vitam ta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reys, videla som na fb, ze mas dnes narodeniny, zelam vsetko najlepsie ,vela zdravicka, lasky, a dobre zabyvanie sa v rime. no a predovsetkym vela vela stastia a uspechov pri hladani praci :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky! omlouvam se, ale porad jeste nejak nestiham. napred vsechna ta rodinna setkani v ramci privitani.. a pak jsem dostala chripku. internet uz nam konecne funguje, hura! ovsem aby to nebylo tak v pohode, tak vcera jsem si polila notas cajem a chcipnul, potvora. jestli se nevysusi, tak me to pekne nastve, sice je to stary kram, ale porizovat zrovna ted novy se mi nechce. rano se mi jeste povedlo vyhodit pojistky, tak jsem tu pul dne patrala po tom, kde je nahodit. no nic.. proste kdyz se dari, tak se dari :-) jinak dekuji vsem moc za prani, tady i na FB! a vitam nove prichozi do diskuze..
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina: Jo tak Ty jsi jeste 2 v 1? A ja myslela,ze uz treba rodis ;-) Ona mi ta holka z agentury nabizela,ze by mi sehnala neco jineho,ale nebylo by to jiste a me se uz v mych letech nechce jit delat pro firmu,kterou neznam. Tahle me znala,pracovala jsem pro ne uz dvakrat, tak vedi,ze mi neni dvacet. Tak jsem zavolala do hotelu a tam se mnou pocitaji. Tak aspon neco. Lepsi vrabec v hrsti, nez-li holub na strese,ze? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas v novem roce! :) Ja si schvalne nasla pocet obyvatel v Santarcangelu: 20.664. Kolik procent populace tam tvori Cesky a Slovenky? No ja jen koukam! :-D Mate tam snad nejake mistni tajemstvi? ;-) @luckaroland Ahoj! Jak dlouho uz bydlis v Italii? @reys Vsechno nejlepsi k narozeninam! At se ti v Rime vse dari a libi se ti tam! Jake to bylo poznat celou rodinu? @rospina Hodne sil do porodu, at to cekani v pohode utece! @ditakir Drzim palce, at test dopadne dobre! No, to musel byt masakr.. Moje mamka delala pocitacovy kurz a prubezne zkousky a ta zaverecna byly uplne jak rikas. Taky zvladam pocitac v pohode, ale na to co se ptali ji... Nevim, jestli bych to dala. K cemu to proboha takhle teorericky je? Posilovna s hlidanim, no to je super! :) Ja se dokopat ke cviceni jaksi nemuzu.. Od svatby jsem pribrala 7-8 kg, tak jsem ten narust musela zarazit :-o Udelaly to ty pozdni italske vecere.. Skoro do niceho nevlezu :-N @paulina21 Pavli, drzim palce u zubare! Jinak, v Parizi bylo krasne, odpocinuli jsme si, i kdyz jsme porad nekam pochodovali. Libi se mi, ze je Pariz prostorna, otevrena a je tam cisty vzduch. Jinak jsem zjistila, ze kdyz mluvim na Francouze italsky, v pohode mi odpovidaji (francouzsky, samozrejme :)) a nedelaji, ze nerozumi, jako kdyz se na ne mluvi anglicky. Pro labuznice milovnice potvurek z more vytazenych: jedla jsem tam (doma samozrejme, v restauraci je i na Italy draho) ty nejlepsi ustrice a madagaskarske krevety, ktere jsou velke jako langusta! Coz mi pripomina, ze je cas obeda.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko: Vitej zpatky! Tady vubec oblast Rimini a okoli je hodne zalidnena Ceskama a Slovenkama :-) Asi je to tim turistickym ruchem, nebo ja fakt nevim ;-) Ale je tu fakt dobre :-) To je zvlastni,ze Ti Francouzi rozumeli italsky. Me se se v hotelu stavalo,ze na me vzdycky koukali jak jelita,ze nerozumi, pritom ja jim docela francouzsky rozumela a to umim celkem asi 3 slova.
Odpovedať
@rospina ahoj,dakujem no este neviem ako to tu chodi kde mam odpisovat no zistim.som tu od oktobra,priatel tu pracuje 7 rokov tak som prisla za nim bolo mi smutno na slovensku,tiez je slovak.No planujeme sa zobrat tento rok konecne hadam sa to podari. :-(
Odpovedať
@ditakir dobre mozem prist napis mi cislo prosim ta.
Odpovedať
@ditakir cislo som nasla zavolam ti zajtra.
Odpovedať
@sisiko ahoj,som tu od oktobra.
Odpovedať
Ahoj holky ... zdravim po delsi dobe ... jsem rada, ze jste se mely o svatkach vsechny dobre ;-) Konecne jsem se po dlouhe dobe dokopala ke psani ... a to i proto, ze se mi dneska zdalo o San Benedettu (a ceste/pobytu tam) a cast toho snu bylo i o tom, ze jsem se videla s @paulina21 :-D ... dost zvlastni, ze se mi zdalo o nekom, koho vlastne neznam:-D @sisiko (uz trosku neaktualne) jsem rada, ze se kapr povedl ;-) ... nakonec jsme meli kapra taky, a kuchal take manzel a poprve v zivote :-D . My jsme si sice rekli at jej vykuchaji a naporcuji - jen nejak nepochopili to jak jsme jej chteli naporcovat ... navic tam nechali supiny ... takze jsme se s tim take museli poprat :-N @rospina s tim tvym "receptem" na ryzi to vyzkousim. Take mi moc nejede ta zdejsi a vozime si tu sackovou z CR (manzelovi nastesti chutna taky) ... ale ted jsme se nakonec do CR nedostali a ja mam ve skrini posledni pytlik ryze ... @luckaroland vitam te :-) ... tak to jsi take absolvovala vztah na dalku, co? ... @ditakir to me mrzi s tou praci ... a super, ze vysel ten hotel ;-) @reys vitam tedy v Italii;) A at se ti tu libi ;-)
Odpovedať
@sisiko ted jsem si vsimla, ze jsi psala v 15:15 hod, ze "je cas obeda" - to je nejak pozde, ne? Ja bych teda umirala hlady :-N
Odpovedať
@oky ahoj,ano na dialku ale pozname sa 15 rokov no nechodime spolu az tak dlho.nasa cesta k sebe bola zvlastna a dlha ale predsa sme nasli tu spolocnu a sme spolu a sme stastny.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Francouzi jsou asi fakt jelita, ja francouzsky neumim a taky jsem jim rozumela 8-) A mozna, ze jsou v Parizi zvykli na invazi italskych turistu :-D @oky S tim kaprem to je sranda, nam se stalo na 100% totez :D A supinky mame v penezence ;-) Jaky byl Silvestr? @luckaroland Odkud ze Slovenska pochazis? A jak se ti libi v Italii? No, ja tady varim risotto z riso superfino arborio sottovuoto a ceske sacky uz nechci ani videt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Vsak ja jsem hlady taky malem umrela :-D Ale dneska jsem vstala trosku pozdeji, tak se vse nejak posunulo :-N
Odpovedať
@sisiko ahoj.Som od Tatier Liptovsky Mikulas a v taliansku no bola som uz tu na dovolenke v Riccione a pacilo sa mi ale ked tu zijem tak mam si na co zvykat ,najprv naucit sa taliansky a potom na ten chod zivota.Myslim obedne prestavky,otvorene obchody civen caven akosa im zachce no nie vsetci.Chybaju mi tu cerstve rozky z pekarni a vela veci co my pouzivame v kuchyni.Ale inac sa to da trocha som odrezana od sveta lebo nemam vodicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckaroland Uplne ti rozumim, na dovolene je vsechno parada, ale jakmile clovek nekde zacne zit, vidi vse jinyma ocima. Co se tyce obchodu, mam 10 min chuze od domu supermarket, ktery nezavira ani v poledne, ani v pondeli, takze jsem uplne v klidu, protoze me nebavi se nejdrive kouknout na hodinky a pak teprve zjistit, co se da ci neda :-| Vedle toho supermarketu je mensi posta, ktera zavira ve 13 hodin a pak uz neotevre, takze to je takova posta pro nezamestnane a duchodce, kdo jiny tam muze chodit? :-D Mne taky chybi rohliky, housky a nas chleba... hledam si tady varianty, jak se jen da. Neco jako houska tu je a nas chleba je podobny tomu, co pecou v horach (Alpach). Jinak spoustu veci si dovazim a taky nasi mi na Mikulase poslali prekvapeni - balicek plny veci jako kmin (je uplne jiny nez ten italsky), nove koreni, bananove pudinky, pohanka atd. :-D Ridicak taky nemam a nehodlam o nem ani premyslet, Turin je na rizeni sileny, rekla bych :-) Je fajn, ze tam u vas je tolik Slovenek a Cesek, urcite najdes nejaka nova pratelstvi a bude ti pres den veseleji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak tady pisu mezi zehlenim, jestli z toho nebude katastrofa, budu rada! :-D
Odpovedať
@sisiko ked ideme na slovensko tak tiez si plno veci donesiem a ked dojdu zasoby tak rezem zas domov.noja tu mam obchod 20minut autom tak peso by mi to trvalo asi dlhsie.No tu to je ako na samotke keby aspon blizko mesta tak je to ine Ale ked sa vezmeme tak mame väcsiu sancu dostat byt niekde blizsie mesta.Teraz byvame v dome co priatel dostal ubytovanie z firmy tak sme v jednej izbicke a kuchyna spolocna.Musim si najst robotu lebo inac ma tu asi porazi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, vsechny moc zdravim a vitam novou Lucku ;-) jak ses Pauli ptala s tou manzelovou praci, tak to bylo porad, jo, pak ne, pak zas jo...no des. posledni aktualni informace ze vcerejska jsou, ze k nam do firmy nepujde, protoze jeho soucasny sef mu v momente vypovedi pridal cca 500€ mesicne a do Torina bude jezdit maximalne na 2 dny v tydnu x-) , tak zustane tam, kde je. jsem docela rada, protoze v nasi firme je ted situace nejaka divna. v dobe krize nabirame nove lidi jak sileni a sranda je, ze pro ne nemame praci ...ted od ledna mame dalsi dve nove holciny, zatim se zaucuji ve skladu, ale fakt nevim, co pak budou delat, boh! kdyby jste mela nektera zajem, tak muzete zkusit poslat zivotopis...hihi, akorat je to teda v Bologni a to mate vsechny dost z ruky :-( Diti, nezoufej, praci najdes a ze s tebou pocita hotel je fajn. vsak za chvilku tu bude zase letni sezona...uz aby bylo leto. Sisiko, tys me pobavila. ja myslela, ze jsem jediny silenec, co si vozi z CR bananove pudinky, hahaha. jiank kmin jsme tu nasla a chutna jako nas, ja si vozim pak krome krabice Tatranek jeste sladkou papriku a grilovaci koreni. alessandro si vozi uzene maso a klobasky. ja na oplatku vozim nasim avivaze :-D , o tom uz jsme tu taky kdysi psali. Rospi a ty uz to mas za par, vydrz. uz se tesim na fotecku tvoji princezny
Odpovedať
Profilova fotka
Diti, a co jsi Federicovi na ten kasel davala? Davidek ho prave mel snad jen jednou a to uz je hodne davno, tak sem nevedela, co mu dat. Dneska sme byli i u doktora a pry je jen nachlazeny, tak sem moc rada, ze to nema na pruduskach. Dostal kapky do nosu a tisici kapky na noc, tak snad mu to zabere. Ale teda 30 euro za leky, celkem palka, pak 30 za doktora...se ty nemoci prodrazi. To mas fajn s tou posilovnou, zes to dostala zadarmo, a jak dlouho vlastne muzes Federica v te jejich skolce nechavat? A kdy on ma jit vlastne oficialne do skolky, uz od tohoto zari? Rospi, tak porad jeste nic jak vidim. Male se u tebe asi hodne libi:) Tady teda nedelaji tak casto kontroly, celkem me to zajima, jak tu postupuji, kdyz nekdo prenasi...v Cesku sem chodila do nemocnice kazdy druhy den a po tydnu uz vyvolavaji...tady teda az pod dvou,ze? No sem zvedava, jake budes mit zazitky z porodnice, verim, ze tam mate sikovne doktory. Sisiko, promin,ze sem tak narychlo utela z fb, ale maly me pak uz nenecha nic delat na pocitaci:) Doufam, ze se tam zas brzo potkame. A ty vlastne znas nejake Cesky v Turine? Jestli si dobre pamatuju, tak na par serverech byli nejake diskuzni skupiny primo z Turina. A s tou ryzi napodobne, ceske sacky uz opravdu neee:) Vidim, ze si toho taky spoustu vozis, ja pridavam jeste horcici, jak normalni, tak kremzskou, vegetu, pastiky a lovecky salam:) Oky, tak to je fakt zvlastni ten sen:) Treba se sem opravdu brzo vypravis a uvidime se:) A jak ste vlastne travili svatky vy? A co jste podnikali na silvestra? Luckaroland, taky te tu vitam, takze uz planujete svatbu? Yizheng, takze nakonec s manzelem nebudes pracovat...asi je to i lepsi, ze. Kdyz mu ve stavajci praci pridali a nemusi tak casto jezdit pryc, to ma tedka moc fajn. A ty zbyvajici dny v tydnu bude pracovat kde?
Odpovedať
Holky, ja toho taky vozim spoustu: vselijaka koreni, hromady sladkosti (jsem strasne na sladke a to zdejsi me vubec neuspokojuje :-N ... kdybych mohla tak vozim take zakusky :-D), pomazankova masla, lucinu, pastiky, salamy, caje (prijde mi, ze tu maji malo druhu), pak jiz tu zminovanou ryzi (ale ted dam na radu sisky a rospiny), mouku, klobasy, horcice kremzske, bramburky Bohemia, krupky, granko, mak a tvaroh a hlavne tatarky Hellmanns :-N :-D .... uplne se stydim, kdyz to po sobe ctu :-N @luckaroland na ty otviraci doby v Italii si ja zvykam jeste dnes ... nejak to nejsem schopna dostat pod kuzi ;-) @sisiko @paulina21 mno, ohledne svatku ... letos byly dost smutne ... cele svatky i Silvestra jsme travili v nemocnici nebo doma ...v 5. mesici jsme prisli o miminko ... takze dost hrozny ... ale snazime se byt statecni ... |-| :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?