Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pavli, tak jsem dnes zkousela poustet Fedemu ceske kreslene pohadky a u kazde vydrzel tak max. 10 minut a nedal pokoj,dokud jsem mu tam nedala Nema. Tak jsem si na Tebe vzpomnela,ze i Tvuj Davidek ho ma oblibeneho. Podle me se jim to libi, protoze je to hodne barevne....
Odpovedať
Profilova fotka
holky NASLA JSEM TEN KURZ pro Micka k narozkam!! Dela ho bud Lufthansa nebo Alitalia, obe v Milane. Lufthansa je o stovku drazsi, ale zda se mi to o neco lepsi... nechcete se na to kouknout a rict mi, co si o tom myslite?? Je to oboji v italstine, tak jestli jsem neco neprehlidla...vyhoda lufthansy je, ze se to da darovat jako darek, u Alitalie se musi kazdy prihlasit sam, pokud jsem to spravne pochopila, protoze chteji i takove udaje jako codice fiscale apod... Lufthansa: http://www.paura-di-volare.it/index.html Alitalia: http://www.volareblog.it/esterno/www.... Mick teda nema vyslovene hruzu z litani, ale prijemne mu to neni a rozhodne by se mu podle me libilo nahlidnuti do kabiny, pokec s pilotem, vsechny ty technicky podrobnosti...na druhou stranu se bojim, ze me posle nekam s tim pohovorem s psychology a rozebirani strachu ve skupine :-N Je to teda palka (u obou plus minus 500 euro :-| , ale kdyz ma ty kulatiny) CSA to dela za 7000,- (tudiz polovic) ale v cestine... na druhou stranu tam je to jen jeden den, kdezto u alitalie a lufthansy cely vikend a je tam i zpatecni let (vnitrostatni)... Dita: zacali jsme s Tonikem koukat na krtecka :-) Davam mu to i se znelkou Vecernicka z Youtube LOL
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tady dneska cely den prsi...no ale ne, ze by to nejak vadilo, od patku sme zas vsichni na hromade. Davidek mi v patek vecer zvracel, a pak jeste v sobotu a i v nedeli, od nedele odpoledne je ale ok a dneska uz normalne jedl, tak snad to bude dobry. Ale mela sem celkem nahnano, protoze vubec nebyl a uz mu byl z pusinky citit ten aceton a to se rika, ze je priznak odvodneni...to by nebylo dobre. No ale vcera zase neco chytlo me a boli me cely clovek a vecer sem porad mela zimnici, no hruza. JInak cely vikend sem tu mela kamaradku, tak aspon neco pozitivniho. Rospi, s tim otocenim zadeckem si nic nedelej, muj maly tak byl skoro az do 36. tydne a pak se otocil. Taky uz mi hrozili cisarem, to sem hrozne nechtela, bylo by mi lito, kdybych si to cele neprozila. No uvidis, ze se ti mala taky otoci. Jak to vlastne resi tady v italii, poslali by te automaticky na cisare nebo by to zkusili normalne? A co bundu manzelovi, sehnali ste?:) Diti, tak te vitam nazpatek, jsem rada, ze ste si to v berline uzili. Akorat s tim destem to asi nebylo nic moc, co. Bylo aspon teplo? A deti zvladli i pamatky v pohode? A jaky je ten legoland? Manzel se porad hrozne tesi, az zacnem objizdet prave tyto parky, ale podle me to je jeste na davidka moc, prilis velke, prilis veci, no nevim. JInak vidim, ze Nemo ma uspech vsude:) Maly uz se na nej tak moc nediva, ted u nas frci MAdagaskar a Pribeh zraloka:) Janka, tak te tady vitam, uz sem o tobe dlouho neslysela, na modreho konika uz nechodim. Co je u tebe noveho? Yellowbanna, ten darek pro Micka vypada moc fajn, az budu mit chvilku, kuknu na to. Tech 500 je sice celkem dost, ale jak jsi psala, ke kulatinam to muze byt. A jestli moc nemusi letani, myslim, ze by to ocenil:)
Odpovedať
Ahojte. Dakujem za privitanie :-) Takze s niektorymi kockami sa pozname aj z modreho konika :-) Ale tu mi to pride take viacej talianske :-N Tak nieco o mne v skratke. Byvam tu zhruba 4 roky v Lainate. Mam tri deticky :-) Syn Filip12 rokov,dcera Maria Chiara 20.11 bude mat 4,Alessandra 8 mesiacov :-) Moj muz je tiez jedinacik a vola rodicom kazdy den :-) Myslela som si,ze je to neake divne kedze ja svojej mame volam tak jeden krat za tyzden. Ale pozeram,ze je to u tych talianov normalne :-) A to su spolu kazdy den aj vo firme.... Inak sovkrovci su fajn...
Odpovedať
Co sa tyka topanok... Som mala akoze sok ked som videla,ze sa vsade chodi v topankach ]-( Najskor sme byvali u svokrovcov a oni maju jednu pani na upratovanie takze mi to akosi nevadilo kedze som to je neupratovala... :-D Az ked sa narodila Chiara ale vsak co som mohla :-( Ked mala asi 6 mesiacov sme isli byvat sami.. A hned som to zatrhla....muz nemal nic proti tomu.. A svokrovci si zvykli a teraz kedze mala tu stvornozkuje na zemi kazdy kto pride knam dostane papuce a musi sa prezut.... Neviem co si myslia,ale tvaria sa chapavo.
Odpovedať
Yelloubanna (ake je vlastne tvoje prave meno?) Ten darcek vyzera fajn...vecer ked bude mala spat pozriem si to lepsie a napisem :-)
Odpovedať
Pauli vsimla som si,ze uz nechodis na konika. Preco vlastne?
Odpovedať
Profilova fotka
janka: jsem Ivana :-) Banna mi rikavaly deti ve skolce v Irsku... neslo jim vyslovit "v", tak mi rikali Ibana, pak se to zkratilo na Bana a kdyz mi tak zacala rikat i kolegynka, uz mi to zustalo :-D Ceske deti v Brne mi zase rikali Ianka...maji ti prcci s "veckem" problem :-D na to litani jsem vlastne prisla tady, kdyz jsem se holek ptala na radu, co manzelovi k ctyricatinam..pak jsem si vzpomela, ze jsem o takovych kurzech slysela reportaz v radiu a muj tatka dneska nasel ty csa...od toho byl pak uz jen krucek...jen musim vykoumat, jak to zaonacit a objednat to jako darek...ja si jeste veci prelouskam, ale kdybych se mela s nekym domlouvat emaily, nedejboze na telefonu, bylo by to horsi... Pauli: to me mrzi, ze jste zase "na hromade"...jak to, ze to Davidek porad tak chyta?? Hlavne at je vam vsem lip!
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, klobouk dolu, 3 deti! To ja mam pochyby o tom,jestli se vubec pustim do druheho... Pavli, my jsme v tom Berline hodne moc chodili,takze to deti docela v kocarku dobre zvladali. Ale na nejake vystavy to jsme si netroufli. Vlezli jsme akorat do parlamentu,kde je takova vyhlidkova koule,kde nas pustili prednostne kvuli detem,jinak si tam musis vystat frontu a v te dobe zrovna vsechny deti spali. Ten Legoland moc velky neni,myslela jsem si,ze to bude vetsi. Je to spis pro deti od 3 let,ale i ty nase (mensi) se tam vydovadeli. A jinak,ono v Berline moc pamatek neni, vzhledem k tomu,ze bylo skoro cele vybombardovane. Ale byli jsme se podivat na zbytek zdi, na Checkpoint (prechod mezi vychodem a zapadem),kde zastrelili vojaka,ktery se snazil utect do zapadni casti, samozrejme Alexanderplatz a dalsi znama mista. Yellowbanna, s tim kurzem to neni spatny napad. Taky se na tom pak podivam.
Odpovedať
Profilova fotka
yellowbanna, ten darcek vyzera moc zaujimavo. ak tusis, ze to mick oceni a bude sa mu to pacit, urcite sa do toho pust. je to nezvycajny darcek, takze ako prekvapenie ti to uplne vyjde, a na to, ze su to okruhliny, si moc hlavu nad cenou nelam. mick bude mat zazitok na cely zivot, a kedze aj kvoli praci musi lietat, napr. minule si pisala, ze musel ist do dublinu na par dni, tak ten kurz velmi oceni. pekny napad :-) dita, to je fajn, ze ste si ten berlin uzili. je pravda, ze tie pamiatky sa sustredia hlavne okolo toho rozdelenia na vychodnu a zapadnu cast a je tam o tom vela muzei a tak. je tam o tom vela detailov, ale na ine pamiatky si tiez nepamatam. na tu kupolu parlamentu sme sli dva krat, lebo manzelovi nefungoval najskor ta audio-guida v taliancine, tak sme si to presli potom este raz "naostro" :-D nastastie tam vo februari nebolo vela ludi, takze sme ani necakali. musim povedat, ze si dobra, ze svokre dokazes utajit, na co ides do nemocnice...to by u nas asi nebolo mozne, to by hned volala manzelovi, ci sa nieco nestalo a preco musim ist do nemocnice. tiez som nebola zvyknuta niekomu vsetko referovat, uz od 19 rokov som sama v zahranici, tak si vies predstavit ze na tridsiatku mi to tiez moc nesedi vsetko vesat druhym na nos. ale oni su uz raz taki, a moc to teda nezmenim. to ste ma potesili o tej pozicii dietata, tiez dufam, ze sa este otoci hlavickou nadol, ten cisarsky teda nemusim, a ako pise pauli, asi by mi bolo trocha luto si to cele neprezit... ja som zas citala, ze deti v pripade anestezie matky alebo podavania liekov "antidolorifici", tieto utlmujuce latky este stale prechadzaju cez placentu k dietatu, a preto taky novorodenec prve dni len stale spi, a len velmi takzo reaguje na vonkajsie podnety... ak v tom clanku je tymto myslene to "mierumilovne" dieta, tak to im dakujem :-D pauli, ak sa neotoci, tak to normalne nebudu skusat, bude to automaticky cisarsky, tak mi to teda na tej ekografii povedali. ozaj, a tu bundu sme vcera zohnali no a ja som kupila novu formu na babovku a velku kermaicku panvicu od Bialetti :-) janka, gratulujem k trom detickam. kolko mas rokov? na fotke vyzeras mladucko :-) no s tym zatrhnutim topanok v byte klobuk dole, ze si si to presadila.. uz sme sa raz o tom bavili s manzelom, ale bezuspesne, uvidim,ci sa nieco bude dat robit, az to bude aktualne. ako dlho si uz tu v it?
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, no presne kvuli tomu, co jsi napsala ty, je to tu vic italske:) Vis, ja proste nevedela, co na konika psat. Holky sice nejsou spatne, ale ja tam kdysi davno zacla psat hlavne kvuli tomu, abych se dozvedela, co a jak s detma v italii, a vubec o zivote tady, pak tam spousta holek prestalo psat a uz to nejak ztratilo ten smysl. A co mala Alessandra, je to hodne mimino? Strasne to uteklo, pamatuju si, jak jsi psala, ze se narodila a ted uz ma 8 mesicu:) yellowbanna, no to by me taky zajimalo, proc to maly tak chyta. Mne prijde, ze ma casteji strevni chripky nez nejake kasle,prudusky atd. Ted delaji nejake to ockovani proti rotavirum, ale nevim, ja nejsem moc priznivce nepovinneho ockovani. diti, no vidis, stihli ste toho hodne. Ja v Berline nikdy nebyla, tak treba se nechame inspirovat:) Uz se tesim, az das nejake fotky na fb. Ted sem videla ty Federicovy nove a je moc pekny, fakt mi prijde cely manzel, akorat barvu ma po tobe:)
Odpovedať
Pekne ranko ;-) Prave cakam kym pride mm pre Chiaru a odvezie ju do skolky. Chodia tu uz neake deticky do skolky? Ako mate stare deti? Viem,ze ste to uz pisali ,ale nemam sancu docitat vsetko. A odkial presne ste? Rospina mam 31 rokov :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pauli Alessandra je dobre babatko. Ak nie je chora,alebo jej nejdu zuby... Uz ma 6 zubov a to sme si fakt vytrpeli chudatko. Teraz spinka a ja pojdem zehlit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pavli, ani jsem Ti neodpovedela na to pocasi v Berline. Prvni dva dny bylo pomerne teplo. My meli bundy a pri te rychle chuzy jsme se pekne zapotili. Ja jsem toho moc nenafotila, protoze nejvic zajimavych veci jsme videli,kdyz uz byla tma a to se nevyplatilo fotit, protoze by to stejne nevyslo. Ale stejne muj dojem z toho je ten,ze Praha je o mnoho hezci. Co me ted mrzi, ze jsme nemeli moc casu (a taky moznosti) projit si ty obchodni domy ;-) Tech tam je spousta. V jednom bylo skoro cele patro plne sladkosti a cokolady. Bylo tam toho tolik,ze jsem ani nevedela,co koupit a nakonec jsem v te rychlosti skoro nic nekoupila. Uz je Davidkovi lepe? To je vzdycky otrava,kdyz jsou deti nemocne. Fede nastesti moc nemocny nebyva, pry do 2 let maji imunitni system zdedeny po matce,ale potom uz svuj, tak to jsem zvedava,co se stane po tech dbou letech. Rospi, podle me se tchyne taky poptala manzela,co jsem sla delat do nemocnice ;-) Jen at se ho pta,hlavne,at se nevyptava me :-D Dnes rano volala, kdyz jsem zase spechala do nemocnice (obiham si ted vsechna mozna vysetreni a testy,na ktere jsem v lete nemela cas) a hned jsem ji rekla,ze specham a predala jsem ji manzela, protoze ona kazdy telefonat zacina: Jak se mas,vsechno v poradku a teprve pak se pomalu dostane k jadru veci a kdyz specham,tak na to nemam naladu. V tomhle mi vyhovuje tchan. S nim telefonat trva asi tak 15 sekund. Reknes mu,co potrebujes,on ti rekne, jo nebo ne, maximalne nejakou dalsi dulezitou informaci a tim to konci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vypada to, ze nemoci se daly na ustup:) Maly uz je v poradku uplne a ja se taky vzpamatovavam, i kdyz teda zada me boli porad. No ale dneska bylo krasne, svitilo slunicko, tak sme se zas vypravili k rece na kacenky. Tento tyden si musim obvolat vsechny doktory a pochodit kontorly, tak se moc netesim, hlavne mam par znaminek na vyrezani...to bude asi nejhorsi. Janka, to mas dobre, ze alessandra je hodna, manzel ti myslim hodne pomaha, ze. Co on vlastne dela za praci? Uz si to presne nepamatuju. Jo a memu davidkovi jsou 2 a par mesicu a do skolky jeste nechodi. Kdy ty si vlastne dala Chiaru do skolky? Diti, no Praha asi bude hezci, ale zas je fajn poznavat nove mista. Ja bych se pristi rok chtela hrozne podivat do Vidne, mame to kousek a ja tam byla jen jednou ze skolou, ostuda:) Tam je zas tech pamatek spousta, to mam rada. To mas fajn, ze Federico nebyva casto nemocny. S tou dedicnosti nevim...ja byla do 18 roku chcipacek, porad u doktoru a v nemocnici, davidek do dvou let mel jen jednou antibiotika, takze celkem uspech. Ono se to asi poradne rozjede, az zacnou chodit do skolky:)
Odpovedať
Profilova fotka
Hu, to taky nemuzu vystat, kdyz se me tchyne vyptava na zdravotni problemy, a proc jdu k doktorovi, a k jakemu, a s cim... Kdyz odpovim "ke gynekologovi", pripada mi, ze vyptavani by melo prestat, ale neeee! Ze zacatku jsem se snazivala z toho nejak vybruslit, odpovidat a vlastne nic nerict, ale jen jsem se do toho vic zaplitala. Ted jsem se naucila odpovidat strucne "nechci o tom mluvit", i kdyz jsem pak za nezdvorilou. Ona tchyne treba i otvira obalky s lekarskymi zpravami. A pripada ji to jako projev zajmu, neco pozitivniho, nasledovanihodneho. Tak to jsem ji taky co nejprisneji zakazala, ale kdovi, nekdy ta obalka neni zalepena. Naopak ona by nas velice rada informovala o svem zdravotnim stavu velmi podrobne, vcetne toho, kolikrat chodi na zachod a s jakym vysledkem, a vzhledem k tomu, ze se casto schazime na obed, pak z toho ztracim chut k jidlu. A kdyz mel novorozeny vnuk problemy se strevy, jeeeeje, to bylo rozboru u jidelniho stolu!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj daniela, ako vidim, tvoja svokra dobehla teda aj tu moju :-D ona si totizto obalky nedovoli otvorit. ale potom sa urcite pytaju, ci je vsetko v poriadku a ci vysledky boli dobre atd... takze zaujem nad zaujem... keby mne tak otvorila obalku s lekarskou spravou a potom by to chcela so mnou este rozoberat, povedala by som jej na rovinu....ved uz si si precitala, nie? ale musim povedat, ze si to moc nedovoli, dokonca po mojom zelani aby sme sa nepusinkovali kazdy den, pozorujem menej zivsi zaujem z ich strany vo vseobecnosti, trocha sa zmenili, tak niekedy uvazujem, ci som sa ich tym naozaj nejako nedotkla. svokra mi navrhla, ze mi presije nove zaclony, co som kupila do kuchyne..ale celkovo je to vsetko menej srdecnejsie, ako sa mi zdalo predtym... neviem, ci sa uprimnost vzdy vyplati, kazdy sa asi s tym nevie moc vysporiadat, ze mu niekto povie nieco, co ma na srdci... janka, to ta obdivujem uz s troma detickami...ako sa na teba ako taku mladu maminu pozeraju tu v it? tu ludia zacinaju rozmyslat nad potomkami nejako pred styridsiatkou, uz som si tolkokrat vypocula aka som este mlada pri tehotenstve s 32 rokmi!! pauli, uz sa ma davidko lepsie? yellowbanna, tak ako, uz si objednala ten kurz pre micka?
Odpovedať
Profilova fotka
rospi: jeste ne...stale vaham....mam par pochybnosti, ktere porad prevaluju... zaprve jsou to plne dva vikendove dny...nevim, jestli se Mickovi bude chtit stravit na tom cely vikend...a za druhe (asi zasadneji) je to preci jen kurz pro ty, co se boji litat...maji tam byt i psychologove a povidat si o svem strachu a pocitech..to bude neco na Micka!! Aby se mi opravdu "nepodekoval"... zas jinde mu asi nezaridim, aby si pokecal s pilotem a podival se jim pod poklicku...proste, kdyz uz za to dam takovy prachy, tak chci, aby byl stoprocentne spokojenej...tak to jeste zvazuju... kdyz uz tady mluvime o tech tchynich - zitra prilita ta moje :-) zustane do utery...ovsem tentokrat jsem na to psychicky pripravena a myslim, ze to bude fajn...tak drzte pesti, at to tak fakt je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danielo,to Ti teda tchyni nezavidim ;-) Ta moje je pomerne diskretni. Kdybych rekla,ze jdu na gyndu,tak uz by se pak urcite neptala-na to je celkem inteligentni :-D Rospi,oni to s tim zajmem nemysleji zle, je to znak toho,ze se o nas staraji, jen na to nejsme zvykle. Aspon teda ja. Nektere moje ceske kamaradky maji v rodine jine vztahy a vedi o sobe vsechno, takze je to zase individualni. Mozna ze se Tvoji tchanovci trochu stahli do sebe. Buhvi jak si to v hlave prebrali. Ja kdybych mela byt k tchyni zcela uprimna,tak uz se mnou asi nepromluvi ani slovo :-D Vcera jsem byla s kolegynema z prace na veceri. Dost me potesilo,ze me pozvaly, protoze jsem az na miste zjistila,ze to nebylo setkani vsech kolegyn. Jen tech,co tam delaji uz dlouho,nebo delaly v minulosti a mely dobre vztahy,takze jsem se citila "poctena" ;-) Akorat jsme tam byly az do jedne a dnes po sedme me vzbudil Fede,takze jsem dost unavena a boli me trochu hlava z vina ;-) A Fede se vzbudil s poradnou rymou. Yizheng,videlas, vyradili nam Stefana. Sice nebyl nejlepsi,ale fakt me umel dojmout. Normalne jsem u toho vyrazeni pekne brecela (ja jsem teda obrecela skoro vsechny vyrazene :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
yellowbanna, asi by som ten kurz objednala, keby ze som si naozaj ista, ze to stretnutie s pilotmi by bol jeho uplny sen. inak by som asi tiez bola na vazkach. ale ako napad je to dost originalny. ani sa nenazdas a ubehne vam vikend so svokrou, potom napis, co ste podnikli a tak :-) dita, to je fajn, ze si ta kolegyne oblubili, urcite si pracovala velmi dobre a maju ta radi, ked ta pozvali na veceru. ked budes s nimi v kontakte, mozes to vidiet ako perspektivu na dalsiu pracu ;-) no, ked tak rozmyslam, asi som nemala byt az taka priama k tym svokrovcom. stale si este zvykam, ze casto velmi srdecne a kamaratske spravanie nie je u nich az tak myslene ako to vyzera. no a ja si potom myslim, ze moju uprimnost ocenia...a pritom dopadnem uplne na opacnom konci..
Odpovedať
Profilova fotka
daniela: no tak je zdvorily zajem a pak nepekna vlezlost.. takovou tchyni Ti teda fakt nezavidim! jedna vec je zeptat se, zda jsi v poradku a druha je lezt nekomu do soukromi. brrr, asi bych ji na Tvem miste uskrtila! ]-( holky, jak ted resime vybaveni bytu, narazili jsme na dalsi kamen urazu: postel resp. stlani. pouzivate na manzelske postele to priserne italske lozni, kde deka i povleceni saha pres kraj? ja se pod tim proste nevyspim! pripadam si jak mrtvola pod plachtou. jsem zvykla mit svoji mekkou pokryvku, kterou si kolem sebe nachumlam, "podhrnu" a ne aby mi vecne tahlo na zada, kdyz se ten druhy otoci.. a navic trva hodinu, nez se takova postel trosku vyhreje, aby mi neklapaly zuby a nohla jsem spat :-| nehlede na to, jak spatne se to stele, kdyz je deka o rozmeru pul hektaru a v zime jich daji vic na sebe.. uffff. F. jako vetsina chlapu je v pohode, protoze je mu porad horko, takze se nemusi obalovat jak housenka (a ze by stlal, o tom mam dost pochyby, haha), ale ja pri pouhe predstave tech hnusnych velkych studenych dek silim..
Odpovedať
Profilova fotka
reys: tos me rozesmala! Protoze to je uplne presny popis! Ja s tim taky bojuju, nedavam tu kombinaci obrovskeho prosteradla a pak "prikryvky" - navic ta se nepovlika, i kdyz se v ni vlastne normalne spi, takze se to musi prat cely, takze fakt hruza... zrovna vcera jsem se zase nemohla z toho prosteradla vymotat, tak jsem zacala soptit, ze pristi tyden, az odjede tchyne, jedem do IKEi a kupujem normalni perinu (zlati Svedove :-p )nebo se zblaznim...nastesti se v tom se mnou shodne i Mick, takze se o to se mnou nehada... i kdyz... uz v Irsku jsem se naucila spat pod jednou perinou - takze sice jsme meli perinu, ale tu velikou, dvojitou... a on je zvykly (z toho prosteradla) mit ji narovnanou a pokud mozno zastrcenou pod matraci, kdezto ja ji chci mit (presne jako ty :-) ) nachumlanou pekne kolem sebe...takze u toho jsme se trochu hadali, protoze irska velikost neni dvojita, ale jednoapulta a tak to neslo udelat, aby on ji mel rovne a ja zmuchlanou... ovsem na normalni velikosti periny to pujde...uz se nemuzu dockat :-) pro hosty mam cesky periny a povleceni - takze jedna osoba = jedna perina. Ustlala jsem tak svagrum, kdyz u nas byli a moje svagrova se nejdriv vecer divila, coze to je a rano si to nemohla vynachvalit :-D :-D reys: to je pekny, jak tak pekne za pochodu objevujes ty prakticke kulturni rozdily, vsak pockej,tech jeste bude! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
reys, od zaciatku som tiez nenavidela tu spolocnu prikryvku, ktoru sme si v noci tahali kazdy na svoju stranu, budila som sa, lebo mi bola zima. dlho netrvalo a zariadila som si periny, kazdu v oblieckach, na nas styl, a taktiez pre hosti mam perinu/prikryvku na osobu. manzel nemal nic proti, dokonca sa mu to viac paci. no a tu velku hrubu velikansku prikryvku, co tu pouzivaju na spanie, davam na postele, len ked usteliem. ako pise yellowbanna, neviem si predstavit to zakazdym prat.. to radsej standardne operiem sto krat klasicke obliecky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Reys, my mame teda tu klasickou velkou manzelskou prikryvku,ale nakonec to dopada tak,ze pod ni spim jen ja, protoze Cri se vetsinou v noci vzbudi a jde pak do obyvaku na gauc,aby si pustil televizi,kdyz nemuze spat. Ale uz jsem taky nadhodila,ze chci dve prikryvky, protoze se mi libi si ji kolem sebe omotat a manzel neni proti. Akorat se k tomu porad nejak nemam. U nas je spis problem ten,ze ja si vsechnu perinu tahnu k sobe a pak chudak ten,kdo spi se mnou :-D Jo a kdyz jsem poprve stlala postel,tak se Cristian dost pobavil, protoze jsem to vzala vsechno najednou, misto abych nejdriv srovnala prosteradlo,pak vlnenou deku a nakonec piumino. Jo a pred deseti lety,kdyz jsem byla jeste na dovolene v Salernu (driv nez jsem se sem prestehovala), jsme byly s holkama v campu v bungalovu, dali nam tam povleceni na postele a ja jsem pak sla za pani,ze nam chybi povleceni, protoze jsem jaksi nepochopila,ze to tu funguje jinak a ta pani se me tenkrat smala,ze pry doma asi moc nepomaham ]-( Tezko jsem ji mohla vysvetlit,ze u nas to funguje jinak. Tak jste mi pripomnely,za co utratit bonus,co mame v Ikee ;-) Jinak Federico ma peknou rymu a kasel,myslela jsem si,jak vyrazime ven,jelikoz je krasne a ono nic. ALe vzhledem k tomu,ze nutne potrebuji na nakup,tak s nim stejne na chvili ven vyrazim. Snad se nic nestane. Vcera mi prinesla tchyne mleko pro maleho a nejake nove obleceni pro nej,tak jsem byla velice rada a nevim,co se to se mnou vcera stalo,ale najednou jsem si rikala,ze je dobra a hodna a ze bych k ni mela byt privetivejsi. Asi jak ctu,ze bych taky mohla mit horsi tchyni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,tak jsem si precetla diskuzi "Hledam praci a je to des" a docela jsem se zdesila. Jak je videt,tak je to vsude tezke najit praci. Ja ted taky po necem koukam,protoze ted v zime toho v hotelu moc neni a ja bych tak po novem roce potrebovala mit nejakou "stalou" praci,alespon na polovicni uvazek nebo par dni v tydnu. Akorat ze co se tyce prace v hotelu,tak si nejsem jista,zda v tom pokracovat,protoze tam se dela nejvic o vikendech a svatcich,je jen jeden den volna a to s malym ditetem neni zrovna idealni. A to nemluvim o tom,ze ranni smena zacina v 7 a odpoledni konci ve 23 hod. Dnes dopoledne jsme byli s Federicem na hristi a Fede se klouzal na skluzavce a asi si nejak zkroutil nozicku, nemuze doslapnout na pravou nohu a nechce chodit. Tak az se ted vzbudi,jdu s nim k doktorce. Chudinka, pekne me vydesil,kdyz jsem videla,jak se mota a kulha.
Odpovedať
Profilova fotka
Pro holky z Rima: http://roma.bakeca.it/sales-agenti-co...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeee, holky, no to jste mi udelaly radost, ze v tom nejsem sama! :-) ale jeste vetsi radost mam, ze se vam podarilo vase drahe polovicky vicemene konvertovat na normalni periny, snad nakonec presvedcim i toho mojeho berana umineneho. ja si vzdycky, kdyz bojuju s tim stlanim, vzpomenu na komedii Slunce seno erotika... "no necim se museji ti Taliani prikrejvat" "ve skrini nic neni.." :-D :-D Dita: diky za link, hned jim tam jdu poslat CV! doufam, ze Fede bude v poradku, chudak maly, jako by nestacila ta ryma, co?
Odpovedať
Profilova fotka
Reys, Fede je v poradku,asi si tu nozicku jen narazil, ted uz chodi docela dobre. Doktorka ho prohlidla a rekla,ze na tom jeho celkovem stavu ma i podil rust zubu. Rostou mu ted totiz 2 spicaky. Jo a ja si myslim,ze toho svyho presvedcis. Oni jsou v tomhle chlapi elastictejsi nez zensky (aspon si myslim ;-)) Jo a dnes vecer budu tetou. Segra sla rano na prohlidku a uz si ji tam nechali. Ted by mela byt na sale,delaji ji cisare.
Odpovedať
Profilova fotka
Diti, parada! sestre moc drzim palce, at vsechno dobre dopadne!!
Odpovedať
Profilova fotka
holky,ahoj! tak to jste me pobavili s tim spanim a stlanim postele. ja ze zacatku taky strasne nadavala a nemohla jsem si zvyknout, ustlat jsem se naucila az skoro po roce :-D . na spani pod prosteradlem jsem si zvykla, ted davam flanelove, takze zima neni a vyhreje se docela rychle. Alessandro taky nebyl proti proridit normalni periny, ale nez jsem se k tomu dostala, tak jsem si zvykla :-N . jedine s cim stale bojuji, je ustlat nejak rozumne bez namahy horni palandu u Sofie v pokojiku! to je des, fakt strasne blbne se stele, ale jinak pohoda. jeste k tem tchynim,...ja ted byla 2 dny v Mnichove pracovne na veletrhu, Alessandro je pres tyden v Torine, tak mela tchyne za ukol prijit nakrmit kocky a rybicky,...prijela jsem vcera v noci a hned jsem se vytocila. ona me normalne uklidila cely byt, prerovnala me veci v loznici i v kuchyni ]-( , vysala, umyla zeme,...ja vim, ze to myslela dobre, ale me se to nelibi. ja si uklidit umim sama, a kdyz ji o to nezadam, tak je mi neprijemne, ze mi prerovnava veci...grrrr, ach jo! takhle vypadam jako bych byla spindira, co si sama neuklidi. a k tem doktorum a vyptavani na zdravotni stav...tesne po svatbe, kdyz si Alle pretrhl vazy v koleni jsem s nim sla do nemocnice a logicky nas vezla autem tchyne. normalne, kdyz na manzu dosla rada, tak ona normalne vlezla s nim do ordinace!!!! v te dobe mu bylo 31let!!! a jeste se strasne divila, proc nejdu taky!!! ja radeji cekala v cekarne. no prijde vam to normalni???? se mnou rodice nechodili do ordinace nekdy od 15!!! z toho jsme tenkrat byla fakt v soku! Diti, jeee, oni vyradili Stefana??? to je skoda, ja prave dil v utery nevidela, byla jsem v tom Mnichove :-( . tak ted aspon doufam, ze vyhraje Nathali.... pak napis, jestli mas synovce nebo neterinku x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?